طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
پس دیگه راهی نداره باید گلد بخری.شرمنده،فکر می کردم میشه این جوری پیچوندش!
جالبیش اینکه من خودم کردیت کارت ریل بهش می دادم بخاطر اینکه برا منطقه دیگه بود قبول نمی کرد.

blondyman

کاربر سایت
Sep 20, 2011
31
سلام دوستان.
من کنسولم اسلیم با lt2-می خوام برای اولین بار آنلاین بشم و داخل بازی pes 2012 ،این بازی رو آپدیت کنم.اما تا وصل میشم میگه باید کنسولت آپدیت بشه-سوال اینکه:اول lt3-بریزم آپدیت کنم؟می ترسم آپدیت کنم کپی خورش بپره.ممنون میشم جواب بدید

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان.
من کنسولم اسلیم با lt2-می خوام برای اولین بار آنلاین بشم و داخل بازی pes 2012 ،این بازی رو آپدیت کنم.اما تا وصل میشم میگه باید کنسولت آپدیت بشه-سوال اینکه:اول lt3-بریزم آپدیت کنم؟می ترسم آپدیت کنم کپی خورش بپره.ممنون میشم جواب بدید

دوست عزیز شما او باید رو کنسولتون lt3 بریزین بعد برین داخل لایو، و بعد اومدن اپدیت اونوقت اپدیت کنین داشتبوردتونو و برین بازیتونم اپدیت کنین . موفق باشین .

amir3852

کاربر سایت
Apr 9, 2008
96
با سلام به همه دوستان
اگر كسي با مشكل من مواجه بوده و تونسته رفعش كنه ممنون ميشم به من هم كمك كنه
راستش يك هفته است از شركت وست گيم يك نسخه خام 250 اسليم با كينكت خريدم كه دو تا باندل روش بود
دستگاه بدون هيچ مشكلي هر بازي رو اجرا ميكنه چه با كينكت و چه بدون كينكت البته قبلش اقدام به آپيدت كردم ولي نشد حالا بهتون ميگم مشكل از چيه
دستگاه رو با فلش آپديت 4719 كردم و چند بار ريست شد و اومد بالا
حالا ميخوام به لايو وصل بشم و نميشه من توي خونه يك سيستم وايرلس قوي دارم كه تمومي دستگاههاي خونم همه وايرلسن و همشون با سرعت 2 مگ فايل ميگيرن
توي قسمت تنظيمات شبكه ميتونه وايرلس رو شناسايي كنه ولي حين تست اينترنت جواب منفي ميده و ميگه برو xbox.com/mtu-help كه من به اونجا سر زدم و تمامي تنظيمات مودم رو از جهت mtu بر روي 1450 گذاشتم و همچنين طبق توصيه دوستمون براش NAT هم بر روي پورتهاي 88 و 3074 تعريف كردم
ولي باز هم كانكت نميشه و واقعا ديوونم كرده
كسي ميتونه كمكم كنه البته من چند صفحه فروم رو خوندم ولي چيزي دستگريم نشد اينترنت هم پارس آنلاين دارم احتمال داره پورتها رو از روي روتر اصلي بسته باشن
ممنون ميشم كمك كنين
با تشكر

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
با سلام به همه دوستان
اگر كسي با مشكل من مواجه بوده و تونسته رفعش كنه ممنون ميشم به من هم كمك كنه
راستش يك هفته است از شركت وست گيم يك نسخه خام 250 اسليم با كينكت خريدم كه دو تا باندل روش بود
دستگاه بدون هيچ مشكلي هر بازي رو اجرا ميكنه چه با كينكت و چه بدون كينكت البته قبلش اقدام به آپيدت كردم ولي نشد حالا بهتون ميگم مشكل از چيه
دستگاه رو با فلش آپديت 4719 كردم و چند بار ريست شد و اومد بالا
حالا ميخوام به لايو وصل بشم و نميشه من توي خونه يك سيستم وايرلس قوي دارم كه تمومي دستگاههاي خونم همه وايرلسن و همشون با سرعت 2 مگ فايل ميگيرن
توي قسمت تنظيمات شبكه ميتونه وايرلس رو شناسايي كنه ولي حين تست اينترنت جواب منفي ميده و ميگه برو xbox.com/mtu-help كه من به اونجا سر زدم و تمامي تنظيمات مودم رو از جهت mtu بر روي 1450 گذاشتم و همچنين طبق توصيه دوستمون براش NAT هم بر روي پورتهاي 88 و 3074 تعريف كردم
ولي باز هم كانكت نميشه و واقعا ديوونم كرده
كسي ميتونه كمكم كنه البته من چند صفحه فروم رو خوندم ولي چيزي دستگريم نشد اينترنت هم پارس آنلاين دارم احتمال داره پورتها رو از روي روتر اصلي بسته باشن
ممنون ميشم كمك كنين
با تشكر
مشکل شما پارس آنلاینه! کسانی که از این شرکت سرویس دارن با این مشکل مواجه هستن! تنظیمات رو به صورت دستی وارد کن درست میشه ...

amirhossein7

کاربر سایت
Feb 11, 2012
158
نام
hossein
سلام دوستان عزیز دستگام ای تی 2 بود وصل شدم لایو داشبوردم شد14699.0 بد آپدیت سخت افزارش هم ریختم الان که نگاه میکنم اینه D: 2.0.14717.0 K : 2.0.14717.0 BK : 2.0.1888.0
الان با این صورت بازم وصل بشم لایو آپدیت میخواد؟
انجام بدم؟
چون بد از اینکه 14699.0 شد نرفتم لایو دیگه بد همون دفعه وصل شدم ایمیلمو دادم و فیلدها رو پر کردم چند تا ایمیل هم اومده نگاه کردم چیه اونا؟
امکان داره اون free اکانتم که آرکید 1 ماه داره تموم شده باشه با وصل شدنم اون موقع یا نه؟
ممنون

pourya1369

کاربر سایت
Oct 29, 2011
19
سلام...
من وقتی می خوام ایکس باکس اسلیمم را چه از طریق وایرلس و چا از طریق سیم لن به لایو وصل کنم ارور mtu می دهد که باید بالاتر از 1364 باشه...خدا وکیلی حدود 3و4 ساعت تو کل نت و تو کل تنظیمات خود مودم گشتم ولی هیچ جا اثری از mtu نیست....
خواهش می کنم یکی کمکم کنه، دقیق بگه باید تو کدوم تنظیمات برم.....اینترنتم پارس آنلاین هستش و مودمم P-660HW-T1 v2

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
سلام تورو خدا جوابمو بدید مشکلم حل بشه من هر کاری رو که گفتید رو انجام دادم ولی وصل نمیشه اینترنتمم واسه شرکت پیشگامان است و با سیم لن وصل میشم ولی توی اولین مرحله ارور میده بنظر خودم تنظیمات اینترنتم مشکل داره که توی کامپیوتر است تنظیمات اینترنتم رو که از ادرس 192.168.1.1 تنظیم میکنم رو چی قرار بدم

راستی توی هاست ومک ادرس چی باید وارد کنم

آخرین ویرایش:

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
سلام
من وقتی میخوام به لایو وصل بشم همون اول ارور میده ای پی ادرس اشتباه هست و وقتی دکمه وای رو میزنم اینها میاد
w:0000-000b
x:8001-600b
y:0000-0000
z:0000-0000
id:ffff-ffff
l:8015-0002
q:8007-0435
t:wired
a:0.0.0.0/0.0.0.0
g:0.0.0.0
d:0.0.0.0/0.0.0.0
لطفا راهنمایی کنید من 3 سال پیش یکبار وصل شدم و حالا دیگه نمیتونم وصل بشم
بگید که تو هر قسمت چی وارد کنم و ای دی اس الم رو چگونه تنظیم کنم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

shahin wilson2

کاربر سایت
Mar 28, 2012
137
نام
شاهین
سلام
من وقتی میخوام به لایو وصل بشم همون اول ارور میده ای پی ادرس اشتباه هست و وقتی دکمه وای رو میزنم اینها میاد
w:0000-000b
x:8001-600b
y:0000-0000
z:0000-0000
id:ffff-ffff
l:8015-0002
q:8007-0435
t:wired
a:0.0.0.0/0.0.0.0
g:0.0.0.0
d:0.0.0.0/0.0.0.0
لطفا راهنمایی کنید من 3 سال پیش یکبار وصل شدم و حالا دیگه نمیتونم وصل بشم
بگید که تو هر قسمت چی وارد کنم و ای دی اس الم رو چگونه تنظیم کنم

منتظر راهنمایی هاتون هستم
من نمی دونم چرا بن شدم ولی تا وقتی از بن در بیام با shahin wilson2 فعالیت می کنم.!!!!
ببین برو تو قسمت setting-network setting - lan بعد گزینه ی اول رو بزن بعد برو رو تب سمت چپ بعد گزینه ی ریستور تنظیمات رو بزن کنسول رو ریستارت کن مشکلت حله.

poorya007

کاربر سایت
Sep 23, 2009
16
ببین برو تو قسمت setting-network setting - lan بعد گزینه ی اول رو بزن بعد برو رو تب سمت چپ بعد گزینه ی ریستور تنظیمات رو بزن کنسول رو ریستارت کن مشکلت حله.[/QUOTE]
سلام ممنون از راهنمایی تون
اما این چیزی که شما میگید واسه من اخرین اپدیت است و وقتی وارد network setting میشم دو تا گزینه وجود داره یکی wired و دیگری wirless و اصلا lan وجود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر