طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

سلام کمک میخوام نمی دونم چی کنم من نتمو به دستگاه زدم(ip- dns همه چی درسته ) زمانی که میخوام به xbox live وصل شم میگه نتت باید تست شه بد میرم واسه تست تو تست نتورکم تیک میخوره اینتر نتم هم تیک میخوره اما xbox live تیک نمیخوره یه ارور میده چی کار باید کنم

من رو کامپیترم مودم رو به صورت PPPOE تنظیم کردم ولی وقتی می خوام به XboxLive کانکت بشم، وقتی کامپیوتر رو خاموش می کنم، DC میشم از Xbox Live. مشکل از کجاست؟

آقا یه سوال.من اولین بارمه میخوام برم لایو و آنلاین بازی کنم.باید چیکار کنم؟
میگم بازی باید حتما اصل باشه.من دستگاهم فریمورش lt2 هستش.اگه میشه یه راهنمایی کنید.آقا من میترسم بن کنن.اصلا در چه حالتی بن میشیم و دستگاه دیگه از کار میافته؟
اگه میشه یه راهنمایی کلی بکنید.

آقا یه سوال.من اولین بارمه میخوام برم لایو و آنلاین بازی کنم.باید چیکار کنم؟
میگم بازی باید حتما اصل باشه.من دستگاهم فریمورش lt2 هستش.اگه میشه یه راهنمایی کنید.آقا من میترسم بن کنن.اصلا در چه حالتی بن میشیم و دستگاه دیگه از کار میافته؟
اگه میشه یه راهنمایی کلی بکنید.
در ابتدای امر بایست شما بری و بدی که رو دستگات lt3 رو بریزن و سپس از دیسک های برنر مکس استفاده کنی. در صورت بن شدن هم اونطور که من شنیدم فقط دستگاه شما به لایو به هیچ وجه نمی تونه وصل شه . نه اینکه کل دستگاه سوت شه.

در ابتدای امر بایست شما بری و بدی که رو دستگات lt3 رو بریزن و سپس از دیسک های برنر مکس استفاده کنی. در صورت بن شدن هم اونطور که من شنیدم فقط دستگاه شما به لایو به هیچ وجه نمی تونه وصل شه . نه اینکه کل دستگاه سوت شه.

اع.اینطوریه پس.ممنون بازم.پس ال تی 3 میخواد.ممنون.

سلام دوستان من یه سوال دارم ممنون میشم جوابمو بدید .
من توی network settings رفتم و مراحل وصل شدن به Xbox Live رو طی کردم و گفت که شما وصل میشید . و حتی آپدیت ها رو هم انجام دادم و یه اکانت برای خودم ساختم .
اما وقتی که میخوام برم توی اکانتم و یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم میگه : این اکانت نمیتونه وصل بشه ، لطفا بعدا امتحان کنید و اررو شماره ی 80151103 رو میده . من هزار بار امتحان کردم و حتی یه اکانت دیگه ساختم اما نشد . در ضمن من از اینترنت وایمکس مبین نت استفاده میکنم و سرعتم 1 مگ هست .

به نظر شما مشکل از کجاست :( !!!؟

ببخشید من امروز LT3 کردم و اصن بلد نیستم برم لایو و این آموزشایی که دادین هیچی حالیم نیست میشه یه توضیح مختصر و راحت بدید؟

در ضمن وقتی میخوایم اکانت بسازیم باید سی دی تو دستگاه باشه؟

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:05 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال دیه.این ایمیل ما باید کشورمونو یه جا دیه بزنیم.؟فینلاند چطوره؟ جون هر کی دوس دارین بگید.

خوب ببین اول سیم لا (یو اس بی ) نه فقط لن رو به پشت کنسول میزنی و سر دیگرو به مودم بعد تو ایکس باکس داشبور یه قسمت هست تست کانکشن میری اونجا اگه همه چی درست پیش بره یه پیغام اپدیت میده البته اگه قبلا کرده باش که اونم نمیده و وارد مرحله ی ساخت گیمرتگ میشی ایمیل یا هات میل فک کنم ماله همه جا میشه زد جز ایران البته چون بعدا میخوای اکانت لایوو اینا بخری سعی کن ایمیل یا هات میلت ماله امریکا باشه (دسکت باید نکات امنیتی رو رعایت منی برن و اینا باید باشه در ضمن ربطی نداره دیسک دداخل کنسول باشه یانه هنگام ساخت اکانت)

ممنون.ولی من ایمیل که میخوام بسازم آمریکا می زنم کد پستی میخواد و انگلیس هم نداره.چیکار کنم؟

---------- نوشته در 04:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

اقا چی شد؟

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

اون کد پستی رو باید از کجا بیارم؟

خیلییییییی عجله دارم.زود تر.

ممنون.ولی من ایمیل که میخوام بسازم آمریکا می زنم کد پستی میخواد و انگلیس هم نداره.چیکار کنم؟

---------- نوشته در 04:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

اقا چی شد؟

---------- نوشته در 04:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

اون کد پستی رو باید از کجا بیارم؟

خیلییییییی عجله دارم.زود تر.
zip code 60661!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or