طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

با سلام
ببخشید من نتونستم تمام پست ها رو بخونم که ببینم قبلا مشکلم رو کسی داشته یا نه، چون خیلی زیاد بود!!

داداش کوچیکم یه XBOX360 داره که تقریبا 3 سال پیش خریده و از اوناس که هارد نداره. جدیدا بازیه MW2 رو خریده که میزاره تو دستگاه پیغام میده که باید آپدیت شه.
منم مودم خونه رو ورداشتم و به دستگاه وصلش کردم. خودش اتوماتیک وصل شد و گفت باید سیستم آپدیت شه. آپدیت که کردم الان دیگه هیچ کدوم از بازی هاش کار نمی کنه!! :d فکر کنم که کرکش خراب شد. حالا میتونم دو باره خودم کرکش کنم؟؟
سلام. باید LT Plus 3 رو نصب کنید!

سلام
دوستان میخوام لایو وصل شم PC اتاقه ولی کنسول تو پذیزایی هست میخوام یه مودم بگیرم برا کنسول(مودم PC لنش خرابه) چجوری مودمی که برا کنسول گرفتم به نت وصل کنم(مودم که تنظیمات نمیخواد/سیم تلفن هم از حال رفته اتاق)

سلام
دوستان میخوام لایو وصل شم PC اتاقه ولی کنسول تو پذیزایی هست میخوام یه مودم بگیرم برا کنسول(مودم PC لنش خرابه) چجوری مودمی که برا کنسول گرفتم به نت وصل کنم(مودم که تنظیمات نمیخواد/سیم تلفن هم از حال رفته اتاق)
دوستان کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اگه مودم مخصوص Xbox رو بگیرید تنظیماتی نداره و در قسمت Network Setting وایرلس اضافه میشه و استفاده ازش خیلی راحته

دوستان مودم وایرلس نمیخوام بگیرم یه مودم ساده میخوام بگیرم

خوب بازم کاری نداره شما یه مودم معمولی بگیر بعد با کابل راحت وصلشو خوب پشت کنسولتم جای لند داره مودمم که لند داره وصل کنین کانکت شد راحت برین داخل لایو اگه اکانت اینا و گلد دارین .
باز ااگه سوال دارین من در خدمتم برام پ.خ کنین تا بیشتر کمکتون کنم اگه باز متوجه نشدین .
شما مودم قبلیتونو بردارین این جدیدرو بزارین جاش بعد چنتا جا لند داره دیگه یکیش میره به کامپیوترت یکیم بکش ببر سمت کنسولت وصلکن لند پشتش موفق باشی.

سلام دوستان.
در حال حاضر من ایکس باکسمو جیتگ کردم ولی نمی تونم به اینترنت وصل شم.
تا قبل از جیتگ کردنش مشکلی برای وصل شدن به لایو نداشتم.
(مودم رو به ایکس باکس وصل کردم.)
الان باید چی کار کنم که به لایو بتونم وصل شم؟

با تشکر از راهنمایی تون.ولی مشکل من بازم حل نشد،کانال مودمم به طور پیش فرض روی اوتوماتیک بود،من تنظیمش کردم روی 9 و 11 .ولی بازم همون طوره هیچ فرقی نکرده.خواهش می کنم اگه کسی می دونه بگه.

---------- نوشته در 09:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:46 PM ارسال شده بود ----------

عزیز نگران نباش دستگاهت سالم سالمه. بهش دست نزن.
برو تو تنظیمات مودمت وایرلستو یه بار دیگه تنظیم کن. امیدوارم بلد باشی. ولی تنها دلیلی که پیداش نمیکنه اینه که حتما وایرلست رو کانال 6 تنظیم شده.
اگه دوباره وایرلس رو ستاپ کردی کانال رو بذار 9 یا 11. حتما مشکلت حل میشه.

با تشکر از راهنمایی تون.ولی مشکل من بازم حل نشد،کانال مودمم به طور پیش فرض روی اوتوماتیک بود،من تنظیمش کردم روی 9 و 11 .ولی بازم همون طوره هیچ فرقی نکرده.خواهش می کنم اگه کسی می دونه بگه.

سلام
من میخاستم به xbox live وصل بشم و اینترنتم شاتل 512 هستش و تمامه کارهایی که در اموزش امده را انجام دادم ولی هر کاری میکنم error mtu میده . واقعن کلافم کرده و لطفا اگه ممکنه بهم بگین چیکار کنم اگرم کسی میتونه بیاد برام درست کنه ممنونش میشم و هزینشم میدم . من تهران و شهرک اکباتان هستم . تنظیمات مودم را هم هنجام دادم ولی باز همون erroro میده

اگه میخواید دی ان اس رو تغیر بدید باید برید به تنظیمات مودم که برای این کار برید به مرورگر خودتون و در اونجا این رو تایپ کنید 192.168.1.1
بعد ازتون پسورد میخواد اگه تغییرش نداده باشید پسورد پیشفرض admin هست میری تو تنظیمات و میگردی در بخش پیشرفته مودم اونجا نوشته اتوماتیک دی ان اس تیک اتوماتیک رو برمیداری و خودت دستی وارد میکنی
موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or