طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
چند تا سوال داشتم اول آخریش:D
یکی اینکه حجم زیادی مصرف میکنه xbox live از ترافیک نت
دومی اینکه میشه بدون سیم به مدم کانکت شد؟
سوم اینکه همون اول باید لایو بخری نخری از کجا بخری و اینجور چیزا؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها راهی هست که بشه با چی پی ان به لایو وصل شد تا پینگ بیاد پایینتر؟میشه تنظیماتشا به خود دستگاه داد؟

باید اینترنتی که *** روش نصب هست رو Share کنی که بتونی استفاده کنی.دنگ و فنگ داره :)

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
چند تا سوال داشتم اول آخریش:D
یکی اینکه حجم زیادی مصرف میکنه xbox live از ترافیک نت
دومی اینکه میشه بدون سیم به مدم کانکت شد؟
سوم اینکه همون اول باید لایو بخری نخری از کجا بخری و اینجور چیزا؟

حجم موقع انجام بازی آنلاین ممکنه زیاد مصرف کنه :)
بدون سیم در صورتی میشه کانکت شد که کنسول شما اسلیم باشه یا این که اگر سری قدیمیتر هست وایرلس آداپتور داشته باشید.در ضمن مودم هم باید وایرلس باشه...
شما 1 ماه Live Membership گلد رایگان دریافت میکنید بعد از اون باید بخرید :)

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام بچه ها يه سوال داشتم كسي كه جوابمونو تو xbox live نداد ،من تا حالا با كنسولم آنلاين نشدم
حالا مي خوام آنلاين بازي كنم. آخرين بازي هم كه بازي كردم fifa 12 بود كه راحت آپديت شد و رفت تو بازي
حالا مي خواستم بدونم براي آنلاين شدم بايد چيكار كنم،اگه ميشه كامل توضييح بديد .راستي الان كه من فيفا 12 رو بازي كردم يعني آپديت درايورم lt 1.91 هست؟داشبوردمم 13599؟اگه آنلاين بشم بن ميشم يا نه؟

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
سلام بچه ها يه سوال داشتم كسي كه جوابمونو تو xbox live نداد ،من تا حالا با كنسولم آنلاين نشدم
حالا مي خوام آنلاين بازي كنم. آخرين بازي هم كه بازي كردم fifa 12 بود كه راحت آپديت شد و رفت تو بازي
حالا مي خواستم بدونم براي آنلاين شدم بايد چيكار كنم،اگه ميشه كامل توضييح بديد .راستي الان كه من فيفا 12 رو بازي كردم يعني آپديت درايورم lt 1.91 هست؟داشبوردمم 13599؟اگه آنلاين بشم بن ميشم يا نه؟
پست اول این تایپیک رو بخون توضیح در مورد وصل شدن به لایو رو نوشته
بله یعنی درایو شما اپدیت هست
اینی که بن میشی یا نه معلوم نیست ولی شما اگه تمام موارد امنیتی رو رعایت کنی احتمال بن شدنت میاد پایین ولی باز هم قطعی نمیشه گفت که بن میشی یا نه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام خدمت دوستان .
شرمنده من یه سوال داشتم .من تازه رفتم تو MSN ودو تا ایمیل برای لایو ساختم یکی لایو ودیگری هاتمیل. ولی وقتی تو XBOX ایمیلها رو وارد میکنم به هر دوتا گیر میده .اینم ارورها لطفا راهنمایی کنید.

92228734213333253772.jpg

82750342844320710857.jpg

---------- نوشته در 01:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:58 AM ارسال شده بود ----------

اقااااااااااااا کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

---------- نوشته در 01:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 AM ارسال شده بود ----------

باببببببببببببببببببباااااااا یکی جواب بدهههههههههههههههههه

---------- نوشته در 01:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:24 AM ارسال شده بود ----------

اهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییی یکی جواب بده............

hosein_center

کاربر سایت
Dec 7, 2008
83
نام
حسین
وستان من به یه مشکلی برخوردم اگه ممکنه کمک کنید:
من دستگاهمو امروز بردم LT2 نصب کردن, همونجام بعد از اپدیت فیرمور بازی جدیدارو تست کرد و اکی بود.
اما وقتی امدم خونه رفتم برم لایو اما دیگه وصل نمیشه و این ارور رو میده:
A problem occurred while signing in. please try again. if the problem persists , visit www.xbox.com/support
اقا منم به همین مشکل خوردم liveخراب لطفا کمک کنید من دفع اولم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوستان میشه اسم چند تا کشور همراه با شهر وزیپ کد معرفی کنید؟
برای ساخت اکانت در ایکس باکس لایو .ممنون میشم.....

mansoory

کاربر سایت
Aug 23, 2010
95
نام
رضا
سلام به اساتید محترم
آقا من وقتی از طریق wifi به live وصل شم ارور mtu میده. مودم کامفیکت هست. از طریق کابل lan که وصل میکنی همین ارور رو میده.پورت های nat که تو صفحه اول بود رو انجام دادم ولی باز همین اروز رو میده. ولی وقتی مودم رو در حالت brige میزاری وصل میشه. ممنون میشم بگید مشکل کجاست. مارک مودم samfhony هست و شرکت adslام پارس آنلاین؟

milad_

کاربر سایت
Jul 4, 2011
18
سلام دوستان
سلام
من براي بار اول هست که ميخوام به لايو وصل بشم.
تمام مراحل رو هم درست رفتم و تو قسمت تست تا مرحله اينترنت درست ميره ولي بعد از چند ثانيه يه ضربدر بين اينترنت و لايو ميخوره.
اصلا نمیدونم کجای کارم ایراد داره
در ٌضمن من از روشه اول استفاده کردم
راهنمايي کنيد لطفا....

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
سلام دوستان
سلام
من براي بار اول هست که ميخوام به لايو وصل بشم.
تمام مراحل رو هم درست رفتم و تو قسمت تست تا مرحله اينترنت درست ميره ولي بعد از چند ثانيه يه ضربدر بين اينترنت و لايو ميخوره.
اصلا نمیدونم کجای کارم ایراد داره
در ٌضمن من از روشه اول استفاده کردم
راهنمايي کنيد لطفا....
خوب اروری چیزی نمیده؟

dani007

کاربر سایت
Aug 14, 2011
31
نام
Dani
سلام.میخواستم بدونم در کجای پنل مودم میتونم ip adress رو که به xbox دادم , اونجا هم وارد کنم؟مودمم tp_link هست.

---------- نوشته در 11:52 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 AM ارسال شده بود ----------

سلام.میخواستم بدونم در کجای پنل مودم میتونم ip adress رو که به xbox دادم , اونجا هم وارد کنم؟مودمم tp_link هست.

آقا اگه میشه جوات منو بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر