طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
شما روی 1492 یا 1500 بذارید MTU رو تست کنید :)
من که دقت کردم تازه فهمیدم که mtu رو تو قسمت wan تغییر دادم ولی من ایکس باکسو با سیم وصل کردم به مودم.mtu وایرلسی که مودم پخش میکنه میتونه با mtu ای که از طریق lan میفرسته فرق کنه؟:-/.من اگه با وایرلس وصل شم به اینترنت درست میشه؟
تو قسمت lan جایی برای تغییر mtu نداره.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

واسه بازی کردن انلاین مودم هم تاثیر داره؟من از پارس انلاین میخواهم سرویس بگیرم ولی مثل اینکه فقط از مودم های خودشون باید استفاده کرد

حالا کدومش بهتره؟

hitman55

کاربر سایت
Mar 9, 2010
18
سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان
من این چند وقته شنیده بودم که اگر xbox تون را به اینترنت وصل کنیم برک میشه چون در ایران قفل این xbox ها شکسته میشه توسط ماکروسافت سریال نامبر دستگاه چک میشه اگر قفل شکسته باشه برک میشه ودیگه نمیشه روش بازی نصب کرد.خیلی ممنون می شوم اگر کمکم کنید

Armin1991

کاربر سایت
Jul 4, 2011
6
دوستان من مشکل خیلی از دوستان که از مخابرات سرویس میگرین و از یوزر نیم و پسوورد استفاده میکنن رو دارم میدونم دوستان سعی کردن کمک کنن و جواب هایی رو دادن اما من نتونستم متصل بشم
ظاهرا باید از روش سوم به لایو متصل بشیم .. لطفا یکی یه اموزش کامل تر رو واسه سون قرار بده
ممنون

shayan123

کاربر سایت
Jul 6, 2011
4
سلام من هم با پارس انلاین این مشکل وصل نشدن به ایکس باکس لایو را داشتم و حدود یک ماه به دنبال رفع ان بودم باید اگر مودم ساده دارید به وای فا ارتقا دهید تا mtu را بتوانید تغییر دهید وبعد به لایو وصل شوید.

اما مشکل جدیدی که برایم پیش امده اینه که وقتی یکماه تمام می شود چه اروری می دهد اگه می شه ارور را بنویسید.ممنونb-)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من که دقت کردم تازه فهمیدم که mtu رو تو قسمت wan تغییر دادم ولی من ایکس باکسو با سیم وصل کردم به مودم.mtu وایرلسی که مودم پخش میکنه میتونه با mtu ای که از طریق lan میفرسته فرق کنه؟:-/.من اگه با وایرلس وصل شم به اینترنت درست میشه؟
تو قسمت lan جایی برای تغییر mtu نداره.

اون WAN بحثش از وایرلس جداست.وایرلس به اسم WLAN داخل مودم ها نمایش داده میشه یا با اسم Wireless.اون MTU هم برای هر دو حالت Wired و Wireless هست.

سلام

واسه بازی کردن انلاین مودم هم تاثیر داره؟من از پارس انلاین میخواهم سرویس بگیرم ولی مثل اینکه فقط از مودم های خودشون باید استفاده کرد

حالا کدومش بهتره؟

مودم هرچی برندش بهتر باشه و کیفیتش درجه 1 تر باشه خرابی که میده کمتر هست و خب نویز روی مودم هم با توجه به کیفیتش میتونه بالا پایین بشه.البته مودم تاثیرش در کیفیت خیلی بالا نیست.یه درصدی تاثیر داره.شما بپرس ببین مودمی که میدن چی هست.

سلام با عرض خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان
من این چند وقته شنیده بودم که اگر xbox تون را به اینترنت وصل کنیم برک میشه چون در ایران قفل این xbox ها شکسته میشه توسط ماکروسافت سریال نامبر دستگاه چک میشه اگر قفل شکسته باشه برک میشه ودیگه نمیشه روش بازی نصب کرد.خیلی ممنون می شوم اگر کمکم کنید

شما اگر به صورت آنلاین بازی کنید و یک سری موارد رو رعایت نکنید دسترسیتون از سرویس اینترنتی ایکس باکس قطع میشه.در صورتی که رعایت کنید هم امکان شناسایی شدنتون میاد پایین.شما داخل مطالب بخش ایکس باکس بگردید به یه سری مطالب برخورد می کنید که توضیحات کاملی داده شده داخلشون در مورد Ban شدن از سرویس XBox Live

سلام ببخشید میشه کسی بگه چجوری میشه ایکس باکس رو با ویندوز 7 share کرد؟:(

این آموزش از خود سایت ایکس باکس برای ویندوز 7 هست :

Code:
http://support.xbox.com/en-us/Pages/xbox-360/troubleshoot/kb/connect-Xbox-360-console-Xbox-LIVE-with-computer.aspx?kbid=978618

دوستان من مشکل خیلی از دوستان که از مخابرات سرویس میگرین و از یوزر نیم و پسوورد استفاده میکنن رو دارم میدونم دوستان سعی کردن کمک کنن و جواب هایی رو دادن اما من نتونستم متصل بشم
ظاهرا باید از روش سوم به لایو متصل بشیم .. لطفا یکی یه اموزش کامل تر رو واسه سون قرار بده
ممنون

لینکی که در جواب دوستمون بالا گذاشتم رو شما هم چک کنید ببینید به کارتون میاد یا نه ...

• Like
Reactions: zangoulak

parsayan

کاربر سایت
Jun 20, 2010
11
نام
payam
با سلام
بنده بعد از 2 سال بازي افلاين تصميم به بازي لايو گرفتم.
دوستان براي اتصال به اينترنت راهنمايي كنيد
چون من از gprs گوشي استفاده ميكنم و به لپ تاپ وصل كردم ايا براي اتصال بايد حتما كارت شبكه داشت؟
اگه به اين صورت نتونم متصل بشم يه wireless adaptor مي خرم كه از گوشي از طريق wifi اينترنت بدم به adaptor network كنسول.ايا اين روش سرعت رو نسبت به روش هاي ديگه توضيح داده شده پايين تر مياره/؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
با سلام
بنده بعد از 2 سال بازي افلاين تصميم به بازي لايو گرفتم.
دوستان براي اتصال به اينترنت راهنمايي كنيد
چون من از gprs گوشي استفاده ميكنم و به لپ تاپ وصل كردم ايا براي اتصال بايد حتما كارت شبكه داشت؟
اگه به اين صورت نتونم متصل بشم يه wireless adaptor مي خرم كه از گوشي از طريق wifi اينترنت بدم به adaptor network كنسول.ايا اين روش سرعت رو نسبت به روش هاي ديگه توضيح داده شده پايين تر مياره/؟
اگه با GPRS میخای بری باید بیخیال لایو بشی، اصلا نمیشه. حد اقل 256 رو میخواد لایو.
کارت شبکه احتیاجه
خب قیمت وایرلس کنسول گرونه ارزش نداره که بخای اینکارو بکنی با مودم ADSL و یک کارت شبکه اکسترنال بهتر کارتو راه میندازه.ارزون تر هم ارزون میشه.

آخرین ویرایش:

parsayan

کاربر سایت
Jun 20, 2010
11
نام
payam
اگه با GPRS میخای بری باید بیخیال لایو بشی، اصلا نمیشه. حد اقل 256 رو میخواد لایو.
کارت شبکه احتیاجه
خب قیمت وایرلس کنسول گرونه ارزش نداره که بخای اینکارو بکنی با مودم ADSL و یک کارت شبکه اکسترنال بهتر کارتو راه میندازه.ارزون تر هم ارزون میشه.
سرعت اين gprs به علت اينكه نزديك يكي از انتن هاي ايرانسل هستيم خيلي بالا هست و با امتحاني كه كردم سرعت دانلودش 1.5 تا 2 برابر سرعت دانلود 128 وايمكس ايرانسل هست.
اگه حتما بخوام با كامپيوتر كانكت بشم خرجم بيشتر ميشه چون هم بايد اشتراك بگيرم و هم مودم.
ايا قيمت اين network adaptor بيشتر از 100 تومان هست؟

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
من خودم مشکلما حل کردم تا حدودی ولی نمیدونم چرا وقتی وارد بازی میشم دیسکانکت میشم
کسی میدونه؟

می تونه از پینگ باشه
از فعال نکردن NAT هم می تونه باشه.
شما اگر بتونی روی اینترنت دیگه ای به غیر از اینترنت خودت تست کنی که ببینی اونجا هم مشکل قطعی بعد از ورود به بازی داری یا نه خوبه ... :)

احيانا وارد بازي ميشيد نميگه بايد اپديت كنيد، بعد شما نميكني و به صورت اتوماتيك ديسكانكت ميشه؟؟

چرا میگه دانلود کن
ولی من وقتی دانلود را میزنم بعد از 1 دقیقه ارور میده

آقا کسی میتونه با توجه به این تصویر کمکم کنه؟

hrtut04jcupucwqpyhn.png

اول این که لطف کن عکسها رو جایی آپلود میکنی به صورت Thumbnail بذارش اینجا :)
دوم اینکه اگر بتونی از اون 3 زیرمجموعه دیگه یعنی DMZ و PortMapping و PortTrigger عکس بذاری خوبه.
البته DMZ کلیه پورت ها رو باز می کنه.می تونی برای تست فعالش کنی ببینی مشکل حل میشه یا نه :)

شما در قسمت PortMapping تنظیمات رو انجام بدید :)
می تونید در قسمت DMZ هم IP ایکس باکس رو بدید و تیک DMZ رو بزنید و بعدش تست کنید :)

چه تنظیماتی در پورت مپینگ وارد کنم؟
منظورتون از آی پی ایکس باکس همون 192.168.1.2 هست؟

کسی نیست مشکل مارا حل کنه؟؟؟
؟

parsayan

کاربر سایت
Jun 20, 2010
11
نام
payam
با سلام
براي بازي در لايو مي خوام پروفايل جديد درست كنم كه در اون پروفاي تو لايو فقط بازي هاي پچ شده بازي كنم.
ولي متاسفانه فقط يه پروفايل خالي براي اين كار دارم. چه طور ميشه اين پروفايل هايي كه درست كردم و توشون بازي هم كردم رو پاك كرد؟

shayan123

کاربر سایت
Jul 6, 2011
4
پوینت و اشتراک رایگان xbox live

به ادرس: http://XboxLiveGoldFree.com?join=472

رفته و عضو (register) شوید
و بعد به شما یک ادرس می دهد تا به دوستانتان بدهید و ان ها را با ادرس خود عضو این سایت کنید و هر کس هم که عضو شود 2 امتیاز به شما می رسد و طبق امتیاز به شما اشتراک و پوینت می دهد .
100 % واقعی من خودم عضوم

تگ من تو لایو: tubbiesteight9

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
225
نام
cpt price
سلام من امروز برایی اولین بار به لایو متصل شدم اما نمیدونم چرا بعد از رد کردن گزینه ها اکانت گلد مجانیو به من نداد ایا من باید کاری دیگه ای انجام بدم اگر گزینه اکانت گلد رو اشتباه پاسخ داده باشم چی کارکنم کمککککککک:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر