طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

ممنون!
من الان از روش اول همه ی تنظیمات رو انجام دادم و مشکلی نداشت:D
بعدش نوشت DOWNLOADING UPDATES اگه بذارم دانلود شه دستگاه بریک یا هاردش خراب نمیشه؟

ممنون!
من الان از روش اول همه ی تنظیمات رو انجام دادم و مشکلی نداشت:D
بعدش نوشت DOWNLOADING UPDATES اگه بذارم دانلود شه دستگاه بریک یا هاردش خراب نمیشه؟

نه مشکلی نیست
وقتی اولین بار وصل میشی به لایو آخرین نسخه داشبورد رو باید دانلود کنی ونصب کنی
که همین پیغامی که دیدی برای اون هست

شما دی وی دی رو داخل دستگاه نزار هرکاری خواستی در محیط لایو انجام بده

كمك درباره Nat

سلام به همه دوستان . من قبلا با ADSL به لايو وصل ميشدم و هيچ مشكلي نداشتم . اما الان دارم با وايمكس مبين نت وصل ميشم و تو قسمت Test Connection تو مرحله آخر از NAT ايراد ميگيره در حالي كه همه NAT ها Enabel هست . و حتي به كمك دوستان در همين تاپيك DMZ ساختم و در قسمت Virtual Server هم اون 3 تا پورت رو وارد كردم اما باز از NAT ايراد ميگيره .

البته ميتونم به لايو وصل بشم اما نمستونم به كسي Join بشم و ... و وسط بازي ميپره بيرون .

كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟؟ راه ديگه اي به ذهنتون نميرسه ...

ممنون ميشم راهنمايي كنين ..:x>:d<

من قبلا به ایکس باکس لایو وصل شدم ولی نمیدونم چی شده که الان بعد از 7 ماه که میخوام وصل شم،وصل نمیشه و در قسمت آخر(وصل شدن به ایکس باکس لایو)قطع میشه و میگه mtu شما مشکل داره و باید از 1364 کمتر باشه که نفهمیدم منظورش چیه.کسی میدونه مشکلم از کجاست؟تو رو خدا جواب بدید.:-??:-??

سلام اقايون من مشكل mtu براي لايو دارم و هر كاري هم ميكنم درست نمي شه خواهش مي كنم اگر كسي مي دوونه بگه >:d< خودايي نامردي نيس شما توو لايو با زي كنيد ما نكنيم :d

به من ارور can't obtain IP addres می ده.آی پی رو هم با اتوماتیک امتحان کردم و هم با منوئال ولی نشد.از وایرلس نت آداپتور دو آنته مدل مشکیش استفاده میکنم.

اقا ما امروز از ماکس نت سرویس گرفتم الان هم وصل کردم به x360 طبق اون اموزش هم عمل کردم اما تو همون مرحله اول ضربدر میزنه مشکل چی اونای که از ماکس نت استفاده می کنن کمک کنند

سلام. من از شرکت ماکس نت تبریز اشتراک دارم. وقتی به لایو وصل میشم تو قسمت دوم اخطار میده که dns شما مشکل دار چیکار کنم ؟ کسی میدونه dns ماکسنت چیه ؟

اقا ما امروز از ماکس نت سرویس گرفتم الان هم وصل کردم به x360 طبق اون اموزش هم عمل کردم اما تو همون مرحله اول ضربدر میزنه مشکل چی اونای که از ماکس نت استفاده می کنن کمک کنند
توضیح بهتر بده
سلام. من از شرکت ماکس نت تبریز اشتراک دارم. وقتی به لایو وصل میشم تو قسمت دوم اخطار میده که dns شما مشکل دار چیکار کنم ؟ کسی میدونه dns ماکسنت چیه ؟
رو اتوماتیک بزار

نوشته شده توسط hps

نوشته شده توسط spiderferi
رو اتوماتیک بزار

اتومات هم گذاشتم نشد

یه بار اولین باری که وصل کردم گفت یه بار مودم را خاموش روشن کن بار دیگه هم رفتم همه تنظیم ات رو اتومات گذاشتم ارور داد تو مر حله اول گفت دستی تنظیم کن این جور هم نشد اخر سر گفت به تو سایت xboxlive نتورک جستجو کن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or