طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
589
نام
امیر
من برای اتصال به لایو مشکل دارم
به اینترنت وصل هست اما به لایو وصل نمی شه هر دفعه هم یه چیز میگه !
البته یکی دو بار نمی دونم چه طور یه دفعه وصل شد . 3 - 4 ماه قبل مشکل نداشتم اما الن نمی دونم چی کار کنم .
isp : parsonline
1024kbps

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من برای اتصال به لایو مشکل دارم
به اینترنت وصل هست اما به لایو وصل نمی شه هر دفعه هم یه چیز میگه !
البته یکی دو بار نمی دونم چه طور یه دفعه وصل شد . 3 - 4 ماه قبل مشکل نداشتم اما الن نمی دونم چی کار کنم .
isp : parsonline
1024kbps
مودم یا ISP رو اگه عوض کردی باید دوباره با ایکس باکس کانفینگ کنی! خیلی ساده ست! برو تو NETWORK ایکس باکس و بعد اطلاعات قبلی رو پاک کن و بعد اتوماتیک رو بزن! خودش آتو کانفینگ می کنه و بعد راحت می تونی وصل شی به نت! منم قبلا همین مشکل واسم پیش اومد همین کارو کردم درست شد.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
مودم یا ISP رو اگه عوض کردی باید دوباره با ایکس باکس کانفینگ کنی! خیلی ساده ست! برو تو NETWORK ایکس باکس و بعد اطلاعات قبلی رو پاک کن و بعد اتوماتیک رو بزن! خودش آتو کانفینگ می کنه و بعد راحت می تونی وصل شی به نت! منم قبلا همین مشکل واسم پیش اومد همین کارو کردم درست شد.

ممنون ولی باز هم نشد

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
ببین اطلاعات قبلی رو باید پاک کنی حتما! بعد دوباره آتو رو بزنی! یه کار دیگه کن! Test Connection رو بزن ببین مشکل از کدوم مرحله ست! شاید مشکل چیز دیگه ای باشه!

تست کانکشن را زدم و همش کانکت شد و مشکلی نداشت ولی باز دانلود میاد و دانلود نمیشه:(

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
تست کانکشن را زدم و همش کانکت شد و مشکلی نداشت ولی باز دانلود میاد و دانلود نمیشه:(
آها خوب پس مشکلی برای اتصال به لایو نداری! اون پیغامی که میده برای آپدیت داشتبورده جدیده که حتما باید دانلود کنی! شاید سرعت اینترنتت پایینه چون حجمش 90 خورده ای مگابایته! خیلی طول میکشه تا دانلود شه!

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
آها خوب پس مشکلی برای اتصال به لایو نداری! اون پیغامی که میده برای آپدیت داشتبورده جدیده که حتما باید دانلود کنی! شاید سرعت اینترنتت پایینه چون حجمش 90 خورده ای مگابایته! خیلی طول میکشه تا دانلود شه!
داشبرد آپدیته و فقط 2 مگ دانلود میخواد سرعت دانلودم هم 1 مگابیته پینگم هم 580 هست

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان
من وقتی میخواهم وصل بشم . میگه mtu رو بزارید روی اتوماتیک یا 1364 .
چه جوری اینکارو بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر