طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اقا من میخوام برم تو xbox live اما بعد network تو internet گیر میکنه و dns error میده.من با 3 تا dns امتحان کردم نشد .
92.126.15.10 google
4.2.2.2 iran
8.8.8.9 usa
چه کنم ؟

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
اقا من میخوام برم تو xbox live اما بعد network تو internet گیر میکنه و dns error میده.من با 3 تا dns امتحان کردم نشد .
92.126.15.10 google
4.2.2.2 iran
8.8.8.9 usa
چه کنم ؟

نه داداش پینگم خوبه....دوستان اینجا کسی هست که اکس باکس رو با کابل مستقیما به مودم وصل کرده باشه و توی فیفا 10 با ایرانی ها بازی کرده باشه؟(منظورم اینه که پسووردش توی خود مودم باشه) کسی هست؟

یعنی توی این سایت به این بزرگی واقعا کسی به همچین مشکلی بر نخورده؟#:-s

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
دوستان اگر سریع جواب بدید ممنون میشم:
سیستم اینترنتی من فرق داره، فقط یک کابل Lan به کامپیوترم میخوره که من طبق Ip , Gateway شرکت که تعیین کرده به اینترنت وصل میشم، و همینطور User name و Password باید وارد کنم(برای این کار باید کانکشن PPTP V_p-n بسازم و همینطور باید Host name شرکت رو وارد کنم) و به این صورت تازه به اینترنت متصل میشم، من در ایران مشکلی نداشتم چون برای مودم ADSL تنظیمات شرکت را در مودم انجام میدادم و آن Save میشد... و با یک کابل راحت به Xbox وصل میشد، اما الان جریان فرق داره، برای درک بیشتر شما از این موضوع من عکسی از دکستاپ قرار میدم، راهنمایی کنید که چگونه با Xbox برم Live:
239sshot_1.png

Lanشرکت:
595sshot_2.png

مشخصات کانشن:
373sshot_3.png

242sshot_4.png
کسی نیست جواب بده؟:|:((

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام
من هر چی تو سایت های ایرانی میگردم
ندیدم برای عوض کردن NAT مطلبی گذاشته باشند(OPEN,MODERATE.....)
من تعجب میکنم سایت شما به این بزرگی
که درباره بازی و مولتیپلیر هستش
چرا مطلبی در این مورد نداره
مطمئنم خیلی ها هستن که میخوان NAT شون رو عوض کنن و نمیتونن
لطفا کمک کنید
مودم من D-LINK و نت من هم MODERATE
مدل مودم DSL-2520U
لطفا توجه کنید

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
نه داداش پینگم خوبه....دوستان اینجا کسی هست که اکس باکس رو با کابل مستقیما به مودم وصل کرده باشه و توی فیفا 10 با ایرانی ها بازی کرده باشه؟(منظورم اینه که پسووردش توی خود مودم باشه) کسی هست؟

یعنی توی این سایت به این بزرگی واقعا کسی به همچین مشکلی بر نخورده؟#:-s
من نمیدونم قبلا راحت مستقیم وصلش میکردم به مودم و خیلی هم راحت بازی میکردم
ولی چند وقته که دیگه نمیتونم مستقیم وصل کنم مجبورم با کامپیوتر شیر کنم
خیلی عجیبه نه؟؟

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
نکته مهم در زمینه اتصال به XBox Live

برای اتصال به XBox Live باید تعدادی IP بر روی کنسول خودمون Set کنیم.این کار رو برای هر 4 روش پیشنهاد می کنم.

برای این کار در XBox Dashboard وارد تب System میشیم و گزینه Network Settings رو انتخاب می کنیم.

choose_network_settings.gif

در مرحله بعد Edit Settings رو میزنیم تا بخش مخصوص وارد کردن IP ها باز بشه

choose_edit_settings.gif

در این مرحله باید IP Address را انتخاب کرده و این IP را وارد کنید : 192.168.1.3

در قسمت بعد یعنی SubNet Mask باید این IP را وارد کنید : 255.255.255.0

در قسمت سوم که Gateway نام دارد باید IP مودم را وارد کنید که برای همگی مودم ها یکی می باشد : 192.168.1.1

در بخش بعد که Primary DNS Server نام داره شما باید DNS مربوط به ISP که ازش سرویس میگیرید وارد کنید.یعنی باید با شرکت تماس بگیرید و بگید DNS اینترنتتون رو می خوایم.به طور مثال شرکتی که من سرویس گرفتم ازش به من این IP رو داده : 217.219.119.9

در Secondary DNS Server نیز آی پی روبرو را وارد کنید : 2.4.4.2

حال باید مشخصات را ذخیره کنید.

تذکر : در صورتی که اینترنت شما داری UserName و Password برای اتصال می باشد حتما باید هر دو را در XBox 360 نیز وارد کنید.

choose_wireless_network2.gif

نکته دیگری نیز که در این جا باید به آن توجه شود این می باشد که VCI مودم شما بر روی 35 تنظیم شده باشد که اکثر مودم ها در حالت پیش فرض دارای VCI : 35 می باشند.

برای اطمینان بیشتر یک پنجره My Computer باز کرده و در Address Bar آن آی پی زیر را وارد کنید :

192.168.1.1

حال سیستم از شما نام کاربری و کلمه عبور را می خواهد که باید در هر دو کلمه admin وارد کنید.

الان شما در بخش مدیریت مودم خود قرار دارید.به بخش Wan Setting یا Wan Setup رفته و از 35 یا 33 بودن VCI اطمینان حاصل کنید.

حال شما بدن هیچ مشکلی می توانید به XBox Live متصل شوید.

68590-successful-test-small.gif

Connection این تصویر به طور پیش فرض Wireless Adaptor بوده است.

نکته فنی : در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام میدهید و DNS در تست Failed می شود آن را به صورت Automatic بذارید.

نکته بسیار مهم : جهت بهبود کارایی در بعضی سرورهای Online می بایست یک سری پورت ها در NAT وارد شود.عکس زیر نمایانگر طریقه تنظیم کردن NAT در مودم می باشد.حتما این مورد را انجام دهید!

xboxnat.jpg

جهت انجام این کار باید از طریق آدرس 192.168.1.1 وارد کنترل پنل مودم شده و در بخش NAT پورت های بالا را وارد کنید.
توجه داشته باشید که باید همان IP را که به صورت دستی به کنسول می دهید(به طور مثال 192.168.1.8) را در قسمت IP وارد کنید.Name را نیز می توانید xboxlive1 در نظر بگیرید.

آقا این آی پی هایی که گفتید رو اگه ندیم مشکلی داره؟ همه رو به صورت اوتوماتیک قرار دادم خودش وصل شد....ولی ارور NAT میده....(اصلا ISP به من میگه! دستگاه اشتباه ارور میده و وقتی یوزر و پسوورد شما در داخل مودم ست شده هست....به طور اوتوماتیک NAT شما اوپن هست....درست میگه؟)

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من وقتی می خوام وصل شم این پیغامو میده:
you can conect to xbox live but your current network configuration may limit your online experience.select more info for a description of the problem how you can fix it
مشکل چیه؟

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
من وقتی می خوام وصل شم این پیغامو میده:
you can conect to xbox live but your current network configuration may limit your online experience.select more info for a description of the problem how you can fix it
مشکل چیه؟

ممکنه چیزی که میگم غلط باشه...ولی شما ip static داری؟ اگه نداری به isp خودت بگو آی پیت رو استاتیک کنن....و بعدش کانکشن ایکس باکس رو ریست فکتوری کن و دوباره به اینترنت وصل شو....مال من اینطوری درست شد...

اگه جوابم اشتباه بود عذر میخوام!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
این IP ها زیاد مهم نیست بعضی مواقع خود سرور تشخیص میده و بعضی مواقع هم نه پس شما باید چند بار به صورت های مختلف چک کنید..

Chirs

کاربر سایت
Jan 15, 2010
61
نام
sepehr
سلام.تو روش اول وصل کردن دستگاه به اینترنت تو قسمت Additional Setting که میری تو قسمته Host name و Service name چی باید وارد کنی؟بعدم اینکه منظور از قسمته Nat چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر