طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
یعنی چی این DNS؟؟؟؟
مثلا من الان با کارت Easy 2 Call وصل شدم.باید زنگ به زنم به Easy و این DNS رو بگیرم؟؟
یعنی زنگ بزنم بگم DNS منو بدین؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ip adres من:biggrin1:confirmed ولی dns رو می نویسه failed:(( الان من باید چه کار کنم؟

شما هر 2 بخش رو یعنی بخش IP ها و DNS ها رو از حالت Automatic در بیار و برو رو Manual.حالا IP ها رو به این ترتیب وارد کن :

192.168.1.3

255.255.255.0

192.168.1.1

و DNS ها رو هم اولیش رو از شرکتی که خدمات ADSL می گیرید دریافت کنید و DNS دوم رو هم 4.2.2.4 بزنید.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یعنی چی این DNS؟؟؟؟
مثلا من الان با کارت Easy 2 Call وصل شدم.باید زنگ به زنم به Easy و این DNS رو بگیرم؟؟
یعنی زنگ بزنم بگم DNS منو بدین؟؟

فکر کنم برای Dial Up باید روی Automatic بذارید.اما خوب زنگ بزنید سوال کنید ببینید برای Dial Up هم DNS دارن یا نه...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
به نظر من انتظار غير منطقي اي نميرسه كه يه بازي رو بشه با بازيكناي كنسول ها و سيستم هاي مشترك بازي كرد.
البته جاي بحثش اينجا نيست، فقط خواستم بي ادبي نكرده باشم و جواب پدرام جان رو بدون پاسخ نزاشته باشم.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من انتظار غير منطقي اي نميرسه كه يه بازي رو بشه با بازيكناي كنسول ها و سيستم هاي مشترك بازي كرد.
البته جاي بحثش اينجا نيست، فقط خواستم بي ادبي نكرده باشم و جواب پدرام جان رو بدون پاسخ نزاشته باشم.

غیر منطقی نیست اما امکان پذیر هم نیست.ممکنه مایکروسافت برای PC و XBox 360 یه کاری کنه اما نباید انتظار داشته باشی با PS3 دارها بازی کنی.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من الان اون سیمی رو در جعبه ی ایکس باکس بود و شبیه همین سیم اینترنت و سیم تلفن هست رو یک سرشو وصل میکنم به 360 و سره دیگشو وصل میکنم به مودم لپ تاپ و این آی پی هایی رو که دادین وارد میکنم.اما Faild میشه.
کمی کسری چیزی تو کارمه یا 360 خراب بهم دادن؟؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من الان اون سیمی رو در جعبه ی ایکس باکس بود و شبیه همین سیم اینترنت و سیم تلفن هست رو یک سرشو وصل میکنم به 360 و سره دیگشو وصل میکنم به مودم لپ تاپ و این آی پی هایی رو که دادین وارد میکنم.اما Faild میشه.
کمی کسری چیزی تو کارمه یا 360 خراب بهم دادن؟؟

عزیز اگر با Dial Up هستی از این آموزش استفاده کن :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5873

در ضمن در زمان تست کردن XBox Live حتما لپ تاپ به اینترنت وصل باشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر