طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

اقا ممنون وصل شدم دمت گرم

ببخشید اساتید از سوالات بی پایان من !من چقدر می تونم از این سرویس استفاده کنم.(1 ماه یا این سرویس دائمی هست؟)

آخرین ویرایش:
اقا ممنون وصل شدم دمت گرم

ببخشید اساتید از سوالات بی پایان من !من چقدر می تونم از این سرویس استفاده کنم.(1 ماه یا این سرویس دائمی هست؟)

نگاه کن گلدی که روی دستگاه هست 1 ماهه هست ولی سیلور دیگه برای همیشه هست روی دستگاهت.یعنی گلد که تمام شد دیگه فقط نمی تونی آنلاین بازی کنی ولی توی محیط XBox Live می تونی بچرخی... :love:

نگاه کن گلدی که روی دستگاه هست 1 ماهه هست ولی سیلور دیگه برای همیشه هست روی دستگاهت.یعنی گلد که تمام شد دیگه فقط نمی تونی آنلاین بازی کنی ولی توی محیط XBox Live می تونی بچرخی... :love:
این گلد اعتبارش از وقت ثبت نام هست یا باید طول یک ماه رو بگذرونم تا تموم بشه؟

این گلد اعتبارش از وقت ثبت نام هست یا باید طول یک ماه رو بگذرونم تا تموم بشه؟

از زمانی که شما به XBox Live متصل میشید شروع میشه و به مدت 1 ماه فعال هست.دیگه شما چه استفاده کنی چه استفاده نکنی سر 1 ماه تمام میشه.

با سلام خدمت دوستان
من اینترنت وایرلس دارم
خواستم با ایکس باکس از طریق اینترنت به لایو وصل بشم
همه مراحل رو امجام میدم ولی نتیجه نمی گیرم
ایراد من بیشتر در مورد DNS و IP هست
اگه میشه توضیح بدید ممنون میشم
آخه من با Vpn از طریق Pc که به اینترنت وصل میشم از این آی پی استفاده میکنم : 172.20.0.2
در ضمن با آی اس پی هم تماس گرفتم و DNS رو گرفتم و وارد کردم
و نکته دیگه این که آی پی مودم منظور کدومه ؟ آخه تجهیزات اینترنتم فقط یه آنتن بریدج هست و یه رادیو که توی باکس زیر آنتن هست و کابل که به کارت شبکه متصل میشه که همین رو به پشت کنسول وصل کردم .
موقع تست کردن روی IP Address که میرسه Faild مینویسه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

با سلام خدمت دوستان
من اینترنت وایرلس دارم
خواستم با ایکس باکس از طریق اینترنت به لایو وصل بشم
همه مراحل رو امجام میدم ولی نتیجه نمی گیرم
ایراد من بیشتر در مورد DNS و IP هست
اگه میشه توضیح بدید ممنون میشم
آخه من با Vpn از طریق Pc که به اینترنت وصل میشم از این آی پی استفاده میکنم : 172.20.0.2
در ضمن با آی اس پی هم تماس گرفتم و DNS رو گرفتم و وارد کردم
و نکته دیگه این که آی پی مودم منظور کدومه ؟ آخه تجهیزات اینترنتم فقط یه آنتن بریدج هست و یه رادیو که توی باکس زیر آنتن هست و کابل که به کارت شبکه متصل میشه که همین رو به پشت کنسول وصل کردم .
موقع تست کردن روی IP Address که میرسه Faild مینویسه .
ممنون میشم راهنمایی کنید .

اولا بهتره از VPN استفاده نکنید برای این کار.

دوما این پست رو بخونید :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=299916&postcount=3

IP Address رو باید توی XBox 360 به صورت 192.168.1.3 بذارید.

سلام
میخاستم ببینم برا اولین بار که به لایو وصل میشیم حتما باید از سرویس گلد یه ماهه استفاده کنیم یا میشه برا اولین بار سیلور رو انتخاب کنیم و بعدا از گلد مجانی استفاده کنیم؟
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or