طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

من با یه مشکلی رویرو شدم.
اونجا که میگه گیمر تگ را انتخاب کن بعدش که میگه ای میل را وارد کن هر ای میلی که وارد میکنم ارور میده.

این قسمت مصیبتی هست بس بزرگ.. !

شما سعی کن جی میل بسازی و بعد اونو وارد کنی.. من 3 - 4 تا ایمیل یاهو امتحان کردم که اصلا کار نکرد..

فقط این ایمیل ها و رمز های که وارد میکنی رو یک جا بخاطر به سپار..

احتمالا ایمیل را اشتباه وارد می کنی و یا اصلا ایمیل ازت نخواسته. چون اون قسمت به راحتی رد می شه...!

تو چه جوری مشکل نداشت من هر کی رو دیدم کل سر این ایمیل الاف شده بود..!

گیرز 2 را چجوری باید آنلاین بازی کرد؟؟؟
لطفا کمک کنید!!!!

اینجا جاش نیست ولی.. شما باید تو قسمت مولتی پلیر برید و از اونجا تنظمات سطر اول رو رویه PUBLIC قرار بدین.. بعد هر مدی که خاصتی رو سرچ میکنی تا بازیکن برات پیدا کنه..

سلام
من میخوام به لایو وصل شم میگه کنسولت باید آپدیت شه
میخواستم ببینم حجمش چقدره؟؟؟مشکلی نیست میتونم دانلود کنم؟؟؟بن نمیشم؟
شرمنده بابت سئوالم آخه من تازه واردم.

سلام
من میخوام به لایو وصل شم میگه کنسولت باید آپدیت شه
میخواستم ببینم حجمش چقدره؟؟؟مشکلی نیست میتونم دانلود کنم؟؟؟بن نمیشم؟
شرمنده بابت سئوالم آخه من تازه واردم.

اینجا جای این سوال نیست.توی تاپیک مربوطه باید سوال می کردی.
اگر قبلا آپدیت پاییزی رو گرفته باشی این آپدیت مربوط میشه به حل مشکل صدای کابل HDMI.
حجم زیادی نداره.باعث بن شدن هم نمیشه.راحت آپدیت کن. ;)

آقا من امروز اومدم وصل شم(برای اولین بار) یه آپدیت میخواست که حدود 1 ساعت طول کشید بعدش کنسول ریسیت شد دوباره یه آپدیت دیگه اومد برای شما هم اینجوری شد؟
این دومیه چقدر طول میکشه؟؟
آخرین آپدیتی هم که کردم همین داشبورد جدید بود با آواتار
من این آپدیت دومی که اومد کنسل کردم و کنسول رو خاموش کردم حالا اون اولیه ذخیره شده؟:confused:

آقا من امروز اومدم وصل شم(برای اولین بار) یه آپدیت میخواست که حدود 1 ساعت طول کشید بعدش کنسول ریسیت شد دوباره یه آپدیت دیگه اومد برای شما هم اینجوری شد؟
من این آپدیت دومی که اومد کنسل کردم و کنسول رو خاموش کردم حالا اون اولیه ذخیره شده؟:confused:

آپدیت رو انجام بده.
ممکنه ادامه آپدیت قبلی بوده باشه.از آپدیت ها نترسید.

برای من همینطوری شد
اپدیت دومی هم انجام بده

تو چه جوری مشکل نداشت من هر کی رو دیدم کل سر این ایمیل الاف شده بود..!

مگه شما ایمیل فرضی وارد می کنید؟ در غیر این صورت اگر ایمیل خود را به صورت کامل وارد کنید مثلا: eamir00@yahoo.com به هیچ عنوان نباید اروری بده...
شما آپدیت دومی یا اصلی را انجام ندادید.

نکته مهم در زمینه اتصال به XBox Live

برای اتصال به XBox Live باید تعدادی IP بر روی کنسول خودمون Set کنیم.این کار رو برای هر 4 روش پیشنهاد می کنم.

برای این کار در XBox Dashboard وارد تب System میشیم و گزینه Network Settings رو انتخاب می کنیم.

choose_network_settings.gif

در مرحله بعد Edit Settings رو میزنیم تا بخش مخصوص وارد کردن IP ها باز بشه

choose_edit_settings.gif

در این مرحله باید IP Address را انتخاب کرده و این IP را وارد کنید : 192.168.1.3

در قسمت بعد یعنی SubNet Mask باید این IP را وارد کنید : 255.255.255.0

در قسمت سوم که Gateway نام دارد باید IP مودم را وارد کنید که برای همگی مودم ها یکی می باشد : 192.168.1.1

در بخش بعد که Primary DNS Server نام داره شما باید DNS مربوط به ISP که ازش سرویس میگیرید وارد کنید.یعنی باید با شرکت تماس بگیرید و بگید DNS اینترنتتون رو می خوایم.به طور مثال شرکتی که من سرویس گرفتم ازش به من این IP رو داده : 217.219.119.9

در Secondary DNS Server نیز آی پی روبرو را وارد کنید : 2.4.4.2

حال باید مشخصات را ذخیره کنید.

تذکر : در صورتی که اینترنت شما داری UserName و Password برای اتصال می باشد حتما باید هر دو را در XBox 360 نیز وارد کنید.

choose_wireless_network2.gif

نکته دیگری نیز که در این جا باید به آن توجه شود این می باشد که VCI مودم شما بر روی 35 تنظیم شده باشد که اکثر مودم ها در حالت پیش فرض دارای VCI : 35 می باشند.

برای اطمینان بیشتر یک پنجره My Computer باز کرده و در Address Bar آن آی پی زیر را وارد کنید :

192.168.1.1

حال سیستم از شما نام کاربری و کلمه عبور را می خواهد که باید در هر دو کلمه admin وارد کنید.

الان شما در بخش مدیریت مودم خود قرار دارید.به بخش Wan Setting یا Wan Setup رفته و از 35 یا 33 بودن VCI اطمینان حاصل کنید.

حال شما بدن هیچ مشکلی می توانید به XBox Live متصل شوید.

68590-successful-test-small.gif

Connection این تصویر به طور پیش فرض Wireless Adaptor بوده است.

نکته فنی : در صورتی که تمامی مراحل بالا را انجام میدهید و DNS در تست Failed می شود آن را به صورت Automatic بذارید.
اقا این چیز هایی که شما نوشته اید رو من وارد کنم یا اون چیزهایی که تو کنترل پنل نتورک کانکشن ؟
یه سوالدیگه هم داشتم اینه که این dns که باید بپرسم هم تو کنترل پنل ... هست به اسم : dns servers
من یه الایت الان جدید گرفتم توش 3 تا کارت بود کدومش اکانت همش هم درباره لایو چی جوری اکانت رو باید وارد کنم و ...

آخرین ویرایش:
اقا این چیز هایی که شما نوشته اید رو من وارد کنم یا اون چیزهایی که تو کنترل پنل نتورک کانکشن ؟
یه سوالدیگه هم داشتم اینه که این dns که باید بپرسم هم تو کنترل پنل ... هست به اسم : dns servers
من یه الایت الان جدید گرفتم توش 3 تا کارت بود کدومش اکانت همش هم درباره لایو چی جوری اکانت رو باید وارد کنم و ...

این هایی که گفتم رو وارد کن.
می تونی تست کنی اون DNS رو اما برای اطمینان زنگ بزن شرکت و بپرس.
گاهی اوقات جای DNS اول اگر 192.168.1.1 هم بزنی جواب میده.
این ها توشون اکانت نیست.اکانت توی سیستم نرم افزاری کنسول هست.وقتی Join To XBox Live بزنی و مراحل اتصال به XBL رو انجام بدی فعال میشه. ;)

سوال

اینجا جای این سوال نیست.توی تاپیک مربوطه باید سوال می کردی.
اگر قبلا آپدیت پاییزی رو گرفته باشی این آپدیت مربوط میشه به حل مشکل صدای کابل HDMI.
حجم زیادی نداره.باعث بن شدن هم نمیشه.راحت آپدیت کن. ;)

دوست عزیز شما در جوواب اون دوستمون نوشتید که این آپدیت جدید برای حل مشکل صدای HDMI بوده من یک دستگاه 5.1 چنل حرفه ای دارم ولی وقتی کابل HDMI رو وصل میکردم صدای دالبی 5.1 که از ال سی دی خروجی میگرفتم میزدم به دستگاه نمیومد مجبور شدم کابل COMPONENT رو بزنم که کنارش خروجی اپتیکال رو داشت یعد موفق شدم که صدای دالبی رو بگیرم حالا با این آپدیت که امروز کرد دستگاهم بعد از اولین باری که به لایو وصل شدم یعنی این مشکلم حل شده ؟ ببخشید اگر توی جای درستی سوال نکردم !!:-"

دوست عزیز شما در جوواب اون دوستمون نوشتید که این آپدیت جدید برای حل مشکل صدای HDMI بوده من یک دستگاه 5.1 چنل حرفه ای دارم ولی وقتی کابل HDMI رو وصل میکردم صدای دالبی 5.1 که از ال سی دی خروجی میگرفتم میزدم به دستگاه نمیومد مجبور شدم کابل COMPONENT رو بزنم که کنارش خروجی اپتیکال رو داشت یعد موفق شدم که صدای دالبی رو بگیرم حالا با این آپدیت که امروز کرد دستگاهم بعد از اولین باری که به لایو وصل شدم یعنی این مشکلم حل شده ؟ ببخشید اگر توی جای درستی سوال نکردم !!:-"

اینطوری که اعلام شده با آخرین آپدیت این مشکل حل خواهد شد.می تونید تست کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or