طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

من هم همین مشکل بالا رو دارم داشبورد کامل رو نصب کردم ولی همین مشکل 3074 فایر وال ایراد میگیره وا قعا نمیدونم چی کار کنم در ضمن تا حالا یک بار هم لایو بازی نکردم فکر نکنم بن شده باشم البته یکی از دوستام این جوری شده بود ولی بعد برای خودش حل شد حالا نمیدونم مشکل از چی هستش مال پسر عموم هم همین طوری شده لطفا کمک کنید

سلام

کسی یک آدرس از اون ور آب نداره به ما بده.. ممنون میشم ازش

بعد طریقه وصل شدن به لایو هم تو داشبور جدید همین طوری هست که برای داشبورد قبلی گفته شده..؟

با این داشبور جدید بر به مشکل نمیخوریم..؟

سلام
من امروز که خواستم به لایو وصل بشم ارور داد به MTU گیر می داد و می گفت یا اتوماتیک باشه یا 1364
من هم توی تنظیمات مودمم چنین چیزی پیدا نکردم
مودمم هم TP-LINK TD8811 هست
کمک کنید
در ضمن تا 4 ساعت قبل به راحتی وصل می شدم یهو دیسکانکت شد از لایو و این ارور را میده

سلام
من امروز که خواستم به لایو وصل بشم ارور داد به MTU گیر می داد و می گفت یا اتوماتیک باشه یا 1364
من هم توی تنظیمات مودمم چنین چیزی پیدا نکردم
مودمم هم TP-LINK TD8811 هست
کمک کنید
در ضمن تا 4 ساعت قبل به راحتی وصل می شدم یهو دیسکانکت شد از لایو و این ارور را میده
mtu برای سروره و به تو مربوط نمی شه...!

برو مودمت را restart کن و هر 1 ساعت 1 بار چک کن. در ضمن همیشه می زنه که چه موقع کار مایکروسافت تمام می شه.

سلام

در مورد داشبورد جدید بگم که : اول وقتی میخواین گیمرتک بسازین ازتون آدرس و غیره... نمی خواد..

اما وقتی که دوباره بخواید اکانتتون رو شارژ کنید.. ارور میده و میگه باید تنظیمات رو کامل کنید..

بعد وارد تنیمات میشین.. مرحله اول باید پسوردی که قبلا داده بودین رو وارد کنید تا به مرحله تنظیمات برین..(پس شماره پسورد رو فراموش نکنید)

بعد شما باید تنظیمات رو از جمله آدرس و ZIP COD رو درست وارد کنید تا هم این قسمت کامل بشه و هم اکانت شما دوباره شارژ بشه..

سلام
من تو خونه اینترنت وايرلس دارم
می خواستم ببينم می شه وقتی لپتاپم به اینترنت وصله اینترنت xbox رو از اون بگيرم¿
اگر اینترنت wireless داری میتونی بدونه laptop با استفاده از wireless adabtor xbox وصل شی. اما اگر بخوای از طریق laptop وصل شی فقط کافی از laptop یک کابل شبکه cross بزنی پشت xbox بعدش اینترنت رو share کنی.

من داشبورد جدید رو از یکی از دوستام گرفتم وریختم ولی وقتی میخام به اینترنت وصل شم بین internet و xbox live گیر میکنه و از پورت 3074 فایر وال ایراد میگیره من با دایال آپ وصل میشم
من هم همین مشکل بالا رو دارم داشبورد کامل رو نصب کردم ولی همین مشکل 3074 فایر وال ایراد میگیره وا قعا نمیدونم چی کار کنم در ضمن تا حالا یک بار هم لایو بازی نکردم فکر نکنم بن شده باشم البته یکی از دوستام این جوری شده بود ولی بعد برای خودش حل شد حالا نمیدونم مشکل از چی هستش مال پسر عموم هم همین طوری شده لطفا کمک کنید
بن که نشدین خیالتون راحت.هر چند بن شدن هم زیاد مهم نیست.
اول باید بدونم که adsl دارین یا dial up؟
اگر dial up دارین fire wall کامپیوتر رو off کنین شاید درست شد .من این مشکل رو تو قسمت media xbox داشتم. اما تو اینترنت با همچین مشکلی بر نخوردم . یخورده عجیبه!!!
اگر adsl دارین برا اینکه از شر تمامه این چیز ها راحت شین کافیه مودم رو مستقیم به xbox وصل کنین. اونوقت مشکلی ندارین.dial up یخورده دردسره.

با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
من یه 2 یا 3 هفته ای است ک ه با مشکل افت پینگ روبه رو شدم اگه امکانش هست یه راهنمایی کوچیک به بنده بکنید تا مشکلم حل شه ;)
من تقریبا تمام صفحه های این تاپیک رو خوندم و خیلی از سوالاتی رو که میخواستم الان بپرسم جوابش رو گرفتم
من یه سرویس 128k حدوده 3 ماه میشد داشتم.و در این 3 ماه بیشتر اوقات در بازی آنلاین به خصوص (cod4) با پینگ سبز هم رو به رو میشدم و خیلی کم پیش میومد پینگم قرمز باشه و در 2 هفته گذشته افت شدید پینگ رو مشاهده کردم که حتی قرمز هم به زور میشد. و همیشه قطع و وصل میشد.و در این 2 .3 روز پیش کانکشن رو به 256k ارتقاع دادم و شاهد تغییر جزئی شدم یعنی اینکه بعضی وقت ها پینک من زرد میشه و اکثر اوقات قرمز هست.
و حالا وقتی یک تست پینک در سایت speedtest.net میگیرم این ها رو میبینم که واقعا خنده دار هست:laughing::-"

NEWYORK
1233333912.png

LONDON
1233251997.png

این هم برای خنده بیشتر که واقعا ضایع هست:-"
BAKU
1233344444.png

حالا سوالات :
1:آیا مشکل از سرور هست؟؟ که خودم هم همین احتمال رو میدم
2:آیا مودم مشکل داره؟
3:شرکتی که ازش سرویس میگیرم رو رو عوض کنم ؟؟یا نه برم با هاشون با مهربانی صحبت کنم بگیم این چه اوضاعیه :evil:؟؟
4:اگه برم جایی دیگه سرویس بگیرم به غیر از پارس آنلاین کوفتی. پینگم خوب میشه؟؟:confused:

امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم :biggrin1:

با تشکر :love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or