طرفدارا سگا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این پست طرفدارا کنسول سگا هست خاطرات وقتی سگا خریدن بازی های که بازی کردین و هر چی مربوط به سگا میشه رو تو این پست بگید

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من.....
اصلا بره خودم نبود چون من ميكرو داشتم و پسر خالم داشت ولي اين كنسول عالي بود مخصوصا سونيكش و flicky
هنوزم يه ٧ ٨ تايي از بازيا رو دارم ..البته سگا من حافظه دار استتتتتتتت
من كه هنوز دارمش شما رو نميدونم.كلا كنسولاي سگا خيلي خوب بودن...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

من..... اصلا بره خودم نبود چون من ميكرو داشتم و پسر خالم داشت ولي اين كنسول عالي بود مخصوصا سونيكش و flickyهنوزم يه ٧ ٨ تايي از بازيا رو دارم ..البته سگا من حافظه دار استتتتتتتتمن كه هنوز دارمش شما رو نميدونم.كلا كنسولاي سگا خيلي خوب بودن...
منم سگا داشتم آره کنسول خاطره انگیزی باحالی بود منم هنوزم دارم البته الانم خودم سگا آکبند حافظه دار میفروشم هر کی خواست در خدمتم . بازی هاشو که نگو خیلی باحال بودن تبر زن . کلانتر . مایکل جکسون . عصر حجر و ..........

---------- نوشته در 11:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:25 PM ارسال شده بود ----------

یادش بخیر چه روزگار شیرینی داشتیم سگا یکی از خاطره انگیز ترین کنسول ها تو ایران شد تاپ گان . شورش در شهر . کاراگاه . هویج خور . رامبو و خیلی بازی دیگه که همه دوسشون دارن

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
چی بهت بگم با مستر سیستمش بدنیا اومدم با مگا درایو رفتم مدرسه با ساترن بزرگ شدم و با دریم کست مثل بقیه فن های سگا سر ناپدید شدنش اشک ریختم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

ایول کارت درسته فن سرسخت سگایی . سگا یکی از باحالترین و خاطره انگیز ترین های زمان ما بود سگا جنسیس پرطرفدارترین تو ایران سگا اشتباها زیادی کرد که باعث از بین رفتنش شد اولین و بدترینش سگا سی دی داد تو بازار یک سال نشده سگا ساترن داد تو بازار کنسول سگا سی دی جوونمرگ شد اعتماد مردم از بین رفت . سگا ساترن کنسول قدرتمندی بود . یه بار رفتم کلوپ دیدم یه دستگاه جدیده دسته هاش صفحه نمایش داره گفتم چیه طرف گفت دریم کست رفتم بازی کردم خوشم اومد بعد رفتم خریدم

Jet

کاربر سایت
Oct 23, 2012
729
نام
Reza
اولین باری که Sega Dreamcast رو دیدم اول دبیرستان بودم . هیچ وقت یادمنمیره هنوز ps1 نیومده بود چه گرافیکی داشت اون موقع . ۴ نفر با ۴ تا دسته همزمان فوتبال بازی میکردن ی چیز عجیب غریبی بود . ی بازی داشت که میشه اونو پدربزرگ اویل امروزی دونست واقعا وحشتناک واقعا سخت واقعا عالی . اسمش هم Parasit Eve بود .
.یادش بخیر میدون تسلیحات کلوپ احمد اقا مسعود قندی و امیر و علی میرزا چه روزایی بود همش دود شد رفت هوا .

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

اولین باری که Sega Dreamcast رو دیدم اول دبیرستان بودم . هیچ وقت یادمنمیره هنوز ps1 نیومده بود چه گرافیکی داشت اون موقع . ۴ نفر با ۴ تا دسته همزمان فوتبال بازی میکردن ی چیز عجیب غریبی بود . ی بازی داشت که میشه اونو پدربزرگ اویل امروزی دونست واقعا وحشتناک واقعا سخت واقعا عالی . اسمش هم Parasit Eve بود .
.یادش بخیر میدون تسلیحات کلوپ احمد اقا مسعود قندی و امیر و علی میرزا چه روزایی بود همش دود شد رفت هوا .
دریم کست کنسول قدرتمندی بود ایده های جالبی داشت من اولین بازی که خریدم بچه های خیابون بود واقعأ تجربه خاصی بود هنوزم دریم کست طرفدارا زیادی داره

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
رزیدنت اویل کد ورونیکا یادمه وقتی با دریم کست اومد مثل میخ میچسبیدیم پشت ویترینه مغازه یادش بخیر چقدرمم گرون بود یه نگاه به قیافش بندازی میفهمی چقدر از پلی 2 قشنگتره جالب اینکه قدرت سخت افزاریش تقریبا اندازه گیم کیوبه و 480 پیکسله

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

رزیدنت اویل کد ورونیکا یادمه وقتی با دریم کست اومد مثل میخ میچسبیدیم پشت ویترینه مغازه یادش بخیر چقدرمم گرون بود یه نگاه به قیافش بندازی میفهمی چقدر از پلی 2 قشنگتره جالب اینکه قدرت سخت افزاریش تقریبا اندازه گیم کیوبه و 480 پیکسله
آره هم خوشگله هم باحاله بنظر من نینتندو و سگا شرکت ها بزرگی بودن هستن نینتندو روش خودشو ادامه داد و از تجربیات سگا استفاده کرد حتی الان باهم همکاری دارن مثل بازی mad world که سگا فقط برای کنسول بازی نینتندو wii وارد بازار کرد

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
رو پی اس 2 داره
air combat academy2 نسخه یکش رو دریم کست هست
من دارم از سگا مستر سیستم و مگا درایو و مگا سی دی و ساترن و دریم کستو دارم
ولی به شخصه علاقمنده سگا مولتی هستم که کم و ارزشمنده

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

رو پی اس 2 داره air combat academy2 نسخه یکش رو دریم کست هستمن دارم از سگا مستر سیستم و مگا درایو و مگا سی دی و ساترن و دریم کستو دارمولی به شخصه علاقمنده سگا مولتی هستم که کم و ارزشمنده
ایول دمت گرم کارت درسته

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
با سگا مگا درایو که دورانی داشتیم: یازی شورش (streets of rage) این کنسول که توی کلوپ ها غوغا کرده بود! بازی کامبت رو هم که نگو. یادمه بعضی شبها از کلوپ یکی از دوستام می گرفتیم و با برادرم (و بعضی وقتها دوستام) دل سیر بازی می کردیم! البته در نهایت یه دونه خریدم ولی یادمه همون موقع فروختمش!
از بازیهای معروف اون موقع برای ما میشه از تاینی تون (هویج خور)، تبر طلایی، سواران غروب، مایکل جکسون، عصر حجر (خیلی دوستش داشتم)، گرگ تاسمانی، پلیس آهنی، کشتی کج، کامیکس (واقعا منحصر به فرد بود)، رامبو، Cannon Fodder (دیوونه این بازی بودم)، کمیسر، Battle Toads (چقدر هم بعدش سخت میشد)، Earthworm Jim (این که خیلی قشنگ و باحال بود)، سری فیفا (عین الان با یه عالمه طرفدار)، سونیک (ببخشید اینجای لیست اومد چون واقعا معروف بود)، داستان جنگل، و همچنین بازیهای کارتونی دیگه مثل میکی ماوس و علادین، نینجا و سگ، Uncharted Waters اسم برد. باز هم بگم؟!!
:>
سگا ساتورن و دریم کست که اون موقع ها اصلا خبری ازشون تو اصفهان نبود! الان که از بعضی ها می پرسم تک و توک شاید کسی داشته ولی در حدی نبوده که حتی شنیده بشه. بلافاصله پلی استیشن 1 بود که خودنمایی کرد.
البته به لطف شبیه سازهای متعدد این کنسولها روی کامپیوتر بازیهای دیگه سگا رو تجربه کردم مثل Beyond Oasis که خارق العاده بود یه چیزی مثل زلدا توی نینتندو!
ولی در کل سگا جنسیس (مگا درایو) رو تو ایران همه به اسم سگا می شناسند و هنوز که هنوزه تو فروشگاه ها فروش داره!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر