طرفدارا سگا

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

قابلی نداشت. خوشحالم بازی مورد نظرتون پیدا شد.---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:22 PM ارسال شده بود ----------خواهش میکنم. قربانت.
میدونی بازیا سگا هنوز که هنوزه بعد 20 سال حال میده بازی کردن باهاشون بعد راحت با شبیه سازا که هر سیستمی نصب میشن میتونید از هزاران بازی زیبا لذت ببرید این شبیه سازا روی کامپیوتر , انواع سیستم موبایل و کنسولا نصب میشن مثل سایتZophar's Domain تمام شبیه سازا که روی هر سیستمی که میخواید داره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
میدونی بازیا سگا هنوز که هنوزه بعد 20 سال حال میده بازی کردن باهاشون بعد راحت با شبیه سازا که هر سیستمی نصب میشن میتونید از هزاران بازی زیبا لذت ببرید این شبیه سازا روی کامپیوتر , انواع سیستم موبایل و کنسولا نصب میشن مثل سایتZophar's Domain تمام شبیه سازا که روی هر سیستمی که میخواید داره
دقیقا به همین شکل هستش. معلومه مثل خودم خوره شبیه سازها هستی ها! ;)

ولی جدا، خدا پدر و مادر توسعه دهنده های امولاتورها رو بیامرزه که باعث شدند کسانی که به هر دلیل (مالی یا عدم دسترسی به کنسول ها و یا حتی تطابق سنی با سالهای عرضه شدن یه کنسول) نتونستند بهره ای از کنسول خاصی رو داشته باشند بتونند از کنسول مورد نظر لذت برده یا حتی تجدید خاطراتی کرده باشند.
:x

به World of Emulators & Games هم (وبلاگ خودم) سری بزن که دقیقا مربوط به همین زمینه هستش (البته امیدوارم تبلیغ حساب نشه و صرفا جهت اطلاعات بیشتر در راستای همین تاپیک تلقی بشه)

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

دقیقا به همین شکل هستش. معلومه مثل خودم خوره شبیه سازها هستی ها! ;)ولی جدا، خدا پدر و مادر توسعه دهنده های امولاتورها رو بیامرزه که باعث شدند کسانی که به هر دلیل (مالی یا عدم دسترسی به کنسول ها و یا حتی تطابق سنی با سالهای عرضه شدن یه کنسول) نتونستند بهره ای از کنسول خاصی رو داشته باشند بتونند از کنسول مورد نظر لذت برده یا حتی تجدید خاطراتی کرده باشند.:xبه World of Emulators & Games هم (وبلاگ خودم) سری بزن که دقیقا مربوط به همین زمینه هستش (البته امیدوارم تبلیغ حساب نشه و صرفا جهت اطلاعات بیشتر در راستای همین تاپیک تلقی بشه)
آره همه شبیه سازا دارم حتی کلی شبیه ساز روی خود ds داشتم خیلی بازی ها میکرو سگا روش حال میداد . چشم به وبلاگت سر میزنم

---------- نوشته در 08:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:17 PM ارسال شده بود ----------

من همیشه دنبال شبیه سازام چون تجربه شیرینی هستن هر وقت کنسولی میگیرم میرم شبیه سازای که براش طراحی شدن دان میکنم نصب میکنم مثل ویی که داشتم شبیه ساز داس , میکرو , سگا ,سوپر نینتندو ,سگا ساترن , نینتندو 64 و پلی 1 روش نصب کردم خیلی از خاطراتم زنده شد . خيلی وقته سگا از تولید کنسول خارج شده که حیف شد و به بازی سازی روی آورد الانم سگا پشت نینتندوه خیلی عناوین بینظیرشو انحصاری برای نینتندو میزنه و ............ چون سگا و نینتندو نظریات و سلیقه یکسان دارن اوونم ساخت گیم واقعی هست .. خیلی کنسوولا و بازی ها اومدن که مردم حتی یه لحظه بهشون فکر نمیکنن مثل دلتا فورس اما باازی های که این دوتا شرکت زدن جاودانه شدن مثل ماریو نینتندو و سونیک سگا . به این میگن بازی واقعی که بعد این همه سال هنوز مشتری دارن

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
سلام دوستان کسی یکی از کمیاب ترین کنسول های سگا رو نمیخواد یه چیز اوکازیون هم بدرد بازی میخوره هم ارشیو دارها تقریبا نو هم هست

saeid nooran

کاربر سایت
May 12, 2023
3
سلام دوست عزیز خوبی؟ببخشید وقتتو میگیرم یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدی
من خیلی دوست دارم بازی فوتبال سگا رو با کاربرها انلاین بازی کنم ایا سایتی یا برنامه ای هست که با مراجعه به اون برنامه افراد مختلفی از کشورهای دیگه اونجا انلاین باشن و بشه باهاشون بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر