طرفداران wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

درسته ایکس باکس بدرد نمیخوره اگه به بازی هاشم دقت کنید معلومه . بیشتر بازی ها ایکس باکس بکش برو جلو و ....... یکی ایکس باکس داشت به من گفت چرا ایکس باکس فروختی ویی گرافیک نداره بهش گفتم اگه گرافیک منظورت اینه یکی بکشی خونش مثل واقعیت فواره بزنه یا طرف مثل واقعیت جون بده اسم این وحشی گریه بجاش برو ارتش آمریکا آدم بکش یا انیمشین سی جی و فیلم هالیودی ببین . از اون ور ایکس باکس مشکلات سخت افزاری زیادی داره همین کینکت که از روی ویی کپی کردن تازه باید 400 هزار بدی با چنتا بازی محدود تازه به ایکس باکس وصل کنی . آره هر کی با ویی بازی میکنه عاشقش میشه یکی از آشناها از کاراکتر ماریو خوشش نمیومد وقتی ماریوگلگسی 1و2 دید با گیم پلی عالیش عاشق ماریو شد گیمرها و مردم کشورها جهان اول ویی میپسندن از فروش بالا 100 میلیون ویی معلومه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mahdi_01

mfamili

کاربر سایت
Jan 12, 2013
48
نام
محمد امین
دقیقا ماکرو فنی ها همه به گرافیک X360 می نازن بعد میگن گرافیک Wii در حد PS2 هستش.تازه من خودم با Xbox360 Arcade بازی کردم یه سری نقطه های ریزی داره که چشمو می زنه.بعد می گن Wii به درد نمی خوره!!!

Xbox 360 =:-q

PS3 = :-q

Wii = :-bd

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
خب دوستان راست ميگن ديگه!از لحاظ گرافيك 3DS هم از wii بهتره!!
قبول كنيد وقتي يه بازي مثل آنچارتد با اون گرافيك بازي ميكنيد از بازيهاي وي هر چند ماريو هم باشه زده ميشيد!!
البته من وي رو فقط براي JRPG هاي عاليش و اويل ها و متال گير گيم كوب خريدم!
به نظرم بقيه بازيهاش فقط براي بچه هاست!

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
با سلام
برادارای وی دار کسایی که بازی های وی در هارد دارن و بازی های جدید هم دارن pm بدن و تهران باشن
بنده حدود 300 گیگ بازی میخوام
لطفا پیام خصوصی بدین اصلا بازی وی ندارم
ما وی دارها باید به داد هم برسیم قشر مظلوم هستیم

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
خب دوستان راست ميگن ديگه!از لحاظ گرافيك 3DS هم از wii بهتره!!
قبول كنيد وقتي يه بازي مثل آنچارتد با اون گرافيك بازي ميكنيد از بازيهاي وي هر چند ماريو هم باشه زده ميشيد!!
البته من وي رو فقط براي JRPG هاي عاليش و اويل ها و متال گير گيم كوب خريدم!
به نظرم بقيه بازيهاش فقط براي بچه هاست!
مشکل اینه که شماها همه چیز رو اون گرافیکی که خودتون تو ایران تعریف میکنید میبینید.....
ولی در اصل گرافیک ماریو گلکسی تو دوره خودش از بازی هاای همردش بیشتر بود.....
همین...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اگه سواد در حد دبستان داشته بازی میفهمی میگن کنسول بازی یعنی بازی کردن سرگرم شدن که wii جز اونه نه مثل ایکس باکس و پلی 3 تبدیل شدن آدم به ماشین جنگی و آموزش آدم کشی , وقتی مایکروسافت و سونی نمیدونستن کنسول بازی چیه فقط آتاری با بازی ها 3 پیکسلیش بود نینتندو کنسول نینتندو نس(میکرو) داد تو بازار که انقلابی تو دنیا کنسول کرد یه شخصیتش سوپر ماریو بروس بود که هنوز خيلی طرفدار داره مردم عاشقشن همین ماریو گلگسی 1 بازی سال شد پس لطفأ توهم سازی نکن مردم زده بشن . ایکس باکس و سونی که فقط کارشون اینه از روی نینتندو کپی کنن در ضمن پلی 3 و ایکس باکس و پی اس پی خودشونو میکشن ببینن کی بیشتر فروخته کلأ این 3 تا 7 میلیون فروختن همین 100 میلیون به بالا فروخته . یه آدم با فرهنگ اصل نصب دار میفهمه چرا مردم دنیا ویی میخرن

---------- نوشته در 12:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 PM ارسال شده بود ----------

مشکل اینجاست شما برید انجمن ها و ......فن ها پلی 3 و ایکس باکس میبنید باهم درگیرن این همون آموزش خشونت و ........ با اینکه از ویی شکست خوردن بازم ادا دارن حالا فن ها نینتندو همه با شخصیت . من تو یه جامعه مجازی انجمن طرفدارا بازی گیم پلی دار و ویی بودم یکی فن ایکس باکس اومد مسخره کرد دوستان جواب منطقی دادن اون فرد تا تونست فحش داد به ناموس ماها توهین کرد و.......... این همون وحشی گری نیست؟ حالا از کی دفاع میکنن از کسی که انقدر مردم براش بی ارزشن که پولی که براش عرق ریختن زحمت کشیدن دادن ایکس باکس و پلی 3 خریدن راحت سه چراغ و چراغ میشه میسوزه باید بندازی دور صدا هواپیما میده و هزارتا مشکل

---------- نوشته در 12:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 PM ارسال شده بود ----------

اگه یادتون باشیه هکر معروفی که روی هک شدن پلی 3 کار میکرد اعلام کرد گفت تو هک سیستم به موردی برخورده که به سیستم میگه اگه دستگاه بیش از حد داغ کرد دستگاه خاموش شه ولی این دستور غیر فعال شده که منجر به چراغ زرد میشد بعد گفت این روند روی ایکس باکس هم وجود داره . حالا شما بگید چرا این کارو کرده بودن؟ بخاطر صداق با فن هاشون؟ بخاطر درآمد بیشتر؟ بخاطر با ارزش بودن فن هاشون؟

• Like
Reactions: Mahdi_01

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
اگه سواد در حد دبستان داشته بازی میفهمی میگن کنسول بازی یعنی بازی کردن سرگرم شدن که wii جز اونه نه مثل ایکس باکس و پلی 3 تبدیل شدن آدم به ماشین جنگی و آموزش آدم کشی , وقتی مایکروسافت و سونی نمیدونستن کنسول بازی چیه فقط آتاری با بازی ها 3 پیکسلیش بود نینتندو کنسول نینتندو نس(میکرو) داد تو بازار که انقلابی تو دنیا کنسول کرد یه شخصیتش سوپر ماریو بروس بود که هنوز خيلی طرفدار داره مردم عاشقشن همین ماریو گلگسی 1 بازی سال شد پس لطفأ توهم سازی نکن مردم زده بشن . ایکس باکس و سونی که فقط کارشون اینه از روی نینتندو کپی کنن در ضمن پلی 3 و ایکس باکس و پی اس پی خودشونو میکشن ببینن کی بیشتر فروخته کلأ این 3 تا 7 میلیون فروختن همین 100 میلیون به بالا فروخته . یه آدم با فرهنگ اصل نصب دار میفهمه چرا مردم دنیا ویی میخرن

---------- نوشته در 12:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:14 PM ارسال شده بود ----------

مشکل اینجاست شما برید انجمن ها و ......فن ها پلی 3 و ایکس باکس میبنید باهم درگیرن این همون آموزش خشونت و ........ با اینکه از ویی شکست خوردن بازم ادا دارن حالا فن ها نینتندو همه با شخصیت . من تو یه جامعه مجازی انجمن طرفدارا بازی گیم پلی دار و ویی بودم یکی فن ایکس باکس اومد مسخره کرد دوستان جواب منطقی دادن اون فرد تا تونست فحش داد به ناموس ماها توهین کرد و.......... این همون وحشی گری نیست؟ حالا از کی دفاع میکنن از کسی که انقدر مردم براش بی ارزشن که پولی که براش عرق ریختن زحمت کشیدن دادن ایکس باکس و پلی 3 خریدن راحت سه چراغ و چراغ میشه میسوزه باید بندازی دور صدا هواپیما میده و هزارتا مشکل

---------- نوشته در 12:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:36 PM ارسال شده بود ----------

دیگه داره حالم ازاین ایکس باکس360وپلی3داره بهم میخوره....
این چراغ زردوسه چراغه روخوب اومدی.....
اخه بدجورزخمی ام ازاین پلی3مخصوصا...
یکی داشتم چراغ زردشدانداختیمش قبرستون..... ایکس باکس360خریدیم
این ایکس باکس بهتربودولی درایوش صدای هلیکوپترمیداد!بدجوری اعصابم روخوردکرده...
ایندفه مخوام وی بگیرم...میگن متفاوته...
ببینیم چه شود

• Like
Reactions: che-jaleb

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
اين از اون حرفا بود!!
اولا اگه اين طور كه شما ميگيد حساب كنيم بايد تا آخر عمر آتاري 2600 بازي كنيم!! چرا از نسل قبل و قبل تر كه PS1 و PS2 كنسولهاي نينتندو رو نابود كردن نميگين؟!
دوما PS3 وX360 هم اگه قدرتشون در حد نسل قبلشون بود قطعا از 3 چراغ و چراغ زرد خبري نبود! همه ميدونن كه بعد از چيپ هاي 65 نانومتري هر دو كنسول ديگه مشكلاتشون رفع شده!
و اينكه هيچ كنسولي بي مشكل نيست براي وي هاي كژي خور هم مشكل آپديت وجود داره!! من يه بار با رئايت تمام نكات آپديت كردم اما فول بريك شد!الان هم كنج خونه افتاده!!اما يكي ديگه خريدم

در مورد اين كسي هم كه باهاتون درست حرف نزده ادب خودش رو ميرسونه و فك نكم به PS3 و X360 ربط چنداني داشته باشه!!!
اما با تمام اين احوال The Last Story براي بنده يكي از بهترين هاي اين نسل بود!
خوشبختانه يا متاسفانه من فن هيچ كنسولي نيستم.{البته سري كسلوانيا و رزيدنت اويل رو خيلي دوست دارم}
آقايehsanservat دوست عزيز يكم لحن صحبت هاتون رو بهتر كنيد.
با تشكر

آخرین ویرایش:

mfamili

کاربر سایت
Jan 12, 2013
48
نام
محمد امین
دیگه داره حالم ازاین ایکس باکس360وپلی3داره بهم میخوره....
این چراغ زردوسه چراغه روخوب اومدی.....
اخه بدجورزخمی ام ازاین پلی3مخصوصا...
یکی داشتم چراغ زردشدانداختیمش قبرستون..... ایکس باکس360خریدیم
این ایکس باکس بهتربودولی درایوش صدای هلیکوپترمیداد!بدجوری اعصابم روخوردکرده...
ایندفه مخوام وی بگیرم...میگن متفاوته...
ببینیم چه شود
حتما بخريد من اول مي خواستم x360 بخرم بازي كردم خوشم نيومد رفتم تحقيق ديدم wii فروش خوبي داشته يه wii مشكي با wii fit u خريدم.تازه من با هك wii مخالف بخاطر اينكه به نظرم خيانت به نينتندو هستش براي همين wii مو هك نكردم.

nintendowii

کاربر سایت
Jul 17, 2012
120
نام
احسان
یا یکدیگه درست صحبت کنید ما وی دارها باید هوای همو داشته باشیم ما قشر مظلوم هستیم
تو زمین دشمن بازی نکنید و جدول دشمن را پر نکنید

کسی اشنا داره برای بازی های وی در تهران پیام بده 400 گیگ بازی میخوام و علی مامی گرونباز شده و گرون میدهتو تهران کسی از شما بچه ها هارد بیارم بازی برام میریزه؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

هرکی wii خیلی تمیز با جعبه و همه لوازمشو داره و لوازم اضافی مث ویموت و نانچاک اضافه . wii fit و ..... داره بهم پ . م بده با 3ds معمولی تعویض کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر