طرفداران wii

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
شب یه امتحان سخت و سه واحدی زلدا skyward sword رو تموم کردم! اصلا هم از لب مرز آوردن ناراحت نشدم. از امتحان هم که برگشتم بجای غصه خوردن دوباره نشستم از سیو آخری بازم تمومش کردم
عجب بازی ای بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

شب یه امتحان سخت و سه واحدی زلدا skyward sword رو تموم کردم! اصلا هم از لب مرز آوردن ناراحت نشدم. از امتحان هم که برگشتم بجای غصه خوردن دوباره نشستم از سیو آخری بازم تمومش کردمعجب بازی ای بود
ایول دمت گرم

---------- نوشته در 05:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:46 PM ارسال شده بود ----------

من همه کنسول ها داشتم ولی یه جورای دیگه گیم بهم حال نمیداد من همیشه طرفدار نینتندو بودم چون همیشه تک و خلاق و پیشرو بود یادمه اولین بار رفتم خیابون ولیعصر پاساژ پارسیان بود اگه اشتباه نکنم دی وی دی تریلر کنسول ویی و بازی هاش خریدم وقتی ویی دیدم باورم نمیشد عالی بود همونی بود که میخواستم بعدأ خود ویی خریدم دو بازی اولم اویل آمبرلا و ماریو گلگسی1 بود وقتی ماریو گلگسی 1 بازی کردم معرکه بود باورم نمیشد محشر بود بهترین تجربه ام بود الانم ویی هر روز بازی میکنم با هیچی عوض نمیکنم دوسش دارم

• Like
Reactions: Mahdi_01

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

بچه ها چنتا سوال دارم کاستومایز ویی کی انجام داده منم میخوام انجام بدمبرای استفاده از کد های تقلب تو ویی باید چيکار کرد بازی قشنگی که بازی کردید بگید فقط عناوین کمتر شناخته شده باشن

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
بچه ها چنتا سوال دارم کاستومایز ویی کی انجام داده منم میخوام انجام بدمبرای استفاده از کد های تقلب تو ویی باید چيکار کرد بازی قشنگی که بازی کردید بگید فقط عناوین کمتر شناخته شده باشن
سلام.
بازی هایی که از نظر من قشنگن تقریبا به ترتیب اینان:

The Last Story
Xenoblade
Zelda ها!
Mario ها!!
Monster Hunter 3
A Boy and his Blob
Pandora's Tower
One Piece ها!!!!!
Rayman Origins
Kirby ها!!!!
Evil ها!!!!!!
Wii Sports ها!!!

بقیه هم دیگه یادم نیست

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

سلام.بازی هایی که از نظر من قشنگن تقریبا به ترتیب اینان:The Last StoryXenobladeZelda ها!Mario ها!!Monster Hunter 3A Boy and his BlobPandora's TowerOne Piece ها!!!!!Rayman OriginsKirby ها!!!!Evil ها!!!!!!Wii Sports ها!!!بقیه هم دیگه یادم نیست
واقعأ ممنونم بازی ها عالی گفتی . چجوری کد های تقلب تو بازی وارد کنم؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

دیروز داشتم kirby بازی میکردم خيلی حال داد بعد ساعت نگاه کردم دیدم 5 ساعت بازی کردم اصلأ خسته نشده بودم . در کل بازی با wii خيلی حال میده آدم لذت میبره

• Like

mfamili

کاربر سایت
Jan 12, 2013
48
نام
محمد امین
من عاشق Wii هستم.یه روز بازی نکنم شب خوابم نمی بره.جدی می گم.یه روز نتونستم بازی کنم رفتم خوابیدم ساعت 3،4 یادم افتاد بازی نکردم رفتم بازی کردم.تو Super Mario Galaxy 2 یه لول مونده بودم ردش کردم.

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

من عاشق Wii هستم.یه روز بازی نکنم شب خوابم نمی بره.جدی می گم.یه روز نتونستم بازی کنم رفتم خوابیدم ساعت 3،4 یادم افتاد بازی نکردم رفتم بازی کردم.تو Super Mario Galaxy 2 یه لول مونده بودم ردش کردم.
ایول فدات بشم مثل خودمی . منم عاشق wii هستم همش بازی میکنم انقدر حال میده آدم هر چی بازی میکنه سیر نمیشه انقدر بازی کردم که چند نفر از آشنایان دوستام خوشش اومد ویی خریدن باور کنین هر کی دید از ویی خوشش اومد تا با خود ویی بازی میکنن شیفته اش میشن من تو کهکشان 6 موندم ستاره کم دارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ویی یه بار خریدم مجبور شدم به خاطر مالی بفروشمش بعد یه مدت تبلت گیرم اومد بعدش یکی گفت ایکس باکس 360 با تبلتت عوض میکنم منم گفتم باشه ایکس باکس 360 دستم بود اصلأ باهاش حال نکردم بدرد نمیخورد فروختمش ویی آک خریدم رفتم تو مغازه طرف گفتم ویی میخوام گیر داده بود تبلت چینی بخر گفتم نه ویی خریدم چون برای من کره ای بود بازی کپی از روی دی وی دی اجرا میکنه دیگه بازی خریدم بازی کردم واقعأ عاشق ویی هستم همیشه بازی میکنم حتی برادرم دنبال گیم با کیفیت تو پی سی هست از بازی ویی خوشش اومدو بازی میکرد ویی یه تجربه خاص و متفاوت از سایر کنسول هاست کسی که از ویی ایراد میگیره تا بازی نکنه نمیتونه ویی بشناسه ویی با فروش فوق العاده تونست ایکس باکس 360 و پلی 3 شکست بده به آمار جهانی فروش کنسول توجه کنید

---------- نوشته در 11:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 PM ارسال شده بود ----------

ویی یه بار خریدم مجبور شدم به خاطر مالی بفروشمش بعد یه مدت تبلت گیرم اومد بعدش یکی گفت ایکس باکس 360 با تبلتت عوض میکنم منم گفتم باشه ایکس باکس 360 دستم بود اصلأ باهاش حال نکردم بدرد نمیخورد فروختمش ویی آک خریدم رفتم تو مغازه طرف گفتم ویی میخوام گیر داده بود تبلت چینی بخر گفتم نه ویی خریدم چون برای من کره ای بود بازی کپی از روی دی وی دی اجرا میکنه دیگه بازی خریدم بازی کردم واقعأ عاشق ویی هستم همیشه بازی میکنم حتی برادرم دنبال گیم با کیفیت تو پی سی هست از بازی ویی خوشش اومدو بازی میکرد ویی یه تجربه خاص و متفاوت از سایر کنسول هاست کسی که از ویی ایراد میگیره تا بازی نکنه نمیتونه ویی بشناسه ویی با فروش فوق العاده تونست ایکس باکس 360 و پلی 3 شکست بده به آمار جهانی فروش کنسول توجه کنید

• Like

mfamili

کاربر سایت
Jan 12, 2013
48
نام
محمد امین
والا منم با شما موافقم.تمام دوستای من X360 دارن می گن Wii به درد نمی خوره.یکی شون که دیگه خیلی اصرار داشت که Wii به درد نمی خوره گفتم بیاد خونمون بشینیم با هم Wii بازی کنیم.بازی کردیم خیلی خوشش اومد بعد از اون به بعد به من میگه کی بیام خونتون با هم Michael Jackson The Experience بزنیم؟بهش می گم بره Wii بخره ولی می ترسه دوستای دیگم مسخرش کنن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر