طرفداران wii

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نینتندو دیگه واسه وی بازی نمیسازه ولی شرکتهای دیگه یه چندتایی امسال ساختن. به نظر سال دیگه آخرین بازیهای وی ساخته بشه. ممکنه فیفا یا پس یکی دوسال بیشتر هم ساپورت کنن.

من سونی اوریج ۲۵۰۰ میلی استفاده می کنم دقت نکردم ولی تو تعطیلات که روزی ۳- ۴ ساعت بازی می کنم هر شارژ دو روزی دوام میاره. شاید ۶-۷ ساعت.

چرا بازی جدید داره هنوز براش میاد البته انحصاری دیگه نمیاد ولی بازی هنوز داره میاد

مثلا الان Disney infinite و skylanders و Disney planes اومده
چند تا بازی هم تو اخر سال 2013 میاد براش

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

دوستان این طور که به نظر میاد قرار ساخت وی متوقف بشه. :(

اینم لینک:
Nintendo Set To End Production of the Wii - Wii News @ Nintendo Life

واقعا حیفه کنسول به این نازنینی

نینتندو در حق wii خیلی جفا کرده:(

دوستان تا چند سال دیگه قرار برای وی بازی ساخته بشه؟

یک سوال دیگه باطری ریشارژ چی استفاده میکنید؟ چند آمپر؟ پند ساعت کار میکنه؟

من 2 تا باتری cfl تازه گرفتم 2800 میله حداکپر یه روز جواب میده .

دوتا باتری قدیمی دارم سبزن حدود سال 87 الی 88 گرفتم المانین 2300 میلی آمپرن هم خیلی سنگینتر از cfl ان هم هنوز با اینکه چند سالی هست دارمشون راحت 2 روز به بالا جواب میدن

دوتا باتری شارژی yama هم دارم 1500 میله این دوتا باتری از دست فروش خریدم دوتا باهم 2500 تومن حداقل 5 ساعتی جواب میدن

مشکل از شارژرت بوده
اما دیگه باطری هاتو خراب کرده
بعضی شارژرها 110 شارژ میکنن باید 10 تا 14 ساعت بسته به آمپر باطری به شارژ باشن
بعضیاشون 250 هستن که 4 تا 7 ساعت بسته به آمپر باید به شارژ باشن

من وقتی باتری سبزه رو خریدم فروشنده شارژر بهم داد گفت با این شارژر باید دقیق 9 ساعت تو شارژ باشه نه کمتر نه بیشتر

cfl خریدم یه شارژر چند منظوره داد گفت باید 7 ساعت تو شارژ باشه

چرا بازی جدید داره هنوز براش میاد البته انحصاری دیگه نمیاد ولی بازی هنوز داره میاد

مثلا الان Disney infinite و skylanders و Disney planes اومده
چند تا بازی هم تو اخر سال 2013 میاد براش

آره بازیا انحصاری دیگه نمیاد ولی شرکتا دیگه برای wii بازی منتشر میکنن مثل بازی
[FONT=&amp]Cabela’s African Adventures
[/FONT]

• Like
Reactions: Mahdi_01

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
لینک دانلود تریلر بازیا wii

بازی wall-e

دانلود Nintendo com – – Game Info flv

بازی Phineas and Ferb- Across the Second Dimension

دانلود Nintendo com – Phineas and Ferb Across the Second Dimension – Game Info flv

بازی Phineas and Ferb- Quest for Cool Stuff

دانلود Nintendo com – Phineas and Ferb Quest for Cool Stuff – Game Info flv

بازی The Munchables بازی محشریه حتما تریلرشو ببینید

دانلود Nintendo com – The Munchables – Game Info flv

بازی pimp my ride کسایی که این برنامه mtv دیدن با این بازی حال میکنن

دانلود pimp ride wii trailer youtube m4v

بازی Valhalla Knights- Eldar Saga

دانلود Nintendo com – Valhalla Knights Eldar Saga – Game Info flv

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نینتندو ژاپن پایان ساخت Wii رو اعلام کرد :((همش تقصیر این آمریکایی هاست اگه مثل آدم WiiU می خریدن نینتندو Wii و فدا نمی کرد)x

Nintendo Japan Confirms an End to Wii Production - Wii News @ Nintendo Life

اتفاقا Wiiu تو آمریکا فروشش خوبه توی ژاپن خیلی بد میفروشه تو آمریکا ماه پش 35 هزار واحد فروخت البته کمه خیلی ولی خوب از جهای دیگه بهتره بازم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
اتفاقا Wiiu تو آمریکا فروشش خوبه توی ژاپن خیلی بد میفروشه تو آمریکا ماه پش 35 هزار واحد فروخت البته کمه خیلی ولی خوب از جهای دیگه بهتره بازم

راست میگی، من الان که گفتی سرچ کردم دیدم. کلا ژاپنی ها انگار کنسول خونگی رو بیخیال شدن.:-s

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
راست میگی، من الان که گفتی سرچ کردم دیدم. کلا ژاپنی ها انگار کنسول خونگی رو بیخیال شدن.:-s

خوب دیگه این شانس ماست کنسولمون فوری از رده خارج شد در صورتی که کنسولا دیگه تا 2016 ساپورت بازیی میشن

مثل قضیه سگا سی دی که زود از رده خارج شد و مردم به سگا بی اعتماد شدن

• Like

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
خوب دیگه این شانس ماست کنسولمون فوری از رده خارج شد در صورتی که کنسولا دیگه تا 2016 ساپورت بازیی میشن

مثل قضیه سگا سی دی که زود از رده خارج شد و مردم به سگا بی اعتماد شدن

سگا سی دی عمر کوتاهی داشت سگا >>> سگا 32X فروش خوبی نداشت و عمر کوتاهی داشت >>> ساترن رو چون تو آمریکا فروش خوبی نداشت از رده خارج کردن >>> دریم کست DVD نداشت و سگا دیگه پول نداشت ادامه بده.

بجز دریم کست بقیه کنسولهای بالا گرون بودن.

نینتندو اگه مثل سگا به حرف این خبره های آمریکایی گوش کنه و Wii U رو زود از رده خارج کنه بلای سگا سرش میاد. در ضمن سگا به اشتباه با مایکروسافت مدتی همکاری می کرد و طراحی مدل نخستین XBox رو که در سال ۲۰۰۱ به بازار عرضه شد رو انجام دادن برا همین دسته XBox به ویژه دکمه هاش مانند دریم کسته در مقابل مایکروسافت برای دریم کست کیت برنامه نویسی ویندوز CE رو ساخت که بیشتر بازیای پورت PC رو با اون رو دریم کست ساختن و گرافیک پایین تری دارن.

نینتندو بازار Wii رو از دو سال پیش از دست داد و فروش PS360 از اون زمان زیاد شد. چون تو ساخت بازیهای Wii رو برای طراحی 3DS و WiiU کم کار کرد.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سگا سی دی عمر کوتاهی داشت سگا >>> سگا 32X فروش خوبی نداشت و عمر کوتاهی داشت >>> ساترن رو چون تو آمریکا فروش خوبی نداشت از رده خارج کردن >>> دریم کست DVD نداشت و سگا دیگه پول نداشت ادامه بده.

بجز دریم کست بقیه کنسولهای بالا گرون بودن.

نینتندو اگه مثل سگا به حرف این خبره های آمریکایی گوش کنه و Wii U رو زود از رده خارج کنه بلای سگا سرش میاد. در ضمن سگا به اشتباه با مایکروسافت مدتی همکاری می کرد و طراحی مدل نخستین XBox رو که در سال ۲۰۰۱ به بازار عرضه شد رو انجام دادن برا همین دسته XBox به ویژه دکمه هاش مانند دریم کسته در مقابل مایکروسافت برای دریم کست کیت برنامه نویسی ویندوز CE رو ساخت که بیشتر بازیای پورت PC رو با اون رو دریم کست ساختن و گرافیک پایین تری دارن.

نینتندو بازار Wii رو از دو سال پیش از دست داد و فروش PS360 از اون زمان زیاد شد. چون تو ساخت بازیهای Wii رو برای طراحی 3DS و WiiU کم کار کرد.

سگا سر سگا جنسیس و ..... خیلی اعتبار داشت و فن ها زیادی داشت که هنوزم بعد گذشت حدود 20 سال بازم فن ها دو آتیشه داره سر همین موضوع سگا سی دی هم فروش اولیه خیلی خوبی داشت اما بخاطر عرضه خیلی زود سگا ساترون خود سگا سی دی عمر کوتاهی داشت باعث بی اعتمادی مردم شد .

سگا ساترون بخاطر فروش کمش تو آمریکا از رده خارج نشد بخاطر سیاست ها غلط سگا این کنسول قدرتمند از رده خارج شد چون سگا ساترون بازم فروش اولیه خوبی داشت اما یکی از دلایل شکست کنسول سگا ساترون عرضه زود هنگام به بازار بود که وقتی کنسول زودتر وارد بازار کردن عدم وجود بازی مناسب تو طول یک سال باعث ضعف کنسول شد ((همون کاری که نینتندو با wii u کرد و بیخیال کنسول پرفروش نسل هفتمی یعنی wii شد))

سیاست ها اشتباه پی در پی سگا باعث شد که گیمر ها سمت کنسولا دیگه برن و دریمکست که معجزه بود بیخیال شن

نینتندو انقدر سرمایه و اعتبار داره که wii u زودترم از رده خارج کنه براش مسئله ای نداره مثل گیم کیوب که تولیدش سال 2003 متوقف شد آیا اتفاقی افتاد؟ معلومه نه با wii بینظیر برگشت در ضمن وقتی نینتندو روی سخت افزار ارزونتر کار میکنه سود بیشتری میبره یعنی شکست معنایی نداره

این نوع همکاریا عاقبت وبی ندارن سر همکاری سونی و نینتندو برای کنسول مشترک که سونی سر نینتندو کلا گذاشت کار به 5 سال درگیری تو دادگاه ها بین المللی رسید سر همکاری مایکروسافت و سگا هم به ضرر سگا شد

بازیایی مثل Rayman Legends . Pikmin 3 و ........... اصلا رسما اعلام شد برای wii ساخته شده بودن که بعد با افزایش خروجی بازی برای wii u در نظر گرفتن و کاری کرد که عنوان Rayman Legends که قرار بود انحصاری wii باشه روی همه پلت فرم ها نسل هشت بیاد

من فن نینتندو ام و عاشق wii اما از این کار نینتندو ناراحتم و دیگه هیچ وقت کنسولا از نسل هفت به بعد نینتندو نمیخرم چون بی احترامی کرده به 100 میلیون انسان که به نینتندو اعتماد کردن کنسول wii خریدن

در گذشته سایت نظر سنجی کرده بود کدوم کنسول نسل هشتمی میخرید مردم 80 درصد گفته بودن wii u اما بعد گذشت زمان برخورد مردم با این سیاست ها اعتماد کمتر شده و شده 20 درصد

چه دلیلی داره کنسول برتر و پرفروش wii نینتندو روش کار نکن به این زودی از رده خارج شه؟

همین کارا اشتباه باعث شد کمپانی ها بگن ما wii ساپورت میکنیم اما wii u ساپورت نمیکنیم

این خبر بخون:

((ناشر Activision اعلام کرد که بازی Cabela’s African Adventures در پاییز امسال برای Wii منتشر خواهد شد.شما می توانید در ادامه با جزئیات بیشتری از این بازی آشنا شوید.این عنوان یک بازی open world ماجراجویی است که بازیکن در این بازی حیواناتی نظیر پلنگ، کرگدن و موجودات عجیب و غریبی را شکار می کند. افزون بر این بخش داستانی Cabela’s African Adventures شامل بخش چند نفره ای به نام Hot Seat می باشد. همچنین یک میدان تیراندازی تمرینی برای محک زدن مهارت تیراندازی گیمر ها نیز در بازی گنجانده شده است. این بازی به قیمت $۲۹٫۹۹ برای Wii فروخته خواهد شد.با این تفاسیر و معرفی بازی جدید TMNT برای دارندگان Wii , Wii U و ۳DS این موضوع می تواند حقیقت داشته باشد که کمپانی های مستقل بازی سازی از ساخت بازی برای کنسول نسل بعدی Nintendo به خاطر کمک کردن به Wii منصرف شده اند. پیشتر دارندگان Wii تردید دارند که با ساخت افزار های جدید آشنا بشوند و به نظر می رسد بیشتر بازی سازان از ساخت بازی برای آخرین کنسول Nintendo صرفه نظر می کنند.))

• Like

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
گیم کیوب تا سال ۲۰۰۷ ساپورت می شد و براش نینتندو بازی می ساخت از جمله The Legend of Zelda: Twilight Princess که همزمان برای گیم کیوب و وی منتشر شد

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر