طرفداران wii

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سنم به یکسری زلدا ها قد نمیداده :)) ... در ضمن من تازه 2 ساله زلدا رو کشفش کردم :D
مهم نیست همین که زلدا رو داشته باشه بسه برای من :))
آره :D

- - -ویرایش - - -

آره اتفاقا همون 2 تا TP ها چشم منو گرفت :D
اینقدر پست های باحالی میزارن توی این پیج های زلدا :|
یک عکسش رو حدودا 1 سال و نیم یادمه گذاشته بودن یک فلش بود با طرح Master Sword طلایی :D اینقدر خشگل بود لامصب :|

من سنم از اولین زلدا هم بیشتره :))

اولین زلدا که بازی کردم برای نیتندو nes (میکرو) بود هنوزم با شبیه ساز بازیش میکنم:d

خوب دیگه فن بازی انحصاری نینتندویی:x

حال کردی آهنگا زلدا گذاشتم میدونستم زلدا خونت اومده پایین :d

خوب توهم طراحی کن من خودم تو فکرشم سایت یا وبلاگ فن نینتندویی راه بندازم هر وقت تصمیم جدی شد بهت میگم نویسنده بشی:bighug:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
من سنم از اولین زلدا هم بیشتره :))

اولین زلدا که بازی کردم برای نیتندو nes (میکرو) بود هنوزم با شبیه ساز بازیش میکنم:d

خوب دیگه فن بازی انحصاری نینتندویی:x

حال کردی آهنگا زلدا گذاشتم میدونستم زلدا خونت اومده پایین :d

خوب توهم طراحی کن من خودم تو فکرشم سایت یا وبلاگ فن نینتندویی راه بندازم هر وقت تصمیم جدی شد بهت میگم نویسنده بشی:bighug:
آهنگاش كه عالى بودن ... ولى من تا الان آهنگ ballad of godess ه SS رو بيشتر از همه دوست داشتم :D
چيو طراحى كنم ؟ فلش رو ؟
ايول!!! :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آهنگاش كه عالى بودن ... ولى من تا الان آهنگ ballad of godess ه SS رو بيشتر از همه دوست داشتم :D
چيو طراحى كنم ؟ فلش رو ؟
ايول!!! :D

آره آهنگا اصلی هر زلدا گذاشتم . هرر بازی کلی آهنگ داره که هر کدومشون قشنگن

هر چی دوست داری طراحی کن پوستر . فلش . عکس . art و ....................................

روی آخری دارم فکر میکنم خودت میدونی منابع برای نینتندو کمه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
آره آهنگا اصلی هر زلدا گذاشتم . هرر بازی کلی آهنگ داره که هر کدومشون قشنگن

هر چی دوست داری طراحی کن پوستر . فلش . عکس . art و ....................................

روی آخری دارم فکر میکنم خودت میدونی منابع برای نینتندو کمه

من خود فلشه به دردم میخوره نه طراحیش :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
پس فن نینتندو به به ;;)
ماریوش دست من زلداش مال تو متروید بدیم کی؟:d

دانکی کونگ جا موند بیچاره:))

تا وقتی که محمد حسین هست من چه حرفی برای گفتن دارم ؟ :D ماشالله ماشالله جوییده هرچی زلدا بوده به جز 2 تا نسخه وی رو :D

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
دوستان تا چند سال دیگه قرار برای وی بازی ساخته بشه؟

یک سوال دیگه باطری ریشارژ چی استفاده میکنید؟ چند آمپر؟ پند ساعت کار میکنه؟

نینتندو دیگه واسه وی بازی نمیسازه ولی شرکتهای دیگه یه چندتایی امسال ساختن. به نظر سال دیگه آخرین بازیهای وی ساخته بشه. ممکنه فیفا یا پس یکی دوسال بیشتر هم ساپورت کنن.

من سونی اوریج ۲۵۰۰ میلی استفاده می کنم دقت نکردم ولی تو تعطیلات که روزی ۳- ۴ ساعت بازی می کنم هر شارژ دو روزی دوام میاره. شاید ۶-۷ ساعت.

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
نینتندو دیگه واسه وی بازی نمیسازه ولی شرکتهای دیگه یه چندتایی امسال ساختن. به نظر سال دیگه آخرین بازیهای وی ساخته بشه. ممکنه فیفا یا پس یکی دوسال بیشتر هم ساپورت کنن.

من سونی اوریج ۲۵۰۰ میلی استفاده می کنم دقت نکردم ولی تو تعطیلات که روزی ۳- ۴ ساعت بازی می کنم هر شارژ دو روزی دوام میاره. شاید ۶-۷ ساعت.

واقعا حیف پس سال دیگه باید کوچ کنیم به wii u
منم باطری cfl دو مدل دارم هم 1100 و 2500 اما تفاوتی نمیکنن مال من هم 8 9 ساعت پشت سر کار کنم باطری خالی میکنه

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
واقعا حیف پس سال دیگه باید کوچ کنیم به wii u
منم باطری cfl دو مدل دارم هم 1100 و 2500 اما تفاوتی نمیکنن مال من هم 8 9 ساعت پشت سر کار کنم باطری خالی میکنه

من هم CFL دارم ماشالله به 20 دقیقه نکشیده تموم میشن :| نمیدونم باتری ها مشکل دارن یا شارژر (همه ی باتری هام اینطوری شدن :|)

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
مشکل از شارژرت بوده
اما دیگه باطری هاتو خراب کرده
بعضی شارژرها 110 شارژ میکنن باید 10 تا 14 ساعت بسته به آمپر باطری به شارژ باشن
بعضیاشون 250 هستن که 4 تا 7 ساعت بسته به آمپر باید به شارژ باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر