طرفداران psp

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
psp واقعن کنسولدستی فوق العاده هستش.
بهترین بازیاش که یادمه واسه من فاینال فنستی: کریسس کور بود.ی
عنی ته همه چیه این بازی!
البته رسیستنس هم خیلی حال داد.
گاد اف وارها هم جای خود داشتن.
تو سبک محافظت از قلعه هم بازی پیکسل جانک مانستر رو 6 ماهه تموم یه کله بازی میکردم!
اینقدر بازی خوب داشت که الان یادم نیست.
ولی خداییش ارزش پولی رو میدین براش رو داره با توجه به کپی خور بودن راحت و بی دردسرش.

درسته داداش موافقم :bighug:

تو هر سبکی بازیا خیلی توپ و عالیی داره psp چه تو سبک rpg که دریایی از بازی ها بینظیره چه تو سبک شوتر چه تو سبک پلتفرمر و ......

رسیستنس یه انقلاب بود رو کنسول دستی وقتی بازی برای ps3 و بعد psp منتشر شد واقعا خیلی ها خوشحال کرد

خدا جنگ که نگو من که بار اول نسخه اول بازی کردم دیدم قشنگ و پرقدرت مثل کنسول خونگیه :x

گل گفتی هم کپی خور رحت و ساپورت کامله بازیاس هم راحت بازیا ps1 اجرا میکنه هم مدیا پلیر خیلی با کیفیت توپه

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوستان کمکم کنید .... من psp slim 3004 دارم حالا بعد از اپدیت فریمور اصلا به pc کاننکت نمیشه یعنی usb رو هم به pc هم به psp میزنم میرم رو Usb mode اصلا چیزی نمیاد میگه به کامپیوتر یل ps3 وصلش کن . خواهش می کنم کمک کنید ... فریمور 6.60 Pro-B10 و مک ادرس Model:03g چه کنم کممکککککککک

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان کمکم کنید .... من psp slim 3004 دارم حالا بعد از اپدیت فریمور اصلا به pc کاننکت نمیشه یعنی usb رو هم به pc هم به psp میزنم میرم رو Usb mode اصلا چیزی نمیاد میگه به کامپیوتر یل ps3 وصلش کن . خواهش می کنم کمک کنید ... فریمور 6.60 Pro-B10 و مک ادرس Model:03g چه کنم کممکککککککک

خوب نیاز به آپدیت با استفاده از اینترنت نیست اصلا فقط باید برنامه تبدیل اجرا کرد

psp راه اندازی دوباره کن

این فایل دانلود کن

دانلود psp zip

مموری کارت متصل کن به کامپیوتر و فرمت کن ( نکته اگر ویندوز سون 32 بیت داری اصلا فرمت نکن یه باگ تو این سیستم عامل هست که مجموعه حافظه رم چه رم سیستم عامل چه حجم گرافیک . مموری کارت و ..... بیشتر از 8 گیگ بشه مموری کارت فرمت کنی اون مقدار حجم از مموری کارت میسوزه اما تو ویندوز سون 64 بیت و ویندوز 8 اصلا این باگ وجود نداره من بخاطر همین یه فلش مموری 32 گیگ خودمو از دست دادم )

بعد فایل از حالت فشرده خارج کن بریز روی صفحه اول مموری کارت

بعد مموری بزار تو psp و psp روشن کن و برنامه تبدیل اجرا کن دو باز x بزن و کپی خور اجرا میشه

من با همین فایل psp خودمو کپی خور کردم مشکل نشناختن usb و چیزی نداره

• Like
Reactions: Vahidmarzban

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
خوب نیاز به آپدیت با استفاده از اینترنت نیست اصلا فقط باید برنامه تبدیل اجرا کرد

psp راه اندازی دوباره کن

این فایل دانلود کن

دانلود psp zip

مموری کارت متصل کن به کامپیوتر و فرمت کن ( نکته اگر ویندوز سون 32 بیت داری اصلا فرمت نکن یه باگ تو این سیستم عامل هست که مجموعه حافظه رم چه رم سیستم عامل چه حجم گرافیک . مموری کارت و ..... بیشتر از 8 گیگ بشه مموری کارت فرمت کنی اون مقدار حجم از مموری کارت میسوزه اما تو ویندوز سون 64 بیت و ویندوز 8 اصلا این باگ وجود نداره من بخاطر همین یه فلش مموری 32 گیگ خودمو از دست دادم )

بعد فایل از حالت فشرده خارج کن بریز روی صفحه اول مموری کارت

بعد مموری بزار تو psp و psp روشن کن و برنامه تبدیل اجرا کن دو باز x بزن و کپی خور اجرا میشه

من با همین فایل psp خودمو کپی خور کردم مشکل نشناختن usb و چیزی نداره

دوست عزیز من مشکلم کپی خور نیست مشکلم اینه که اصلا usb کامپیوتر رو نمیشناسه

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
Psp :)

واقعا فوقالعاده بود اين كنسول..
حرف نداشت..
هنوزم ارزش خريد داره! چون اونقدر بازي داره كه (سرگرم) بشيم..
و منم مدتي ميشه فروختمش و چند وقتيه كه ميخوام دوباره بخرم :)
فاينال فانتزي كريسيس كور كه عااالي.. كلي هم بازي ژاپني خوب داره..

Locoroco-patapon ... يه دنيايي بودن اصلا :)
Exit 1 and 2
Harvest moon
Midnight club

و خيلي بازي ديگه كه همشون خاطره انگيزن و هنوزم فوقالعاده و ارزش بازي كردن هم دارن ..

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Psp :)

واقعا فوقالعاده بود اين كنسول..
حرف نداشت..
هنوزم ارزش خريد داره! چون اونقدر بازي داره كه (سرگرم) بشيم..
و منم مدتي ميشه فروختمش و چند وقتيه كه ميخوام دوباره بخرم :)
فاينال فانتزي كريسيس كور كه عااالي.. كلي هم بازي ژاپني خوب داره..

Locoroco-patapon ... يه دنيايي بودن اصلا :)
Exit 1 and 2
Harvest moon
Midnight club

و خيلي بازي ديگه كه همشون خاطره انگيزن و هنوزم فوقالعاده و ارزش بازي كردن هم دارن ..

مرسی عزیز

درسته حق باتوه :bighug: انقدر با ارزش هست که من دوباره رفتم یکی خریدم عالیه :x

حیف نبود بفروشی :( پیشاپیش مبارک باشه دوباره خریدی :x

PSP یه چیز خاصه هم با ابهته هم کلی بازی توپ داره هم خیلی قویه و ...... ( بقول چنتا از دوستان PSP از 3DS نسل هشتی بهتره و رزولشن بهتری داره )

من که دنیایی دارم با PSP

مزیت PSP اینه هم گیم حرفه ای و هارد کور هست هم در کنار گیم نیاز ها دیگه آدمم برآورده میکنه مثل پخش موزیک . عکس . ویدیو و با نصب برنامه میتونه کتاب الکترونیک اجرا کنه دیکشنری فارسی داره و .......

حتی میشه روی PSP ویندوز نصب کرد

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
منم ازونام که فروختن این دستگاهو ولی من رو این دستگاه با این که از ریسینگ بدم میومد معتاد این بازی شدم و باید بگم این نسخش شاهکاره حتی نسخه کنسول خونگیش هم به این خوبی نبود
PSP_MIDNIGHT_CLUB_LA_REMIX.jpg

اینم که دبگه خیلی خوب بود!
Ssx_On_Tour-Completa-PSP.jpg

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10
سلام
نمیدونم سوالمو جای مناسبی مطرح کردم یا نه
میخوام یه psp بگیرم البته دسته دوم
بین فت و اسلیم و 3000 و 2000 چه فرقی هست؟ (از لحاظ اجرای بازی منظورمه) بدون مشکل تمام بازیایی رو که براشون اومده رو ساپورت میکنن؟ مثلا سری اول psp بازی های الان رو اجرا میکنه؟
میارزه یه 2004 رو 80 تومن بگیرم؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منم ازونام که فروختن این دستگاهو ولی من رو این دستگاه با این که از ریسینگ بدم میومد معتاد این بازی شدم و باید بگم این نسخش شاهکاره حتی نسخه کنسول خونگیش هم به این خوبی نبود
PSP_MIDNIGHT_CLUB_LA_REMIX.jpg

اینم که دبگه خیلی خوب بود!
Ssx_On_Tour-Completa-PSP.jpg

هر دو بازی خیلی قشنگن :x

سلام
نمیدونم سوالمو جای مناسبی مطرح کردم یا نه
میخوام یه psp بگیرم البته دسته دوم
بین فت و اسلیم و 3000 و 2000 چه فرقی هست؟ (از لحاظ اجرای بازی منظورمه) بدون مشکل تمام بازیایی رو که براشون اومده رو ساپورت میکنن؟ مثلا سری اول psp بازی های الان رو اجرا میکنه؟
میارزه یه 2004 رو 80 تومن بگیرم؟

سلام

زیاد فرقی ندارن اما نسخه ها جدیدتر بخری بهتره

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دوستان عزیز لازم شد بگم تو سایت دیوار یکی هست هم psp هم ps2 آگهی میده خریدار در محل یا psp یه ps2 به قیمتای فوق العاده پایین و ارزون میفروشه مثلا همین 80 تومن که خودم حتی دیدم. به هیچ عنوان به اینجور آگهی ها توجه نکنید. شک نکنید کلاهبردارن. یجوری دستگاه رو بهتون میندازن که دیگه به پولتون نمیرسید. خلاصه حواستون باشه. احسان شاهده منم همینطور یه بار گول خوردم 100 تومن سرم کلاه رفت.

sammyhero2003

کاربر سایت
Jul 21, 2011
10
دوستان عزیز لازم شد بگم تو سایت دیوار یکی هست هم psp هم ps2 آگهی میده خریدار در محل یا psp یه ps2 به قیمتای فوق العاده پایین و ارزون میفروشه مثلا همین 80 تومن که خودم حتی دیدم. به هیچ عنوان به اینجور آگهی ها توجه نکنید. شک نکنید کلاهبردارن. یجوری دستگاه رو بهتون میندازن که دیگه به پولتون نمیرسید. خلاصه حواستون باشه. احسان شاهده منم همینطور یه بار گول خوردم 100 تومن سرم کلاه رفت.

واسه همینه میخوام راهنمایی بگیرم یعد بخرم دیگه کلا باید به جه مواردی توجه کنم و چیا رو تست کنم؟
منظور من 180 بود نه 80

• Like
Reactions: Sega_genesis

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میشه ذکر کنید از چه بابت بهتر هست؟

برای خرید دست دوم باید به چه نکاتی دقت کنم؟

دستگاهی که 2004 تولید شده 10 ساله استفاده شده با دستگاه به روز تری که 2012 تولید شده فرقی نداره؟

به تمیزی . به درست عکل کردن دکمه ها و پشت دسته ها . به خرابی و پیکسل سوخته نداشتن LCD و ........

مرسی داداش ممنون از اطلاع رسانی

با 80 هزار تومن گوشی صفحه 1.5 اینچی خوب نمیفروشن چجوری کنسول دستی PSP با 4 خورده ای اینچ 80 هزار بفروشن

پس جنازه اس اون PSP

آره تایید میکنم

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
یکی از بهترین بازی های پی اس پی Silent Hill: Shattered Memories بود واقعا ادم لذت میبرد از بازی کردنش از منوی اولش که مثه این فیلمای وی اچ اس بود تا تو خوده بازی مرحله مورده علاقه من دبیرستان بود واقعا حس سرمارو به ادم منتقل میکرد اوون فضا و اتمسفر . کشتی کج ها هم هر سری میمود من میگرفتم اینقد اعتیاد اور بود پی اس پیو میردیم مدرسه Wrestlemaniaــی میزدیم برا خودمون.
همه چی داشت خلاصه همین الانشم بحثه گرافیک و گستردگی نباشه بهترین بازیارو برای یه کنسول دستی داره نسبت به قیمتی که داره !

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یکی از بهترین بازی های پی اس پی Silent Hill: Shattered Memories بود واقعا ادم لذت میبرد از بازی کردنش از منوی اولش که مثه این فیلمای وی اچ اس بود تا تو خوده بازی مرحله مورده علاقه من دبیرستان بود واقعا حس سرمارو به ادم منتقل میکرد اوون فضا و اتمسفر . کشتی کج ها هم هر سری میمود من میگرفتم اینقد اعتیاد اور بود پی اس پیو میردیم مدرسه Wrestlemaniaــی میزدیم برا خودمون.
همه چی داشت خلاصه همین الانشم بحثه گرافیک و گستردگی نباشه بهترین بازیارو برای یه کنسول دستی داره نسبت به قیمتی که داره !

آره بازی Silent Hill: Shattered Memories خیلی خوب بود در اصل باسازی نسخه 1 سایلنت هیل بود و روایت از دیدگاه دیگه اس که کشت و کشتار گذاشته کنار و بر پایه ترس و فرار و اضطراب پایه ریزی شده و بازی خیلی ترسناک تر و گیرا تر کرده

بنظر منم این نسخه از لحاظ اتمسفرو .... از بقیه نسخه ها سایلنت هیل بهتره اونم دیگه روی PSP آخرشه

آفرین خیلی خوب گفتی

60858735776043160919.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر