طرفداران psp

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش من god of war ghost of sparta رو روی درجه ی god تموم کردم توچی؟

من God of War: Chains of Olympus روی گزینه راحترین گذاشته بودم تا آخر رفتم بعد از اول شروع کردم گزینه ها سخت تر انتخاب کردم

اما God of War: Ghost of Sparta بازی نکردم یعنی دیگه psp fat خودمو فروخته بودم وقتی این نسخه اومد حدود 2 سالی میشد psp فروخته بودم فقط کمی از این نسخه رو psp 2000 یکی از دوستان رفتم جلو

تا الان که دوباره psp street آکبند خریدم :x

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
کلا pspکنسول شاخیه وبازی باهاش حال میده.مخصوصا اگه درکنارش psvitaباشه که اون موقع هم کیفیت هست وهم کمیت.من خودم بااین که ویتا دارم ولی هردوتا روبه یک اندازه بازی میکنم.بعدشم مطمین باشید هروقت psvitaهک شه همه مردم به سمتش میرن دقیقا مثل psp .و الانم ویتا این قدر بازی خوب داره که تا2سال دیگه کفاف میده. تازه ویتا کم بازی مشترک باps4 نداره.
بهترین بازی های psp=
god of war ghost of sparta یک شاهکاربه تمام معنا گرافیک حیرت انگیز وبهترین بازی psp(ازنظرمن)
god of war chains of olympus یک بازی عالی ولی باگرافیکی پایین تراز ghost of spartaولی درکل بسیار خوب
gta vice city stories تجربه gtaدر یک کنسول دستی که حتی psvitaهم یک gtaنداره(البته بجز تبدیلی psp)
gta liberty city stories دست کمی از vice cityنداره و اینکه کدوم بهتره سلیقه ایه
patapon1&2&3یک بازی ریتمیک جذاب که برای خودش یک پا ابتکاره
loco roco1&2یک بازی شاد که درنگاه اول بچه گونست ولی به محض اینکه تجربه اش کنید نظرتون عوض میشه
splinter cell essentialsبازی اکشن خوب چیزیه که معمولا روی کنسول های بازی دستی جواب نمیده واین یکی ازاستثناعات هست
tekken6بهترین بازی فایتینگ درpspکه تقریبا بانسخه x360 وps3مونمیزنه(درتعجبم که چه طور تاحالا هیچ کی معرفی نکرده)
fifa street تقریبا همون fifa street 1هست که برای ps2اومده بود بااین که گرافیکش چنگی به دل نمیزنه ولی کلا بازیش خیلی حال میده
need for speed carbonدربین 4.5 need for speed pspبهترینشونه گرچه این سری بازی روی این کنسول زیادخوب جواب نداد
crash چند تا بازی کراش داره که به نوعی آخرین کراش هامحسوب میشن مثل crash of the titans. crash tag team racingو...که بازی کردنشون خالی ازلطف نیست
rockey balboa گرافیک عالی بارز ترین مشخصه این بازی بوکس محسوب میشه.
little big planetاگه نسخه ps3این بازی روبازی کرده باشید حتما خوشتون میاد واگربازی نکرده باشید هم میتونه تجربه خوبی باشه شما دراین بازی میتونید مراحلی روبسازید واون رو دراشتراک قرار دهید.
bornout legends همون طور که میدونید بارزه خاص این بازی ماشین سواری سرعتشه که این شماره از بازی ازاین قاعده خارج نیست
metal gear solid ازطرففففداران این سری بازی که کم هم نیستند عذزخواهی میکنم بابت این که دراول مطلب درباره این بازی نوشتم.این بازی هم چند شماره داره که جدید ترین وبهترین آن peace walker محسوب میشه که یک بازی مخفی کاری هست.البته هرکدام ازاین شماره هایکی از یکی بهترند
در پایان نام دیگر بازی ها
fifa.pes.daxter.soul calibur.gra turismo the 3rd birthday wwe.medal of honor.killzone.resistance,....

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کلا pspکنسول شاخیه وبازی باهاش حال میده.مخصوصا اگه درکنارش psvitaباشه که اون موقع هم کیفیت هست وهم کمیت.من خودم بااین که ویتا دارم ولی هردوتا روبه یک اندازه بازی میکنم.بعدشم مطمین باشید هروقت psvitaهک شه همه مردم به سمتش میرن دقیقا مثل psp .و الانم ویتا این قدر بازی خوب داره که تا2سال دیگه کفاف میده. تازه ویتا کم بازی مشترک باps4 نداره

بهترین بازی های psp=
god of war ghost of sparta یک شاهکاربه تمام معنا گرافیک حیرت انگیز وبهترین بازی psp(ازنظرمن)
god of war chains of olympus یک بازی عالی ولی باگرافیکی پایین تراز ghost of spartaولی درکل بسیار خوب
gta vice city stories تجربه gtaدر یک کنسول دستی که حتی psvitaهم یک gtaنداره(البته بجز تبدیلی psp)
gta liberty city stories دست کمی از vice cityنداره و اینکه کدوم بهتره سلیقه ایه
patapon1&2&3یک بازی ریتمیک جذاب که برای خودش یک پا ابتکاره
loco roco1&2یک بازی شاد که درنگاه اول بچه گونست ولی به محض اینکه تجربه اش کنید نظرتون عوض میشه
splinter cell essentialsبازی اکشن خوب چیزیه که معمولا روی کنسول های بازی دستی جواب نمیده واین یکی ازاستثناعات هست
tekken6بهترین بازی فایتینگ درpspکه تقریبا بانسخه x360 وps3مونمیزنه(درتعجبم که چه طور تاحالا هیچ کی معرفی نکرده)
fifa street تقریبا همون fifa street 1هست که برای ps2اومده بود بااین که گرافیکش چنگی به دل نمیزنه ولی کلا بازیش خیلی حال میده
need for speed carbonدربین 4.5 need for speed pspبهترینشونه گرچه این سری بازی روی این کنسول زیادخوب جواب نداد
crash چند تا بازی کراش داره که به نوعی آخرین کراش هامحسوب میشن مثل crash of the titans. crash tag team racingو...که بازی کردنشون خالی ازلطف نیست
rockey balboa گرافیک عالی بارز ترین مشخصه این بازی بوکس محسوب میشه.
little big planetاگه نسخه ps3این بازی روبازی کرده باشید حتما خوشتون میاد واگربازی نکرده باشید هم میتونه تجربه خوبی باشه شما دراین بازی میتونید مراحلی روبسازید واون رو دراشتراک قرار دهید.
bornout legends همون طور که میدونید بارزه خاص این بازی ماشین سواری سرعتشه که این شماره از بازی ازاین قاعده خارج نیست
metal gear solid ازطرففففداران این سری بازی که کم هم نیستند عذزخواهی میکنم بابت این که دراول مطلب درباره این بازی نوشتم.این بازی هم چند شماره داره که جدید ترین وبهترین آن peace walker محسوب میشه که یک بازی مخفی کاری هست.البته هرکدام ازاین شماره هایکی از یکی بهترند
در پایان نام دیگر بازی ها
fifa.pes.daxter.soul calibur.gra turismo the 3rd birthday wwe.medal of honor.killzone.resistance,....

آره موافقم psp کنسول شاخیه و بازی هاش توپه

درباره ویتا این نظر ندارم درسته دوست دارم تجربه اش کنم اما موفقیت psp نمیتونه تکرار کنه

ممنون از اینکه تجربیات درباره بازیا psp گفتی و دید کلی دربارشون بهمون دادی

واقعا لذت بردم

صبح تا شب با psp بازی میکنم همیشه همراهمه هم یه کنسول قویی و دوست داشتنیه هم یه مدیا پلیر پرتابل با کیفیت عالیه :x

بازی god of war chains of olympus روی psp fat که داشتم بازی کرده بودم دهنم باز مونده بود :x

بازی loco roco 1 که محشره دارم بازیش میکنم الان :bighug:

من 2 تا بازی tekken رو psp بازی کردم واقعا درست میگی با نسخه ها کنسولی فرق نداره نقد نسخه psp قبلا نوشته بودم اگر پیداش کنم دوباره میزارم

.........................................................

این دوتا بازی هم دیروز دانلود کردم تست کردم

بازی Parappa The Rapper بازی کردم خاطرات نسخه ps1 ش برام زنده شد خیلی حال کردم برام نوستالژی قشنگی بود

بازی sega rally هم بازی کردم هم کم حجم بود هم در حد خودش و نسخه ها دیگه بازی کرده بودم عالی کار شده بود

50543699565609683079.jpg

آخرین ویرایش:

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
آره موافقم psp کنسول شاخیه و بازی هاش توپه

درباره ویتا این نظر ندارم درسته دوست دارم تجربه اش کنم اما موفقیت psp نمیتونه تکرار کنه

ممنون از اینکه تجربیات درباره بازیا psp گفتی و دید کلی دربارشون بهمون دادی

واقعا لذت بردم

صبح تا شب با psp بازی میکنم همیشه همراهمه هم یه کنسول قویی و دوست داشتنیه هم یه مدیا پلیر پرتابل با کیفیت عالیه :x

بازی god of war chains of olympus روی psp fat که داشتم بازی کرده بودم دهنم باز مونده بود :x

بازی loco roco 1 که محشره دارم بازیش میکنم الان :bighug:

من 2 تا بازی tekken رو psp بازی کردم واقعا درست میگی با نسخه ها کنسولی فرق نداره نقد نسخه psp قبلا نوشته بودم اگر پیداش کنم دوباره میزارم

.........................................................

این دوتا بازی هم دیروز دانلود کردم تست کردم

بازی Parappa The Rapper بازی کردم خاطرات نسخه ps1 ش برام زنده شد خیلی حال کردم برام نوستالژی قشنگی بود

بازی sega rally هم بازی کردم هم کم حجم بود هم در حد خودش و نسخه ها دیگه بازی کرده بودم عالی کار شده بود

50543699565609683079.jpg
تجربه دستگاهی باگرافیکی دوروبرps2(که خودش دنیایی بود)وحتی بیشتر بابازی های به روزتر نمیتونه لذت بخش نباشه
درباره ویتا هم باید بگم منظورم ازمردم مردم ایران بود.
درباره نظرتون هم ممنونم.
راستی اون دوتا بازی که گفتید روتاحالا نشنیده بودم .اگ ممکنه لینک دانلودشون روبگذارید.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تجربه دستگاهی باگرافیکی دوروبرps2(که خودش دنیایی بود)وحتی بیشتر بابازی های به روزتر نمیتونه لذت بخش نباشه

درباره ویتا هم باید بگم منظورم ازمردم مردم ایران بود.
درباره نظرتون هم ممنونم.
راستی اون دوتا بازی که گفتید روتاحالا نشنیده بودم .اگ ممکنه لینک دانلودشون روبگذارید.

درسته گرافیک psp قوییه هم میشه گفت بازیا مشترک با ps2 و بازیا مشترک با ps3 داره مثل دانته در کنارش بازیا مشترک با wii هم داره اما یه چیز مهم اینه که طراحی و استایل psp یه چیز خاص و خلاقانه بود که الانم psp دستت بگیری از همین که تو دستته احساس رضایت میکنی چه برسه به امکانات و ویژگی ها استفاده کنی

نمونه اش همین انالوگ که قبلا تو هیچ کنسول دستی نبود یا استفاده خاص از دکمه ها تو بازی هایی مثل سبک شوتر

الان موزیک تو psp گوش بدی همون تم ها مختلف اکولایزر واقعا زیبا و با کیفیت هستن که من حتی مثلشو تو 3ds نسل هشتی هم ندیدم

فدات

چشم داداش اینم لینک دانلودشون

PaRappa the Rapper (USA) ISO < PSP ISOs | Emuparadise

Sega Rally Revo (USA) ISO < PSP ISOs | Emuparadise

بازی PaRappa the Rapper روی ps1 بازی کرده بودم کلی باهاش خاطره داشتم که نسخه ps2 هم داشت این نسخه هم برای psp ه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

UnboundSaga_originalBoxArt.png

وقتی اولین بار بازی Unbound Saga رو دیدم خیلی خوشحال شدم،بازی بسیار شبیه بازسازی ای از بازی های 16 بیتی کنسول های چند نسل قبل بود، البته با تفاوت هایی نسبت به آنها.از جمله حمله ها بسیار خشن تر هستند،حرکات ابتدایی مبارزه ای آن زمان جای خود را به حرکات پیشرفته تری داده اند.

گیم پلی

مطمئنا گیم پلی خوب یکی از فاکتورهای مهم هر بازی است ولی برای بازی های بزن و برو جلو مثل این یکی،گیم پلی خوب یک نعمت بزرگ است. من در این بخش نمره خوبی به بازی دادم،زیرا بازی بسیار سرگرم کننده است.من هر وقت که بازی را شروع می کردم لبخند روی لبهایم مینشست.لیست فن های کاراکتر بازی بسیار زیاد است که توضیح آن در این نقد نمی گنجد.

همینطورتقریبا از همه چیز در بازی می توان به عنوان سلاح استفاده کرد،اجسام بزرگ را در بازی میتوان به ذرات کوچکتر تبدیل کرد و دوباره از همان تکه ها به عنوان سلاح استفاده کرد.تعداد کاراکترهای قابل بازی به 2 عدد ختم می شود.اولی کاراکتر خشن ما به نام ریک (که هالکیه واسه خودش) است که فردی بسیار قوی و همینطور کشتی گیری قدر است.کاراکتر دوم ما لری که از قبلی ضعیفتر ولی چابک و سریع است و در حرکات نینجایی تبحر خاصی دارد.

unbound1.jpg

داستان

داستان بازی بسیار جالب و شنیدنی است.داستان در مورد کاراکتر یکی از کتابهای کمیک به نام ریک آژاکس می باشد.ریک از ماجراجویی ها و زد و خوردهایی که نویسنده کمیک برای او می نویسد به ستوه می آید و تصمیم می گیرد یک بار و برای همیشه به این کار خاتمه دهد،پس تصمیم می گیرد به جنگ با نویسنده برود.

صداگذاری

در یک کلام می توان گفت صدا گذاری عالی است.سازندگان در بخش صدا گذاری سنگ تمام گذاشته اند.وقتی شما یک دشمن را مثلا با یک لوله آهنی مورد نوازش قرار میدهید،صدای این لوله دقیقا همان چیزی است که همه ما انتظار داریم.صدای ریک و لری هم بسیار به این کاراکترها نشسته است.

گرافیک

گرافیک بازی در سبک سل شید کار و بسیار هنرمندانه کار شده است.این حالت به شما این احساس را میدهد که گویی شما در دنیای کمیک ها هستید.همینطور هنگامی که شما فارغ از کشتن دشمن های یک ناحیه می شوید،دست خالق کمیک وارد کادر می شود و دشمن های جدید را طراحی می کند و شما را دوباره با لشکری از دشمنان روبرو می کند.

ارزش

این بازی شاید نسبت به بازی های دیگر خیلی کامل نباشد ولی مهم این است که مخاطب خود را برای ساعت ها سرگرم می کند . مگر انتظار یک گیمر غیر از این، چیز دیگری هم هست؟

unbound2.jpg

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
درسته گرافیک psp قوییه هم میشه گفت بازیا مشترک با ps2 و بازیا مشترک با ps3 داره مثل دانته در کنارش بازیا مشترک با wii هم داره اما یه چیز مهم اینه که طراحی و استایل psp یه چیز خاص و خلاقانه بود که الانم psp دستت بگیری از همین که تو دستته احساس رضایت میکنی چه برسه به امکانات و ویژگی ها استفاده کنی

نمونه اش همین انالوگ که قبلا تو هیچ کنسول دستی نبود یا استفاده خاص از دکمه ها تو بازی هایی مثل سبک شوتر

الان موزیک تو psp گوش بدی همون تم ها مختلف اکولایزر واقعا زیبا و با کیفیت هستن که من حتی مثلشو تو 3ds نسل هشتی هم ندیدم

فدات

چشم داداش اینم لینک دانلودشون

PaRappa the Rapper (USA) ISO < PSP ISOs | Emuparadise

Sega Rally Revo (USA) ISO < PSP ISOs | Emuparadise

بازی PaRappa the Rapper روی ps1 بازی کرده بودم کلی باهاش خاطره داشتم که نسخه ps2 هم داشت این نسخه هم برای psp ه

مرسی.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
اقا اینقدر وسوسه کردید و یاد خاطرات خوب انداختینم من هم می خواستم یه چیز ارزون برای بازی کردن بگیرم یه psp slim 3000 خریدم
میشه یه سایت معرفی کنین که همه ی بازی هارو داسته باشه ؟
احسان پدر ما رو در اوردی اول مجبور کردی ps2 بگیریم حالا این .............

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی.

فدات عزیز

اقا اینقدر وسوسه کردید و یاد خاطرات خوب انداختینم من هم می خواستم یه چیز ارزون برای بازی کردن بگیرم یه psp slim 3000 خریدم

میشه یه سایت معرفی کنین که همه ی بازی هارو داسته باشه ؟
احسان پدر ما رو در اوردی اول مجبور کردی ps2 بگیریم حالا این .............

مبارکت باشه :x

کلی بازی توپ روش بازی کنی

اینم 2 تا سایت برای دانلود بازیا psp که خرابی ندارن

PSP ISOs | Emuparadise

دلتافوکس مرجع دانلود بازی برای کامپیوتر xbox پلی استیشن بازی برای موبایل تبلت

یه نظر شخصی دارم که میگم کلا کنسولا سونی نباید فروخت چون بعدا دوباره هوس میکنی بخریشون چون چیزا تکین و بازی هاش و خود کنسولا سونی ارزش تکرار چند باره دارن

اینو یادت باشه هیچ کنسولی انقدر ارزش نداره که کنسول دیگه بخاطرش بفروشی :bighug: اونم اگه کنسولا سونی باشه بدتر

من اکثر کنسولا سونی . نینتندو و حتی ماکروسافت داشتم و دارم مثلا بازی مشترکی رو روی wii و ps2 بازی کردم با اینکه ps2 روی کاغذ از wii ضعیفتره اما همون بازی روی ps2 صد ها برابر بهتره چون کنسول با عظمت سونیه

این روی psp هم صدق میکنه من که خیلی دارم حال میکنم با psp و در کنارش ps2

میشه گفت psp یه کنسول دستی بین ps2 و ps3 ه که بهترین بازیا با بهترین کیفیت با بهترین گرافیک توی دست داری و همه جا میتونی بازیش کنی تنوع مثال زدنی بازی ها psp هم که جا خود داره

آخرین ویرایش:

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
چی میگی

یه نظر شخصی دارم که میگم کلا کنسولا سونی نباید فروخت چون بعدا دوباره هوس میکنی بخریشون چون چیزا تکین و بازی هاش و خود کنسولا سونی ارزش تکرار چند باره دارن

اینو یادت باشه هیچ کنسولی انقدر ارزش نداره که کنسول دیگه بخاطرش بفروشی :bighug: اونم اگه کنسولا سونی باشه بدتر

من اکثر کنسولا سونی . نینتندو و حتی ماکروسافت داشتم و دارم مثلا بازی مشترکی رو روی wii و ps2 بازی کردم با اینکه ps2 روی کاغذ از wii ضعیفتره اما همون بازی روی ps2 صد ها برابر بهتره چون کنسول با عظمت سونیه

این روی psp هم صدق میکنه من که خیلی دارم حال میکنم با psp و در کنارش ps2

میشه گفت psp یه کنسول دستی بین ps2 و ps3 ه که بهترین بازیا با بهترین کیفیت با بهترین گرافیک توی دست داری و همه جا میتونی بازیش کنی تنوع مثال زدنی بازی ها psp هم که جا خود داره[/QUOTE]

من غلط کنم کنسول سونی بفروشم;) من اینقدر با psp بازی کرده بودم یه روز از دستم افتاد led ترکی خورد که نگو :(:(:(:(
تا 3 روز غم داشتمو تو سر خودم میزدم .... حالا یه دونه جدید خریدم اکبند که خیلی خوشحالم موقعی که از مغازه اومدم بیرون انگار دنیارو بهم دادن :x

- - -ویرایش - - -

اقا راحی ندارین م به اینترنت وصل شم من هر وقت می خوام کانکت شم پیدا میکنه ولی کانک نمیشه مینویسه not suportet

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر