طرفداران psp

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
دوباره psp خریدی تمام خاطراتت و تجربیاتت زنده شد :bighug: psp عشقه :x

آره موافقم داداش psp حرف نداره کلی بازی توپ هم داره اونم خیلی زیاد

بازیا معروف و انحصاری شاخی داره

ایول دمت گرم

psp خیلی با ابهته یه چیزایی هست بقیه بهش توجه نمیکنن مثلا دوربین 3ds نسل هشتی کپی برداری از دوربین psp ه یا آنالوگ تو 3ds کپی برداری از psp ه چون ds آنالوگ نداشت اما psp داشت ( این یعنی برتری اثبات شده psp ) :x

داداش احسان شمارتو با ای دی یاهو تو پخ کن کلی حرف دارم در مورد psp با ps2 دارم باهات بزنم البته مشکلی نیست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام من میخواستم یه کنسول دستی بگیرم بین psp و ds موندم میخواستم بدونم psp از نظر تعداد بازی 500 600 تا بازی داره و میتونه چندین سال سرگرممون کنه؟؟؟؟ آخه همه دوستان از چنتا بازی خاص بیشتر نام نمیبرن

• Like
Reactions: che-jaleb

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام من میخواستم یه کنسول دستی بگیرم بین psp و ds موندم میخواستم بدونم psp از نظر تعداد بازی 500 600 تا بازی داره و میتونه چندین سال سرگرممون کنه؟؟؟؟ آخه همه دوستان از چنتا بازی خاص بیشتر نام نمیبرن

دوست عزیز دوستان این بازی هارو که نام میبرن همشون بهترین بازی هارو نام میبرن ....... در ظمن باید بهتون بگم که الان بازی برای psp میاد اما تعداد زیادی از این بازی ها ژاپنی هستن و تازه جدا از همه ی لینها مهم ترین دلیل که میتونه باعث شه شما یه کنسول بخرید سلیقه هستش
در نور د یکی یا دوسال سرگرم کردن باید بهتون بگم که من 4 سال سرگرم بودم باش 4 سال دیگر هم سرگرم خواهم بود .....

• Like
Reactions: Vahidmarzban

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
داداش احسان شمارتو با ای دی یاهو تو پخ کن کلی حرف دارم در مورد psp با ps2 دارم باهات بزنم البته مشکلی نیست

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

داداش پخ کردم

نه مشکلی نیست

سلام داداش

انتخاب بین این دو کنسول دستی یه چیز کاملا سلیقه ایه چون خیلی باهم فرق دارن

ds کنسول دستی با صفحه لمسی سخت افزار ضعیف و تمرکز بازی هاش در اصل فقط روی گیم پلیه و تعداد خیلی خیلی بازی

2 صفحه نمایش جدا

مولتی مدیا نبودن

cpu کنسول ds حدود 67 مگاهرتزه

حالا psp یک کنسول که با تعداد بازی ها کمتر از ds اما تمرکز روی خوش ساختی . گرافیک . داستان و .... بازی هاست

صفحه نمایش بزرگ یک پارچه

مولتی مدیا بودن پخش موزیک . ویدیو . عکس با بالاترین کیفیت

cpu کنسول psp حدود 333 مگاهرتزه که حتی سخت افزارش بیشتر از ps2 ه

نمونه قدرت این کنسول بازی ها مشترکش با ps3 ه مثل بازی دانته . خدا جنگ و .......

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
دوست عزیز دوستان این بازی هارو که نام میبرن همشون بهترین بازی هارو نام میبرن ....... در ظمن باید بهتون بگم که الان بازی برای psp میاد اما تعداد زیادی از این بازی ها ژاپنی هستن و تازه جدا از همه ی لینها مهم ترین دلیل که میتونه باعث شه شما یه کنسول بخرید سلیقه هستش
در نور د یکی یا دوسال سرگرم کردن باید بهتون بگم که من 4 سال سرگرم بودم باش 4 سال دیگر هم سرگرم خواهم بود .....
یعنی بهترین بازی های psp به همین چنتا نام ختم میشه بازی های مولتی خوب هم داره؟ ؟؟؟

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
یعنی بهترین بازی های psp به همین چنتا نام ختم میشه بازی های مولتی خوب هم داره؟ ؟؟؟

عزیز از نظر خوب یعنی شاهکار ... دوست عزیز اگه شما کسی رو میشناسی که psp داره ازش بپرس ببین راضیه یا نه ... اگر بازی زیااد میخواین برین سرراغ ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

نه این بازی ها بهترین بودن در دنیا گیم کنسول ها دستی چون جهش خیلی خیلی بزرگ و عظیمی بودن و هستن اما انقدر بازی خوب دارن که چندین سال سرگرم میکنن

یک نمونه از گیم پلی بازی انحصاری و پرطرفدار ds

Screenshot-DS-NewSuperMarioBros-2.png

حالا یک گیم پلی بازی انحصاری پرطرفدار psp

God_of_War_COO_Gameplay.jpg

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
سلام خسته نباشی
با این تایپیکت چند سال از خاطرات عمرم رو آوردی جلو چشم :bighug:
من هم فت داشتم یه مدتی هم go
از فت راضی بودم ولی با go بیشتر حال کردم چون هم کلی بازی ریخته بودم رو رمش هم کلی کنسرت با کیفیت بالا هم کلی آهنگ توپ که اصلا دوست نداشتم کنسول رو بزارم زمین
از بس تمام نیازهام رو پوشش میداد :d
بازیاش هم که حرف نداشتن انصافا مخصوصا با peace walker و rock band و patapon و dissidia چقدر حال کردم البته بازی زیاد داشت
بعدش که حسابی باهاش حال کردم دلم نیومد بفروشمش دادمش یکی از دوستام بردش خوابگاه با خودش یه ترم مردود شد
گفت روزی 20 ساعت بازی میکرده 4 ساعت میخوابیده=))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من یه سیم دارم که می‌تونم به وسیلهٔ اون بازی‌های PSP رو, رو صفحهٔ تلویزیون بازی کنم
می‌خوام بازی‌های Harvest Moon و Final Fantasy VII,... رو بازی کنم ولی‌ متاسفانه وقت ندارم
بیش از صد تا بازی نسلهای گذشته رو هم دارم که هنوز وقت بازی کردنشون رو نداشتم :|

:( چرا آخه ؟؟!!!!

سلام خسته نباشی
با این تایپیکت چند سال از خاطرات عمرم رو آوردی جلو چشم :bighug:
من هم فت داشتم یه مدتی هم go
از فت راضی بودم ولی با go بیشتر حال کردم چون هم کلی بازی ریخته بودم رو رمش هم کلی کنسرت با کیفیت بالا هم کلی آهنگ توپ که اصلا دوست نداشتم کنسول رو بزارم زمین
از بس تمام نیازهام رو پوشش میداد :d
بازیاش هم که حرف نداشتن انصافا مخصوصا با peace walker و rock band و patapon و dissidia چقدر حال کردم البته بازی زیاد داشت
بعدش که حسابی باهاش حال کردم دلم نیومد بفروشمش دادمش یکی از دوستام بردش خوابگاه با خودش یه ترم مردود شد
گفت روزی 20 ساعت بازی میکرده 4 ساعت میخوابیده=))

سلام داداش ممنون از حمایتت

آره درست زدی تو خال :d واقعا خیلی از نیازهارو پوشش میده :x من کنسرت ها سانتانا و ویدیو کلیپ ها Nickelback الان روی psp دارم :x و همه با کیفیت

دیگه ترکونده بوده :))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ببخشید اینجا این سوالو میپرسم قیمت psp street آکبند چنده؟؟

psp street آکبند از 280 هزار تا 350 هزار تومنه

بسته به خرید از کدوم مرکز داره مثلا یه مغازه که میشناسم تو پشت شهرداری میده 280 هزار و مثلا دیجی کالا که فروشاه اینترنتی خیلی مطمعنیه با ضمانت مرجوعی 7 روزه میده 345 هزار که سری آخر یعنی 1008 ه و ......

در هر صورت psp street ارزونتر از psp 3000 ه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

00918146457496454421.jpg

در یک کلام فوق العاده !

اول از همه کات سین های بازی مال نسخه ی PS3 هستن که خیـلی هم خنده دار هستن !

گرافیک بازی برای PSP تحسین بر انگیز است

میرسیم به گرافیک که برای PSP شاهکار محسوب میشه ! من توی عکس های منتشر شده زیاد توجه نکرده بودم ! الآن که بازی میکنم میبینم برای PSP خارق العاده هستن ! رندر شدن تمام تکسچر ها و ایتم ها بدون تاخیر و افکت های قابل قبول !

روبات های مزاحم ! از نوع منحرف کننده !

داستان هم فکر نمیکردم داشته باشه ولی داستان داره خیلی هم جذاب و خنده دار هست ! ما یک راننده هستیم که از شروع ModNation Racing Championship با خبر شدیم و میخوایم توش شرکت کنیم ، توی راه هم دوستامون کمکمون میکنند ! باید برای مشهور شدن با دیگران به رقابت بپردازیم ، در کلی خیلی باحاله !

41T8o3HWUxL.jpg

نمایی از چک پوینت های بازی

گیمپلی که نگو ! دقیقا دریفت بازی همون دریفت Crash Racing هست ! ایتم ها هم شامل موشک ، برق موشکی ! برق دایره ای دور خودمون ، موشک چندتایی ، موشک گاز دار ! و ... هستن که وقتی میریم توی یک چیز های دایره مانند بدست میاریمشون و با دکمه ی مربع میتونیم ازشون استفاده کنیم !

با دریفت کشیدن ، پریدن ، پشت حریف موندن ، زدن حریف شما نوار باری رو که کنار صفحه هست پر میکنید .با این انرژی که بدست میارین که میتونین با مثلث ازش بعنوان Boost و Nitro استفاده بکنین و با کلید دایره شپر یا Shelter حبابی شکلی دور خودتون درست کنین . در کل گیمپلی هم حرف نداره !

یک بازیکن در حال موشکر پرتاب کردن !

میرسیم به صدا گذاری که اون به نظرم یکم کم کاری شده توش و میتونست بهتر باشه ! موسیقی خاصی در بازی وجود نداره و صداگذاری ها هم خیلی خوب کار نشده ، در طول مسابقه هم یکی از همکارامون (یک پیرمرد) باهامون صحبت میکنه که جالبه ! اما بیشتر از صداگذاری انتظار داشتم !

مسیر ریس ها فوق العداه هستن ! متنوع ، زیبا و پر از راه های مخفی به اصطلاح ! مراحل هم مختلفن من بیشتر از یک مسیر خوشم اومد که از بالا کوه میرفتیم پایین بعد از طی کردن یک مقدار مسیر دوباری میپریدیم بالای کوه !

در کل مسیر بازی هم خیلی عالی کار شده ، در طول مسیر یکسری موانع مثل پرس کن ! ، یکسری روبات ها که مارو آتش میزنن و ... هم وجود دارند .

412Y-W-VIDL.jpg

روبات های مزاحم ! از نوع آتشین !

من هنوز موفق به انجام بازی بصورت مولتی پلیر نشدم ، ولی اون هم حتما باید جذابیت خاط خودش رو داشته باشه .

در کل این بازی یکی از بهترین بازی های PSP هست!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
psp واقعن کنسولدستی فوق العاده هستش.
بهترین بازیاش که یادمه واسه من فاینال فنستی: کریسس کور بود.
ته همه چیه بود این بازی!
البته رسیستنس هم خیلی حال داد.
گاد اف وارها هم جای خود داشتن.
تو سبک محافظت از قلعه هم بازی پیکسل جانک مانستر رو 6 ماهه تموم یه کله بازی میکردم!
اینقدر بازی خوب داشت که الان یادم نیست.
ولی خداییش ارزش پولی رو میدین براش رو داره با توجه به کپی خور بودن راحت و بی دردسرش.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر