طرفداران psp

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
درود

Castlevania Dracula X Chronicles

71032922736892558917.jpg

طرفداران سری محبوب کسلوانیا قطعا با این شماره از بازی به دلیل پایبند بودن شدید به ریشه ها مخصوصا نسخه ی "سمفونی نیمه شب " آشنا هستن و نیازی به معرفی نداره

بازی بصورت دو بعدی هستش و نزدیک ترین مثال برای بیان پیچیدگی و مکانیزمهای بازی نسخه ی "سمفونی نیمه شب " هست .

بازی اصلا شوخی نداره و بسیار سخت هست و هیچ جوره به بازیباز باج نمیده ، در این شماره با باس فایت ها و معماهای چالش برانگیزی مواجه خواهید شد و به رسم شماره های قبلی در اثر پیشرفت و ارتقا به مکانهای جدیدی که قبلا در دسترس نبوده دسترسی پیدا میکنید.

همچنین در اواخر بازی یک سورپرایز فوق العاده برای طرفداران این سری قرار داده شده که ارزش سختی کشیدن را خواهد داشت .

تجربه ی این عنوان به طرفداران کسلوانیا و تمامی PSP بازان شدیدا پیشنهاد میشه

تصاویری از گیم پلی :

فایل تورنت این بازی زیبا رو میتونید از لینک زیر دانلود نمایید .

دانلود تورنت

حجم بازی : 750 مگابایت​

دمت گرم امید جان خوب بازی معرفی کردی

عاشقا کستوانیا اصلا این نسخه نباید از دست بدن :x

ایول داداش حتما دانلودش میکنم

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها یه چندتا Visual Novel خوب اگه میشه معرفی کنید

من Corpse Party رو بازی کردم عالی بود ، هم داستان خوبی داشت و هم بسیار ترسناک و اعتیاد آور بود

• Like
Reactions: Sega_genesis

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
Book Of Shadow میشه شماره ی دوم ؟ اگه اونه بازی کردم

dangan ronpa رو نسخه ی پچ شده رو دانلود کن واقعا بی نظیره. hakoki و sweet fuse هم هستن ولی بازی نکردم...البته تعریف هاکوکی رو زیاد شنیدم!
tadora portable یکم بازی کردم خوشم نیومد!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
dangan ronpa رو نسخه ی پچ شده رو دانلود کن واقعا بی نظیره. hakoki و sweet fuse هم هستن ولی بازی نکردم...البته تعریف هاکوکی رو زیاد شنیدم!
tadora portable یکم بازی کردم خوشم نیومد!

sweet fuse رو بازی کردم خوبه به پای CP نمیرسه اما خوبه

حالا اون دو تای دیگه رو میرم سراغشون ببینم چه جورین

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
از Sweet Fuse خوشت اومد واقعا؟؟
من که رفتم بعد CP بازیش کنم ، اصلا نتونستم تحملش کنم ، داستانش یه جوری بود ، در به در دنبال نسخه انگلیسی Corpse Party the Anthology: Sachiko no Ren’ai Yūki Hysteric Birthday 2U م ، ولی پیداش نکردم لعنتیرو
البته اینم بگم Cp 2 رو هم هنو بازی نکردم ، یه ذره بازی کردم دیدم سبکش عوض شده خورد تو ذوقم یه ذره ، قبلی خیلی باحالتر بود ، ولی واسه اینکه داستانشو بفهمم به زودی میرم سراغش

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
از Sweet Fuse خوشت اومد واقعا؟؟
من که رفتم بعد CP بازیش کنم ، اصلا نتونستم تحملش کنم ، داستانش یه جوری بود ، در به در دنبال نسخه انگلیسی Corpse Party the Anthology: Sachiko no Ren’ai Yūki Hysteric Birthday 2U م ، ولی پیداش نکردم لعنتیرو
البته اینم بگم Cp 2 رو هم هنو بازی نکردم ، یه ذره بازی کردم دیدم سبکش عوض شده خورد تو ذوقم یه ذره ، قبلی خیلی باحالتر بود ، ولی واسه اینکه داستانشو بفهمم به زودی میرم سراغش

نه SW رو دراپ کردم بعد از یکی دو ساعت بازی کردن ، اما برا طرفدارای سرسخت این سبک فکر کنم قابل قبول باشه !
Corpse Party 2 مگه اومده ؟ من فقط شماره ی اول و Book Shadows رو دیدم که نسخه ی انگلیسی هم داشتن ، شماره ی دو رو من ندیدم

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
نه SW رو دراپ کردم بعد از یکی دو ساعت بازی کردن ، اما برا طرفدارای سرسخت این سبک فکر کنم قابل قبول باشه !
Corpse Party 2 مگه اومده ؟ من فقط شماره ی اول و Book Shadows رو دیدم که نسخه ی انگلیسی هم داشتن ، شماره ی دو رو من ندیدم
منظورم همون Book of Shadows بود ، چون شماره ی دوم PSP میشه گفتم 2 ، بعد Cp خیلی گشتم دنبال یه بازی مثل خودش ولی با بقیه نتونستم ارتباط برقرار کنم
چقدر طول کشید Book of Shadows رو تموم کنی؟؟ داستانش باز هم گنگ تموم میشه ؟؟ مثل شماره اول صحنه های میخکوب کننده ته هر چپتر داره؟؟
مثل چپتری که Seiko تو دستشویی پیدا میشه؟؟
واییی همین الان که دارم اینارو میگم دلم خواست برم بازی کنم تا یادم نرفته داستانش

• Like
Reactions: Sega_genesis

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
منظورم همون Book of Shadows بود ، چون شماره ی دوم PSP میشه گفتم 2 ، بعد Cp خیلی گشتم دنبال یه بازی مثل خودش ولی با بقیه نتونستم ارتباط برقرار کنم
چقدر طول کشید Book of Shadows رو تموم کنی؟؟ داستانش باز هم گنگ تموم میشه ؟؟ مثل شماره اول صحنه های میخکوب کننده ته هر چپتر داره؟؟
مثل چپتری که Seiko تو دستشویی پیدا میشه؟؟
واییی همین الان که دارم اینارو میگم دلم خواست برم بازی کنم تا یادم نرفته داستانش

Book Of Shadow رو تموم نکردم فعلا اینقدر بازی جدید اومده رو پی سی که نرفتم سراغ پی اس پی اما چند ساعتی بازی کردم بنظرم به پای نسخه ی اصلی نمیرسه ولی بازم اتمسفر ترسناکشو حفظ کرده

tarandis

کاربر سایت
Sep 29, 2011
34
از تعمیرگاه های کنسول راهت میتونی بخریو از سایت هایی مثل دی جی کالاهم میتونی بخریوساکن کجایی؟

تهران. اتفاقا مدتی پیش برای سرویس کردن دکمه هاش بردم تعمیرگاه. باتری داشت ولی از این چینی آشغالی ها بود. خودش می گفت زیاد جواب نمیده

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر