طرفداران psp

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
واقعا خيلي عالي بود !!
راستي ٣٦٠ بازي اين طوري نداره ؟ با دسته بشه بازي كرد ؟
PC چي ؟
حوس كردم دوباره بازي كنم خيلي باحال بود

رو 360 نمیدونم بشه با دسته بازی کرد یا نه

اما رو پی سی اینا هستن که از راک بند خیلی خیلی بهترن

Guitar Hero 3 Legends Of Rock

Guitar Hero Aerosmith

Guitar Hero World Tour

saman98

کاربر سایت
Nov 21, 2013
299
نام
saman
رو 360 نمیدونم بشه با دسته بازی کرد یا نه

اما رو پی سی اینا هستن که از راک بند خیلی خیلی بهترن

Guitar Hero 3 Legends Of Rock

Guitar Hero Aerosmith

Guitar Hero World Tour
غرق گيتار هيرو با راك بند چيه ؟

abolfazl79

کاربر سایت
Apr 9, 2014
33
اقا کی اینجا میدونه GTA SAN ANDRESS یا GTA IV برای PSP پوزت شده یا نه؟
اگه کسی لینک سالم بازی رو داره بگه

- - -ویرایش - - -

توی یوتیوب فیلم این 2تا بازی خیلی زیاده
اگه باشه خیلی خوبه اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی دنبالشم

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
غرق گيتار هيرو با راك بند چيه ؟

فرقشون تو یه سری المان های جزئی تو گیم پلیه وگرنه کلیت هر دو یکیه

من سری گیتار هیرو رو بیشتر دوست دارم

اقا کی اینجا میدونه GTA SAN ANDRESS یا GTA IV برای PSP پوزت شده یا نه؟
اگه کسی لینک سالم بازی رو داره بگه

توی یوتیوب فیلم این 2تا بازی خیلی زیاده
اگه باشه خیلی خوبه اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی دنبالشم

فقط 3 تا GTA برای PSP اومده

GTA ChinaTown Wars
GTA Vice City
GTA Liberty City

اون ویدئو ها فیک هستن

آقا عجب بازی هایی داره psp ! کاش این 2 3 تا بازی هم که معرفی کردید عکس از گیم پلی شون هم میذاشتید.

یه سرچ ساده بزنید تو گوگل هر کدومو که خواستید گیم پلیش رو میتونید ببینید

کافیه بعد اسم بازی بنویسید GamePlay و سرچ کنید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امشب بازی Phineas and Ferb Across the 2nd Dimension تموم کردم خیلی خوب بود از نسخه ds صد ها برابر سرتر بود بازیا پلتفرمر قشنگ دوست دارم

بازی loco roco نسخه 1 الان world 3 مرحله 4 ام واقعا محشره بازی دوست داشتنییه :x موسیقیو صدا گذاری بازی آدمو جذب خودش میکنه :x بابا این بازی چقدر خلاقیت داره بخصوص راه ها مخفیش :bighug:

درباره بازی gta که دوستان پرسیدن همونطور که دوست عزیزم امید جان اشاره کرد psp سه نسخه gta داره به اسم ها

GTA ChinaTown Wars
GTA Vice City
GTA Liberty City

نسخه GTA ChinaTown Wars واقعا زیباست اگر بازی نکردید حتما بازی کنید در ضمن psp بازیا ps1 هم اجرا میکنه پس میتونید gta 2 کنسول ps1 هم روی psp بازی کنید

من هر دو نسخه گیتار هیرو و راک باند بازی کردم هر دو قشنگن اما گیتار هیرو تخصصی تر به نظر میاد از لحاظ موسیقی هاش

لیست بخشی از عناوین psp

List of PlayStation Portable games - Wikipedia, the free encyclopedia

PSP, PlayStation Portable Games

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
سلام به دوستان . من حدودا 7 سال هست که psp به عنوان برادری کوچکتر و هم به عنوان ماشین زمان همیشه همرام بوده . حالا چرا ماشین زمان ؟ کسایی که تو مترو یا هرجایی که مجبورا منتظر باشن منظورم رو خوب درک میکنن. تو این مدت بعضی از بازی هاش شگفت زدم کرد . بعضیهاش معمولی بود و بعضی هاش هم خسته کننده. هروقت فرصت کنم تجربم رو از بازی های psp بیان خواهم کرد. گذشته از بازی ، من عاشق طراحی و کیفیت ساخت psp سری 1000. درسته یه خورده سنگینه ولی سنگینیش واسم خوشاینده . جنس پلاستیک پشتش خیلی عالیه ( سری 1000) .خلاصه سونی برای ساخت psp 1000 وقت و هزینه بیشتری صرف کرد. مثلا مدل های MADE IN JAPAN فقط تو سری 1000 دیده میشه مثل مدل مال خودم . برای همین از لحاظ طراحی و کیفیت ساخت ، از بین تمام مدل های psp ، فقط سری 1000 رو ستایش میکنم. از لحاظ بازی در اینده تجربیاتم رو ذکر خواهم کرد . باتشکر.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

51GZCeT0bSL.jpg

این بازی در 2009 منتشر شد که یکی از بهترین بازی هایی است که تا به حال برای PSP ساخته شده .

در این بازی شما کنترل شخصیتی چینی به نام Houng را بدست میگیرید که پس از آمدن به Liberty City شمشیر اجدادی خانوادگی خود را که ارزش بسیاری نیز دارد گم میکند. عموی او زمانی که از این ماجرا خبر دار میشود به او میگوید که باید این شمشیر ارزشمند را هر طور که شده پیدا کنی و حالا این شمایید که باید با انجام دادن ماموریت های مختلف برای افراد مختلف این شمشیر را پیدا کنید .

گیم پلی بازی چیزیست که بازی را برای شما اعتیاد آور میکند .

بازی از تنوع بسیار بالایی برخوردار است .

به عنوان مثال خرید و فروش مواد مخدر برای بدست آوردن پول .شما هنگامی که ماشینی را میخواهید از کنار خیابان بدزدید مجبورید آن را روشن کنید ولی چگونه ؟ در بعضی از ماشینها فقط با پیچ گوشتی برخی با چسباندن دو سیم به یکدیگر و بعضی دیگر با شکاندن کد امنیتی !در این بازی چیزی که فراوان است اینگونه کارها است که معمولا با آنالوگ و گاهی هم با دکمه ها انجام میشود .

8248.jpg

از وسایل نقلیه بازی هم میتوان به هلیکوپتر ، ماشین ، موتور و قایق اشاره کرد که تنوع خوب و قابل قبولی هم دارد.

سیستم فرار از پلیس هم تغییر کرده . شما باید به اندازه ی ستاره ی پلیس هایی که دنبالتان هستند ماشین پلیس خراب کنید تا از شر آنها خلاص شود .اسلحه های بازی نیز متنوع هستند .

گرافیک بازی بسیار زیبا و پر جرئیات است . شما در این بازی با دوربین از بالا مثل GTA II طرفید که البته به آن شکل هم نیست !

صدا گذاری بازی هم قابل قبول است .افکت های بازی خوب و متنوع هستند.

بازی از جذابیت بسیاری برخوردار است . ماموریت های متنوع و سرگرم کننده . داستان زیبا و درگیر کننده.نو آوری های بازی مانند خرید و فروش مواد ! و ... این بازی را به یک بازی اعتیاد آور تبدیل میکنند که بر خلاف GTA های قبلی که برای PSP آمده بود کاملا آسان و قبل بازی کردن و همچنین طولانی است .

در کل بازی کردن این بازی مهیج و اعتیاد آور رو به همه توصیه میکنم چون واقعا یک بازی درست و حسابی که آدم رو ساعت ها پای PSP میشونه.

8242.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام به دوستان . من حدودا 7 سال هست که psp به عنوان برادری کوچکتر و هم به عنوان ماشین زمان همیشه همرام بوده . حالا چرا ماشین زمان ؟ کسایی که تو مترو یا هرجایی که مجبورا منتظر باشن منظورم رو خوب درک میکنن. تو این مدت بعضی از بازی هاش شگفت زدم کرد . بعضیهاش معمولی بود و بعضی هاش هم خسته کننده. هروقت فرصت کنم تجربم رو از بازی های psp بیان خواهم کرد. گذشته از بازی ، من عاشق طراحی و کیفیت ساخت psp سری 1000. درسته یه خورده سنگینه ولی سنگینیش واسم خوشاینده . جنس پلاستیک پشتش خیلی عالیه ( سری 1000) .خلاصه سونی برای ساخت psp 1000 وقت و هزینه بیشتری صرف کرد. مثلا مدل های MADE IN JAPAN فقط تو سری 1000 دیده میشه مثل مدل مال خودم . برای همین از لحاظ طراحی و کیفیت ساخت ، از بین تمام مدل های psp ، فقط سری 1000 رو ستایش میکنم. از لحاظ بازی در اینده تجربیاتم رو ذکر خواهم کرد . باتشکر.

سلام داداش

توصیف جالبی کردی

منم همین حس بزرگتر بودن . سنگینی . خوش ساختی e-1000 یا همون street دوست دارم که نزدیک استایل و وزن سری 1000 هستش البته بدنه مقاوم و ماتم روش حساب کن :x با کلی تغییر و ویژگی خوب :bighug:

مرسی پس منتظریم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

کنسول بازی
nintendo nes ( در ایران به میکرو شناخته میشه ) که وارد بازار جهانی شد یک انقلاب تو صنعت گیم دنیا بود شرکت نینتندو صنعت گیم از بازیا 4 پیکسلی به دنیا ماریو .متالگیر و ............. آورد.

شبیه ساز برای اجرای بازیا این کنسول روی پی اس پی معرفی کنم.

دانلود ۱۵۰ بازی قدیمی و برتر میکرو
Nintendo_nes حجم ۱۶ مگابایت

دانلود از سرور سایت(لینک مستقیم)

شبیه ساز برای پی اس پی:

NesterJ 1.12 Plus v0.80

NesterJ-1.12-Plus-0.80.jpg

حجم: ۱٫۱۲ مگابایت

+ لینک دانلود از سرور سایت (مستقیم)

نصب و اجرای برنامه

nesterp-install.png

پس از دانلود برنامه و خارج کردن آن از حالت فشرده پوشه برنامه NesterP را در مسیر PSP\Game کارت حافظه (مموری کارت) کپی کنید…

Roms-install.png

نصب بازی های میکرو

سپس ROMs بازی ها را از حالت فشرده خارج و به پوشه Roms در داخل پوشه برنامه NesterP کپی کنید.

Roms.png

nesterp.png

دسترسی به منو برنامه:جوی استیک آنالوگ را به سمت چپ فشار دهید.

با گرفتن دکمه های R و L می توانید سرعت اجرایبازی ها را کند و تند تر کنید… همچنین ذخیره مراحل بازی، اجرای بازی ها به صورتتمام صفحه تنها بخشی از امکانات فوق العاده خوب این برنامه است.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
چند روز پیش یه بازی جدید اومد برا psp که تو سبک نقش آفرینی ژاپنی هستش و بسیار زیبا و پرطرفداره

اسم بازی spectral souls resurrection of the ethereal empires هستش با حجم 500 مگ

اینم کاور بازی :

46590988719317082681.jpg

به طرفداران این سبک توصیه میکنم حتما امتحانش کنن

اینم لینک دانلود از تورنت

دانلود

مطمئنی این جدیده ؟:d من اینو رو اندروید تمومش کردم:d
کسانیکه psp دارن اینو به هیچ وجه از دست ندن :d کلی با niaz خاطره دارم :bighug:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
مطمئنی این جدیده ؟:d من اینو رو اندروید تمومش کردم:d
کسانیکه psp دارن اینو به هیچ وجه از دست ندن :d کلی با niaz خاطره دارم :bighug:

گیم تورنتز تازه چند روز پیش گذاشتش من فر کردم جدیده ، شایدم نسخه ی pspش تازه ریلیز شده

بهرحال خیلی خوبه ! :D

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
درود

Castlevania Dracula X Chronicles

71032922736892558917.jpg

طرفداران سری محبوب کسلوانیا قطعا با این شماره از بازی به دلیل پایبند بودن شدید به ریشه ها مخصوصا نسخه ی "سمفونی نیمه شب " آشنا هستن و نیازی به معرفی نداره

بازی بصورت دو بعدی هستش و نزدیک ترین مثال برای بیان پیچیدگی و مکانیزمهای بازی نسخه ی "سمفونی نیمه شب " هست .

بازی اصلا شوخی نداره و بسیار سخت هست و هیچ جوره به بازیباز باج نمیده ، در این شماره با باس فایت ها و معماهای چالش برانگیزی مواجه خواهید شد و به رسم شماره های قبلی در اثر پیشرفت و ارتقا به مکانهای جدیدی که قبلا در دسترس نبوده دسترسی پیدا میکنید.

همچنین در اواخر بازی یک سورپرایز فوق العاده برای طرفداران این سری قرار داده شده که ارزش سختی کشیدن را خواهد داشت .

تجربه ی این عنوان به طرفداران کسلوانیا و تمامی PSP بازان شدیدا پیشنهاد میشه

تصاویری از گیم پلی :

فایل تورنت این بازی زیبا رو میتونید از لینک زیر دانلود نمایید .

دانلود تورنت

حجم بازی : 750 مگابایت​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر