طرفداران nintendo ds

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
کسی از شما River King: Mystic Valley رو بازی کرده؟! این نسخه برای DS منتشر شده. خودم هنوز وقت نکردم کامل بازیش کنم
ولی نسخه ی PS2 که River King: A Wonderful Journey اسمش هست رو با کاراکتر پسر خانواده و تا آخرش بازی کردم.
این بازی رو شرکت محبوب Natsume ساخته. سری دیگه از این بازی بر روی کنسول های میکرو , سوپر نینتندو , گیم بوی , گیم بوی کالر , گیم بوی ادونس و نینتندو 64 ساخته شده.

64716_front.jpg

63235_front.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کسی از شما River King: Mystic Valley رو بازی کرده؟! این نسخه برای DS منتشر شده. خودم هنوز وقت نکردم کامل بازیش کنم
ولی نسخه ی PS2 که River King: A Wonderful Journey اسمش هست رو با کاراکتر پسر خانواده و تا آخرش بازی کردم.
این بازی رو شرکت محبوب Natsume ساخته. سری دیگه از این بازی بر روی کنسول های میکرو , سوپر نینتندو , گیم بوی , گیم بوی کالر , گیم بوی ادونس و نینتندو 64 ساخته شده.

64716_front.jpg

63235_front.jpg

نه پوریا جان بازی نکردم از بازیش و سبکش و داستانش بگو ببینم چجوریه؟

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
احسان جان این بازی مثل هاروست مونه تقریبا و ساخت ناتسومی هست . شما در این بازی خونه داری و باید طبق درخواست اهالی دهکده براشون ماهی خاصی رو صید کنی. در کنار ماهی گیری فستیوال آشپزی و ماهی گیری داره. بعد از صید ماهی ها شما می تونید اونا بفروشید و با پولش لوازم ماهیگیری بهتر و غذا تهیه کنید. میتونید سبد و پارو بخرید و برید وسط دریاچه و از اونجا ماهیگیری کنید. میتونید در آب شنا کنید. طعمه های ماهیگیری مثل کِرم و ... رو میتونید با گشتن زیر درخت ها و سنگ ها پیدا کنید. بازی چند بخش مختلف داره که با پشت سر گذاشتن هر کدومش وارد بخش جدیدی میشه. خودم که نسخه ی PS2 این بازی(البته با نسخه DS فرق داره) و با شخصیت پسرش رفتم و هدف نهایی اش صید یک ماهی غول پیکر بود که پدرش ازش درخواست کرده بود. کسایی که فن هاروست مون هستن پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنن.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
فدات داداش دمت گرم

رزیدنت اویل DS دیدی؟

آره دو صفحه بودن دستگاه و کارآمد بودنش تو بازیهای مخصوص Ds همیشه خودنمایی میکنه یک نمونش مپ و ايتمها راحت دمه دسته آدمه تو رزيدنت :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان این بازی مثل هاروست مونه تقریبا و ساخت ناتسومی هست . شما در این بازی خونه داری و باید طبق درخواست اهالی دهکده براشون ماهی خاصی رو صید کنی. در کنار ماهی گیری فستیوال آشپزی و ماهی گیری داره. بعد از صید ماهی ها شما می تونید اونا بفروشید و با پولش لوازم ماهیگیری بهتر و غذا تهیه کنید. میتونید سبد و پارو بخرید و برید وسط دریاچه و از اونجا ماهیگیری کنید. میتونید در آب شنا کنید. طعمه های ماهیگیری مثل کِرم و ... رو میتونید با گشتن زیر درخت ها و سنگ ها پیدا کنید. بازی چند بخش مختلف داره که با پشت سر گذاشتن هر کدومش وارد بخش جدیدی میشه. خودم که نسخه ی PS2 این بازی(البته با نسخه DS فرق داره) و با شخصیت پسرش رفتم و هدف نهایی اش صید یک ماهی غول پیکر بود که پدرش ازش درخواست کرده بود. کسایی که فن هاروست مون هستن پیشنهاد میکنم حتما بازیش کنن.

مرسی از توضیحاتت کامل و عالی بود

پس حتما باید تجربه اش کرد :bighug: مرسی :x

آره دو صفحه بودن دستگاه و کارآمد بودنش تو بازیهای مخصوص Ds همیشه خودنمایی میکنه یک نمونش مپ و ايتمها راحت دمه دسته آدمه تو رزيدنت :d

آره داداش یکی از مزیت هاش همینه خیلی کار آدم راحت میشه :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فدات احسان جان :bighug: :x

مرسی داداش :bighug:

الان داشتم یه سری از فایلا قدیمی تو PC پاک میکردم تا حجم خالی هارد دیسکم بیشتر شه این دیدم خیلی از خاطراتم زنده شد ;;)

85357774900950675803.jpg

همون گوشی کمپانی HTC ه اون زمان این سری گوشی میزد که پاکت پی سی بهش میگفتن روش ویندوز موبایل بود این مدل K-JAM ه وای فایو داشت اون زمان - قبل از این مدل JAM داشتم و .........

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
احسان جان واقعا بهت خسته نباشید میگم بابت اداره و سر پا نگه داشتن این تاپیک.
DS یکی از محبوب ترین کنسول های دستی در جهان بود که تونست قدرت بلامنازع نینتندو رو تو این صنعت حفظ کنه.
به هرحال امیدوارم موفق باشید.

ze|da

کاربر سایت
Mar 17, 2015
18
نام
مهدی
ممنونم مهدی جان آره باهات موافقم

چقدر ترسناک :(

مرسی مهدی لطف داری بعد از باید بری تو کار بازیا ترسناک کنسول جدیدی که خریدی :d

خواهش میکنم داداش !

یه سایلنت هیل بود روی pc اسمش silent hill home coming بود یه روز که پسر خالم پیشم بود داشتم بازی میکردم رسیدم به یه قسمت که چاقو رو از اینه میکشه بیرون بعد چراق شروع میکنه به چشمک زدن بعد یه پرستار میاد بیرون از دستشویی ! اینجا بود که من و پسر خالم بدو بدو از اتاق زدیم بیرون !!!

اینجا بود که فهمیدم من به درد بازی ترسناک نمیخورم !!! ولی خدایی عجب چیزی بود!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خواهش میکنم داداش !

یه سایلنت هیل بود روی pc اسمش silent hill home coming بود یه روز که پسر خالم پیشم بود داشتم بازی میکردم رسیدم به یه قسمت که چاقو رو از اینه میکشه بیرون بعد چراق شروع میکنه به چشمک زدن بعد یه پرستار میاد بیرون از دستشویی ! اینجا بود که من و پسر خالم بدو بدو از اتاق زدیم بیرون !!!

اینجا بود که فهمیدم من به درد بازی ترسناک نمیخورم !!! ولی خدایی عجب چیزی بود!

:))

خود من شخصا حتی فیلم نگاه میکنم یا فیلما کلا طنز و کمدی نگاه میکنم یا فیلم هایی مثل RED STEEL و میونه ای با فیلم ها ترسناک و مثل اره ندارم

اما خوب تجریه بعضی بازیا رو کنسول برای تنوع باید باشه حتی مثلا کسایی که عشق RPG دارن هیچوقت تمام عمرشون RPG بازی نمیکنن سبک ها دیگم تجربه میکنن

آره واقعا حیرت زده میکنه این بازی و مهمتر از اونکه روی DS هم عرضه شده

احسان جان واقعا بهت خسته نباشید میگم بابت اداره و سر پا نگه داشتن این تاپیک.
DS یکی از محبوب ترین کنسول های دستی در جهان بود که تونست قدرت بلامنازع نینتندو رو تو این صنعت حفظ کنه.
به هرحال امیدوارم موفق باشید.

مرسی داداش :bighug:

درسته باهات موافقم نینتندو مثل همیشه از فرمول خلاقیت - ایده پروری - توجه به سلیقه مخاطب - تنوع بازی و داشتن یه چیز خاص تو هر کنسول استفاده کرد و تونست DS با اینکه سخت افزار ضعیفی نسبت به PSP داشت پرفروشترین کنسول دنیا بکنه

ممنونم

nds

کاربر سایت
May 29, 2015
39
سلام بر همگی چند تا سوال دارم لطف میکنید اگر جواب بدید
1 راهی هست که برای ریختن بازی مموری کارتو هر بار از r4 بیرون نیاریم ؟
2 من r4i داشتم بازیه mario vs donkey kong mini land mayhem اجرا میشد اما بعضی مراحل کند میشد دیروز رفتم r4 sdhc dual core خریدم بازی اجرا میشه ولی تا new میزنم صفحه مشکی میشه گیر میکنه ولی بازی های دیگه خیلی روان وبا سرعت بالا اجرا میشن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
2 من r4i داشتم بازیه mario vs donkey kong mini land mayhem اجرا میشد اما بعضی مراحل کند میشد دیروز رفتم r4 sdhc dual core خریدم بازی اجرا میشه ولی تا new میزنم صفحه مشکی میشه گیر میکنه ولی بازی های دیگه خیلی روان وبا سرعت بالا اجرا میشن

سلام عزیز به تاپیک خودت خوش اومدی

1- نه راهی نیست باید در بیاری

2- r4 دوال کورت چه سالیه و چه مدلیه؟ اصلیه یا تقلبی؟ آخرین آپدیت فلش کارتتو روش ریختی؟

arian.r

کاربر سایت
Feb 5, 2015
67

١. آره اسمش soft reset هستش. براي R4 فكر كنم بايد دكمه هاي بالا و پايين و L و R و A و B و X و Y رو باهم فشار بدي تا از بازي بياد بيرون.
البته تو setting اون بازي قبلش بايد تيك soft reset خورده باشه كه فكر كنم پيش فرض هست.

٢. واسه اين مشكلت هم بايد آخرين آپديت كارتت رو از سايت رسميش يا سايت هاي مورد اعتماد ديگه دانلود كني. اگه عكس فلش كارتت رو بدي بهتر ميتونم راهنماييت كنم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

nds

کاربر سایت
May 29, 2015
39
دوست عزیز منظورم این بود که برای ریختن بازی امکانش هست بدونه اینکه کارت میکرو اس دی رو از توی r4 در بیاریم و توی رم لیدر بزاریم بازی بریزیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر