طرفداران nintendo ds

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بازی خوبیه ?
شبیه ساز اندرویدشم کامله راحت میتونی بازی کنی

من خودم ds و ds lite و dsi داشتم
چشمام درد میگرفت بعد مدتی بازی کردن
رو گوشی با صفحه نمایش ها مدرن بهتره تصویر

میخواستم یه اندروید باکس بگیرم وصل کنم tv شبیه ساز استفاده کنم , متاسفانه چند روز گوشیم خورد زمین ترکید

ولی خیلی حال میده با شبیه ساز بازیا gba و ds بازی کنی
بخصوص زلدا gba محشره
دسته وصل کنی عجب چیزی میشه
دقیقا احسان
شبیه ساز اندرویدش عالیه. گیم پد که به گوشی وصل کنی اصلا یه چیز فوق العاده ای میشه. گزینه های تغییر بافت تصویر هم داره.

• Like
Reactions: Sega_genesis

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
توصیه میکنم zelda the phantom hourglass رو بازی کنید. از دیروز شروع کردم رو اندروید با شبیه ساز میزنم و واقعا لذت بخش هست.
عالیه :-bd
نسخه پچ شده هم داره که به جای قلم دی اس، جهت‌های گیم پد فعال میشه و تجربه بازی مثل بقیه سری زلدا میشه. حرف نداره

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام به همگی امیدوارم هر جا هستید سالم و صحیح باشید
از بچه های بازی سنتر کسی از هک سخت افزاری که جدیدا اومده سردر میاره؟ممنون
هک سخت افزاری که نشنیدم برای ds اومده باشه فک کنم منظورت هک جدید dsi هست که دیگه نیاز به فلش کارت نداره و میشه با رم کارت حافظش هکش کرد

Behrad Nintendo fa

کاربر سایت
Jun 9, 2020
39
نام
بهراد
هک سخت افزاری که نشنیدم برای ds اومده باشه فک کنم منظورت هک جدید dsi هست که دیگه نیاز به فلش کارت نداره و میشه با رم کارت حافظش هکش کرد
سلام بله منظورم همین هست ما یدونه دی اس آی داریم هکش خراب شده اومدم درستش کنم تازه بد ترش کردم نیاز به کمک یک فرد وارد دارم.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام بله منظورم همین هست ما یدونه دی اس آی داریم هکش خراب شده اومدم درستش کنم تازه بد ترش کردم نیاز به کمک یک فرد وارد دارم.
والا در مورد این هک متاسفانه اطلاعی ندارم فقط میدونم هست و انگار دو سالی هست که اومده شاید حتی بیشتر شما اگر زبانت خوبه تو نت بزن how to hack my dsi with sd card یه عالمه فیلم اموزشی و تاپیک برات میاد ولی خب دو تا مشکل هست اول اینکه باید زبانت خوب باشه تا بفهمی و دوم اینکه باید یه عالمه تحقیق کنی چون بعضی اموزشا ممکنه فیک و یا غیر مرتبط باشن یه راه دیگه هم داری سایت ایران اتاری از این رما میفروشه ولی بازم دو تا مشکل هست اول اینکه گرون میفروشه و دوم این که هیچ گونه اموزشی برای کار باهاش ارایه نداده در ضمن منظورت چیه که هک dsi خراب شده مگه از فلش کارت استفاده نمیکردی یعنی منظورت اینه که فلش کارتت خراب شده؟

Behrad Nintendo fa

کاربر سایت
Jun 9, 2020
39
نام
بهراد
والا در مورد این هک متاسفانه اطلاعی ندارم فقط میدونم هست و انگار دو سالی هست که اومده شاید حتی بیشتر شما اگر زبانت خوبه تو نت بزن how to hack my dsi with sd card یه عالمه فیلم اموزشی و تاپیک برات میاد ولی خب دو تا مشکل هست اول اینکه باید زبانت خوب باشه تا بفهمی و دوم اینکه باید یه عالمه تحقیق کنی چون بعضی اموزشا ممکنه فیک و یا غیر مرتبط باشن یه راه دیگه هم داری سایت ایران اتاری از این رما میفروشه ولی بازم دو تا مشکل هست اول اینکه گرون میفروشه و دوم این که هیچ گونه اموزشی برای کار باهاش ارایه نداده در ضمن منظورت چیه که هک dsi خراب شده مگه از فلش کارت استفاده نمیکردی یعنی منظورت اینه که فلش کارتت خراب شده؟
کنسول رو با رم هک سخت افزاری از اتاری ایران گرفته بودم.اومدم دیروز برم سراغ ماریو دیدم کار نمیکنه.به پشتیبانی شون پیام دادم گفتن باید بفرستین تا دوباره هک شه.منم گفتم حالا فکر میکنم اگه خواستم براتون میفرستم.رفتم تو یوتیوب کلی ویدیو دیدم اومدم اجرا کنم که نشد.چون باید هک قبلی سخت افزاری کنسول پاک بشه که بنده بلد نیستم^#(^:(

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
کنسول رو با رم هک سخت افزاری از اتاری ایران گرفته بودم.اومدم دیروز برم سراغ ماریو دیدم کار نمیکنه.به پشتیبانی شون پیام دادم گفتن باید بفرستین تا دوباره هک شه.منم گفتم حالا فکر میکنم اگه خواستم براتون میفرستم.رفتم تو یوتیوب کلی ویدیو دیدم اومدم اجرا کنم که نشد.چون باید هک قبلی سخت افزاری کنسول پاک بشه که بنده بلد نیستم^#(^:(
دیگه شرمنده داداش کاره من نیست شاید بهتره بدی همون اتاری ایران متاسفانه تو ایران زیاد کسی از این هک سرش نمیشه چون دیر اومد

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
بازی Brothers in Arms برای nintendo ds

عکس کاور

images

عکس گیم پلی بازی

brothers_in_arms_ds-274457.jpg

بازیا ds میتونید با شبیه ساز روی کامپیوتر و گوشی موبایل اندروید بازی کنید

@highlight
@mqg1387
ساخته گیم لافت 😁
بازی های گیم لافت این سری آشغالن

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
Dsi داشتم یه زمانی
رنگ آبی نفتی
پیش خودم آنقدر لارج بودم که بازی غیر اورجینال بازی نمی‌کردم
اگه پول اون همه بازی Sega,Nes,SNES,Dreamcast,PS2,NGC,PS1,,GBA,X360,Wii,GBC,PS4,N64,NDS,Vita,3DS,PS4 که همه هم اورجینال بودن رو جمع می کردم الان یه ماشین داشتم😂😂

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر