طرفداران Fear

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
اين تاپيك براي طرفداران خوش سليقه بازي F.e.a.r هستش، بازي كه بنظر من و خيلي هاي ديگه بهترين بازي Fps سال 2005 بود.
در اين تاپيك سعي ميشه علاوه بر بحث و گفتگو با طرفداران بازي، نكات قوت و ضعف بازي از تمام جهات مورد بررسي قرار بگيره ;)

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
اين تاپيك براي طرفداران خوش سليقه بازي F.e.a.r هستش، بازي كه بنظر من و خيلي هاي ديگه بهترين بازي Fps سال 2005 بود.
در اين تاپيك سعي ميشه علاوه بر بحث و گفتگو با طرفداران بازي، نكات قوت و ضعف بازي از تمام جهات مورد بررسي قرار بگيره ;)
منم طرفدارشم شدید:cheesygri آخرین بازی fps ترسناک خوب بعد از هاف لایف 2 بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
میگم انجا باید چی کار کنیم سحر خانوم:confused:
خب منم طرفدارش چون من وقت اکشن بازی میکنم از تو اکشن ها هم با fps از همه بیشتر حال میکنم و fe.a.r هم یکی از بهترین بهرتین fps های این چند ساله اخریه(البته تعدادشون کم نیست)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط old snake:
منم طرفدارشم شدید:cheesygri آخرین بازی fps ترسناک خوب بعد از هاف لایف 2 بود.

خوب حالا اين سوال پيش مياد كه چرا از نظر حسین، اين بازي از نظر ترسناكي بعد از بازي HL2 هستش؟
:cheesygri

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
میگم انجا باید چی کار کنیم سحر خانوم:confused:
به نظر من موتور گرافیکیش خیلی خوب نوشته نشده بود برای همین اجرای این بازی رو خیلی از سیستم ها با مشکل مواجه میشد.:cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
كار خاصي نبايد انجام بديم امين خيلي راحت در مورد اين بازي شروع به بحث مي كنيم.
منم چندتا عكس خفن كه از بازي رو گرفتم توي تاپيك مي ذارم :p

zn0wmw.jpg

گرافيك بازي رو توجه داشته باشيد، آدم كلي حال ميكنه.

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط Dant3:
خوب حالا اين سوال پيش مياد كه چرا از نظر حسین، اين بازي از نظر ترسناكي بعد از بازي HL2 هستش؟
راست میگه hl 2 فقط چند مرحله ی اواسطش ترسناک بود(البته ترسناکش هم ترسناک درست و حسابی نبود) ولی f.e.a.r تماما ترس بود!!!!!!

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
من اینو نگفتم:cheesygri من میگم این بهترین بازی ترسناکیه که از زمان عرضه half-life 2 تا حالا اومده;)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من از اين بازي خوشم مياد چون برخلاف بازي هاي Doom 3 و Half Life 2 كه بر پايه ترس ناگهاني بودن، متفاوت بود.
وجود محيط هاي مرموز، زمزمه هايي كه در طول بازي شنيده مي شد و همينطور وجود صحنه هايي كه مرز بين توهم و دنياي واقعي اصلا مشخص نبود.

گرافيكش ولي بنظر من از بازي HL2 خيلي بهتره و از بعضي جهات از بازي دوم هم گرافيكش بهتر بود. يه سري عكس بعدا آپلود مي كنم كه علت بهتر بودن گرافيك رو راحت تر توضيح بدم.

تنها مشكل بازي FEAR اينه كه براي اجرا به يه سيستم نسبتا قوي نياز داره :-" البته مشكل همچين مهمي هم نيست :-"

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط old snake:
من اینو نگفتم:cheesygri من میگم این بهترین بازی ترسناکیه که از زمان عرضه half-life 2 تا حالا اومده;)

:cheesygri :cheesygri :cheesygri از اون نظر :cheesygri
موافقم با اين حرفت :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
راست میگه hl 2 فقط چند مرحله ی اواسطش ترسناک بود(البته ترسناکش هم ترسناک درست و حسابی نبود) ولی f.e.a.r تماما ترس بود!!!!!!

بنظر منم HL2 اون اولاش يه نيمچه ترسناك بود، اونجاهايي كه اون زامبي هايي كه رو زمين افتادن آدم فكر مي كنه مردن بعد يهاني ميان طرفت.

يا اونجاهايي كه از رو پشت بوم خونه ها بايد فرار مي كرديم بعد مي بيني يه صداهايي مياد شبيه اينكه دارن از ناودون ميان بالا به سمت پشت بوم. كه بعدش اون اسكلت ها مي ريزن سرت.

ولي مثل بازي FEAR كه واقعا در طول بازي يه جو ترسناك و مرموزي تو فضاي بازي هست HL2 اينطوري نبود.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
هرچند من اين بازي رو نيمه كاره رها كردم ( بخاطر گرافيك پايين دستگاهم )
ولي جزو يكي از بهترين FPS هايي بوده كه بازي كردم

اكثر بازيهاي FPS از مشكل داستان رنج ميبرن ، ولي اين بازي داراي داستان خوبي بود ( هر چند به HL2 نميرسه ! )

گرافيكش هم نميشه گفت فوق العاده بود ، ولي ميشه گفت خيلي خوب بود .
در عوض نور پردازي اين بازي تا قبل از اومدن Crysis بهترين نور پردازي توي بازيهاي هم رديف خودشه
هر وقت اسم FEAR مياد ياد صحنه هايي ميفتم كه با تير به چراغهاي شليك ميكردي و اونها تكون ميخوردن :)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
براي من جالب بوده كه كساني كه اين بازي رو انجام دادن نظرشون در مورد اين بازي چيه، و تقريبا از كسانيكه اين بازي رو انجام دادن سوالهايي رو پرسيدم و حالا اين سوالهارو از شما مي پرسم :

ترسناكترين صحنه؟
جذابترين توهم؟
صحنه به ياد موندني؟
مكانهايي كه بيشترين ترس رو در آنجا داشتيد؟
نكات مثبت بازي؟
نكات منفي بازي؟

جوابهاي خودم رو هم بعدا مي ذارم :blushing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
بنظر منم HL2 اون اولاش يه نيمچه ترسناك بود، اونجاهايي كه اون زامبي هايي كه رو زمين افتادن آدم فكر مي كنه مردن بعد يهاني ميان طرفت.

يا اونجاهايي كه از رو پشت بوم خونه ها بايد فرار مي كرديم بعد مي بيني يه صداهايي مياد شبيه اينكه دارن از ناودون ميان بالا به سمت پشت بوم. كه بعدش اون اسكلت ها مي ريزن سرت.

ولي مثل بازي FEAR كه واقعا در طول بازي يه جو ترسناك و مرموزي تو فضاي بازي هست HL2 اينطوري نبود.

اخه اونا ترس داشت:eek: اصلا بازیش ترسناک نبود:blushing:
گرافيكش ولي بنظر من از بازي HL2 خيلي بهتره و از بعضي جهات از بازي دوم هم گرافيكش بهتر بود. يه سري عكس بعدا آپلود مي كنم كه علت بهتر بودن گرافيك رو راحت تر توضيح بدم.

به نظر من hl2 خیلی بهتر بود البته این دو بازی از نظر محیط کاملا متفاوتند.

نظرت چیه سحر!!!!!!!
این عکس ها رو خودم با سیستمی گرفتم که دارای سی پی یو 2.4 و رم 256 و کارت گرافیک 5700 بود.
با این سیستم عکس ها فوق العاده هستن و حتی با همین سیستم گرافیکش از فییر بالاتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر