طرفداران Fear

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام

بازی عالی توپ از همه لحاظ خیلی خوب از لحاظ گرافیک که من خیلی حال کردم با این بازی

بعدی این بود که اخرش بد تموم شد همین راستی نسخه جدیدی هم قرار براش بیاد

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
الان فریم گرفتم دیدم در حد ضایه ای قرار داره :)

5.jpg

ولی مشکلی نداشتم با میانگین 22 ... گاهی یه نیمچه تیکی میزنه ولی بدون مشکل میشه بازی کرد
یه over clock میخواد تا بیاد رو فرم ! که اونم من حسشو ندارم
دانشش هم ندارم :)
مرسی ببخشید برو بکس که تاپیک رو منحرف کردم:cheesygri .

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من که میگم بهترین Fps سال 2005 بود.واقعا معرکه بود.
ترسناكترين صحنه؟
همون مرحله 3 من داشتم از نرده ها میرفتم اون دختره پرید جلوم از پشت سرمم یه دفه دادشم که خواب بود شروع کرد به حرف زدن.شما ساعت 12 شب خدایی سکته نمی کنین...
جذابترين توهم؟
همون اولی که پدر بزرگه پشتش به ماست و بر نمیگرده
صحنه به ياد موندني؟
وای کشته مرده صحنه آخرشم.
مكانهايي كه بيشترين ترس رو در آنجا داشتيد؟
من قلبم ضعیفه.یکم که چراغم خاموش میشد منم رنگم میپرید فشارم میومد زیره صفر.
نكات مثبت بازي؟ تا بخوای.موسیقیش به خصوص.اون صدای جیغا.وای چی بود.
نكات منفي بازي؟
یکم زیادی به این بازی اسانسه فیزیک داده بودن خراب شده بود:cheesygri مثلا یه طناب از این چی میگن بهش آها بالگرد:cheesygri افتاد پایین همینطوری رو زمین عینه کرم راه میرفت...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط mostafa_cpp:
بله ، نسخه الحاقي بازي به نام F.E.A.R. Extraction Point در دست ساخته و داستانش از انتهاي قسمت قبلي شروع ميشه

:p چه خوب، نمي دوني كي منتشر ميشه؟؟!!!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط mohandes_register:
همون مرحله 3 من داشتم از نرده ها میرفتم اون دختره پرید جلوم از پشت سرمم یه دفه دادشم که خواب بود شروع کرد به حرف زدن.شما ساعت 12 شب خدایی سکته نمی کنین...

اين قسمت من يادم نيست موضوع چي بود، به خواهرم گير دادم بيا اين قسمت رو برام رد كن بقيه رو من مي رم. اومد كنارم رو صندلي نشست (البته به زور جا شديم من در حال سقوط بودم) بعد كه اين دختر پيداش شد جفتمون نيم متر پريديم هوا، بعدشم از بازي اومديم بيرون گفتيم به ما نيومده بازي كنيم. :eek:

من قلبم ضعیفه.یکم که چراغم خاموش میشد منم رنگم میپرید فشارم میومد زیره صفر.
نكات مثبت بازي؟ تا بخوای.موسیقیش به خصوص.اون صدای جیغا.وای چی بود.

چه باحال منم قلبم ضعيفه، اون يكي خواهرم (خواهر بزرگم) اصلا از هيچي نمي ترسيد تو بازي چراغشو اصلا روشن نمي كرد :eek: هرچي مي گفتم روشن كن بچه من قلبم ضعيفه. مي گفت دوست ندارم فوقش دختر مي پره جلومون ما يه ذره مي ترسيم چيزي نمي شه. :eek:

اگه من شجاعت خواهرم رو داشتم الان Doom 3 رو تموم كرده بودم. :eek:

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
درسته اگه توجه کنی منم گفتم که سیستمم اینه پس مطمئنا با سیستم من نمیشه قدرت واقعی سورس رو نشون داد.ولی همونشم خیلی عالیه.!!!!

توجه داشته باش سحر خانوم اینا از گیم پلی هست!!!!!!!!!

پس براي نشون دادن موتور سورس چه سيستمي بايد داشته باشيم:confused::twisted::book::blink1::dots:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط ehsan_62:
من با F.E.A.R خیلی حال کردم ولی هیچ کدوم از شما نمیخواد یه تاپیک برای Oblivion بزنه ؟

من هنوز Oblivion دستم نرسيده :-" آخر هفته شايد يكي از دوستام برام بياره، البته اگه مثل دفعه هاي پيش RPG نياره. كشت منو با بازياي Role Playing :eek:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
خب آر پی جیه دیگه.:cheesygri
در ضمن 2 تا تاپیک داره این Oblivion.
پس تو هم قلبت ضعیفه:cheesygri منم همینه که دوم بازی نکردم آخه از موجود تخیلیا میبینم فشارم میفته.به خصوص که یه دفعه بپرن جلوت...:eek:

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من اصولا از بازیایی خوشم میاد که اون دشمنم یه خورده عقلش کارکنه.مثل SC و Ghost recon 3 که البته این دومی یهنی گوست رکون عقل ندارن بلکه یه خورده حرفه ای هستن.فیر هم واقعا معرکه کار کرده تو هوش مصنوعی.از اینکه دشمنام منو درو می زنن خوشم میاد...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
من اصولا از بازیایی خوشم میاد که اون دشمنم یه خورده عقلش کارکنه.مثل SC و Ghost recon 3 که البته این دومی یهنی گوست رکون عقل ندارن بلکه یه خورده حرفه ای هستن.فیر هم واقعا معرکه کار کرده تو هوش مصنوعی.از اینکه دشمنام منو درو می زنن خوشم میاد...

تا اونجايي كه مي دونم بالاترين هوش مصنوعي تو بازياي FPS براي F.E.A.R بوده.
باحالي بازي به همين هوش مصنوعيش بود. دشمنا فكر مي كردن خيلي زرنگن اما من از اونا زرنگتر بودم :cheesygri
بعضي موقع ها كه زيادي پرو مي شدن با اون اسلحه كه نمي دونم اسمش چي بود، جزقالشون مي كردم. (نمي دونم درست نوشتم يا نه!:-" )

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط Metal Gear:
یکنواختی ... عدم تنوع ... فقط 2 نوع دشمن تو بازی وجود داره !:)

تنوع دشمنا كم بود اما ديگه 2 تا هم نبودن. خوب يكيش كه همون نيروهاي فتل بودن كه همه جا ريخته بودن.
اون سگ جونه كه طول مي كشيد تا بميره مثل ربات بود قيافش.
تو مرحله 5 يا 6 (يادم نمياد كدوم بود) اون ربات بزرگه.
تو مرحله 7 يا 9 (بازم دقيق يادم نيست كدوم بود) اون رباتهايي كه تو هوا پرواز مي كردن. منم با بمب sticky حالشونو گرفتم.
يكي ديگه هم بود مثل فانتوم بود، يه لحظه پشتت بود، يه لحظه بعد جلوت بود، حركتشم خيلي سريع. تو يكي از مراحل كه تو راهرو داشتم مي رفتم يهايي ديدم يه جسد از تو شيشه افتاد جلو پام، بعد ديدم كار اين شبه فانتومه بوده :cheesygri صحنه جالبي بود ولي.
بازم بودن فكر كنم، آها يادم اومد اون نيروهايي كه كلاه سرشون بود فكر كنم آستين كوتاه داشتن. رنگ لباسشونم تو مايه هاي ابي يا سرمه اي بود.

ولي خوب در طول بازي اين دشمنا كم ديده مي شدن، شايد اگه متنوع تر در طول بازي وجود داشتن خيلي بهتر بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر