طرفداران Fear

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
اون 2 که خب یه چیزی تو مایه های مجازه جزء به کل بود :)
منظور این که تنوع دشمنها خیلی کم بود

اعصاب خورد کن ترین دشمنها هم بنظرم همون آدم های ربات مانند بودن ... سگ جونها ! نارنجک هم همچین روشون اثر نمیکرد من معمولاً با شات گان میرفتم تو حلقشون چون با مسلسل 2-3 تا خشاب باید خالی میکردی تا بمیرن !

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
اعصاب خورد کن ترین دشمنها هم بنظرم همون آدم های ربات مانند بودن ... سگ جونها ! نارنجک هم همچین روشون اثر نمیکرد من معمولاً با شات گان میرفتم تو حلقشون چون با مسلسل 2-3 تا خشاب باید خالی میکردی تا بمیرن !
من با همون اسلحه ای که میخ پرت می کرد ترتیبشونو میدادم:cheesygri .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط g.o.w:
پس براي نشون دادن موتور سورس چه سيستمي بايد داشته باشيم:confused::twisted::book::blink1::dots:

یه سیستم معمولی رو به بالا هم برا بسه چون سورس یه خوبی که داره با اینکه خداست ولی اصلا سیستم سنگین نمیخواد.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
اخر يه نفر پيدا نشد يه سيستم درستو حسابي به من معرفي كنه

بعدشم پرسيدماينpc: xps600renegadeاومده يا نه:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
بچه ها تو سايت رسمي بازي F.E.A.R نوشته بود قراره براي Xbox 360 هم بياد، تا الان افتخار PC بازا اين بود كه بازي مختص PC هستش ولي از حالا ديگه نيست.
ولي تو PC بيشتر حال مي ده چون چسبيدي به مانيتور، هيجانش تو توهم ها بيشتر ميشه :cheesygri

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بچه ها تو سايت رسمي بازي F.E.A.R نوشته بود قراره براي Xbox 360 هم بياد، تا الان افتخار PC بازا اين بود كه بازي مختص PC هستش ولي از حالا ديگه نيست.
ولي تو PC بيشتر حال مي ده چون چسبيدي به مانيتور، هيجانش تو توهم ها بيشتر ميشه
PC بازا هنوز کلی بازی هست که به اونا افتخار میکنن و اومدن F.E.A.R بر روی X360 زیاد چیزی از اونا کم نمیکنه:)

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط Dant3:
ولي تو PC بيشتر حال مي ده چون چسبيدي به مانيتور، هيجانش تو توهم ها بيشتر ميشه :cheesygri

تاحالا توي كنسول FPS بازي نكردي ؟؟؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین

بعدشم پرسيدماينpc: xps600renegadeاومده يا نه:confused::confused::confused::confused::confu sed::confused::confused::confused:

بابا بی خیال سیستم بشو.
صبر کن تا بعده اومدنه dx10 بعد سیستم جدید بگیر.
بهترین کار اینه که یه 360 بگیری هم حالش رو میبری هم تا چند سال احتیاج به عوض کردنش هم نیست.(مثل پی سی نیست که هر روز یه چیزه جدید براش بیاد)

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط mostafa_cpp:
تاحالا توي كنسول FPS بازي نكردي ؟؟؟!

اين بازي فقط و فقط تو PC حال ميده، هيجانش تو كنسول بايد خيلي كمتر باشه.:cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط g.o.w:

بعدشم پرسيدماينpc: xps600renegadeاومده يا نه:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

حداقل تو بخش سخت افزار سوالتو مطرح كن، تاپيك اينجا در مورد يه چيز ديگس :eek:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
خوب میتونی به تلویزیون هم بچسبی:cheesygri
تازه اونطوری حالش بیشتره...
راست میگه سعید فقط تنها مشکلش اینه که دیگه موس و کیبوردی در کار نیست و بازی fps بدون موس و کیبورد حال نیمده.
البته بازی کردنش تو یه تلوزیون HD یه حاله دیگه ای داره!!!!!

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
راست میگه سعید فقط تنها مشکلش اینه که دیگه موس و کیبوردی در کار نیست و بازی fps بدون موس و کیبورد حال نیمده.
البته بازی کردنش تو یه تلوزیون HD یه حاله دیگه ای داره!!!!!

پس بايد منتظر بشيم ببينيم كدوم نسخه باحالتره :cheesygri :cheesygri :cheesygri
نمي دونم شايد تو اين HD ها باهالتر باشه :cheesygri شايد كه نه، حتما :cheesygri

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
به نظر من Fear روی کنسول هم خیلی حال میده
تنها مشکلی که مطرحه نشونه گیریه که با موس آسونتره اما اون قابلیت صحنه آهسته توی بازی کلاً نیاز به نشونه گیریه خیلی دقیق و سریع رو از بین میبره و با آنالوگ های کنترلر کنسول هم براحتی میشه همون کار رو انجام داد ...
من حدود 90% از مبارزاتم تو همون حالت صحنه آهسته بود ...
البته تو قسمت آنلاین دیگه این خبرا نیست :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر