طرفداران ژانر RPG

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
این تاپیک چرا این قدر سوت و کوره؟ بابا چهار نفر RPG باز اینجا نیستن بیان با هم بحث کنن؟
خبر جدید این که سرانجام آپدیت 1.8 Skyrim منتشر شد؛ به امید این که مشکلات تمام نشدنی این بازی تمام بشه!
Skyrim Update 1.8 (all platforms unless specified)
BUG FIXES
  • General memory and stability improvements
  • Fixed rare crash when using vampiric grip
  • Fixed issue where Arnleif and Sons Trading Company could become permanently locked
  • Fixed issue related to duplicate NPCs
Now on Steam: Skyrim 1.8 update | Bethesda Blog

کسی Risen 2 رو بازی کرده؟

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
838
نام
شایان
کسی Risen 2 رو بازی کرده؟

یکش یک سری ایده هایه خوب داشت امید داشتم تو 2ش پیشرفت کنه ، اما اینقدر افتضاح بود که رمقه بازی کردنه آدمو میگرفت. Quest هایه بی نهایته Skyrim از این بازی بهتر بود :D
کلا تو RPG باید بازی واقعا ارزشه اون همه وقتی که میزاری رو داشته باشه.( وقت طلاست )

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
یکش یک سری ایده هایه خوب داشت امید داشتم تو 2ش پیشرفت کنه ، اما اینقدر افتضاح بود که رمقه بازی کردنه آدمو میگرفت. Quest هایه بی نهایته Skyrim از این بازی بهتر بود :D
کلا تو RPG باید بازی واقعا ارزشه اون همه وقتی که میزاری رو داشته باشه.( وقت طلاست )
خب داداش مشکلاتش رو دقیقاً بگو ببینیم چیه. شماره ی اول فوق العاده بود هر چند یک سری کمبود ها داشت l-)ولی مطمئنم از Skyrim بهتر بود (نظر شخصی من).
Dark Souls رو فعلاً گذاشتم کنار و دارم همزمان Bastion و Inquisitor رو بازی می کنم. Inquisitor خیلی خوب به نظر می رسه (هر چند یه بدی هایی داره که بعداً در موردشون حرف می زنم وقتی بیشتر بازی کردم) اما Bastion اصلاً جالب نیست من موندم این چه طوری همچین نمره هایی گرفته باید بیشتر بازی کنم ببینم شاید داستانش در ادامه جالب بشه ولی گیم پلی اصلاً جالب نیست (بعداً بیشتر توضیح می دم).

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
به همه پیشنهاد میکنم پرسونا 2 رو بازی کنن. داستانش شاهکاره.

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:37 PM ارسال شده بود ----------

RPG داستان محور معرفی میکنید:)
حال حوصله ی گریند ندارم!
داستانش هم تاریک باشه :D

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
به همه پیشنهاد میکنم پرسونا 2 رو بازی کنن. داستانش شاهکاره.

---------- نوشته در 05:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:37 PM ارسال شده بود ----------

RPG داستان محور معرفی میکنید:)
حال حوصله ی گریند ندارم!
داستانش هم تاریک باشه :D
baulder`s gate, neverwinter nights

Pis7Aller

کاربر سایت
Jul 8, 2012
189
نام
محمد حسین
یادش بخیر یه زمانی بازی های rpg رو دور بودن ما طرفداراش هم پادشاهی میکردییم. اما الان دیگه کمتر کسی حاضر بازی rpg انجام بده درحالی که به نظر من گیمر های حرفه ای رو میشه از بازی های rpg تشخیص داد . تولید کننده ها هم دیگه انگیزه ای واسه درست کردن rpg خوب ندارن . الا بازی هایی شبیه dark souls غنیمتن . وقتی میان بیرون باید ریزو درشت بازی رو تجربه کنیم. یادش بخیر چه بازی هایی بودن nox , neverwinter nights , divine divinity , gothic ,.......

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
هر چقدرکه پارسال سالی فراموش نشدمی برا RPG فن ها بود امسال فاجعه است. پارسال این موقع پی Elder Scroll می گشتیم، امسال هیچی. #-o
تا نسل بعد معرفی نشه از RPG درست حسابی خبری نیس :| :| :|

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
هر چقدرکه پارسال سالی فراموش نشدمی برا RPG فن ها بود امسال فاجعه است. پارسال این موقع پی Elder Scroll می گشتیم، امسال هیچی. #-o
کلا مثه اینکه همه RPG بازها مردن. :|
آخرین RPG واقعا اصیلی که بازی کردم Dark Souls بود.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,832
نام
بردیا دلوشی

سلام داداش کی میگه نداریم امسال بهترین بازی RPG امسال و بهترین بازی ویتا میاد PERSONA 4 GOLDEN خداست بازیش تو PS2 تا نصفه ولش کردم ایندفه تمومش میکنم به امید خدا

با تشکر

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,687
نام
Kasra
یادش بخیر یه زمانی بازی های rpg رو دور بودن ما طرفداراش هم پادشاهی میکردییم. اما الان دیگه کمتر کسی حاضر بازی rpg انجام بده درحالی که به نظر من گیمر های حرفه ای رو میشه از بازی های rpg تشخیص داد . تولید کننده ها هم دیگه انگیزه ای واسه درست کردن rpg خوب ندارن . الا بازی هایی شبیه dark souls غنیمتن . وقتی میان بیرون باید ریزو درشت بازی رو تجربه کنیم. یادش بخیر چه بازی هایی بودن nox , neverwinter nights , divine divinity , gothic ,.......

دقیقا به نظر من هم rpg های واقعی و کلاسیک دیگه مردن و تهیه کننده ها دیگه جرات ریسک برای ساخت یک بازی rpg کلاسیک با قوانین پیچیده رو ندارن. زمانیکه بازی هایی مثل dark souls یا dragon age: origin عرضه میشن, آبی هستن که به پیکره خاک گرفته و نیمه جان rpg ریخته میشه. من با کسایی که به هر بازی که توش xp باشه میگن rpg , کاری ندارم.

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
نقش افرینی نه به وجود می اد نه از بین میره بلکه از حالتی به حالتی دیگه در میاد :d
نقش افرینی نابود نشده فقط انلاین شده بازی mmorpg امسال رو نگاه کنین
star wars old republic
world of warcraft mist of pandaria
guild wars 2
diablo 3
lord of the rings online
dungeon and dragon
tera

فقط این وسط این نقش افرینی ژاپنی ان که رسما دارن نابود می شن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نقش افرینی نه به وجود می اد نه از بین میره بلکه از حالتی به حالتی دیگه در میاد :d
نقش افرینی نابود نشده فقط انلاین شده بازی mmorpg امسال رو نگاه کنین
star wars old republic
world of warcraft mist of pandaria
guild wars 2
diablo 3
lord of the rings online
dungeon and dragon
tera

فقط این وسط این نقش افرینی ژاپنی ان که رسما دارن نابود می شن
خوب دیگه ، خیلی‌‌ها RPG کلاسیک با سیاه چال و شمشیر و دویست بار مردن و استراتژی ریختن تنهایی‌ میخوان :D. البته خیلی‌‌ها نه، طرفدارای‌RPG های قدیمی‌.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
الان توی فصل دوم Torchlight 2 هستم. واقعاً یه افتضاح به تمام معناست. نه تنها نقش آفرینی خوبی نیست بلکه یکی از ضایع ترین و سطحی ترین بازی هایی هست که در تمام عمرم انجام دادم. تحت هیچ شرایطی سمت این بازی نرید که به معنی واقعی کلمه اتلاف وقته.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان توی فصل دوم Torchlight 2 هستم. واقعاً یه افتضاح به تمام معناست. نه تنها نقش آفرینی خوبی نیست بلکه یکی از ضایع ترین و سطحی ترین بازی هایی هست که در تمام عمرم انجام دادم. تحت هیچ شرایطی سمت این بازی نرید که به معنی واقعی کلمه اتلاف وقته.
متای 88 بازی رو شما افتضاح میبینین؟:-/ بازی به حدی عالی عمل کرده که خیلیا اونو یه رقیب برای Diablo میبینن. اینکه شما از بازی خوشتون نمیاد دلیل بر این نیست که بازی افتضاحه و وقت تلف کردنه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,623
نام
Mehdi

تا الان من هر کس رو دیده بودم از این بازی به عنوان یه Rpg خوب یاد می کرد من خودم خیلی کم تجربش کردم ولی واقعا خوب کار شده بود !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر