طرفداران ژانر JRPG

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
به این میگن Box Art ! :x

ka053m7y05k1k18bmo9x.jpg

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
به این میگن Box Art ! :x

ka053m7y05k1k18bmo9x.jpg

من از سال دیگه کلا 2 تا عنوان می خوام
Persona 5, New Danganronpa V3

سناریو Hope Peaks Academy که حرف نداشت و با 2 تا انیمه عالی پایان پیدا کرد
بی صبرانه منتظر نسخه جدید هستیم \m/

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
فلش سیل جدید سونی رو چک کنید خیلییی بازی تخفیف خورده!
______
Valkyria Chronicles رو بالاخره این هفته گرفتم :D
خیلی خوبه بازیش داستان جذاب و گیم پلی سرگرم کننده ای داره تا چپتر 3 رفتم بقیش هنوز دانلود نشده :D
تنها مشکلی که تو بازی دیدم دست کرکتراش خیلی گندس :| مخصوصن Alicia که با توجه به دختر بودنش خیلی گندس :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Donger
@FUTURE
@KingAmir
@K o j i m a
@vayne solidor
@Kaine
@AsaraymA (ره)
@NaViiDii
و باقی بچه‌های که الان یوزراشون یادم نمیاد :D

حمله کنید که یه عالمه بازی ژاپنی توی Flash Sale سونی تخفیف خوردن :D تخفیفا فقط تا ۲۶ سپتامبر هستن پس سریع دست به کار شید :D

https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALEWEBLP/1

دشت من :>:D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
ویتا JRPG خوب که حداقل زیرنویس انگلیسی داشته باشه چی داره؟

Persona که نیاز به گفتن نداره، یک سری هم مثل Disgaea احتمالا روی PS3 رفتی، به جز اینا این 3 تا رو فعلا بازی کن:
Ys: Memories of Celceta
Tales of Hearts R
Freedom Wars

@Dante Never Cry
چرا God Eater 2 رو تخفیف نزدن :( @-) \m/

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Donger
@FUTURE
@KingAmir
@K o j i m a
@vayne solidor
@Kaine
@AsaraymA (ره)
@NaViiDii

حمله کنید که یه عالمه بازی ژاپنی توی Flash Sale سونی تخفیف خوردن :D تخفیفا فقط تا ۲۶ سپتامبر هستن پس سریع دست به کار شید :D

https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALEWEBLP/1

یه نگاهی انداختم تو همش تنها چیزی که دلم میخواد داشته باشم که هنوز ندارم Fairy Fencerئه که دمش گرم عجب قیمتی :D خیلی هم از انتشارش نمیگذره ولی بقیه چیزایی که توش هست و دلم میخواد رو دارم :| بره بمیره :|

بعدشم این چند وقته انقدر چیزای دیگه خریدم پول ندارم :)) باید پول رفت و آمد دانشگاه رو داشته باشم وگرنه ترک تحصیل باید بکنم برم بازی بخرم :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
راستی دیروز God Eater 2 رسید دستم :D ولی هنوز بازی نکردم :| الان میرم تو کارش بعد میام هایپ میکنم :D

البته بماند که هنوز به اندازه کافی شماره 1ش رو هایپ نکردم و بعد 74 ساعت هنوز بازی کامل چیزایی که میخواستم رو آزاد نکردم و نرفتم و نگرفتم XDDD

Persona که نیاز به گفتن نداره، یک سری هم مثل Disgaea احتمالا روی PS3 رفتی، به جز اینا این 3 تا رو فعلا بازی کن:
Ys: Memories of Celceta
Tales of Hearts R
Freedom Wars

@Dante Never Cry
چرا God Eater 2 رو تخفیف نزدن :( @-) \m/

بازی یه ماه هم نیست منتشر شده :D حالا همون Fairy Fencer هم خیلی حرکت خرکی زدن که تخفیف به اون خفنی بهش دادن با اینکه تازگیا اومده :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
تخفیفاش خوبه اما بدرد من نمیخورد چندتاش از جمله omega quintet tales of zesteria akiba trip onepiece را همشو قبلا بازی کردم .
جالبه fairy fencer هنوز دو ماه نیست منتشر شده 60 درصد اف خورده نشون میده چقدر بد فروخته من روی pc بازیش کرده بودم واقعا بازی خوبی بود.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Donger
@FUTURE
@KingAmir
@K o j i m a
@vayne solidor
@Kaine
@AsaraymA (ره)
@NaViiDii

من هفته پیش والکریا خریدم جیبم خالیه الان :D
بقیه رو هم اکثراً بازی کردم... 1دونشو XD
SAO Lost Song چطوره؟! من دیشب عکس الفاشو دیدم داشت گریم میگرفت :D

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
دوستان یه لیست از بهترین عناوین PS3 میدین؟:D
خودم چون آشنایی با این سبک ندارم و اینجا هم بزنم به تخته اکثرا خوره هستن گفتم بپرسم.
اگر به ترتیب کیفیت(مثلا 1-20) و یجوری باشن که بهتر با این سبک آشنا بشم دیگه چه بهتر!:D

الان چند روزی هست دارم AOT بازی میکنم و بازی خیلی به انیمه نزدیکه! سیستم مبارزه با غول ها،جابه جایی،صداگذاری و... خیلی خوب کار شده و مثلا وقتی توی نقش میکاسا یا لوی هستی قشنگ با بقیه فرق میکنن و قدرت حس میکنی!:D
یه سوال اینکه داستان بازی تا کجاست؟ من چون فقط انیمه دیدم گفتم بپرسم یه دفعه اسپویل نشه و نزده باشن توی خط مانگا...

پ.ن: آقا حرف از این سورد آنلاین شد ارزش داره بگیرم؟ اینم مثل تایتان نزدیک به انیمه هست؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر