طرفداران ژانر JRPG

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بشینید بازی کنید صفا کنید

با حرف ملت چی کار دارید، الان طرف بگه این چیه بازی می کنی و اینا که مال بچه هاست و ...، خوب آخرش که چی؟
در نهایت یک مشت حرف زده و تموم شده رفته

انقدر سخت نگیرید، کلا توی این دنیا یکی از آخرین چیز هایی که باید برای آدم مهم باشه، حرف بقیست

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
@Kaine
امیدوارم فحشات رو آماده کرده باشی :D

یکی از Epic ترین و سخت ترین آهنگای بازیه :D وحشتناک سخته

البته یه چیزی رو بگم که قبلا تو نظر دادن راجع به گرافیکش اشتباه کردم :D دیگه ساعت 2 شب داشتم بازی میکردم اونموقع گرشاسپ هم بهم میدادین میگفتم در حد GOW گرافیک داره :D الان که میبینم و یکم جست و جو کردم دیدم بعله بازی پورتش به صورت کاملا یکسان نبوده از آرکید و گرافیک بازی رو آرکید بالاتره :(

و حتی یه سری آهنگا هستن که فقط رو آرکید هستن و رو نسخه کنسولی نیستن. یه سری آهنگا میتونی خواننده رو صداش رو عوض کنی (نه فقط Module بلکه کلا مثلا صدای Miku تبدیل بشه به صدای Rin) کم هستن این آهنگا ولی بازم با این حال تو آرکید این آهنگا بیشترن :((

ولی همچنان دارم تَشَنُج میکنم موقع بازی از بس خفنه :D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Kaine
امیدوارم فحشات رو آماده کرده باشی :D

حیف که سایت ایرانیه و نمیشه گیف های مورد دار گذاشت :D امیدوارم PS4 ـت مرحوم بشه >:D<

پ.ن : خدا کنه هر چه سریعتر نسخه ی غربی منتشر بشه :( وحشتناکه لعنتی :((

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
حیف که سایت ایرانیه و نمیشه گیف های مورد دار گذاشت :D امیدوارم PS4 ـت مرحوم بشه >:D<

پ.ن : امیدوارم هر چه سریعتر نسخه ی غربی منتشر بشه :( وحشتناکه لعنتی :((

تازه یه refresh بکن یادم رفت چندتا عکس رو آپلود کنم الان ویرایش کردم گزاشتم :D

این Diva X هم خیلی خفنه.

درسته که وقتی Future Tone اومد خیلی کمرنگ شد X ولی اگه FT رو در نظر نگیریم Diva X هم خیلییی خفنه و اتفاقا قابلیتای جدید خیلی خوبی داره :D من هروقت از این FT خسته شدم بعد قسمت دومش یعنی Colorful Tone رو میگیرم و وقتی کامل از هرجفتش دیگه حالم بهم خورد میرم تو کار Diva X :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این ویدئو هم برای کسایی که میخوان بدونن این بازی تا چه حد میتونه سخت باشه :D تازه بگم این ویدئو آهنگ Sadistic Music Factory هست (عکساش رو بالا گذاشتم) که سخت ترین آهنگ نیست ولی جز 3 سخت ترین آهنگای بازیه به نظرم :D

/watch?v=jWlQNSmSFiY

روی درجه Extreme داره میره

حتی کسایی که علاقه به این سبک بازیا ندارن هم ببینن ویدئو رو تا بفهمین در بین ماها Inhuman هایی زندگی میکنن که نمیدونم چجوری آهنگایی مثل این رو Perfect میکنن :D

جز دارک ترین آهنگای Miku هم هست :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,474
نام
امین
اره اریا درست میگی jrpg مهمتر از بحث نمره و این داستانها به روحیه و سلیقه برمیگرده.

این مدل بازیا متای گولاخ هم بگیرن بازم عده زیادی سمتشون نمیان.
بارها با کلی ادم بحث کردم و اخر کار کلمه تو دیوار کوبیدم!

راجب قیمتم درست میگی چون انگشت شمار تو ایران میارن قیمتم هر چی بگی بالا میزنن و چون میدونن عده خاص و پولدار و اسکول :|(به قول اونا) دنبال این بازیان حسابی قیمتو بالا میگیرن!

ولی اقا چقدر عنوان خوب واسه ویتا هست خصوصن تو محدوده 15 دلاری ها استو us.
گراویتی رو خاستم بگیرم ولی دیدم نسخه 4 ش اومده و اکبند 120 گیر میاد واسه همین بی خیالش شدم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
نسخه ی Collector's Editionـه World of Final Fantasy معرفش گشت:D

البته Day 1 Edition هم داره که شامل اون چند مورد دیجیتالیه بالا میشه!:D

ولی خدایی بعضی ناشرهای ژاپنی،دارن از محبوبیت دوبله ـشون سو استفاده میکنند:-" :D خو میمیرید بزارید تو بازی اصلی؟ :|
من که نمیتونم Day1 بگیرم،پس یحتمل...اگر برای فروش بیاد،باید برم سراغش! ولی خو زور داره:-"
البته باز خوبه اینجا بالاخره میاد(احتمال زیاد:-")، یه بازیی مثل MGSـها آرزو به دل موندیم! :(

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
بچه ها i am setsuna در بدو عرضه توسط codex کرک شد برای PC
تو گوگل سرچ کنید: i am setsuna codex دانلود
سایتهای وطنی هم برای دانلود گذاشتن:D
اخ اخ حرف دلمو زدی .دیروز بود توی گیمفا داشتم خبر امتیازهای i am setsuna را میدیدم بعد زیرش نظرات را میخوندم گریه ام گرفت به حال این جماعت با کامنتایی که مینوشتن .یعنی طرف از گیم فقط cod و battlefield و این جور چیزا را میبینه و میشناسه .به نظرم بهتره وقتی ادم یه بازی را نمیشناسه یا با سبکش اشنایی نداره سکوت پیشه کنه همین اتفاقی نمیوفته باور کنید
میانگین سنی سایتهای بازی فارسی جز اینجا خیلی پایینه تا جایی که من میدونم.
کسی که فوقش 13 - 14 سالشه مسلما گیم رو از PS3 و Xbox 360 شروع کرده نه مثل من و شما از سگا و میکرو که jrpg های پلی استیشن1 رو بازی کرده باشه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بچه ها i am setsuna در بدو عرضه توسط codex کرک شد برای PC
تو گوگل سرچ کنید: i am setsuna codex دانلود
سایتهای وطنی هم برای دانلود گذاشتن:D

میانگین سنی سایتهای بازی فارسی جز اینجا خیلی پایینه تا جایی که من میدونم.
کسی که فوقش 13 - 14 سالشه مسلما گیم رو از PS3 و Xbox 360 شروع کرده نه مثل من و شما از سگا و میکرو که jrpg های پلی استیشن1 رو بازی کرده باشه.

اگه ماهایی هم که کشته مرده این سبک بازی ها هستیم بخوایم این بازی ها رو پایرت کنیم که باید فاتحه سبک رو بخونیم بزاریمش تو تابوت و چالش کنیم

نسخه ی Collector's Editionـه World of Final Fantasy معرفش گشت:D

البته Day 1 Edition هم داره که شامل اون چند مورد دیجیتالیه بالا میشه!:D

ولی خدایی بعضی ناشرهای ژاپنی،دارن از محبوبیت دوبله ـشون سو استفاده میکنند:-" :D خو میمیرید بزارید تو بازی اصلی؟ :|
من که نمیتونم Day1 بگیرم،پس یحتمل...اگر برای فروش بیاد،باید برم سراغش! ولی خو زور داره:-"
البته باز خوبه اینجا بالاخره میاد(احتمال زیاد:-")، یه بازیی مثل MGSـها آرزو به دل موندیم! :(

مشخص نکردن که چه قدر قیمت این کالکشنه .. خداییش کلود و لایت و اسکویل رو نگاه چه جیگرن...
...............
در مورد دوبله هم وقتی بهترین تو دنیان بهشون حق میدم سو استفاده کنن

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
این ویدئو هم برای کسایی که میخوان بدونن این بازی تا چه حد میتونه سخت باشه :D تازه بگم این ویدئو آهنگ Sadistic Music Factory هست (عکساش رو بالا گذاشتم) که سخت ترین آهنگ نیست ولی جز 3 سخت ترین آهنگای بازیه به نظرم :D

/watch?v=jWlQNSmSFiY
این طرف کیه واقعا؟ مگه همچین چیزی هم امکان داره؟
اگه سرعت بازی 1/4 کنن هم باز 100% اشتباه میکنم، خدائیش همچین آدمائی از فضا اومدن.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
اگه سرعت بازی 1/4 کنن هم باز 100% اشتباه میکنم، خدائیش همچین آدمائی از فضا اومدن.

این چی بود :o:-s#:-S

چه سرعتی داشت، با اینکه در این سبک چیزی بازی نکردم ولی واقعا سریع بود، الان تو شکم =D>

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
مشخص نکردن که چه قدر قیمت این کالکشنه .. خداییش کلود و لایت و اسکویل رو نگاه چه جیگرن...
...............

120 دلاره

WORLD OF FINAL FANTASY™ COLLECTOR'S EDITION [PS4] | Square Enix Online Store

به نظرم واقعا ارزش داره خیلی کالکتورش جالبه و چیزای باحالی داره :D مخصوصا اون فیگور های Chibi :x

دمت گرم تو آپارات آپلود کردی چون میدونم اینجا تنبل زیاد داریم و لینک منو نمیرفتن ببینن :))

یه بنده خدایی بود :D

نمیدونم Wan Hazmer رو میشناسی؟ ایشون Lead Game Designer بازی Final Fantasy XV هستن و خوره بازیای ریتمیکه :D تو یوتیوبش بری یه بازی هست (برا دستگاه های آرکید) نمیدونم چیه ولی معنی کلمه Hell رو میفهمی :D وحشتناک سخته و اینم مثل امپراطور بازی میکنتش :D الان حسش نیست بعدا خواستی لینک میدم ولی خودت تو یوتیوب بری بزنی Wan Hazmer میاره یوتیوبش رو

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

یادم رفت یه چیزی بگم :D

ایشون تمام نت (؟) هایی که میزنه بهش یا Cool میده یا Fine (بیشتر Cool) که غیر اینا هم داره مثل Safe و این چیزا ولی شما برای اینکه Perfect از بازی بگیری حتی Safe هم نباید داشته باشی و فقط باید Cool و Fine بگیری

شما با Safe هم یعنی وقتی زدین که زیاد خطری نبوده ولی بازم بازی به عنوان نت به موقع قبول نمیکنه

و اینکه تایم بندی تو این بازی خیلییییی سخته من خودم امروز 3 تا آهنگ رو Perfect کردم ( رو Hard چون من انسانم :D ) ولی هرکدوم حدود 30 بار طول کشید :| چون یهویی میبینی تایمینگت خیلی خوبه ها ولی یکی اون وسط بهت Safe میده حالا بیا و درستش کن

حتی شاید به نظرت بیاد خیلی به موقع زدی ولی میگم تایمینگ بازی خیلی سخته :D

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
اگه ماهایی هم که کشته مرده این سبک بازی ها هستیم بخوایم این بازی ها رو پایرت کنیم که باید فاتحه سبک رو بخونیم بزاریمش تو تابوت و چالش کنیم

...............
تا جایی که من یادمه این قضیه اریج تو ایران از نسل قبل شروع شد. تا قبلش کسی نمیدونست چیه فلذا اگه خریدن یا نخریدن ما فرقی داشت سر بازیایی که زمان پلی۱ و ۲ و... کیلویی کپی میخریدیم ورشکست میشدن.:D پایرت هم یعنی اصلا بازیو نخریدی چون پولشو نداشتی اشکالی توش نمیبینم. اینو برای بروبچ پایرت مث خودم گفتم. اریج بازا بخرن جای ماهم خالی کنن واقعا هیچی اریج نمیشه

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
...............
ناقابل:D 120دلار :-"
---
خدایی ظلمه چنین سو استفاده ای!:-" میترسم 4روز دیگه باندای جوگیر بشه برا بازی های انیمه ای از اینا یاد بگیره!:-"
---
راستی WoFF یه لیمیتد ادیشن 60$ داری که مخصوص بعضی فروشگاه هاست(ننوشته تو خبر کجا:| ) که یه آرت بوک 24صفحه ای هم داره(+اون DLCها)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر