طرفداران ژانر JRPG

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
فعلا استرس وجودمو گرفته 3 4 روز دیگه star ocean 5 ریلیز میشه فکر نکنم تو این خراب شده کسی باز را بیاره هنوز odin sphere را کسی نیورده دیجیتالی خریدم .استار اوشن هم 30 گیگ حجمشه نمیتونم دانلود کنم خدایا برسون استا اوشنو:-SS
یادمه disgaie با night of azure هم چند وقت بعد ریلیز اوردن:((

دندون رو جیگر میزاشتی خب من سه شنبه هفته دیگه میرم برات میاوردم!

استار هم میارم\m/
قطعی میخای بیا pv
pv =no block :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
من خودم نمیتونم سری اصلی بردرلندز رو تحمل کنم :))

پسر اگه ذره ای عشق شوتر باشی این حرفو نمیزنی این کالکشن رو روی ps4 از دست نده یه 10 گیگ هم محتوای اضافی با اپدیت میاد روش!

بیشتر از 100 دلار dlc مجانی توش زدن!

همون شماره 2 رو من بالای 100 ساعت رو ps3 بازی کردم و دوباره رو ps4 خریدمش.
تا الان واسه من بهترین شوتر بوده.

نمیدونم شاید سل شیلد بودنش برات جذاب نبوده وگرنه تو گیم پلی و اپگرید و ترکیب موفق تموم المان های این سبک کامل بی رقیبه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
muramasa نفرین شده است بازیش ...بس که سخته ... من بعد از 50 ساعت بازی فقط 20 درصد از تروفی هاش رو گرفتم ... یه لحظه ام به مخیلم خطور نکرد پلاتش کنم ... ولی بسی فوق العاده است بازی و معتاد کننده ... داستانشم عالیه ...حداقل در مورد momohime ساما که داستانش خیلی عالی و تاثیر گذار بود ... باز این رگ منحرف من زد بیرون ... onsen های بازی رو که به خاطر میارید دیگه ؟؟؟>:) =P~..بدون شک جز 10 تا بازی برتر ویتاست ... :hearteyes::hug::Praying:

در مورد bb هم منم روی ویتا بازیش کردم ... با d pad ویتا راحت میشه بازیش کرد و عالیه ... ولی در کل خود bb مثل یه اسب چموش رام نشدنی و سخته برای پلیرش ،لامپ بستن:no:

این تخفیفات اسکوار و 2k و این flash sale رو با هر سختی بود چشمام رو روش بستم ... منتظر چیزای وسوسه بر انگیز تری میمونم ... تازه یه خروار بازی نکرده دارم که نمیدونم اخرش کی یه سری بهشون بزنم:hide::Whistling:

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نمیدونم شاید سل شیلد بودنش برات جذاب نبوده وگرنه تو گیم پلی و اپگرید و ترکیب موفق تموم المان های این سبک کامل بی رقیبه!
دقیقا بخاطر آرت استایلش نمیتونم اصلا بازیش کنم. یعنی بحث جذابیت هم نیست کلا بازیش که میکنم بعد از ۵ دقیقه سردرد میگیرم.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
VN بازا
حملههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

امتیازات Zero Time Dilemma

zero-time-dilemma-featured.png

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اوضاعش خیلی خرابه این طور که معلومه و تمامی امیدواری هایی که داشتیم قبل انتشار پشمکی درست نیومد :D

در ضمن تا الان که نمره هاش از Zestiria خیلیییی داغون تر بوده :D

ظاهرا بازی خیلی کوتاهه و اصلا محتوای کافی به نسبت JRPG بودنش نداره

بازم خودم باید برم ولی این کوتاه بودن و محتوای کم برا این بازی واقعا رو اعصابه و اینجوری باشه 24ی فحششون میدم :|

مقایسه نمره های بازی

GameSpot یه 5 به SO و 6 به Zestiria داده

Game Informer یه 5 به SO و 6.5 به Zestiria داده

Destructoid یه 6 به SO و 7.5 به Zestiria

Push Square یه 7 به SO و 8 به Zestiria داده

CGMagazine یه 7.5 به SO و 7 به Zestiria

PlayStation LifeStyle به جفتشون 8 داده

تا الان اینا فقط مشترک بودن و غیر 2 تاشون که یکیش یکم بالاتر و یکیش مساویه بقیه نمره ها پایین تر از Zestiria بوده :D

نتیجه میشه گرفت یکی (نمیخوام بگم آریا) که از یه بازی قبل بازی کردنش ایراد میگرفت و بد میگفت اون بازی نمرات بهتری نسبت به بازی گرفت که با همون شرایط ازش تعریف میکرد :D

من هنوز از دست اون ماجرای Zestiria اعصابم خورده :D

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بیخیال فرشاد من کم دیدم jrpg بازی واسه این سبک دنبال متا بره.

من هیچ وقت تو این سبک متا رو قبول نداشته و ندارم.

اشتباه میکنی

اول از همه گفتم من خودم به هر حال میخرمش و موقع بازی به متا فکر نمیکنم

اتفاقا متا اگه چیز مسخره ای بود اصلا کنار گذاشته میشد

متا برای موفقیت یه بازی خیلی تاثیر داره

شما تو همین JRPG ها نگاه کن کدوم بازیا واقعا موفق شدن؟ دقیقا همونایی هستن که متای بالایی گرفتن و وقتی متا بالا میاد یعنی بازی همه پسند تر و بهتره و حتما حتما رو فروشش هم تاثیر میزاره و شکی درش نیست

ممکنه متا رو بازی کردن و لذت بردن من و شما تاثیری نداشته باشه اما رو خیلی چیزای دیگه تاثیر داره

لازمم به گفتن نیست من غیر 2 تا بقیه بازیای محبوبم همشون از دم متای تو در و دیواری داشتن :D

و یه چیزی هم بگم اگه متا تو محدوده متوسط باشه یعنی بازی واقعا سلیقه ایه و یکی خوشش میاد یکی نمیاد ولی اگه متا دیگه بره بالای 90 خب مطمعنا بازی معرکست و نمیشه گفت متا چرت میگه و همینطور برعکسش وقتی متا فاجعه باشه هم یعنی حتما بازی مشکل داره

و اینم بگم تا الان نمره هایی که اومده اکثرشون تو نقدشون گفتن که Star Ocean یکی از سری بازیای محبوبشونه پس 2 تا گولاخ که CoD نقد میکنن اینارو نقد نکردن :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
اشتباه نمیکنم عزیز.
خیلی چیزا مسخرس ولی هنوز کنار گذاشته نشده.

منکر موفقیت و تاثیر گذاری متا روی فروش نیستم ولی تاکیدم رو این سبک از بازی بود.

موفقیت از نظر من یعنی اینکه من با بازی حال کنم :D فکر نکنم خوده سازنده این تیپ بازیها هم توقع فروش در حد کال اف رو داشته باشن.

همینه که میگی, ولی واسه جماعت j باز , لیست محبوب خیلی هامون متای بالایی ندارن و خودش میتونه گواه این باشه که متا رو "تو این سبک" نباید بهش اهمیت داد.

مثلن gta با اینکه خدای خیلی هاست و متا شم همیشه خوب بوده واسه من تا ابد غیر قابل بازیه!
پس همون طور که متای بالا این عنوان منو به سمت خودش نمیکشونه متای پایین یه بازی هم مثل استار اوشن نمیتونه منو از بازی دور کنه.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من کجا گفتم برا j بازا و طرفدارا فقط متا مهمه؟ :D جمله هات جورین که انگار مثلا من خودم بازی رو از رو متا میخرم :D این بحثا همه به کنار اینایی که اگه خودم حال بکنم و . . . همه درست و به کنار من کلی دارم میگم

امکان نداره متا تو موفقیت بازی بی تاثیر باشه که خودتم منکرش نیستی پس دیگه ادامش برا چیه؟ :D

من کاملا با حرفایی مثل "متا اصلا مهم نیست" یا " متا قطعی ترین جواب تو خرید و نخریدن بازیه" مشکل دارم. اینجا خیلی مفهوم متا بد جا افتاده

متا برا اینه که وقتی داری میری سمت یه بازی یه پیش زمینه از چیزی که در انتظارشی داشته باشی

من خودم White Knight Chronicles 2 با متای 60 و Resonance of Fate با متای 72 جز بهترین بازیای عمرمه و خیلی دوسشون دارم و اگه Remaster میشدن بازم میخریدمشون و باز هم چند صد ساعت پاشون وقت میزاشتم اما دیگه احمق نیستم که بگم هیچ کدومشون مشکلی ندارن :D هر جفتشون مشکلاتی داشتن من هم قبول میکنم و شما تو نقد های سایتا و مجلات هم بری دقیقا همون مشکلات رو بیان کردن پس چرت نمیگن. حالا اینکه من به صورت کلی با بازی حال کردم و جز بهترینان برا من دلیل به بی نقصی بازی نمیشه

بعدشم اگه طرف تو نقدش گفت گیم پلی فلانه به این شک کن چون ممکنه طرف JRPG باز نباشه. ولی اگه میاد میگه مدت بازی کوتاهه و محتوای کمی داره که دیگه فرقی نداره نقد کننده کی باشه چون این مشکل رو هرکسی میتونه متوجه بشه

تو خود NeoGaf خیلیا عشق JRPGن ولی دارن گیر میدن به بازی :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
خب هم ناراحتم هم خوشحال .. ناراحتم که بازی که ازش انتظار بالا داشتم ... قهوه ای شد ... خوشحالم به خاطر اینکه از توی برنامه بودجه امسال حذف میشه و اعتباراتش برای سرمایه گذاری رو بازیهای بهتر مصرف میشه

خب اینم موضع من نسبت به گندی که استار اوشن بالا اورد ... من رو بگو تو لیست مورد انتظارای 2016م بود ... به هر حال من که پول اضاف ندارم ..

• Like
Reactions: AMIN-1399F

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چه کرده این .. کجا بوده .. کی میاد رو استور .. من تا همین امروز روحمم از وجود این بازی خبر نداشت ...
مازیار این همون Zero Escape که کلی توو ‌تاپیک بهش اشاره کردیم :D بازی ادامه ی دو‌ نسخه قبلیه 9hours 9persons 9doors و Virtua Last Reward ، نسخه اول (999) روو DS در دسترسه و VLR روو Vita و 3DS، حالا برای Zero Time Dilemma حداقل باید VLR رو بازی کنی، یا میتونی صبر کنی 999 برای PC بیاد.

با توجه به نقدا که ترکونده بازی! از اسپایک چونسافت غیر از این انتظار نمیرفت >:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر