طرفداران ژانر JRPG

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
سلام
فلش سیل این هفته سونی رو دیدین؟ :D برای ویتا کلی بازی خفن تخفیف خورده...
Soul Sacrifice Delta 7.19$
Zero Escape: Virtue's Last Reward 7.49$
Steins;Gate 11.99$
BlazBlue: Chrono Phantasma EXTEND 11.99$
Murasama Rebirth 7.49$
من اگر خواستم بخرم سول سکریفایز و زیرو اسکیپ رو میخرم...
اون سه تا گزینه دیگه هم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم :D
بودجم 30 دلاره... سول سکریفایز رو قبلاً بازی کردم عاشقش شدم. زیرو اسکیپ رو هم بالاتر دوستان پیشنهاد کردن :D
از اون سه گزینه اخر یکیشو میتونم بگیرم. خوشحال میشم راهنمایی کنید :D
راستی Xblaze Lost: Memories هم 11.99$ :D این چطوره؟

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام
Steins;Gate 11.99$
Murasama Rebirth 7.49$
بودجم 30 دلاره... سول سکریفایز رو قبلاً بازی کردم عاشقش شدم. زیرو اسکیپ رو هم بالاتر دوستان پیشنهاد کردن :D

Muramasa Rebirth، توی خرید این شک نکن
اگر اشتباه نکنم برای پلاس قبلا مجانی شده بود
اما واقعا ارزش خرید داره، کلا کارای Vanillaware حرف ندارن

اگر اهل Visual Novel هستی، Steins;Gate رو روی PC برو

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
سلام
Steins;Gate 11.99$
Murasama Rebirth 7.49$

Soul Sacrifice Delta رو که خودت گفتی قبلاً بازیش کردی و عاشقش شدی، پس هیچی. :D
بنظر من:
Zero Escape حتماً بگیر... انصافاً 7.5 دلار برای این بازی دقیقاً دست کمی از دزدی نداره! :D حتماً بگیرش، مطمئن باش پشیمون نمیشی.
Steins;Gate هم همونطور که Donger گفت اگه اهل ویژوال ناولی حتماً بگیر، اگرم تازه میخوای وارد این وادی بشی بازم حتماً باید بگیریش. :D
Muramasa Rebirth هم که اگه بازی‌های Vanillaware رو بازی کرده باشی میدونی که با چه چیزه خری طرفی...یکی دو تا ویدیو ازش ببین فکر کنم ازش خوشت بیاد.
Xblaze: Lost Memories هم نگیر... این دنباله Xblaze: Code Embryo است و بهتره (یعنی باید حتماً) شماره قبلی رو بازی کرده باشی. (کلاً آش دهن سوزی هم نیست و ویژوال ناولهای خیلی خیلی بهتری برای بازی کردن هست، نمونش همین Steins;Gate که الان یه تخفیف مشتی هم خورده)

BalzBlue هم باید از عُشاق سری بپرسی! :D
مرتضی و فرشاد بیاید جواب امیر و بدید. :D @K o j i m a @NoctisSasuke

پ.ن: توو فکرم بود یه مقاله کوچیک راجب BB بنویسم ولی حسش هیچوقت نیومد و نخواهد آمد :D
ماشالا همه بچه‌های این تاپیک و به صورت کلی تمام طرفداهای سبک، دسته جمعی به همون مرض مزمنی که گفتم دچاریم! :D

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلام
Steins;Gate 11.99$
Murasama Rebirth 7.49$
Blazblue رو من شدیدا پیشنهاد میکنم :D امضارو نگا :D
بلیزبلو در اصل یه بازی فایتینگه ولی حتی اگه فایتینگ ‌باز هم نیستین حتما حتما بگیرینش، چرا؟ چون بخش استوریش کلا VN هست و یه چیز خوفناک و‌ طولانی ام هست، خوبیش هم اینه که نیازی نیست حتما نسخه های قبلیو بازی کرده باشین چون خلاصه قبلی ها توو ‌خود بازی هست (البته Continuum Shift تخیلی خوبه و اگه شرایط بازی کردنشو دارین از دستش ندین)
یه خوبیه دیگه بلیزبلو اینه که با هر کرکتری حال کنی میتونی باهاش بازی کنی :D اونم توی یکی از بهترین گیم پلی ها بین فایتینگا، بازی تقریبا روی همه پلتفرما هم در دسترسه (PC-PS3-PS4- PSVITA)

XBlaze هم یه VN توی دنیای همون BBاه که اونم‌ خوب چیزیه ولی باید قبلش XBlaze Code Embryo رو بازی کرده باشین.

پیشنهاد من اینه BB و Zero Escape رو بگیری، Stien's Gateهم با PC بازی کنی، اگه هم مشکل مالی نیست همرو بگیر چون همشون جزو بهترینان :D

پ.ن: اینکه توو حرفام جمع بستم برای اینه که دارم به همه پیشنهاد میکنم.

BalzBlue هم باید از عُشاق سری بپرسی! :D
مرتضی و فرشاد بیاید جواب امیر و بدید. :D @K o j i m a @NoctisSasuke

خودتم بازی کردی بیا یه مهر تایید بزن همه با کله میخرن :D

پ.ن: توو فکرم بود یه مقاله کوچیک راجب BB بنویسم ولی حسش هیچوقت نیومد و نخواهد آمد :D

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
ممنون بابت راهنمایی :D
زیرو اسکیپ رو خریدم...سول سکریفایز رو هم میخرم...
BlazBlue هم اقای کوجیما پیشنهاد کردن ( :D )
muramasa هم فک کنم یکم جی ار پی جی باز تر شدم بازش کنم بهتره :D

موراماسا JRPG نیست امیر، H&S دو بعدیه, کار بچه های Vanillaware هم هست(Odin Sphere - Dragon's Crown) و به نظر من بهترین کارشونه.

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
موراماسا JRPG نیست امیر، H&S دو بعدیه, کار بچه های Vanillaware (Odin Sphere - Dragon's Crown) هم هست، به نظر من بهترین کارشونه.
من الان بین یه چند راهی موندم :D
BlazBlue
Muramasa Rebirth
The Wolf Among Us
XCOM
:D
دوتا میتونم از لیست بالا بازی بخرم... از یه طرف دلم میخاد ژاپنیارو بازی کنم از یه طرف نمیخام اونارو از دست بدم :D
الان با گفتن اسم اون دوتا بازی بن نمیشم از اینجا؟ :D
زیرو اسکیپ و سول سکریفایز خریدم دیگه :D دوستان CoOp انلاین هم داره سول سکریفایز؟ کسی هست اینجا باهم بازی کنیم؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
BlazBlue
Muramasa Rebirth
The Wolf Among Us
XCOM
دوتا میتونم از لیست بالا بازی بخرم... از یه طرف دلم میخاد ژاپنیارو بازی کنم از یه طرف نمیخام اونارو از دست بدم :D
زیرو اسکیپ و سول سکریفایز خریدم دیگه :D دوستان CoOp انلاین هم داره سول سکریفایز؟ کسی هست اینجا باهم بازی کنیم؟
الان بچه‌ها ترورم میکنند ولی من توصیه میکنم The Wolf Among Us رو بگیری :D اگه از کارای Telltales خوشت میاد لحظه‌ای در خریدن TWAU شک نکن که یکی از بهترین بازیاشونه :D

پ.ن: البته اگه Tales from the Borderlands رو نگرفتی برو سروقت اون :D من خودم نمیتونم سری اصلی بردرلندز رو تحمل کنم ولی این TFTB فوق العاده بود برام :D علاوه بر شخصیتای باحال، کمدی خیلی خوبی هم داره بازی که مطمئنا میخندونتت :))

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
یکی این علی رو از تاپیک بن دائم‌ کنه :D

BlazBlue
Muramasa Rebirth
The Wolf Among Us
XCOM

به حرف علی گوش نده BB بازی نکرده نمیدونه، برو BB بگیر :D در کنارشم Muramasa رو بگیر.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
BlazBlue
Muramasa Rebirth
The Wolf Among Us
XCOM
فقط در مورد The Wolf Among Us اینو بگم که شدیدا روی ویتا مشکل Performance و Loading های طولانی داره و پیشنهاد میکنم که اگه امکانشو داری روی یه پلتفرم دیگه تجربش کنی که حیفه واقعا :D
از بین این چهار تا Muramasa و TWAU رو پیشنهاد میکنم. Muramasa Rebirth یکی از بهترین + زیباترین بازیهای ویتا هستش که شدیدا بازی کردنش واجبه و با این تخفیف خفن هم که دیگه بهونه ای نداری :D
Soul Sacrifice هم online coop تا چهار نفر داره و خیلی هم فانه :D ولی در کل به نظرم عنوان Must Play ای نیست :D

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
با تچکر از همه دوستان که راهنمایی کردن :D
zero escape soulsacrifice delta muramasa و TWAU رو خریدم :D
blazblue هم واجبه بازی کردنش
ولی وودی الن میگه: "تلخی روزگار از اونجایی شروع میشه که خیلی چیز ها رو میشه خواست اما نمیشه داشت..." :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
از من میشنوید هییییییچ وقت BlazBlue رو برا ویتا نگیرید :D رو خود PS4 هم با DualShock به زور میشه بازی کرد دیگه چه برسه بخوای با ویتا بازیش کنی :D

یعنی روزی که شروع کردی با ویتا BlazBlue بازی کردن باید بدونی که 2 روز بعدش کل دکمه های ویتات به F رفته :D

ولی کلی بخوای BB معرکست آقا معرکه :D ولی بازم میگم رو کنسول دستی پول دور ریختنه (نظر شخصی و فکت :D )

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
از من میشنوید هییییییچ وقت BlazBlue رو برا ویتا نگیرید :D رو خود PS4 هم با DualShock به زور میشه بازی کرد دیگه چه برسه بخوای با ویتا بازیش کنی :D

یعنی روزی که شروع کردی با ویتا BlazBlue بازی کردن باید بدونی که 2 روز بعدش کل دکمه های ویتات به F رفته :D

من 5ساله دارم روو ویتا بازی میکنم فرشاد :D اتفاقا روو ویتا فوق العاده خوبه فایتینگ زدن (به خاطر D-Pad خیلی خوبش)، من‌حتی Guilty Gear که روو PS4 دارم رو با Remote Play روو ویتا بازی میکنم که راحتتره :D کیفیت ساختشم انقدر خوبه که اگه با پا هم BB بازی کنی هیچیش نمیشه :D

درضمن چون استوری BB حالت VN داره واقعا حال حوصله میخواد PS4 روشن کنی برای VN زدن (برای بقیه VNها هم همینجور) که بازم ویتا بهتره توو این قضیه :D

ویرایشه ویرایش: هپل هپول

چرت نگو :D باور نمیکنم :D گفتم که حرف من فکت بود و دیگه نمیتونی رَدش کنی :D

فکت شخصی در نظر میگیریمش :D

پ.ن: میدونم گفتی ویتا به F میره که فقط هیجان BB رو برسونی :D
ویرایش: پستم Bi**h شد انقدر ادیتش کردم :|

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من 5ساله دارم روو ویتا بازی میکنم فرشاد :D اتفاقا روو ویتا فوق العاده خوبه فایتینگ زدن (به خاطر D-Pad خیلی خوبش)، من‌حتی Guilty Gear که روو PS4 دارم رو با Remote Play روو ویتا بازی میکنم که راحتتره :D کیفیت ساختشم انقدر خوبه که اگه با پا هم BB بازی کنی هیچیش نمیشه :D

درضمن چون استوری BB حالت VN داره واقعا حال حوصله میخواد PS4 روشن کنی برای VN زدن (برای بقیه VNها هم همینجور) که بازم ویتا بهتره توو این قضیه :D

چرت نگو :D باور نمیکنم :D گفتم که حرف من فکت بود و دیگه نمیتونی رَدش کنی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر