طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب چند روز پیش دانگانرونپا ۲ رو تموم کردم ولی حسش توضیح دادنش نبود (الانم نیست زیاد :D ).

داستان و شخصیتای بازی حقیقتا زیاد به دلم ننشستن (خصوصا در مقایسه با نسخه یک) قتل‌ها هم بجز مورد آخر که بدجوری باهاش حال کردم، به جالبی نسخه اول نبودن. ولی خب این Climax و پایان بازی وحشتناک عالی بود! اصلا باورم نمیشه تونستن همه این چرت و پرتایی که در طول داستان رو دیدم به طور کامل توضیح بدن! یعنی داستان بازی از Meh.... تبدیل شد به سوپر خفن و Mind Blown و اینجور حرفا :D قشنگ کل اتفاقات بازی بعد از مشخص شدن اصل قضیه معنا پیدا میکنه و بازی خیلی خفن تموم میشه.

گیم‌پلی بازی و بخش Class Trial ها هم یه سری پیشرفت و پسرفت‌هایی داشتن. مثلا Dive Logic به نظرم عالی بود و خیلی باهاش حال کردم ولی خب Hangman's Gambit توی این نسخه اصلا جالب نبود و بیشتر روی اعصاب میرفت تا اینکه بخواد جالب باشه. از طرف دیگه اینکه میتونستی الان با حرفای دیگران موافقت کنی و نظراتشون رو تکمیل کنی عالی بود ولی خب بعضی وقتا اصلا تناقض‌هایی که باید پیدا می‌‌کردیم مشخص نبودن (بعضی وقتا هم خداییش زیاد با عقل جور در نمیومدن).

در کل ولی خیلی حال داد و شدیدا توصیه‌اش میکنم. درسته در حد نسخه یک نیست ولی خب بازم بازی خیلی عالی و یونیکیه :D

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
تو کدوم از نسخه های Warriors انقدر جَو سنگین و تاریک بوده؟ :|

تو کدوم نسخه از Warriors ها قطع عضو داریم؟ :|

تو کدوم از نسخه های Warriors شخصیت انقدر ضربه زدنش حس واقع گرایانه میده و سنگینی حرکاتش رو حس میکنی؟ :|

البته من خودم طرفدار وحشیانه سبک Warriorsم و هر کوفتی بدن بازی میکنم بدون شک و خیلی خیلی هم گیم پلیشون رو دوست دارم چون واقعا Fun هستن
فان که هستن... ولی خسته کننده میشه. ولی همون اول بازی خیلی سرگرم میکنه ادمو... من خودم از طرفدارای Warriors هستم... و دوست دارم یکم چالش بازی رو بیشتر کنن...

• Like
Reactions: AMIN-1399F

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
حالا که بحث واریورز شد من فقط سامورایی واریور 2 رو روی ps2 بازی کردم و به یکی از بهترین و فان ترین بازی های عمرم تبدیل شد ... سوالم اینه که تو دو یه مود تسخیر ژاپن داشت ... تاس می انداختی تو هر خونه ای که میرفتی نسبت به امتیازت تسخیرش میکردی و اگه یکی قبلا اونجا رو گرفته بود باید باهاش مبارزه میکردی ... این مود به شدت اعتیاد اور و سرگرم کننده بود .. 6 ماه هر شب داشتم بازی میکردم و 2 تا دسته ps2 سرش شیکوندم ... یکی با پرت کردن سمت دیوار ... یکی از با مچاله کردن دسته از عصبانیت ... توی سامورایی واریور 4 هم همچین مودی وجود داره ؟

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
توی اون تایپک خبریش گفتم اینجا هم میگم اگه بازی کردن با شوالیه اسکلت هم بزارن توی بازی دیگه رسما باید سر به بیابون بزاریم.
یه چیزه دیگه یکی از بچه ها که میتونه و حال داره بره تایپک بازی رو بزنه چون نداره فرشاد خودت بدو برو بزن چون فن سری واریور هم هستی

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
@AsaraymA
واقعا تبریک میگم به آریا بابت این تاپیک فوق العاده.=D>
یک تبریک دیگه هم به خودم و بچه های فروم میگم بابت اینکه تو این فروم فعالیت داری.\m/
شاید اگه نگیم بهترین تاپیک بازیسنتر هست، دیگه جزء 3تای اول 100% هست.
عاشق این پستهای گودزیلات با اون هایپی که ایجاد میکنی شدم، بچه 6ساله بیاد تو تاپیک jrpg فن میشه، دیگه خدا به داد ما برسه.
از طرف خودم و همه بچه ها ازت ممنونم.:x:-bd
میخواستم ابنارو پ.خ کنم برات، دیدم واقعا حق مطلب ادا نمیشه.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خب چند روز پیش دانگانرونپا ۲ رو تموم کردم ولی حسش توضیح دادنش نبود (الانم نیست زیاد :D ).

داستان و شخصیتای بازی حقیقتا زیاد به دلم ننشستن (خصوصا در مقایسه با نسخه یک) قتل‌ها هم بجز مورد آخر که بدجوری باهاش حال کردم، به جالبی نسخه اول نبودن. ولی خب این Climax و پایان بازی وحشتناک عالی بود! اصلا باورم نمیشه تونستن همه این چرت و پرتایی که در طول داستان رو دیدم به طور کامل توضیح بدن! یعنی داستان بازی از Meh.... تبدیل شد به سوپر خفن و Mind Blown و اینجور حرفا :D قشنگ کل اتفاقات بازی بعد از مشخص شدن اصل قضیه معنا پیدا میکنه و بازی خیلی خفن تموم میشه.

گیم‌پلی بازی و بخش Class Trial ها هم یه سری پیشرفت و پسرفت‌هایی داشتن. مثلا Dive Logic به نظرم عالی بود و خیلی باهاش حال کردم ولی خب Hangman's Gambit توی این نسخه اصلا جالب نبود و بیشتر روی اعصاب میرفت تا اینکه بخواد جالب باشه. از طرف دیگه اینکه میتونستی الان با حرفای دیگران موافقت کنی و نظراتشون رو تکمیل کنی عالی بود ولی خب بعضی وقتا اصلا تناقض‌هایی که باید پیدا می‌‌کردیم مشخص نبودن (بعضی وقتا هم خداییش زیاد با عقل جور در نمیومدن).

در کل ولی خیلی حال داد و شدیدا توصیه‌اش میکنم. درسته در حد نسخه یک نیست ولی خب بازم بازی خیلی عالی و یونیکیه :D

آورین علی...
بالاخره بازی کردی...
خخخخخ...
^___^

علی یکی از بهترین و خاص ترین بازی هایی که بازی کردم...
بنظر من بهترین Visual Novel گیم تاریخه گیم هست...

نمیدونم چرا خوشت نیومده !؟
بیس داستان از شماره 1 مشخص شد ولی خوب شماره ی 1 مثل سال ابتدایی بود و فقط اومده بود که معرفی و اینا باشه...
داستان تو شماره ی 2 تازه جون گرفته علی...

راستی نگو که نمیخوایی
Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls
رو بازی کنی ؟!
خخخ...
:D:D:D:D:D

برو بازی کن که برای V3 آماده بشی علی...

=======

راستی بچه ها امروز Nier رو دوباره گذاشتم توی PS3ام و رفتم مرحله ی Lost Shrine همون برجه و درخته توشه...
واییی چه آهنگی داشت...

چه خاطراتی...
وایییییییییییییییییییییییییی....

\m/\m/\m/\m/

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@BARDI YA
نه بردیا اتفاقا از داستان بازی خیلی خوشم اومد (بعد از اینکه جریانات بازی و اون اتفاقات پایانی مشخص شد) ولی خب شخصیتا و اون اوایل داستان زیاد برام در حد نسخه یک خاطره‌انگیز نبود :D ولی خب در کل باهاش حال کردم و شدیدا توصیه‌اش میکنم :D

این نسخه‌ای که گفتی رو هم دوست دارم بازیش کنم ولی خب انحصاری Vita است و منم ویتا ندارم :(

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@Dante Never Cry

ناراهادووووو...
اوکی...
^____^

مرتیکه تو ویتا نداری ؟؟!!
پس رو چی این الماس هارو بازی کردی ؟!
:-w:-w:-w:-w
اصلا علی قبول داری , داستان و شخصیت ها و اتفاق ها یکم قابل باور تر شدن توی این شماره ی 2 ؟!

خوب , اگر نمیتونی بازی کنی حداقل ویدیو هاشو و داستانش رو حتما تو یوتیوب و لور بازی بخون و همین امشب تمومش کن علی...
بنظرم پل خوبی برای V3 هست که میخواد بیاد...

راستی تو با صداگذاری انگلیسی رفتی ؟!
فک نکنم...

جزو معدود بازی هایی بود که از صداگذاری انگلیسیش خیلی خیلی خوشم اومد...
راستی میگم این خرسه چقدر وسیله پسیله داره هاااااا...
مونوکاما ساما...
لول...
:-t:-t:-t:-t

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
توی اون تایپک خبریش گفتم اینجا هم میگم اگه بازی کردن با شوالیه اسکلت هم بزارن توی بازی دیگه رسما باید سر به بیابون بزاریم.
یه چیزه دیگه یکی از بچه ها که میتونه و حال داره بره تایپک بازی رو بزنه چون نداره فرشاد خودت بدو برو بزن چون فن سری واریور هم هستی

از اونجایی که هیچ آشنایی با برسرک ندارم برا همینم علاقه ای ندارم بیخیالش میشم :D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@BARDI YA
PC :D
والا بعدا وقتی به عرضه نسخه ۳ نزدیک شدیم داستانش رو میخونم. فعلا باید یه برم سروقت VLR و داستان اون رو کامل ببینم (کل بازی رو از یوتیــوب دانلود کردم! ۴۰ ساعته!!!) چون چند روز دیگه Zero Escape 3 میاد و می‌خوام براش آماده باشم :D

راستی تخفیفای فوق خرکی خوردن یه سری از بازی‌ها توی Flash Sale جدید سونی که این بین چندتا بازی ژاپنی خوب مثل VLR و اشتاینز گیت هم تخفیف خوردن روی ویتا :D

https://store.playstation.com/#!/en-us/flash-sale/cid=STORE-MSF77008-FLASHSALEWEBLP

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فعلا استرس وجودمو گرفته 3 4 روز دیگه star ocean 5 ریلیز میشه فکر نکنم تو این خراب شده کسی باز را بیاره هنوز odin sphere را کسی نیورده دیجیتالی خریدم .استار اوشن هم 30 گیگ حجمشه نمیتونم دانلود کنم خدایا برسون استا اوشنو:-SS
یادمه disgaie با night of azure هم چند وقت بعد ریلیز اوردن:((

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
@BARDI YA

V3 ربطی به شماره های قبلی نداره، کلا از پایه جدیده
داستان 2 نسخه اول با 2 تا انیمه که ماه دیگه ریلیز می شن، تموم می شه

بازی کردن Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls بیشتر به درد انیمه هایی که ریلیز می شن می خوره، چون یک سری کارکتر توش داره که توی 2 نسخه اول نیستن و داستان خاص خودش رو داره
داستان بازی 6 ماه بعد از نسخه اول و قبل از نسخه دوم اتفاق میفته

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@BARDI YA

V3 ربطی به شماره های قبلی نداره، کلا از پایه جدیده
داستان 2 نسخه اول با 2 تا انیمه که ماه دیگه ریلیز می شن، تموم می شه

بازی کردن Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls بیشتر به درد انیمه هایی که ریلیز می شن می خوره، چون یک سری کارکتر توش داره که توی 2 نسخه اول نیستن و داستان خاص خودش رو داره
داستان بازی 6 ماه بعد از نسخه اول و قبل از نسخه دوم اتفاق میفته

بازی هم یک ادامه هست و هم یک چیز جدید ، حرفی که خودشون بارها اشاره کردن.
درسته اعضای هوپ. پیک اکدمی دیگ نیستن و جاشون رو. دادن به اینانیمیتد گیفت ولی خوب ندونستن نسخه های قبلی ضربه بدی به تجربه بازی میزنه ، حضور مونوکوما هم مهر تاییده.

میشه گفت داستان بچه های هوپ. دیگ نیست که تو. شماره ی دو. هم همین بود.
داستان داره کم کم بزرگتر. میشه , اما گفتن از کست هوپ. یجورایی تو. بازی حضور دارن.

^____^

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
از اونجایی که هیچ آشنایی با برسرک ندارم برا همینم علاقه ای ندارم بیخیالش میشم :D
فرشاد من از مانگا خیلی بدم میاد اما وقتی 5قصمت اول برسرکو خوندم یه کله تا اخرش رفتم و احساس میکنم جزع خوشانس ترین گیمرا هستم که این داستانو از دست ندادم . اگه بخونیش دوست داری از خودت انتقام بگیری که می خواستی بی خیال این داستان بشیانگار به یه jrpgباز که فینال 7روبازی نکرده بگی رمیکش داره میاد برو بازی کن و اون بکه کلا با فینال 7 آشنای ندارم پس بیخیالش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر