طرفداران ژانر JRPG

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
P3 هم میگی گیم پلی اش خوبه... ولی لیترالی به غیر از نسخه P3P تو بقیه شون نمیتونی حرکت اعضای پارتی رو کنترل کنی
دیزاین دانجن ها هم رسما تو در و دیواره

واقعا باید یه دستی به روشون بکشن
یعنی بهترین حرکت برای P3 اینه که Fes و پرتیبل ترکیب کنن، چی میشه واقعا:x
برای من پرسونا 3 بهترین نسخه تو سری بود.

البته هنوز 5 بازی نکردم، منتظرم برای pc بیاد و جز یک تریلر هیچی ازش ندیدم.
با این حال شک دارم بتونه با اون فضای تاریک نسخه سوم رقابت کنه.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
P3 هم میگی گیم پلی اش خوبه... ولی لیترالی به غیر از نسخه P3P تو بقیه شون نمیتونی حرکت اعضای پارتی رو کنترل کنی
دیزاین دانجن ها هم رسما تو در و دیواره

واقعا باید یه دستی به روشون بکشن
خیلی خوشبینانه حساب کردم :-"
البته همون نسخه ی FES با تموم کمبود هاش بازم خیلی بهتر از دو شماره قبلیه
حداقل امیدوارم اگه قراره پورت کنن نسخه ی سوم رو بیان نسخه FES و P3P رو باهم مخلوط کنن حداقل اینجوری تا حدودی قابل قبوله :D
ولی خب واقعا دلم یه ریمیک درست حسابی از نسخه ی سوم میخواد:x
یعنی بهترین حرکت برای P3 اینه که Fes و پرتیبل ترکیب کنن، چی میشه واقعا:x
برای من پرسونا 3 بهترین نسخه تو سری بود.

البته هنوز 5 بازی نکردم، منتظرم برای pc بیاد و جز یک تریلر هیچی ازش ندیدم.
با این حال شک دارم بتونه با اون فضای تاریک نسخه سوم رقابت کنه.
Ah, I See You're a Man of Culture As well

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نمیدونم دیدین یا نه ولی کاروان ایران با موزیک المپیوس کینگدام هارتز وارد شد :D

کلا Japan Game Fest ـه :D
یارو از لوله ماریو میاد بیرون اعلام می کنه المپیک 2020 2021 ژاپنه
الانم که از موسیقی دراگن کوئست تا Nier رو به پشت به پشت پخش می کنن :D

ای سگ توش که خورد به کرونا. وگرنه عجب مراسمی می شد المپیک امسال :-<

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
من یه سوال بی ربط داشتم ولی هرچی گشتم تایپیکی پیدا نکردم گفتم شاید اینجا به خاطر آشنایی با کارای ژاپنی بدونید.

بین Dynasty Warrior و Samurai Warriors و Oroichi Samurai کدوم خوب هست ؟ dw اخرین بار ۳ ـش رو بازی کردم، sw هم ۲ ـش بود oroichi هم یادم نیست کدوم بود. فکر کنم sengoku basara 3 هم بازی کرده بودم. کدوم یه گیم پلی متنوع و خوب داره ؟ داستان مهم نیست ولی حداقل طولانی باشه. چون یادمه sengoku کاراکتر و گیم پلی فان و انیمه ای داشت ولی استوری و مرحله ها خیلی کم بود تکراری میشد. Dw تنوع شخصیت و داستان داره ولی اکثر review های استیم منفی هست.
قدیمی یا رو کنسول هم باشه اشکال نداره، شبیه ساز استفاده میکنم.

• Like
Reactions: NHM and ce7en44

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
من یه سوال بی ربط داشتم ولی هرچی گشتم تایپیکی پیدا نکردم گفتم شاید اینجا به خاطر آشنایی با کارای ژاپنی بدونید.

بین Dynasty Warrior و Samurai Warriors و Oroichi Samurai کدوم خوب هست ؟ dw اخرین بار ۳ ـش رو بازی کردم، sw هم ۲ ـش بود oroichi هم یادم نیست کدوم بود. فکر کنم sengoku basara 3 هم بازی کرده بودم. کدوم یه گیم پلی متنوع و خوب داره ؟ داستان مهم نیست ولی حداقل طولانی باشه. چون یادمه sengoku کاراکتر و گیم پلی فان و انیمه ای داشت ولی استوری و مرحله ها خیلی کم بود تکراری میشد. Dw تنوع شخصیت و داستان داره ولی اکثر review های استیم منفی هست.
Oroichi Samurai که اصلا نداریم و احتمالا منظورتون Warriors Orochi بوده.
این سبک بازی ها رو از قدیم بخاطر اینکه سبک های beat em up و hack and slash رو توی خودشون داشتن همیشه دنبال میکردم.
اختلافشون هم خیلی کمه و نمیشه راحت گفت کدوم یکی برتره.
اما من در کل اینارو بیشتر دوست داشتم:
Warriors Orochi 4 (2018) PC
Samurai Warriors 4 (2014) PS4
Samurai Warriors 2 (2006) PS2
Dynasty Warriors 6 (2008) PS2
Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends (2014) PC

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین

من نسخه دیگه ای از Warriorsها رو پیشنهاد میدم که واقعی نیست، ولی تنوع خیلی زیادی داره:D
Pirate Warriors 4 :-" (وان پیس)
جدای از فن بازی، هم طولانیه، هم کاراکترهای زیاد و متنوعی داره:D
و در کل هم خیلیا جزو بهترین های این سبک میدوننش:D

بین اون دو مورد دیگه، خیلی وقته بازی نکردمشون، ولی SW رو بیشتر دوست داشتم، و SW5 که ریبوت هست شاید نقزه ی برگشتم باشه:-" (مدت ها بود کاراکترهای محبوبم، طراحیاشون رو گند زده بودن، ولی اینجا طراحی جالبی گرفتن باز:-" )

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
Oroichi Samurai که اصلا نداریم و احتمالا منظورتون Warriors Orochi بوده.
این سبک بازی ها رو از قدیم بخاطر اینکه سبک های beat em up و hack and slash رو توی خودشون داشتن همیشه دنبال میکردم.
اختلافشون هم خیلی کمه و نمیشه راحت گفت کدوم یکی برتره.
اما من در کل اینارو بیشتر دوست داشتم:
Warriors Orochi 4 (2018) PC
Samurai Warriors 4 (2014) PS4
Samurai Warriors 2 (2006) PS2
Dynasty Warriors 6 (2008) PS2
Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends (2014) PC
بله اشتباه گفتم.
Warriors Orochi 4 خیلی جالبه به خصوص اون 4-5 تا شخصیت جدید ولی به نظرم پیاز داغش یکم زیاده. تو ویدئویی که من دیدم هر 5 ثانیه یه نوع Ability استفاده میکردن تار و مار میشدن سربازها. کلا سری های جدید این بازی ها همه تقریبا این شکلی شدن (البته از رو ویدئو میگم) و مثل اون قبلی ها اینکه با نیروهای خودی بری، کاراکتر جدید خوب یا بد وارد بشه و .. خبری نیست یه تنه میتونی جمع کنی بازی رو.
فعلا از SW 4 و DW 6 خوشم اومد بعد اینا میرم سراغ Orochi 4.
برای Dynasty Warriors 6 یه نسخه empire هست چه فرقی داره ؟ بهتره ؟

من نسخه دیگه ای از Warriorsها رو پیشنهاد میدم که واقعی نیست، ولی تنوع خیلی زیادی داره:D
Pirate Warriors 4 :-" (وان پیس)
جدای از فن بازی، هم طولانیه، هم کاراکترهای زیاد و متنوعی داره:D
و در کل هم خیلیا جزو بهترین های این سبک میدوننش:D

بین اون دو مورد دیگه، خیلی وقته بازی نکردمشون، ولی SW رو بیشتر دوست داشتم، و SW5 که ریبوت هست شاید نقزه ی برگشتم باشه:-" (مدت ها بود کاراکترهای محبوبم، طراحیاشون رو گند زده بودن، ولی اینجا طراحی جالبی گرفتن باز:-" )

چه پیشنهاد وسوسه برانگیزی >:) :))
تو لیست هست منتها چون از داستان خبر دارم گفتم شاید ارزش نداره بازی کنم گذاشتم اولویت های آخر وگرنه مگه میشه وانپیس hack and slash ـش خوب در نیاد :-"

چون 2 تا قبلی رو بازی نکردم نمیدونم کدوما رو میگی. استیم یه نسخه Trial داره میخوام بگیرم ببینم چطوره. یکی نوشته 40 تا شخصیت داره ولی 27 تا unique action داره و اینکه یکم grind داره.

-------
ممنون برای راهنمایی ها

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
بله اشتباه گفتم.
Warriors Orochi 4 خیلی جالبه به خصوص اون 4-5 تا شخصیت جدید ولی به نظرم پیاز داغش یکم زیاده. تو ویدئویی که من دیدم هر 5 ثانیه یه نوع Ability استفاده میکردن تار و مار میشدن سربازها. کلا سری های جدید این بازی ها همه تقریبا این شکلی شدن (البته از رو ویدئو میگم) و مثل اون قبلی ها اینکه با نیروهای خودی بری، کاراکتر جدید خوب یا بد وارد بشه و .. خبری نیست یه تنه میتونی جمع کنی بازی رو.
فعلا از SW 4 و DW 6 خوشم اومد بعد اینا میرم سراغ Orochi 4.

چه پیشنهاد وسوسه برانگیزی >:) :))
تو لیست هست منتها چون از داستان خبر دارم گفتم شاید ارزش نداره بازی کنم گذاشتم اولویت های آخر وگرنه مگه میشه وانپیس hack and slash ـش خوب در نیاد :-"

چون 2 تا قبلی رو بازی نکردم نمیدونم کدوما رو میگی. استیم یه نسخه Trial داره میخوام بگیرم ببینم چطوره. یکی نوشته 40 تا شخصیت داره ولی 27 تا unique action داره و اینکه یکم grind داره.

-------
ممنون برای راهنمایی ها
من آخرین DWی که بازی کردم، DW6 بوده!
راستش از نظر تعداد کاراکتر در مقابل DW5ه PS2 خیبی ناامیدکننده بود برام، از نطر کاستومایز هم همینطور
توی DW5 یا XLش هر کدوم 8تا لباس داشتن...یعنی 4تا لباس با دو رنگ) ولی DW6 شده بود یک لباس و دو رنگ:-"

به طور کلی، نسخه های XL کامل تر از عادی هستن
و نسخه های Empire هم یه مقدار بحث استراتزیک دارن، مثلا مپ داری، باید بقیه حاها تصرف کنی، بعد بر اساس خونه هایی که ساختی تو هر منطقه مثلا یک سری باف میگیری یا نوع سربازهایی که دارید تغییر میکنند و ...(البته نقش سربازها که کشکه کلا:-" )

من خودم Empireها رو دوست داشتم:-"

البته میگم جز DW6 که جزو ادلین بازی های PS3م بود، و PW که اینو به روز بازی میکنم:-" ، بقیه تجاربم برمیگرده به دوران PS2 :))

ولی یه چیزی که دیدم و خیلی تو ذوقم خورده، گویا سلاح ها دیگه یونیک نیستن! یعنی دست هر کاراکتری میتونی شمشیر یا نیزه و ... بدی (دقیق نمیدونم، شاید مثلا هر کاراکتر شمشیری، بتونه از تمام شمشیرها استفاده کنه و یعنی کلاس بندی داشته باشه:-" ) اینو بچه هایی که اخیرا زدن باید بگن:-"
تا DW6 میدونم سلاح ها یونیک بود:D

گرایند هم همشون دارن...حالا کمتر و بیشتر...مثلا تنها PW که پلات نکردم فکر کنم PW2 بود که افتضاح بود برای پلات:-" (اما خو کلیت بازی گرایند خاصی ندارن:D )

آها... این SW5 اینطور که توضیحاتش رو میدیدم، انگار مُد Empire هم در کمال تعجب تو خودش داره:D
هنوز تو کتم نمیره ایمپایرم چپوندن تو بازی و جدا نمیخوان تو پاچه کنند:))

یه موردم... DW9 اگر اشتباه نکنم سندباکس یا OW شده:)) ولی فکر کنم استقبال نشد:-"

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
چه دیر لاگین کردم و @Akiba جوابو داد. :D

این DW5 که امیر آکیبا گفت بنظرم نسخه Empires اون که 2006 برای اکس باکس 360 اومده بهترین نسخشه.

در مورد وان پیس ها که امیر آکیبا گفت به اندازه DWها و SWها و WOها محبوبیت ندارن بین گیمرها ولی بازم تجربه کردنشون خالی از لطف نیست.

ویرایش:

محسن جان یادم رفت بگم که DW6 از DW6 Empires بهتره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: XMohsen and NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر