طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
دیگه حتما یه تمهیداتی برا حالت آسون هم میچینن
مث مدرن کنترل استریت فایتر
بازی خودش به صورت دیفالت کنترل آسون قراره داشته باشه ولی اون مهم نیست، مهم اینه که بازی برای پلیر جدید به آسونی قابل درک باشه که من خیلی بعید میدونم Riot بخواد این کار رو بکنه. مثلا GG Strive که پلیر های تازه وارد دوست دارن رو با بازی های قبلی سری مقایسه کن ببین چقدر از قدرت هجومی کاراکتر ها کم کردن که پلیر جدید مجبور نباشه 6 ساعت بلاک کنه و با حریف سنگ کاغذ قیچی بازی کنه، بعد Project L این وسط داره کلیپای تخیلی میده
شما دقیقه 5 این ویدیو رو به پلیر جدید نشون بدی سکته میکنه :D

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
من فکر نکنم Skullgirls ایده خوبی برای ورود جدی من به این ژانر باشه :D
قشنگ یه ساعت با بازی کشتی گرفتم و فکر کنم آخرشم چیزی جز Mashing بارم نشد... شاید جلوتر بهتر شم البته همیشه اینا یه دور یادگیری سختی دارن

فعلا برم انگشت هام رو بشورم تا شاید بتونم بعدا Ms.Fortune رو درست و حسابی Main کنم (هنوز سختمه کله شو بفرستم برگردونم... هر چند خیلی حال میده وقتی گاز میگیره کله اش حریفو :D)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
والا بهترین توتوریال ای که تاحالا دیدم مال اسکال گرلز بوده. توضیحاش نه فقط خودش بلکه کلا اصطلاحات فایتینگ رو روشن میکنه.

البته مث من اینکه چنتا تمرین توتوریال رد کنی دلیل نمیشه نوب نباشی. چون بیشتر به ماسل مموری و ریفلکس اینا هست که اصلا آگاهانه نیست.

پ.ن مورتال کامبت ۱۱ هم توتوریال های خوبی داشت ولی خب اون مورتال کامبته یه سری چیزاش با همه فایتینگ ها فرق داره.

• Like
Reactions: pkarash

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
والا بهترین توتوریال ای که تاحالا دیدم مال اسکال گرلز بوده. توضیحاش نه فقط خودش بلکه کلا اصطلاحات فایتینگ رو روشن میکنه.

البته مث من اینکه چنتا تمرین توتوریال رد کنی دلیل نمیشه نوب نباشی. چون بیشتر به ماسل مموری و ریفلکس اینا هست که اصلا آگاهانه نیست.

پ.ن مورتال کامبت ۱۱ هم توتوریال های خوبی داشت ولی خب اون مورتال کامبته یه سری چیزاش با همه فایتینگ ها فرق داره.

باو چپتر اول تتوریال هاش رو رفتم یهو چپتر دو گفت "اوکی Time to Guard Mix Ups"
منو بگو. حفظم می کردم از پسشون برنمیومدم. با یه مصیبتی گارد گرفتم همشون رو :))

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
قشنگ یه ساعت با بازی کشتی گرفتم و فکر کنم آخرشم چیزی جز Mashing بارم نشد... شاید جلوتر بهتر شم البته همیشه اینا یه دور یادگیری سختی دارن

فعلا برم انگشت هام رو بشورم تا شاید بتونم بعدا Ms.Fortune رو درست و حسابی Main کنم (هنوز سختمه کله شو بفرستم برگردونم... هر چند خیلی حال میده وقتی گاز میگیره کله اش حریفو :D)
Skullgirls کمبو های الکی طولانی داره :D یه bnb قشنگ نیم ساعته از اول تا آخر :D
بازی ورودی میخوای الان تنها بازی که از همه نظر خوبه Guilty Gear Strive هست ولی متاسفانه تو این اواخر به نظر میاد حداقل رو بعضی نت ها نمیشه بازیش کرد

• Like
Reactions: pkarash and Z-fan

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
Skullgirls کمبو های الکی طولانی داره :D یه bnb قشنگ نیم ساعته از اول تا آخر :D
بازی ورودی میخوای الان تنها بازی که از همه نظر خوبه Guilty Gear Strive هست ولی متاسفانه تو این اواخر به نظر میاد حداقل رو بعضی نت ها نمیشه بازیش کرد
منم گیلتی گیر دارم اگه استیم هستی اد کنیم
البته دو ساعت بازی کردم اصلا بنظر نمیومد ساده باشه :)

اسکال گرلز کامبو های خیلی راحتی داره از نظر تایمینگ مث استریت فایتر نیست حتما تو یه دریچه دو سه فریمی وقت داشته باشی بزنی

• Like

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
منم گیلتی گیر دارم اگه استیم هستی اد کنیم
البته دو ساعت بازی کردم اصلا بنظر نمیومد ساده باشه :)

اسکال گرلز کامبو های خیلی راحتی داره از نظر تایمینگ مث استریت فایتر نیست حتما تو یه دریچه دو سه فریمی وقت داشته باشی بزنی
متاسفانه یه سه چهار ماهیه من اصلا به سرور اصلیش هم نمیتونم وصل بشم، فقط تو offline mode میره تو
بازی ساده ای نیست ولی یاد گرفتنش از بازی های دیگه خیلی راحت تره، مخصوصا بین بازی های انیمه ای که معمولا پر از کاراکترا و مکانیک های عجیب غریبن

• Like

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
هفته پیش حرف از عجایب بازی های انیمه ای شد، یاد بازی Fist of the North Star افتادم که در کنار مکانیک های داغون، عجیب ترین باگ قرن رو داره:
BugDP.png
به عبارتی با یه air DP میشه بازی رو کاملا قفل کرد :D تو سایت Dustloop از Simple combos و practical ToD به عنوان مزایای کاراکتر ذکر شده :D

• Like
Reactions: pkarash

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,363
نام
مــاکــان

آقا منم چند سال پیش میخواستم فایتینگ یاد بگیرم که با بچه ها بازی کنم ، بدون مشورت رفتم Skullgirls گرفتم (از رو عکس :D ) که تمرین کنم و فلان ، بنظرم بازی راحت تری میرسید.
واقعا چند روز داشتم تمرین میکردم ولی هیچ پیشرفتی نداشتم ، فقط تصادفی یک کارهایی میکردم.
آخرش از بچه ها پرسیدم گفتن آقا اون بازی خیلی سخته و خود ما سمتش نمیریم!
بعدش رفتم تو یوتوب دیدم بــــــــله ، تو لیست ها همیشه جزو سخت ترین بازیها برای ورود بازیکن های جدید.

خلاصه اینکه هنوز دوباره اون انگیزه رو پیدا نکردم که بخوام دوباره بیام سمت فایتینگ.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من چون نوب هسم همه فایتینگ ها بنظرم سخت میان فرق خاصی حس نمیکنم، ولی الان این ویدیو دیدم که اینجوری رده بندی کردن:

کنجکاو شدم گیلتی گیر رو بیشتر برم انقدر میگن آسونه...
اون استریت فایتر که میگن نسبتا آسونه من پنجاه ساعت بازی کردم و خداییش یاد نگرفتم:!

• Like

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,537
من چون نوب هسم همه فایتینگ ها بنظرم سخت میان فرق خاصی حس نمیکنم، ولی الان این ویدیو دیدم که اینجوری رده بندی کردن:

کنجکاو شدم گیلتی گیر رو بیشتر برم انقدر میگن آسونه...
اون استریت فایتر که میگن نسبتا آسونه من پنجاه ساعت بازی کردم و خداییش یاد نگرفتم:!
GGST خیلی خیلی آسونه از نظر مکانیکی مخصوصا در برابر Xrd و X2
عملا استریت فایتره ولی رو هوا dash میتونی بزنی و cancel based ه و نیازی به تایمینگ نداره، از اونجایی که بازی انیمه ای هست هم neutral ـش آسون تر از بازیای کند تره یعنی فقط یا داری ضربه میزنی یا ضربه میخوری، نگران spacing و فلان نباش :))
آقا منم چند سال پیش میخواستم فایتینگ یاد بگیرم که با بچه ها بازی کنم ، بدون مشورت رفتم Skullgirls گرفتم (از رو عکس :D ) که تمرین کنم و فلان ، بنظرم بازی راحت تری میرسید.
واقعا چند روز داشتم تمرین میکردم ولی هیچ پیشرفتی نداشتم ، فقط تصادفی یک کارهایی میکردم.
آخرش از بچه ها پرسیدم گفتن آقا اون بازی خیلی سخته و خود ما سمتش نمیریم!
بعدش رفتم تو یوتوب دیدم بــــــــله ، تو لیست ها همیشه جزو سخت ترین بازیها برای ورود بازیکن های جدید.

خلاصه اینکه هنوز دوباره اون انگیزه رو پیدا نکردم که بخوام دوباره بیام سمت فایتینگ.
الان خوشبختانه بازار پره از بازی راحت از نظر ورود به ژانر. هر چی از دوره نسل قبلی (فعلی؟) کنسول ها بگیری نسبت به Skullgirls و بازی های هم دوره اش آسون تره. هر چی خواستی بگیری فقط قبلش چک کن rollback netcode داشته باشه

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
من یه چند ساعتی گیلتی گیر بازی کردم و آره بنظر میاد آسون تر از استریت فایتر باشه، چون زونینگ اش کمتره، دکمه دش (اسپرینت) داره و تایمینگ کامبو هاش خیلی آسون تره، ولی بازم من وقت نمیذارم یاد بگیرم همون بازی حرفه ای هارو دیدن راحت تره!(پیرشدم)

____

امروز فردا کپ کام کاپ هست خیلی ها نگاه میکنند ممکنه کاراکتر های جدید SF6 هم نشون بدن موقع فینال.

• Like
Reactions: just_p30 and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر