طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578
Moonlit Wilderness
Poolside
Final Stage
اون جا که دور و برش اژدها های سنگی هست
اون باغه که هوای گرفته ای هم داره...

اسم این دوتای آخری رو نمی دونستم.... :blushing:

منم از Moonlit Wilderness خوشم میاد .
تو psp فقط تو دونفره میشه زمین انتخاب کرد . البته بقیه هم همینطورن .
آقا من بایکی از ادمینا صحبت کردم قرار شد یه مشورتی کنن که دکمه های دسته ها رو بزارن .
پس نظراتتونو بنویسید .
حسین جان منم تکاوچ هستم .

با psp نميشه زمين رو انتخاب كرد يا من بلد نيستم!?:confused:

لادن جان توی ورژن ps2 فقط در VS Mode و practice Mode میشه زمین رو انتخاب کرد...بقیش شانسیه...برای پی اس پی هم احتمالا باید همین جوری باشه :biggrin1:

آقا من بایکی از ادمینا صحبت کردم قرار شد یه مشورتی کنن که دکمه های دسته ها رو بزارن .

ایول ممنون!!!!!! :دی

لادن جان توی ورژن ps2 فقط در VS Mode و practice Mode میشه زمین رو انتخاب کرد...بقیش شانسیه...برای پی اس پی هم احتمالا باید همین جوری باشه
ايول!پس من اصلا اسماشونو بلد نيستم!ولي از :
اون باغه که هوای گرفته ای هم داره...

اون که یه اژدهای سنگی داشت...
اون پشت بومه!
اون که زمینش سکه ریخته
او ن دشته که گلای سفید داشت....یادمه آهنگش هم انگار تند بود...هوم؟
زمین آخر،موقع جنگ با جینپاچی.آدم یاد جهنم میوفته!
اسم این دوتای آخری رو نمی دونستم....
واقعا که آسکا جان!خجالت نمیکشی اسم زمینا رو بلد نیستی:)؟!به من نگاه کن یاد بگیر!:biggrin1:

آقا کسی نبود این داستان روابط شخصیت ها رو با هم داشته باشه یکی از دوستان لطف کردن یکیشو گفتن(یوشیماتسو با برایان ) ولی همه رو کسی تا حالا اینجا نذاشته .

آقا کسی نبود این داستان روابط شخصیت ها رو با هم داشته باشه یکی از دوستان لطف کردن یکیشو گفتن(یوشیماتسو با برایان ) ولی همه رو کسی تا حالا اینجا نذاشته .
يوشيميتسو و برايان
آنا و نينا
پاندا و كوما
پاول و مارشال لو
بقيشو بدن ميگم (يادم رفته)

به جان خودم تو صفحات قبلی همش بحث این جور چیزا بوده.:biggrin1:.. یعنی اینا رو بچه ها همشونو گذاشتن... اگه تاپیکو از اول مرور کنی کلشونو میبینی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or