طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578
پ.ن. بزرگترین پیشترفت این سری میتونه در حذف جک و جانورهای بی مصرف باشه. همین کافیه :yes:.
جونور ها هم همونطور که امیر گفت فقط alex&roger توشون چرته...بقیه اصلا چرت نیستن!!kuma هم که عضو ثابت همه ی نسخه هاست.. از زمانی که تکن با فکر می کنم 7 شخصیت کارشو شروع کرد... تو داستان هم نقش داشته..مثلا تو تورنومنت 4 پائول رو شکست داد و نذاشت پائول با کازویا روبه رو شه...فنونشم بعضیاش خیلی جالبه... مثل اون فن رقصش که از پشت به طرف حریف میاد و..

!!kuma هم که عضو ثابت همه ی نسخه هاست.. از زمانی که تکن با فکر می کنم 7 شخصیت کارشو شروع کرد.
حسین جا کاری ندارم Kuma چه کارهای تو زندگیش کرده یا در داستان چه نقشی دار. منظورم اینکه درسته بازی و کلا گیم تخیلی ست ولی نه دیگه اینقدر که نمیدونم خرس و دایناسور و دیو بیان تو مسابقات شرکت کنن;).

پ.ن. به اسم تخیل چه کارهای که نمیکنن:biggrin1:.

آخه عکس ازش نداشتم همین رو هم سرسری پیدا کردم حالا همچین بد هم نیست
تقدیم به همه دوستان و دوست دارن مرد پولادین :praying:

پ.ن. چیز دیگه ای خواستید بگید بزارم;).

سلام

بابت غیبت یه هفته ای که داشتم به دلیل مسافرت از همه بروبچ تاپیک معذرت میخوام :blushing: ... ایشالا از این به بعد فعالیتم رو در تاپیک شروع می کنم

سلام

بابت غیبت یه هفته ای که داشتم به دلیل مسافرت از همه بروبچ تاپیک معذرت میخوام :blushing: ... ایشالا از این به بعد فعالیتم رو در تاپیک شروع می کنم
سلام ...دوباره خوش اومدید!!!!

تقدیم به همه دوستان و دوست دارن مرد پولادین :praying:

مرسی...میگم فریدون جان عکس پاول من هم خدایی بد نبودا.... :-":biggrin1:

چرت ترین شخصیت تکن از نظر من lee chaolane:biggrin1: نمی دونم کی طرفدارشه که عکسشو گذاشتی:biggrin1:
من!:biggrin1:

_____
حسین جان شما لینک اون خبر عوض شدن حرکات شخصیـــت ها رو پیدا کردین؟
راستی آواتار جدید مبارک!
_____
والپیپرهای تکن خود سایت هم خیلی خوبه ها...دوستان مدیر گالری واقعا زحمت میکشن...

من!:biggrin1:

_____
حسین جان شما لینک اون خبر عوض شدن حرکات شخصیـــت ها رو پیدا کردین؟
راستی آواتار جدید مبارک!
_____
والپیپرهای تکن خود سایت هم خیلی خوبه ها...دوستان مدیر گالری واقعا زحمت میکشن...
:biggrin1: آخه این lee جی داره؟:biggrin1:
لینکه هم که ببخشید کلا یادم رفته بود.. ولی من حرفی از عوض شدن حرکات نکردم! از طراحی دوباره حرف زدم.. فک کنم امیر لینکشو داشته باشه.. ولی میگردم این چند روزه حتما میذارم

ببخشيد ولي چرا من عكسي نميبينم؟!?
در مورده Lee Chaolan هم كاملا با حسين موافقم, خيلي كاراكتره گوشت تلخي هستش و نميدونم چرا الكي اين همه طرفتار داره اخه كلا مبارزش هم چيزه خاصي نيست.

در ضمن هيچ كس هيچ نظري پيشنهادي درباره ي rage Mode نداره?!? اين يكي از پر بحث ترين ضمينه ها در Zaibatsu هستش 60 صفحه فقط درباره ي همين Rage Mode حرف زدن اين جا كلا در مورده Tekken هست 60 صفحه هست:confused:
منم عكس زياد دارم از Tekken حالا اگه شد ميزارم اما Wriate كنم براتون بدم بهتره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or