طرح شکایت کیفری دسته جمعی بزرگ و سازماندهی شده از شرکت آسیاتک

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
سلام حاجی برقراری ؟ ظاهرا یه خط رو اکانتتون کشیدن به نشان بن ؟ فکر کنم از طرف اسیاتک دستور دادن بن کننت :confused:

sasan k

کاربر سایت
Aug 2, 2013
1
درود
بنده از سال 91 مشترک اسیاتک هستم
حقیقتش از اول کیفیت خدمات خوب بود(نه عالی) بطوری که من خط 256 نامحدود برنز گرفتم سرعت دانلودش حدود 30 بود (یعنی تقریبا همون یک هشتم که درسته)
چند روز بعد انتخابات سرعت کمی بهتر شد و کمتر دچار نوسان و قطعی میشد(قبلا هم هفته ای دو یا سه بار قطعی چند دقیقه ای داشت)
از اواخر خرداد سرعت افت شدیدی کرد بطوری که سرعت دانلود در idm در بهترین حالت به 15 یا 16 میرسید که دقیقا نصف سرعت قانونیه(با سرعت سنجspeedtest دقیقا اندازگیری شده)
با شرکت تماس گرفتم گفتن مشکل سراسریه و از این حرفا بنده پرسیدم مشکل کوسه و لنگر تراکتور دریایی نیست؟ گفتن نه مشکل از مخابراته!نفهمیدم طرفم مخابراته یا اسیاتک؟!
خلاصه با این شرایط دوست دارم قرارداد رو فسخ کنم و نتیجش رو چند روز اینده بهتون میگم اگه سوالی داشتید در خدمتم
سپاس

- - -ویرایش - - -

من همه جوره پایم

ebiramrb

کاربر سایت
Oct 12, 2013
15
خوب عزیزان هر چیز ارزونی دلیل داره خوب ! شما اگه می خواین سرویس خوب استفاده کنید می تونید از پارس آنلاین ، شاتل یا همچین شرکت هایی استفاده کنید !!!

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
خوب عزیزان هر چیز ارزونی دلیل داره خوب ! شما اگه می خواین سرویس خوب استفاده کنید می تونید از پارس آنلاین ، شاتل یا همچین شرکت هایی استفاده کنید !!!
اسیاتک خیلی هم ارزون نیست! گذشته از این وضعیت شاتل که برای همه معلومه و هیچی , پارس انلاین هم از بعد عید یه مقدار به هم ریخته اوضاعش سرعت دانلود پایین اومده ...

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
داداش مشکل اینترنت ایران بر میگرده به مسائل امنیتی نه ISP ها! بیخودی خودتون رو خسته نکنید، بهترین اینترنت هر شرکتی رو هم که بگیرید باز همین داستان رو دارید! هیچکس هم جوابگو نیست.

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
داداش مشکل اینترنت ایران بر میگرده به مسائل امنیتی نه ISP ها! بیخودی خودتون رو خسته نکنید، بهترین اینترنت هر شرکتی رو هم که بگیرید باز همین داستان رو دارید! هیچکس هم جوابگو نیست.
دقیقا همین طوره که شما میگی ولی اگه به جای نظارت به تعرفه ها میومدن میگفتن هر سرویس حداقل سرعت قانونیش چه قدره دیگه هیچ شرکتی جرات این کارا رو نداشت و مشکلات کمتر می شد

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دقیقا همین طوره که شما میگی ولی اگه به جای نظارت به تعرفه ها میومدن میگفتن هر سرویس حداقل سرعت قانونیش چه قدره دیگه هیچ شرکتی جرات این کارا رو نداشت و مشکلات کمتر می شد
یکی از دلایل اینترنت گران مسائل امنیتی ست، اینترنت گران + اینترنت بی کیفیت برفکی + فیل تر-ینگ شدید = تقسیم شدن مردم به مردم خاص برای استفاده از اینترنت، سر شما رو درد نیارم خلاصه ش میشه شما نباید بیای سمت اینترنت اما حالا که اومدی باید با هزینه های بالا و بی کیفیتی و ... کنار بیای! بمونید تو 1400 سال پیش مگه اشکالی داره ؟؟؟

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
دوستاب بجای اینکه اول شکایت کنیم بریم قوانین مربوط به سرویس دهی شرکت های اینترنتیو پیدا کنم ببینیم توشون حرفی چیزی از حداقل ترافیک یا مثلا تعداد شر یا ... توش چیا نوشته شده که اگر این چیزا نباشه و آسیاتک شروط و قوانین من درآوردی ایجاد کرده که 100 البته باید شکایت کرد .با این کار هم آتو درست حسابی از آسیاتک گیر میارین هم مطمئن میشین شکایتتون بی نتیجه نیست.هر کسی هم قوانینو پیدا کرد لطفا همین تاپیک قرار بده ممنون چون خودم پیدا نکردم

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
دوستاب بجای اینکه اول شکایت کنیم بریم قوانین مربوط به سرویس دهی شرکت های اینترنتیو پیدا کنم ببینیم توشون حرفی چیزی از حداقل ترافیک یا مثلا تعداد شر یا ... توش چیا نوشته شده که اگر این چیزا نباشه و آسیاتک شروط و قوانین من درآوردی ایجاد کرده که 100 البته باید شکایت کرد .با این کار هم آتو درست حسابی از آسیاتک گیر میارین هم مطمئن میشین شکایتتون بی نتیجه نیست.هر کسی هم قوانینو پیدا کرد لطفا همین تاپیک قرار بده ممنون چون خودم پیدا نکردم

من تاپیکشو میزنم ببنید میگن تو سرویس های شیر یه میزان تبادل میزارن 128 نامحدود مثلا ماهی 9 گیگ دان کنی سیاست کثیفشونو دیگه
یه بازی انحصاری دان بزنی 50 گیگه
یه فیلم کیفیت 1080 خودش 10 گیگ هست.
چجوری با میزان حجم میزارن دان بزنیم؟
گندشو در اوردن من میزنم تاپیک

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68
من تاپیکشو میزنم ببنید میگن تو سرویس های شیر یه میزان تبادل میزارن 128 نامحدود مثلا ماهی 9 گیگ دان کنی سیاست کثیفشونو دیگه
یه بازی انحصاری دان بزنی 50 گیگه
یه فیلم کیفیت 1080 خودش 10 گیگ هست.
چجوری با میزان حجم میزارن دان بزنیم؟
گندشو در اوردن من میزنم تاپیک

خوب این حرفو کیا میزنن آسیاتک میگه یا تنظیم مقررات رادیویی؟

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
322
نام
بهروز
من از موقعی ک اسمش "لایزر" بود نتنمو از اینجا دارم میگیرم .

10ماه پیش تـِر زدناشونو استارت زدن ! قبلش خداییش خوب بودن ! من با یکی از کارمنداشون صحبت میکردم گفت این فشارا از طرف مخابرات . مجبور شدیم سرعتارو کاهش بدیم (قیمتارم ک ماشالا خوب افزایش دادن ) ، قطعیاشم ک یهو میوفته ب جونِ چند منطقه و واقعن اعصاب خورد کنه !

ولی همه شرکتا ایراد دارن . هرکدوم یجور .

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من از بابت سرعت و دانلود مشکلی ندارم فقط و فقط مشکلم پینگ بالای این شرکته وگرنه دانلود رایگانم زیره 130 نمیاد و روزانه هم حدوده 650 هستش.
سرویسم هم 2 مگ محدوده.
واسه پینگم که زنگ زدم طرف با کمال خونسردی گفت ما تضمینی بابت پینگ مثلن 150 تو قراردادمون نیست و فقط موظف هستیم به شما دانلود با سرعت خوب بدیم و خدمات معمول اینترنت که تو قراردادمون هم ذکر کردیم.
من که دیگه بی خیال شدم و ماه بعد میرم یه جا دیگه رو تست کنم.

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
من از بابت سرعت و دانلود مشکلی ندارم فقط و فقط مشکلم پینگ بالای این شرکته وگرنه دانلود رایگانم زیره 130 نمیاد و روزانه هم حدوده 650 هستش.
سرویسم هم 2 مگ محدوده.
واسه پینگم که زنگ زدم طرف با کمال خونسردی گفت ما تضمینی بابت پینگ مثلن 150 تو قراردادمون نیست و فقط موظف هستیم به شما دانلود با سرعت خوب بدیم و خدمات معمول اینترنت که تو قراردادمون هم ذکر کردیم.
من که دیگه بی خیال شدم و ماه بعد میرم یه جا دیگه رو تست کنم.

2مگ 130 میده ؟خسته نباشی
من یه شرکت دیگه گرفتم 128 نامحدود اونم سرعت دان 500 صبح و شب همین بود.
جای تو بودم اسیا رو همین الان تخلیه میزدم
فقط یه مشکل داشت تا 50گیگ دان میزدم سرعت صفر میکردن نمیبینی شاتاشو میذارم
128 نامحدود

25059633166139448732.jpg

vahid2014

کاربر سایت
Nov 4, 2013
19
در اصل مدیر اسیا تک مدیر شهراد هست سرعت های بالا میدن شهرک غرب
سرعت های اشغال میدن مناطق دیگه شکایات رو سرشون خراب کنید اسیا رو یعنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟