طرح شکایت کیفری دسته جمعی بزرگ و سازماندهی شده از شرکت آسیاتک

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
خب چرا کسی اعلام آمادگی نمیکنه فقط کافیه یبار برین دادسرا قول میدم نتیجه میده ایشالا

به جرم کلاهبرداری عمومی و کم فروشی و غش در معامله از اینها شکایت کنید.اون هم کیفری

هرکس اهل شکایته بیاد دقت کنید این شکایت از اینترنت و... نیست دادگاه کیفری هست و تعزیرات حکومتی این شرکت هم خصوصی هست

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
اصلا هیچ فایده نداره شرکت به اون بزرگی مگه میشه تو این دولت پارتی نداشته باشه؟! شاتل با اون همه عوضی بازی که در میاره خیلی راحت میان بهش میگن شما بهترین ISp ایران شدید و در رتبه اول قرار دارید.:|
این خیلی مسخره نیست که بهش بگن برترین شرکت اینترنت کشور؟! پس بدون دستشون به یه جایی وصل هست که این جوری طرفشون رو میگیرن.

Vanquisher

کاربر سایت
Aug 19, 2010
336
نام
Mehdi
منم شیراز هستم از اسفند ماه این شرکت شروع کرد به ر$#دن تا الان.جالبه امروز واسم خبرنامه اسیاشت اومده بود اما دریغ از اعلام کندی و مشکل.

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
فکر کنم شما اولین نفر باشی که میخواد از isp غرامت بگیره اگر کار ات نتیجه بده بقیه هم انگیزه پیدا میکنن هر چند من خوش بین نیستم

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
فکر کنم شما اولین نفر باشی که میخواد از isp غرامت بگیره اگر کار ات نتیجه بده بقیه هم انگیزه پیدا میکنن هر چند من خوش بین نیستم
طبق قوانین سازمان اگر کیفیتی طرحی که به مشتری میدن همون نباشه باید 10برابر درآمد حاصل رو جریمه بدن البته این مربوط به وقتیه که ما بریم سازمان تنظیم ولی ما میریم دادسرا که خیلی سفت و سخت تره البته شاید سازمان هم نامه دادیم ولی اولویت شکایت کیفری هست!

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D

کی گفته ! اولین نفره ؟

من بار ها غرامت گرفتم بابت کیفیت کم + وضعیت بد اینترنت + و ... بعضی وقتها هم شده نشده !!

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
بخاطر همینه که میگم Asiashit !
حیف که تخلیه کردمش وگرنه منم یکی از شماها بودم !
حیف!!!!
این قضیه فقط وختی میتونه به یه جا برسه که تک تک شاکیا پول بزارن وکیل بگیرین واسش برن کارو پیگیری کنن همین!
شما ها بیاین شکایت کنن من پیگیر میشم ایشالا با چند داوطلب جرمشون محرزه نیازی به وکیل نیست!
کی گفته ! اولین نفره ؟

من بار ها غرامت گرفتم بابت کیفیت کم + وضعیت بد اینترنت + و ... بعضی وقتها هم شده نشده !!
به به میشه یکم از تجربیاتتون بگید تا استفاده بیشتری بکنیم ؟ چطور؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
دوستان دقت کردید سرعت شبانه رو چه قدر کم کردن! قبلا 500-550 دانلود داشتم الان به زور idm و چند فایل همزمان به 120 میرسه!

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
منم هستم . این بیشر** نمیکنن یدونه رایگانشو برای جبران بدن.:|
دوستان یک هفته دیگه هم صبر میکنیم تا این قرقراشون که زیر ساخت پهنای باند نمیده کامل تموم شه بعد دیگه رسما شکایت میکنیم ! وقعا گند زدن

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
اره اقا گندشو دراوردن...پارسال تابستون هم همین بساط بود...یارو میگه مشکل سراسری.به نظرم بیخیال شیم و از یه isp دیگه بگیریم سنگینتریم واسه شکایت هم پایم چون خیلی عوضین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر