طراحی جدید برای کنترل Wii U

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اوایل امسال نینتندو برای کنترل کنسول جدید خود یعنی Wii U طراحی جدیدی ثبت کرد و هم اکنون تصویری از این کنترل جدید منتشر شده است. این تصویر در تویتر یک تستر از TT Games قرار گرفت که بلافاصله حذف شد.

بزرگترین تغییر نبست به کنترل قبلی ( که عکسش را در زیر مشاهده میکنید ) sticks های کنترل هست که به صورت برجسته تر و میله ای شکل شده که در کنترل قبلی به صورت دایره مانند (circle-pads) بود. همچنین یک دکمه جدید اضافه، جای چند دکمه عوض و لوگو نام کنسول نیز اضافه شده است.

این به معنی طراحی نهایی کنترل Wii U نیست و ما در نمایشگاه E3 اطلاعات بیشتری از این کنسول بدست خواهیم اورد.

newwiiucontroller_610.jpg

wiiu-11-8_610.jpg

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
برای بروبچ حرفه ای و هاردکور این سایت (از جمله خودم)بازی های نینتندو و کنسول هاش شوخی بیش نیستند.ولی من از نزدیک دیدم که عامه پسند بودن Wii و بازی های فان و چند نفره اون چه قدر بین مردم دنیا محبوب شده.فروش بالای اون هم که دیگه گویاست.
ولی وقتی بچه های 6-7 ساله را می بینم که با Wii یا DS مشغول این بازی فوق فان هستند خندم میگیره.البته سن ما کجا و اونها کجا!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
مگه نسل جدید اومده که سخت افزار Wii u شده واسه نسل قبل؟ :d
همه پسند تر بودن بازی به نظر من مهم تر از هاردکور بودنشه !
الان نینجا گایدن رو با ماریو بذار جلو مامان بزرگ من !!
دو سه سال طول میکشه بفهمه کنسول چیه و دسته چیه و ..
ولی وقتی بفهمه مطمئن باش ماریو رو بازی میکنه، نه گایدن رو !!
همین واسه فروش بالا و محبوبیت نینتندو بسه .. و بخوبی هم این موضوع رو درک کرده !
هاردکور سیخی چند ;)
اينا درست.
ولی شما دو نكته مهم رو فراموش كردی:
اول اينكه دوره زمونه عوض شده و الان اكثريت گيمرها به دنبال مولتی زدن هستن و بازی رو برای مولتیش می خرن، عصر هم كه می دونی عصر نته نه عصر كارتدريج.
دوم اينكه اون گيمرایی كه كنسول نينتندو داشتن الان بابا يا بابا بزرگ! شدن و بچه هاشون بچه گیشون رو با PS2 و ايكس باكس و PS3 و 360 گذروندن اكثرن، لطفا هم حرف ویی رو نزنيد چون برای سنين خيلی پايينه اونور، قبلشم كه گيم كيوب هيچ شكی نيست چيزی نبوده جلوی PS2 و ايكس باكس.
به اين دلايل نينتندو مسلما سر Wii U اگه شكست نخوره به موفقيت Wii نمی رسه...البته بازارش توی ژاپن رو كماكان حفظ می كنه همونطور كه بازار 3DS رو حفظ كرد ولی تو امريكا و اروپا مسلما نه.
به هر حال برای دختر بچه ها و نوجوون های نوب امريكایی ویی يو كنسول خوبيه...ما كه سنمون قد نمی ده بايد دست و پامون رو اره كنيم بشينيم پاش:D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اينا درست.
ولی شما دو نكته مهم رو فراموش كردی:
اول اينكه دوره زمونه عوض شده و الان اكثريت گيمرها به دنبال مولتی زدن هستن و بازی رو برای مولتیش می خرن، عصر هم كه می دونی عصر نته نه عصر كارتدريج
دوم اينكه اون گيمرایی كه كنسول نينتندو داشتن الان بابا يا بابا بزرگ! شدن و بچه هاشون بچه گیشون رو با PS2 و ايكس باكس و PS3 و 360 گذروندن اكثرن، لطفا هم حرف ویی رو نزنيد چون برای سنين خيلی پايينه اونور، قبلشم كه گيم كيوب هيچ شكی نيست چيزی نبوده جلوی PS2 و ايكس باكس.
به اين دلايل نينتندو مسلما سر Wii U اگه شكست نخوره به موفقيت Wii نمی رسه...البته بازارش توی ژاپن رو كماكان حفظ می كنه همونطور كه بازار 3DS رو حفظ كرد ولی تو امريكا و اروپا مسلما نه.

البته یه سری مقایسه بین بازی های گیم کیوب و ps2 شده بودک ه نشون میداد سخت افزار گیم کیوب قویتره :d
یکیشم رزیدنت ایول 4 بود !
بگذریم ...
درسته عصر، عصر اینترنته
ولی هنوزم زیادن کسایی که دنبال تفریحات و گیم های به سبک کلاسیک هستند !
مطمئن باش اگر همچین چیزی نبود سونی و ماکرو با اچ دی کردن بازی های قدیمی، خودشون رو انقدر خفه نمیکردن !!
نمیشه اون دو میلیون نفر توی شبکه های بلیزارد و اون 2 میلیون نفر توی شبکه های بتلفیلد و cod رو تمام گیمرهای دنیا دونست !
چه بسا همون ها هم دنبال این بازیا هستن، مگه میشه نباشن ؟
تو خودت 6 ماه یه سره انلاین بتل بزن
بالاخره خسته نمیشی؟
یه انگری برد نمیزنی؟ یه فوتبال با خودت بازی نمیکنی یه نفری؟
یه مورتال کامبت نمیزنی؟ یه ماریو نمیزنی؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
البته یه سری مقایسه بین بازی های گیم کیوب و ps2 شده بودک ه نشون میداد سخت افزار گیم کیوب قویتره :d
یکیشم رزیدنت ایول 4 بود !
بگذریم ...
درسته عصر، عصر اینترنته
ولی هنوزم زیادن کسایی که دنبال تفریحات و گیم های به سبک کلاسیک هستند !
مطمئن باش اگر همچین چیزی نبود سونی و ماکرو با اچ دی کردن بازی های قدیمی، خودشون رو انقدر خفه نمیکردن !!
نمیشه اون دو میلیون نفر توی شبکه های بلیزارد و اون 2 میلیون نفر توی شبکه های بتلفیلد و cod رو تمام گیمرهای دنیا دونست !
چه بسا همون ها هم دنبال این بازیا هستن، مگه میشه نباشن ؟
تو خودت 6 ماه یه سره انلاین بتل بزن
بالاخره خسته نمیشی؟
یه انگری برد نمیزنی؟ یه فوتبال با خودت بازی نمیکنی یه نفری؟
یه مورتال کامبت نمیزنی؟ یه ماریو نمیزنی؟
گيم كيوب فروشش پايين بود و يوزر بيسش به اندازه PS2 و ايكس باكس نبود. ویی هم اوايل يه سری هاردكور جذبش شدند ولی به مرور زمان تعدادشون كم شد. HD كردن اون بازی هایی كه شما می گيد فرق داره، اون بازی ها همه شون مثل بازی های نينتندو 100 در 100 بچه گونه نيستن. Gow HD Collection با يه گالن خون و كلی موارد ديگه رو نمی شه با امثال بازی های نينتندو حساب كرد...شبكه های بليزارد و بقيه كه اسم برديد هم خيلی بيشتر از 2 ميليونن و به طور كلی می شه گفت تمام گيمرهای هاردكور سمت كنسول نينتندو در حال حاضر نمی رن.
والا كامبت كه قضيه اش فرق می كنه با ماريو...ولی چرا سمت اينجور بازيا هم می رم ولی نه بازيهای نينتندو، بازيهای سگا، كلی هم فحش می دم كه چرا سگا از صنعت گيم كشيد كنار.
شما يه جمع و تفريقی كن ببين اگه الان سگا تو صنعت گيم به جای نينتندو بود بهتر نبود؟
به هر حال الان معلومه وضعيت به چه شكله، پسفردا مثلا تو سال 2013 بازی های لانچ PS و ايكس باكس نسل بعد بيان كسی ویی يو رو نگاه هم نمی كنه...(منظورم هاردكورهاست البته كه تو ايران هم همه اينطورين)
خودمون رو گول نزنيم بهتره...نينتندو خوب بود ولی 20 سال پيش. ضمنا سونی و ماكرو هر كاری كنن مثل نينتندو سمت كژواليسم خالص نمی رن...همون Move كه كپی ويموت بود مثل ويموت شبيه جغجغه سفيد نبود لاقل و يه كنترلر جانبی هم بود نه اصلی.
نينتندو اگه كارش درسته بياد گرافيك كنسولش رو ببره بالا.
انقدر نگو ایکس باکس،خودش یکی از له شدگان نسل قبل بود ...

پ.ن:هاردکور بودن هم انگار کلاس داره
yahoo_22.gif
تو فروش بالاتر از گيم كيوب بود:
ConsoleUnits sold
PlayStation 2154 million (as of January 31, 2011)[SUP][22][/SUP][SUP][23][/SUP]
Xbox24 million (as of May 10, 2006)[SUP][24][/SUP]
GameCube21.74 million (as of September 30, 2010)[SUP][25][/SUP]
Dreamcast10.6 million (as of September 6, 2002)[SUP][26][/SUP][SUP][27][/SUP]
http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_video_game_consoles_(sixth_generation)

نمی دونم اگه شماها با وجود PS و ايكس باكس NG ویی يو می خريد حتما كلاس داره:D
واقعا تو 10 سال اخير وجود نينتندو چه سودی به حال صنعت گيم داشته غير از يه مشت بازی كپی پيست؟ نوآوریشم كه حرفش رو نزنيد...

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
گيم كيوب فروشش پايين بود و يوزر بيسش به اندازه PS2 و ايكس باكس نبود. ویی هم اوايل يه سری هاردكور جذبش شدند ولی به مرور زمان تعدادشون كم شد. HD كردن اون بازی هایی كه شما می گيد فرق داره، اون بازی ها همه شون مثل بازی های نينتندو 100 در 100 بچه گونه نيستن. Gow HD Collection با يه گالن خون و كلی موارد ديگه رو نمی شه با امثال بازی های نينتندو حساب كرد...شبكه های بليزارد و بقيه كه اسم برديد هم خيلی بيشتر از 2 ميليونن و به طور كلی می شه گفت تمام گيمرهای هاردكور سمت كنسول نينتندو در حال حاضر نمی رن.
والا كامبت كه قضيه اش فرق می كنه با ماريو...ولی چرا سمت اينجور بازيا هم می رم ولی نه بازيهای نينتندو، بازيهای سگا، كلی هم فحش می دم كه چرا سگا از صنعت گيم كشيد كنار.
شما يه جمع و تفريقی كن ببين اگه الان سگا تو صنعت گيم به جای نينتندو بود بهتر نبود؟
به هر حال الان معلومه وضعيت به چه شكله، پسفردا مثلا تو سال 2013 بازی های لانچ PS و ايكس باكس نسل بعد بيان كسی ویی يو رو نگاه هم نمی كنه...(منظورم هاردكورهاست البته كه تو ايران هم همه اينطورين)
خودمون رو گول نزنيم بهتره...نينتندو خوب بود ولی 20 سال پيش. ضمنا سونی و ماكرو هر كاری كنن مثل نينتندو سمت كژواليسم خالص نمی رن...همون Move كه كپی ويموت بود مثل ويموت شبيه جغجغه سفيد نبود لاقل و يه كنترلر جانبی هم بود نه اصلی.
نينتندو اگه كارش درسته بياد گرافيك كنسولش رو ببره بالا.

خب البته بحث سر قدرتش بود نه فروشش :d
منم منظورم بازی های کلاسیک بود
نه خون و خونریزیشون صرفا
-------------------
البته اسیایی های چشم بادومی کلا ادمای متفاوتی هستن در زمینه ی گیم
این کنسولا و گیمای نینتندو هم بیشتر واسه هموناست
هم اونا راضی هستن هم نینتندو !

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
بنظر من وی‌یو کنسول خیــــلی عالی و پیشرفته‌ای‌ـه.... اما موفقیت های کنسول وی رو کسب نمی‌کنه! چون هیچ هدفی نداره! شاید منظورم رو نفهمید. ولی آدم گیج می‌شه: این یه کنسول پرتابل‌ـه یا کنسول خونگی؟؟

امیدوارم نسل بعد کنسول‌های SONY و MICROSOFT از این تکنولوژی استفاده نکنن...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه نکته ای هم بگم، اینائی که میگن تغییر نکرده.
دسته یک نگاه به فاصله آنالوگ ها تا کنار های دسته و دیجیتال با کنار دسته بندازن توی نسخه قبلی و جدید میبینند دسته بزرگتر شده :|.

ولی جدی گذشته از هر شوخی اینا، این واقعن تو دست جا میشه؟ :D؟ چرا دستگاهی که پردازنده هم مثکه نداره و فقط یه صفحه نمایش لمسیه اینقدر باید بزرگ باشه؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آقا من ترول نکردم که !:D
باو آخه چیه این دستگاه !...
هرچه قدر هم عامه پسند باشه دلیل خوبی نیست !
مثلا چی میشد یکم رو دستگاهی که میخواد 10 سال ساپورت ـش کنه کار میکرد !
وقتی سازنده های دارک سایدرز میگن 360 , PS3 چیزی از Wiiu کم ندارت یعنی چی ؟!
نینتندو فقط و فقط به فکر کم کردن هزینه تمام شده ساخت ـه !
فکر نمیکنم 100 دلار بیشتر هزینه ساخت این کنسول+اون تبلت دسته دربیاد !
به احتمال بسیار فراوان صفحه لمسی سرطالانی(مقاومتی) هم میزار ـه روش چون باید از هزینه بزنه !!:|
خُب این یعنی زده شدن از کنسول !!
ما هیچ کدوم مشکلی نداریم با نینتندو اگر نمایشی که تو E3 میخواد نشون بده خوب باشه و یه چیزی داشته باشه که مارو جذب کنه چرا نباید اونو تجربه نکنیم !
به شخصه فن هیچ کدوم از این شرکت های بازی سازی نیستم و نخواهم بود فقط به راحتی خودم فکر میکنم و کنسول رو انتخاب میکنم !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
12 تا پست پاک شد. واقعا استعداد دوستان هاردکور باز بازی سنتر در عرصه نمک پاشی و خودشیرینی سر به فلک گذاشته. نذارید این استعداد های زیباتون هدر بره و سریعتر جایی خودتون رو استخدام کنید.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دکمه خوبه هرچی بیشتر بهتر چون دکمه خوبه
images
من خودم ویی داشتم عزيز ولی ظرف يه هفته ردش كردم!
رو هوا كه حرف نمی زنم، دلايلمم اوردم نمی دونم كجاش ترول بود؟
انگار ویی چی هست كه ترول بخواد! باب شده تا تو بحث كم ميارن از كلمه ترول استفاده می كنند!
@SOHEIL

سلام
هنوز متوجه نشدم شما که نه از بازیهای نینتندو خوشتون میاد و نه از سخت افزار نینتندو (در واقع از برند نینتندو بدتون میاد) براتون چه اهمیتی داره نینتندو نابود بشه یا به اوج برسه.اگه از چیزی متنفر هستین چرا سعی میکنین به سایرین هم این نفرت رو تحمیل کنین.

پ ن:امیدوترم یاد بگیریم دنبال چیزای باشیم که دوستداریم.
به همون دلايلی كه گفتم...دقيقا همون كژواليسم. ضمنا برام مهم نيست بمونه يا بره چون الان اصلا گيمرها رو زياد هدف قرار نمی ده تو بازار.
اتفاقا من كل ماريوها تا سوپر ماريو64 رو تموم كردم، مساله همون كژواليسمه.
منم دنبال چيزایی هستم كه دوست دارم! يكيشون رزيدنت اويل بود كه نينتندو با اون دو تا ريل شوتری كه برای ویی بيرون داد خرابش كرد!

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
@SOHEIL

سلام
هنوز متوجه نشدم شما که نه از بازیهای نینتندو خوشتون میاد و نه از سخت افزار نینتندو (در واقع از برند نینتندو بدتون میاد) براتون چه اهمیتی داره نینتندو نابود بشه یا به اوج برسه.اگه از چیزی متنفر هستین چرا سعی میکنین به سایرین هم این نفرت رو تحمیل کنین.

پ ن:امیدوترم یاد بگیریم دنبال چیزای باشیم که دوستداریم.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منم دنبال چيزایی هستم كه دوست دارم! يكيشون رزيدنت اويل بود كه نينتندو با اون دو تا ريل شوتری كه برای ویی بيرون داد خرابش كرد!
برا گیم کیوب یه RE منتشر شد به اسم Zero که همه گیمر های ماکرو و سونی تو کفش بودن !!!!
هنوزم هستن (خودم :d)

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395

نینتندو نقشی در مورد RE:UC وRE:DSC نداشت کاملا انتخاب کپکام بودند.نمونه سادش هم RE:zero،RE:rebirth،RE:4 وRE:Revelations همه روی پلتفرمهای نینتندو بودند و همه مورد پسند فن های رزیدنت اویل (در مورد 4 نظر بعضی ها عکس بود) از طرف دیگه رزیدنت اویل 5 که اصلا برای پلتفرمهای نینتندو نیامد اکثر طرفدارها رو راضی نکرد.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
برا گیم کیوب یه RE منتشر شد به اسم Zero که همه گیمر های ماکرو و سونی تو کفش بودن !!!!
هنوزم هستن (خودم :d)
من ویی رو گفتم نه گيم كيوب. نينتندو اگه می خواست تو اين نسل بازار هاردكور رو تلاش كنه بگيره مسلما مثل گيم كيوب موفق نمی شد...
نینتندو نقشی در مورد RE:UC وRE:DSC نداشت کاملا انتخاب کپکام بودند.نمونه سادش هم RE:zero،RE:rebirth،RE:4 وRE:Revelations همه روی پلتفرمهای نینتندو بودند و همه مورد پسند فن های رزیدنت اویل (در مورد 4 نظر بعضی ها عکس بود) از طرف دیگه رزیدنت اویل 5 که اصلا برای پلتفرمهای نینتندو نیامد اکثر طرفدارها رو راضی نکرد.
اگه نقشی تو اون دو تا ريل شوتر نداشت پس كپكام چرا اين بازیا رو اكشن سوم شخص نساخت؟ بخاطر ويموت مجبور بود ريل شوتر بسازتشون، به رزيدنت اويل های گيم كيوب هم كاری ندارم همين طور Revelations كه برای 3DS اومد. بعد اينم همينطوره و و روی Wii U رزيدنت اويل يا بازی های مشابه بيان همين كيفيت پايين رو خواهند داشت (بخاطر كنترل و گرافيك كنسول)
اينكه چرا كيفيت بازی هایی مثل RE ها، The Cunduit، Cod و حتی مترويد روی ویی پايين بوده سواليه كه جوابش رو هر كسی می دونه و نيازی به بحث نيست منم ترجيح می دم بيشتر از اين بحث نكنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر