طراحی از شخصیتهای بازی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من طراحي ميكنم واسه خودم
ولي بيشتر sketch هاي سريع رو دوست دارم تا بشينم و real كار كنم
رشتم هم اين نيست، كارامم خيلي آماتوره!
ولي شايد از يكي از كارام عكس گرفتم، چون اسكنر ندارم، لا اقل اساتيد راهنماييم كنن.
:)

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
سلام.....
این قراره عکس باشه از اون پسره تو سایلنت هیل که اسمش یادم نیست !!! نمیگفتم نمیفهمیدین اونه....!!!!!!
5.jpg

این هم یکی از کارام:
6.jpg

ببخشید بعد این مدت امیدوار کننده نبود....!!!:(

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
راستی آقا احماد کاراتون خیلی قشنگه...کاش من هم ار این استعداد ها داشتم!!!
38.gif

این هم یکی از کارای قدیمیمه:
1.jpg

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا اساتيد بيان يه آموزشي بدن!
مثلا تو يه تاپيك ديگه
قدم به قدم يه چي رو بكشين
مثلا با مداد كه بي سواد ها هم بفهمن! (مثل من).
بد نيستا!

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــــل
اول از همه بايد از رژين تشكر كنم به خاطر طرحاش كه بــــــــــالاخره گذاشت تو تاپيك :)
نظرم من اينه كه فيگــــــــورات محشــــــــــــرن.....همونطور كه قبلا هم گفته بودم....
اون طرحي كه از اون بنده خدا تو سايلنت هيل گذاشتي ام فقط يه ذره سوراخ سمت راست دماغش شبيه خودش نيست.....وگرنه از روي مدل موها دقيقا معلوم ميشد كه كي هستش (واقعا ميگما...) اون طرحي كه قديم كشيدي ام خيلي جالبه....اصولا سبك خاص خودت رو داري...اين سبك بره من واقعا قابل احترام هستش....منتظر كاراي جديدتيم.....من كاراي همه تون رو دارم بره خودم آرشيو ميكنم بره اينكه بتونم نقطه ضعفام رو از طريق اونا برطرف كنم...
آخه همونطور كه ميدونيد هر كسي حداقل تو يه بخش نقطه ضعف داره...نقطه ضعف منم زمان زيادي هست كه براي كشيدن دست و پا بايد صرف كنم....
---------------------
تست 84 عزيز....اميدوارم كه تستات رو خوب زده باشي و به چرگه ي دانشجويان اكثرا بيكار كشورمون بپيوندي......:)
در مورد آموزش تو همين تاپيك تا حدي كه از دستمون بر بياد سعي ميكنيم دوستان رو راهنمايي كنيم....در حال حاضر هم سه تا مطلب در مورد آموزش طراحي سر و فيگور و رنگ آميزي تو تاپيك موجود هست....اما اگر شما جواب سوالت رو پيدا نكردي ميتوني بپرسي تا ما در حد امكان بهتون كمك كنيم....
------------------
سحر كجايي؟ از رو دستايي كه تو و رژين ميكشين دارم تو خونه رو در و ديوار تمرين ميكنم :)...البته با اجازه شما و رژين خانوم....
-------------
نكته بعدي اينكه ايشالا يه مطلب از مراحل پرداخت شخصيت براي يه بازي واستون مطلب ميذارم....مطلب مربوط به مجله Art Scene هستش كه واقعا مصاحبه هاي جالبي داره....
--------------
شاد، مهربون و پــــــــــــــــــــــــــــــر انـــــــــررررررررررررژي بمــــــــــونيد....

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
از اونجايي كه بچه ها طرح هايي غير از شخصيت هاي بازي ها ميذارن، منم يكي از طرح هايي رو كه خواهرم كشيده و من با دوربين ديجيتال ازش عكس گرفته م براتون ميذارم. احماد قبلا ديدتش :

Girl.jpg

پ . ن : نظرتون چيه تاپيكو ببريم توي مباحث گوناگون و اسمش رو هم عوض كنيم طوري كه فقط مختص شخصيت هاي بازي ها نباشه ؟

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــل
ببين كي اينجا بوده....بابا مفتخر كردين....گل اومد بهار اومد .... :)
من نظر خاصي ندارم.....شايد بهترم باشه.....
------------
عمل كن به اون چيزايي كه ميدوني
عمل كن به اون كارايي كه ميتوني
اگر ميخواي تو يادها باقي بموني
حتي اگر لحظه اي زنده ميموني

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
ممنون.....
عرض شود که سبک خاص من به دلیل کمبود جا در گوشه و کنار کتاب های مدرسه به وجود اومد....باید یه جوری میکشیدم که جاشه تو حاشیه!!!!
در واقع آرشیو پیشرفت من کتاب درسی های سال 5 دبستان تا دوم راهنمایی هستن(انشاالله سوم هم به زودی میره جزوشون!!)به خصوص کتاب ریاضی و علوم....
ممنون که قوت قلب میدین....هر وقت من طرح هامو میدادم دست معلم هنر یک صورت هایی براشون میکشید که کپ انسان اولیه میشدن....استعداد خفه میکنن دیگه!!!!
سوراخ دماغ اون بنده خدا رو هم چون سر فیلم کشیدم(کلانتر!!!!)بیدقت شد یه کم....اصولا من تو کار چهره ضعیفم....چهره هام به درد کمیک استریپ میخوره....
این هم یکی دیگه از کارای قدیممه....حتما فهمیدین که تمام کاراکتر های من دچار ضعف ارتوپدی قوس کمر هستن....
2.jpg

آقا سامان خواهرتون چند ساله هستن؟؟

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
این هم یکی از کارام:
6.jpg

ببخشید بعد این مدت امیدوار کننده نبود....!!!:(

ببخشید ...ولی دست راستش چرا انگشت شصتش این طرفه؟!
(امیدوارم منظورمو فهمیده باشید)

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
آقا سامان خواهرتون چند ساله هستن؟؟

22 حدودا !

اينم آقاي صدا كه به سفارش خودم برام كشيده و من چسبونده مش توي كمدم :

Ebi.jpg

پ. ن : اگه موافق بودين با انتقال و تغيير نام، لطفا نام پيشنهاديتون رو هم بنويسين.

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــل
سعيد عزيز..... آقا يه ورقي دوباره بزن برگاي خاك گرفته ي تاپيك رو.....گرد و خاكا رو فوت كني حداقل 7-8 تا طرح دستت رو ميگيره...غير از من همه تو كار طراحي از شخصيت هاي بازيا هستن.....من اسبابم رو ميكشم ميرم يه جا ديگه.....اين بنده خداها رو چيكار دارين.....
-----------------
سالم و درستكار بمونيد.....

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــل
اين آخرين پست نامربوطه من هستش........اومدم اعلام كنم كه بخش متفرقه اي اين تاپيك به تاپيك طراحي شخصيت تو مباحث گوناگون منتقل شده........دوستان از اين به بعد فقط طرح هاي مربوط به بازيها رو در اين تاپيك قرار بدن..ممنون......بقيه طرحا رو اونجا ميذاريم......تا حق كسايي كه ميان و به اميد ديدن طرحاي مربوط به بازيا رو تاپيك كليك ميكنن ضايع نشه......
--------------
سالم ، مهربون و دوست داشتني باقي بمونيد......

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
ببخشید ...ولی دست راستش چرا انگشت شصتش این طرفه؟!
(امیدوارم منظورمو فهمیده باشید)

خوب اين رو هم به قوس كمرشون اضافه كنيد!!!
(ولي عجب حواسي دارين!)

22 حدودا !

اينم آقاي صدا كه به سفارش خودم برام كشيده و من چسبونده مش توي كمدم :

Ebi.jpg

پ. ن : اگه موافق بودين با انتقال و تغيير نام، لطفا نام پيشنهاديتون رو هم بنويسين.
خيلي فوق العاده است!!!!!:eek:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
آقایون خانمها یه فکری به مخم رسید
شما ها که اینهمه نقاشی و هنر دارید یه کمی این رو در راه خیر استفاده کنید
چه جوری؟
معلومه دیگه از الان بازی هایی که باکس شات مشخصی ندارن شما طراحی کنید
(میتونیم مسابقه بزاریم که ماله کی شبیه تر است به طرح واقعی زمانی که در اومد!!)
یا طرح باکس شات پی اس 3 یا وی رو بکشید
چه طوره!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر