طراحی از شخصیتهای بازی

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
حال نداشتم بيشتر از اين كاملش كنم ، زياد هم روش وقت نذاشتم
اگه شباهتي بين اين طرح و ماريو ديديد علتش همونيه كه گفتم :cheesygri

gordon.jpg

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــــــل
خسته نباشيد......تاپيك رو جوني دوباره دادين بچه ها....
از محمد حسين شرو ميكنم......قيافه ام خيلي خلاف بود كه اين كارا بهم نمي اومد؟ :)
رنگ آميزي رو هم با دو تا ابزار مورد علاقه ام يعني D water Color وپاستل انجام دادم......
اما سحر.......بابا تو كه شب و روزت يكي شده ......چند ساعت ميري دانشگا كه يه عمر بايد درسشو بخوني؟ :) نپيچونيا.......تحريريه كه خبري نيست ازت......
اما مصطفي تركـــــــــوندي ......يه لحظه نيگام افتاد فك كردم خوده گوردونه برداشتي عكسشو انداختي.......دوباره ديدم نه مثه اينكه كشيديش.......با اينكه ميگي حال نداري ولي يه طوري شبه واقعي ميكشي.......روي خطوط محيطي طرحات مثله اينكه خيلي كار ميكني......
منم يه طرح ديگه زدم 1 ساعت كمتر بيشتر طول كشيد......ني دونم خوبه....ني دونم بده.....از وسط به دو طرفه...چطورياس معلوم نيس.......فقط اسم رونا هستش.......دليلش رو هم واقعا نميدونم! :)
--------------------
اين اسكيسش:
Rona.jpg

-----------
اينم عكس بعد از عملش:
Rona%20Colored.jpg

--------------------
سالم و مهربون باشيد....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
رنگ آميزي رو هم با دو تا ابزار مورد علاقه ام يعني D water Color وپاستل انجام دادم......

یعنی با کامپیوتر کار نکردی؟
عجیبه....قیافت هم که خیلی خلاف میومد!!! یه بچه 13/5 ساله که از این کارا بلد نیست!!
من هم طرح زیاد میکشم.ولی توی جاهای عجیب غریب مثل دفتر هندسه و ریاضی و فیزیک!!!
چندتا رو اسکن میکنم میذارم.سبک کار من هم شبیه توئه.حتی سوژه!!
ولی احماد از حق نگذریم این اولیه خیلی قشنگتر شده بود.....
باتشکر....

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
سل
من بين 13-20 سالمه :) نكته بعدي ام اينكه خلاف خوده يزيدتي :) آخرشم اينكه اين رو با كامپيتور رديف كردم.....نكته بعدي ام اينكه از نظر رنگ كاملا باهات موافقيم.....ولي اين D Water Color رو اگه يه ذره اينور اونور كني اينجوري ميشه......امشبم چون سريع طرحه رو زدم يه ذره مشكل دار شد.......اما تركيب رنگاي مختلف رو دوس دارم.....از استفاده ي هيچ رنگي نميترسم.....حال ميده......سبز فسفري......فيروزه اي.......همه چي........
ولي ايشالا كاراي بعديم اينجوري نخواهد بود.......
------------------------
دلتون شاد و روحتون آزاد.......

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
راستی....طرحای Outline رو باچی میزنی؟دقیق بگو اگه میشه.مارک و اندازه نوک و....
چون من خودم با مداد نوکی طرح خام میزنم ولی بعد رنگش نمیکنم!!!
راستش رو بخوای طرح اگه خام باشه خیلی بهتره!!چون آدم چشمش که میفته خوبخود اون خطهایی رو میبینه که به نظر درست تر هستش.بعد اگه من بیام و براش قلم گیری Outline کنم ممکنه خطوط درستی رو کار نکنم.
برای همین نمیتونم رنگ کنم چون توی کامپیوتر مرز مشخص ندارم برای کار.
بد نیست بدونین توی کامیک استریپهای حرفه ای مثل مارول Marvel یکی طرح میزنه یکی قلم گیری میکنه و یکی رنگ میکنه.
راستی یک سوال.
برنامه بهتر از فتوشاپ برای رنگ آمیزی میشناسین؟در واقع به طور حرفه ای برا رنگ آمیزی باشه.؟؟
اولین طرحهایی که میذارم خودم اسمش رو گذاشتم گیسو!!چون نکته اصلی توس موهای فراخ هست....جالب شده.فردا میذارم براتون.
3 تاش توی دفتر ریاضی قدیم هست یکی توی ورقه و یکی هم پاره کردم....چون موقعی که کشیدم توی مدرسه بودیم و یه نفر بی جنبه مثل اینکه اونو میدید تحریک میشد!!منم پاره اش کردم حالا نمیدونم تیکه هاش کجاست!!(دیگه از عکس العمل اون طرف بفهمین که کیفیت طرح چطور بود!!!)
باتشکر....

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
بازم ســـــل
هر كي هر چي بگه حق داره.....پستام رو دارم زياد ميكنم :)
ولي محمد حسين يه برنامه سراغ دارم كه خودم باهاش كار ميكنم Corel Painter IX برنامه فوقالعاده ايه.......اسكيس كارا رو هم با B2 ميزنم.....
مطلبي كه از مارول گفتي ام واقعا جالب بود برام......فك ميكردم نهايت 2 نفر رو يه طرح كار كنن.....البته تو كاراي انيميشن پس زمينه ام متخصصاي خودش رو داره....
اينجا لازم ديدم تا براي چاك جونز طلب مغفرت كنم....باشد تا روح لطيفش آرام گيرد :cool:
--------------
لبتون خندون و دلتون شاد.........راستي يه طرح ديگه ام ميذارم تا فردا پس فردا .......

اسمش ابر قهرمانه......بازم هم اسكيس رو ميذارم هم بعد از عمل رو :)
------------------
اسكيس:
super%20hero.jpg

-----------
اينم بعد از عملش:
super%20hero%20C.jpg

-----------------
كارات رو هم فردا حتما بذار.......اگه بيرون رفتي ام به بچز سلام برسون.....
----------
لبتون خندون و دلتون مهربون......

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
مصطفي تركـــــــــوندي ......يه لحظه نيگام افتاد فك كردم خوده گوردونه برداشتي عكسشو انداختي.......دوباره ديدم نه مثه اينكه كشيديش.......با اينكه ميگي حال نداري ولي يه طوري شبه واقعي ميكشي.......روي خطوط محيطي طرحات مثله اينكه خيلي كار ميكني......
ممنون احماد جان
اين كه ميگي شبيه واقعي در مياد بخاطر اينه كه من بيشتر روي نور پردازي كار ميكنم وگرنه كليت كار چيز خاصي نداره

تكنيكش هم فقط رنگ آميزي كامپيوتري - بدون اسكچ

در مورد طرحهاي خودت :
يه جورايي داري خارج ميزنيا ! بايد با بابات صحبت كنم زود زنت بده :-" :cheesygri

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Dante.jpg

این عکس خودمه, نظرتون چیه توی FEAR 3 از من استفاده بشه بجای آلما؟ :cheesygri

dante2.jpg

این رو مصطفی رنگ کرده, من معمولا حوصله رنگ کردن ندارم :cheesygri

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Suzi%203.jpg

Suzi%202.jpg

Suzi%20.jpg

این رو دیشب کشیدم :cheesygri
البته امروز رنگش کردم :cheesygri
کارای احماد رو که دیدم جو گرفته شدم :p گفتم یه خودی نشون بدم.
مصطفی تو هم کارت جالب شده ولی اگه بیشتر روش کار می کردی خیلی خفن می شد ;)

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
این عکس خودمه, نظرتون چیه توی FEAR 3 از من استفاده بشه بجای آلما؟ :cheesygri
تا F.E.A.R 3 بياد تو بايد نقش مامان بزرگ آلما رو بازي كني :cheesygri

این رو مصطفی رنگ کرده, من معمولا حوصله رنگ کردن ندارم :cheesygri
منم حوصله نقاشي كردن ندارم :)

این رو دیشب کشیدم :cheesygri
جالب شده :p

مصطفی تو هم کارت جالب شده ولی اگه بیشتر روش کار می کردی خیلی خفن می شد ;)
اصلا قرار نبود چيزي از توش در بياد ، وقتي اين تاپيك رو ديدم ذوقم اومد يكم تو فتوشاپ خط خطي كنم .
بعد به وسطاي كار كه رسيدم ديدم اين از آب در اومده ، ديگه نه راه پيش داشتم نه راه پس ! منم كه كلا حال و حوصله اين چيزا رو ندارم آخرشو يجور سمبل ( SAMBAL ! ) كردم رفت :)

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــــل آم
در مورد پستاي اخيرتون فقط ميتونم بگم ......WOow......
محشــــــــره.....فيگوره باحال.....با رنگ آميزي بتــــــــركون.....مصطفي اصلا فاميليتو بكن بتركون! بهتره ها :)
در مورد اين نور پردازي ام كه گفتي منو به ياد اين مطلب انداختي كه من كارم منبع نور نداره اصلا!!
يه طرح با ايده ي جديد زدم......اگه زياد فرقي نكرده شاكي نشينا :)
بهنام واقعا خوشحاليم كه باعث افزايش اميد و انگيزه تو بچه ها باشيم...مگه نه دوستان؟
محمد حسين ام مثه اينكه قرار بود يه سري كاراي خـــــــوف بذاره ولي هنو خبري ازش نيس...
-----------------------------
طرح جديده اس:
امسش Upset هستش.....اسم گذاري رو طرحا دو تا حسن داره....يكي احساس آدم رو نسبت بهشون قوي تر ميكنه...دوم اينكه موقع سيو كردن راحت تره آدم.....

UPSET.JPG

------------------
خوشحالي و غم رو با هم براتون ميخوام...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر