طراحی اتاق بازی Gaming Room design

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
ممنون بیژن جون
نه کنسول قدیمی ندارم
ولی پدر در بچگی آتاری داشته ببینم می‌تونه پیداش کنه
خواهش میکنم من خودمم خیلی در تلاش برای ستاپ هستم
شما واقعا تاپیکو داری فعال میکنی دمت گرمB-):x
ولی شما میتونستی با همین پستت ی عکس بزاری :D:))
159532

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
از این آخری هم خوشم میاد
چه خبره داداش اینهمه پیام نده حداقل ی عکسی بزار از گوگل هم نمیخواد دان کنی اسکرین بگیری کافیه یا از اینستا تا تی وی نباشه هیچ کاری نمیشه کرد شما واقعا با این تی وی سخته برات من 360 رو این تی وی ها بازی کردم پدرم در اومد شما که وان بازی میکنی

درباره کالاف موبایل هم باید بگم با دسته عالیه البته من با دوال شاک 4 بازی میکنم ولی شما با کنترلر وان ولی واقعا حال میده

به نظرتون این هدفون‌های بلوتوثی
159535
منم دارم آبیش رو برای گیم چطوره؟

samgaming

کاربر سایت
Jan 7, 2018
13
سلام امروز اومدم یه تحلیل کلی از اتاقم بزارم هرچند یکی دوسال دیگه خونه خودمون تکمیل میشه و باید این دکور رو بهم بریزم

خب اول یه عکس کلی بزارم IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۳۵۵.jpg IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۳۵۵.jpg

شرمنده اگه روی تخت بهم ریختس

خب اگه از سمت چپ برسی کنیم بر میخوریم به این قسمت
IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۴۱۲.jpg
که ps4رو در قسمت بالا گذاشتم اون کابل هایی هم که می‌بینید کنارشه کابل افزایشیه که میرسه به یو اس بی هاب که پشت کل این دم دستگاس که به اون یو اس بی هاب هم کیبورد موس وصله (چون برای فورتنایت من از کیبورد و موس استفاده میکنم)یه هارد اکسترنال هم روی ps4هست برای مواقعی که حافظه پی اس کفاف بازی هارو نمیده البته با این قیمت بازی ها یه هارد 500هم جواب بازی های ما ایرانی هارو میده IMG_۲۰۲۰۰۸۰۹_۱۵۲۴۳۰.jpg
بریم قسمت بعدی که یعنی وسط میز IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۴۱۹.jpg
خب اینجا چیز خاصی نیست یه اسپیکر ال جی هست با چند تا مینی فیگور که جنبه تزیینی دارند(چون سه راهی و بقیه وسایل رو پشت اونا مخفی کردم)
IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۵۰۵.jpg
اینجا هم کیس داغون منو میبینیم و یه اسپیکر دیگه البته این اسپیکر هارو دستی بهم وصل کردم IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۹۰۷.jpg
قسمت بالای این عکس هایی در قسمت های قبل دیدین این تیکه قرار داره که اگه بخوام از سمت راست توضیح بدم یه ماگ گلد آف وار و دوتا دسته میبینیم بعدش یه موس پد طویل که قابلیت نور دهی به چند رنگ مختلف رو داره بعدش هم یه موس و کیبورد از مارک اسکورپیون که زیاد مارک خوبی نیست من چون زیاد با کیبورد و موس بازی نمیکنم مارک خوبی هم نگرفتم بعدش کنترل تلویزیون وال ای دی هارو میبینیم که دسته بازی با عینک وی از هم کنارشه یه نگهدارنده موبایل برای وقتی که راهنما چلنج‌ ها رو میبینم موبایلم جلوی چشمم باشه و اونطرف هم تبلت قدیمیم که کارایی خاصی نداره راستی اصل کار که تلویزیون و پی اس کمرا و اسپیکر های کنارش هست رو یادم رفته بود IMG_۲۰۲۰۰۸۰۹_۱۵۴۰۱۴.jpg
اینم یه عکس از جلو
IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۴۳۲.jpg
بالای تی وی هم نقشه رد دد و استیل بوک و بازیش رو گذاشتم که چون توی عکس سایه افتاد کیفیت اومده پایین
IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۴۳۷.jpg
این قسمت که صرفا تریینیه( به جز هدفون )
چند تا تابلو شاسی از رد دد هست ویه امضا از بازی ساز های کالاف advanced warfare که قابش کردم و چند تا از نسخه های کالاف دیوتی IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۴۴۷.jpg
قسمت بعد مانیتوری که به pcوصل هست رو می‌بینید و لپ تاپ قدیمی خودم که حسابی ارتقاش دادم و البته اون دسته قرمز سمت چپ که مال وقتی هست که تفننی توی لپتاپ پلی میدم و اینکه موس کیبورد و تلویزیون هم به واسطه کابل افزایشی و مبدل ها به لپ تاپ وصل میشن IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۵۱۶.jpg
اینجا هم نمی‌دونستم با چی پر کنم اگه ایده ای دارین بگین
IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۵۳۴.jpg
این هم بالای تختمه که کیف پی اس4 و‌ اسکیت برد قدیمیم و یه جفت اسپیکر که وقتایی که آهنگ گوش میکنم ازشون استفاده میکنم(تقریبا هیچوقت چون من برای آهنگ گوش دادن از هندزفری استفاده میکنم)
و رسیدیم به آخر پست می‌دونم طولانی شد خواستم بزارم توی اسپویل ولی ارور میداد اگه پیشنهادی دارین خوشحال میشم

Attachments

• IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۳۵۸.jpg
    IMG_۲۰۲۰۰۸۰۸_۲۲۴۳۵۸.jpg
    1 MB · مشاهده: 12

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
View attachment 159573خب اول که بنظر شما جای دی اس خوبه و به مقدار کافی تو چشه؟View attachment 159574این کمیک های اصل هم از قسمت کتاب های انگلیسی جنگل جاودانه گرفتم
بنظرتون تو تزیینات به کارم میاد؟
البته من اتاقم مدرنه (غیر از تلویزیونم)
و اینکه چند تا پوستر درست کردم که آرم نینتندو سوییچ و نقد نینتندو دی اسه.
اونها هم بزنم؟
و اینکه می‌خوام لامپ ریسه ای رنگی بگیرم بزارم پشت تی ویView attachment 159575سیستم صدای من هم اینه که چون تی وی کیفیت صدای مطلوبی ندارد ایکس باکس رو میزنم به این چون هم پورت مخصوص کنسول (av) داره و هم باند های عالی داره
ولی نمیدونم از باند هاش چجوری جداگانه استفاده کنمView attachment 159577
عالیه ولی دی اس تو چش نمیاد

حالا این سیستم صوتی که درست کردی امتخانشم کردی؟
قشنگ کار میکنه؟
فقط سونی هارو وصل نکردم امید وارم که کار کنه
این اتاق ما
View attachment 159591
ماشالله داداش بیا منم بزار اونجا دکور :D

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام امروز اومدم یه تحلیل کلی از اتاقم بزارم هرچند یکی دوسال دیگه خونه خودمون تکمیل میشه و باید این دکور رو بهم بریزم

خب اول یه عکس کلی بزارمView attachment 159569View attachment 159569

شرمنده اگه روی تخت بهم ریختس

خب اگه از سمت چپ برسی کنیم بر میخوریم به این قسمت
View attachment 159571
که ps4رو در قسمت بالا گذاشتم اون کابل هایی هم که می‌بینید کنارشه کابل افزایشیه که میرسه به یو اس بی هاب که پشت کل این دم دستگاس که به اون یو اس بی هاب هم کیبورد موس وصله (چون برای فورتنایت من از کیبورد و موس استفاده میکنم)یه هارد اکسترنال هم روی ps4هست برای مواقعی که حافظه پی اس کفاف بازی هارو نمیده البته با این قیمت بازی ها یه هارد 500هم جواب بازی های ما ایرانی هارو میدهView attachment 159572
بریم قسمت بعدی که یعنی وسط میزView attachment 159576
خب اینجا چیز خاصی نیست یه اسپیکر ال جی هست با چند تا مینی فیگور که جنبه تزیینی دارند(چون سه راهی و بقیه وسایل رو پشت اونا مخفی کردم)
View attachment 159578
اینجا هم کیس داغون منو میبینیم و یه اسپیکر دیگه البته این اسپیکر هارو دستی بهم وصل کردمView attachment 159579
قسمت بالای این عکس هایی در قسمت های قبل دیدین این تیکه قرار داره که اگه بخوام از سمت راست توضیح بدم یه ماگ گلد آف وار و دوتا دسته میبینیم بعدش یه موس پد طویل که قابلیت نور دهی به چند رنگ مختلف رو داره بعدش هم یه موس و کیبورد از مارک اسکورپیون که زیاد مارک خوبی نیست من چون زیاد با کیبورد و موس بازی نمیکنم مارک خوبی هم نگرفتم بعدش کنترل تلویزیون وال ای دی هارو میبینیم که دسته بازی با عینک وی از هم کنارشه یه نگهدارنده موبایل برای وقتی که راهنما چلنج‌ ها رو میبینم موبایلم جلوی چشمم باشه و اونطرف هم تبلت قدیمیم که کارایی خاصی نداره راستی اصل کار که تلویزیون و پی اس کمرا و اسپیکر های کنارش هست رو یادم رفته بودView attachment 159585
اینم یه عکس از جلو
View attachment 159586
بالای تی وی هم نقشه رد دد و استیل بوک و بازیش رو گذاشتم که چون توی عکس سایه افتاد کیفیت اومده پایین
View attachment 159587
این قسمت که صرفا تریینیه( به جز هدفون )
چند تا تابلو شاسی از رد دد هست ویه امضا از بازی ساز های کالاف advanced warfare که قابش کردم و چند تا از نسخه های کالاف دیوتی View attachment 159588
قسمت بعد مانیتوری که به pcوصل هست رو می‌بینید و لپ تاپ قدیمی خودم که حسابی ارتقاش دادم و البته اون دسته قرمز سمت چپ که مال وقتی هست که تفننی توی لپتاپ پلی میدم و اینکه موس کیبورد و تلویزیون هم به واسطه کابل افزایشی و مبدل ها به لپ تاپ وصل میشنView attachment 159589
اینجا هم نمی‌دونستم با چی پر کنم اگه ایده ای دارین بگین
View attachment 159590
این هم بالای تختمه که کیف پی اس4 و‌ اسکیت برد قدیمیم و یه جفت اسپیکر که وقتایی که آهنگ گوش میکنم ازشون استفاده میکنم(تقریبا هیچوقت چون من برای آهنگ گوش دادن از هندزفری استفاده میکنم)
و رسیدیم به آخر پست می‌دونم طولانی شد خواستم بزارم توی اسپویل ولی ارور میداد اگه پیشنهادی دارین خوشحال میشم
داداش کجایی چند وقته که نمیای واقعا بارها عکس گذاشتی و من زمانی که اومدم اینجا دیدم که نیستی متاسفانه من هر شب خواب اتاقتون رو میبینم چه خوب که باز هم فعلال شدید

با عکس ها و نظر هاتون مارو خوشحال کنید
شما همونی هستی که در کرمانشاه زندگی می‌کنه?
بله خودشه

خدایا شکرت تاپیک زنده شد?

این تاپیک چرا توی بخش ps4 هست؟!!
اتاق گیم شامل هر پلتفرم میشه آخه
جالبه یکی دیگه زدن برای xbox 1

اتاق بازی شما

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
View attachment 159593
بچه ها بنظرتون این دو تا موس و کیبورد بیسیم خوب هستند؟
عالی هستند مشکل بودجه هست :D

@Z-fan
بیا دادا رفیقت :D
البته مهدی ارتگلی از بچه های قدیمی نینتندو فن هست که فعالیتش مثل قبل نیست و میدون به جوانان داده :D
فقط جای شما خالی بود که اومدی به سلامتی?

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
@Behrad Nintendo fa
@Bizhanl
اینجا تلگرام و واتساپ و جای چت کردن نیست .
چندتا پست پشت سر هم ارسال نکنید .
عکس در سایز بزرگ هم ارسال نکنید .
قوانین انجمن رو حتماً مطالعه کنید .
این روند رو ادامه بدید طبق قوانین باهاتون برخورد میشه .

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
سلام
@Behrad Nintendo fa
@Bizhanl
اینجا تلگرام و واتساپ و جای چت کردن نیست .
چندتا پست پشت سر هم ارسال نکنید .
عکس در سایز بزرگ هم ارسال نکنید .
قوانین انجمن رو حتماً مطالعه کنید .
این روند رو ادامه بدید طبق قوانین باهاتون برخورد میشه .

سلام
ببخشید مثلا منظورتون اینه که من 5 تا پیام پشت سرهم میدم؟
اگه مثلا من یه پیام بدم و یه جواب بگیرم باز یه پیام دیگه اینجوری هم مشکل داره؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan
البته مهدی ارتگلی از بچه های قدیمی نینتندو فن هست که فعالیتش مثل قبل نیست و میدون به جوانان داده :D

ما با آقا مهدی اون قدره مراوده نداریم
ولی خیلی وقته میدونیم ایشون سلطان اند :D

اتاقش هم کامل Wet Dream منه :D

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
@Z-fan
ای داداش ما دیگه پیرمون در اومده باید برم توی انجمن پیرهای دنیای گیم
ولی خدایی توی این نسل هشت داغون سوئیچ یک جون تازه بهمون داد
وهم چنین خدا لعنت کنه dota 2 رو که نگذاشته. از بازیای دیگه لذت ببرم :|

PrayStation

کاربر سایت
Aug 15, 2020
35
سلام من بعد از 3ماه حساب کردم تو ایران بخوای یه محیط نرمال گیمینگ بسازی چند میلیون خرج داره .کلا گیم لاکچری شده x-( خارج از ایران قیمت این متریال ها و دکورها و اکشن فیگور و... واقعا زیاد نیست که دغدغه هزینه داشته باشن مگر نمونه های خیلی خاص و لمیتید که بازم هزینه های سنگینی ندارن ولی اینجا باید پول اضاف داشته باشی یا هزینه کنی دیگه چیزی برای گیم نمیمونه

خیلی از وسایل پردازش نور دقت که کردم غیراستاندارد ن نمونه های خوب به ندرت هست .

• Smile
Reactions: IMANOKA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر