شکایت سازمان حمایت از حیوانات PETA از Ubosoft

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
یوبیسافت به شکایت PETA در مورد "شکار نهنگ در Assassin’s Creed 4" پاسخ داد.

image_298234_thumb_wide940.jpg

PETA شکایتی علیه یوبی سافت مبنی بر آن که “شکار نهنگ در بازی ننگی بیش نیست” در روز چهارشنبه صادر کرد.

یکی از مسئولان Ubisoft به این مطالبه پاسخ داد:

“تاریخچه و میدان بازی حول محور Assassin’s Creed یعنی فرقه قاتلین می چرخد؛ بدان معنا که خون و خونریزی در این اثر موج می زند. Assassin’s Creed 4: Black Flag هم اثری داستانی ست که حوادث واقعی دوران دزدان دریایی را به تصویر می کشد. ما از این مورد (سید نهنگ) چشم پوشی نمی کنیم و نمی گوییم که غیر قانونی نیست، ما تنها شیوه زندگی دزدان دریایی را به نمایش می گذاریم که برای رفع نیاز های خود به غارت، ربودن کشتی ها و فساد حقوقی دست می زنند.”

Assassin’s Creed IV: Black Flag در روز دوشنبه به طور رسمی رونمایی شد.

طبق پیش نمایشی که ما از Assassin’s Creed 4 به نمایش گذاشتیم، این بازی توسط Ubisoft در حال توسعه است. همچنین Far Cry 3 عنوانی ست که به شما اجازه می دهد به شکار حیوانات متعددی بپردازید.

PETA همچنین اعلام داشت که در بازی Pokémon، حیوانات زخمی و تحت درمان مورد حمله قرار می گیرند و از آنان سوء استفاده می شود.

منبع خبری

آخرین ویرایش:

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
تا الان آدم میکشتن تو بازی چیزی نبود بخاطر نهنگ!؟!؟..

اون ور آبی ها به حیوونا بیشتر اهمیت می دن تا انسان. انقدر آدم کشته می شه و تو کشتی کج ها و فیلماشون انسان آسیب می بینه عکس العملی نشون نمی دن. اما کافیه به یه حیوون بگی بالا چشت ابرو اونوقت می دونید چی می شه!
سگ بیشتر از انسان براشون ارزش داره!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
اون ور آبی ها به حیوونا بیشتر اهمیت می دن تا انسان. انقدر آدم کشته می شه و تو کشتی کج ها و فیلماشون انسان آسیب می بینه عکس العملی نشون نمی دن. اما کافیه به یه حیوون بگی بالا چشت ابرو اونوقت می دونید چی می شه!

ظاهرا شما فراموش کردی خودت کجا داری زندگی میکنی :d

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
ظاهرا شما فراموش کردی خودت کجا داری زندگی میکنی :d

نمی گم اینجام داریم در رفاه کامل زندگی می کنیم اما مثل اونجا به قدری که به حیوونا اهمیت می دن اهمیت داده نمی شه و کشت و کشتار ها خداییش کمتره اما به جاش چیزایی وجود داره که روزی صد بار دعا می کنی تو اون وضعیت اون ور آبی باشی اما اینجا نباشی!

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
از کی تا حالا تو شو های کشتی کج ادم کشته میشه؟:-b

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
گفتم آسیب می بینن، تا حد مرگ آسیب می ببنن ولی کشته نه! :d
همین تا سر حد مرگ هم اتفاق نمی افته... اگر نمی دونید، بدونید که اغلب حرکات به صورت نمایشیه، حتی همون مسابقه را هم قبلش با هم دیگه تمرین می کنن!
بابت آف تاپیک عذر می خوام

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
همین تا سر حد مرگ هم اتفاق نمی افته... اگر نمی دونید، بدونید که اغلب حرکات به صورت نمایشیه، حتی همون مسابقه را هم قبلش با هم دیگه تمرین می کنن!
بابت آف تاپیک عذر می خوام

خواهش میکنم.
می دونم که تمرین کرده و نمایشیه نصفی از صحنه هاش؛ اما نصف دیگش جدیه و خودم دیدم که آسیب های جدی ای می بینن، حرف من اینه که به انسانها این اجازه رو می دن که خطر کنن و با جونشون بازی کنن اما به یه حیوان که خیلی پست تر از انسان هست و اصلا نمی شه با یه انسان مقایسش کرد بیشتر اهمیت می دن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
جداً اعتراض خنده دار و مسخره ای بود !!! :D
باز اگه کاراکتر بازی توی کوچه سگ و گربه میکشت ، مثلاً میتونستن بگن تأثیر منفی روی ملت میذاره. ولی آخه کشتن نهنگ توی یه بازی کامپیوتری ... !!
یعنی مثلاً گیمر بعد از بازی کردن جوگیر میشه و بار و بندیل جمع میکنه میره وسط اقیانوس که نهنگ واقعی بکشه ؟! :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
باز اگه کاراکتر بازی توی کوچه سگ و گربه میکشت ، مثلاً میتونستن بگن تأثیر منفی روی ملت میذاره. ولی آخه کشتن نهنگ توی یه بازی کامپیوتری ... !!
یعنی مثلاً گیمر بعد از بازی کردن جوگیر میشه و بار و بندیل جمع میکنه میره وسط اقیانوس که نهنگ واقعی بکشه ؟! :D
آریا ، از شما بعیده!! شما که خودتان حامی حقوق حَیَواناتید چرا این حرف را می زنید؟:-/:d
خوب من الان جو گیر بشم، شاید نتونم برم نهنگ بکشم! ولی می رم ماهی های تو آکواریوم مردم را میکشم!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
آریا ، از شما بعیده!! شما که خودتان حامی حقوق حَیَواناتید چرا این حرف را می زنید؟:-/:d
خوب من الان جو گیر بشم، شاید نتونم برم نهنگ بکشم! ولی می رم ماهی های تو آکواریوم مردم را میکشم!!
آره واقعاً این هم میتونه از تأثیرات منفی بازی باشه ! :D

خواهش میکنم.
می دونم که تمرین کرده و نمایشیه نصفی از صحنه هاش؛ اما نصف دیگش جدیه و خودم دیدم که آسیب های جدی ای می بینن، حرف من اینه که به انسانها این اجازه رو می دن که خطر کنن و با جونشون بازی کنن اما به یه حیوان که خیلی پست تر از انسان هست و اصلا نمی شه با یه انسان مقایسش کرد بیشتر اهمیت می دن.
بیچاره حیوون ها ! :| باز حیوون ها رو میگیم قدرت درک و تفکرشون کمتر هست ، قانون رسمی و خاصی ندارن ، طبیعتشون جوری هست که نمیشه باهاشون صحبت کرد و گفت لطفاً فلان کار رو نکنین. ولی انسان ها که قراره مثلاً از همه نظر سرتر از حیوون ها باشن ، چیکار میکنن ؟! :D میزنن حیوون های پست رو به خاطر تولید کیف چرمی و کفش میلیونی میکشن. یا برای تفریح و خوشگذرونی میرن حیوون های پست رو شکار میکنن. حالا خودشون رو کاری نداریم که به همدیگه هم رحم نمیکنن. اون حیوون بدبخت با اینکه توی یه طبیعت وحشی به دنیا اومده و از بچگی کسی به فکر تربیتش نیست و مدرسه هم نمیره ، فقط برای حفظ قلمرو و زنده موندنش بقیه حیوون ها رو از بین میبره. انسان که مثلاً قراره خیلی سرتر و والاتر از حیوون باشه چی ؟! از زمان نوزادی انواع آموزش ها رو میبینه ولی آخرش حتی یه رانندگی نُرمال هم نمیتونه انجام بده و به خاطر عشق و حال میزنه یکی دیگه رو میکشه. یا حس و حال کردن نداره و میره سراغ دزدی و قتل. یا کلهم حوصله ـش سر میره و میگه بریم سراغ بقیه کشورها و فتح ـشون کنیم.
اون ور آبی ها هم حیوون رو با ارزش تر از انسان نمیدونن. کلی سازمان مختلف دارن از سازمان های حمایت از کودکان تا سالمندان و چیزهای دیگه. این وسط یه سازمان هم کارش حمایت از حیوانات هست ، چون اون ها رو هم جزیی از طبیعت میدونن. حیوون جسم جامد نیست که وقتی بهش آسیب میرسه ، درد نکشه. وقتی انسان های والامقام میرن شاخ کرگدن رو میکشن بیرون یا عاج فیل رو درمیارن یا باله کوسه رو میکنن ، اون حیوون بدبخت کلی زجر میکشه تا بیفته بمیره. حالا وسط این همه سازمان و تشکیلات ، یکی هم کارش حمایت از اونا هست.
در مورد این اعتراض هم همون طور که گفتم خیلی احمقانه و خنده دار هست ، چون این توی یه بازی اتفاق می افته و مشکلی برای کسی ایجاد نمیکنه ! :D ولی همین نهنگ ها و وال ها توی طبیعت نقش کمی ندارن. هر نهنگ روزی 2،3 تُن پلانکتون و کریل میخوره ! :D حالا فکر کنین نهنگ ها منقرض بشن و موجودی نباشه که در طول روز انقدر از این جونورهای ریز تغذیه کنه. چیزی نمیگذره که اقیانوس ها تبدیل میشن به "پلانکتون سرا" ! :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703

من خودم دو سه مورد مشابه دیدم طرف مغزش رد کرده بود میخواست بره پلنگ شکار کنه این خبر که پادشاست :D ( البته بعد از اینکه tomb raider و تموم کرد این تصمیم بهش دست داد ) :D
مطمئن باش اونور هم این اتفاق می افتد :D ( حالا خوبه چند خبر جوگیری تو بازیسنتر داشتیم و بسته شدن :D )

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,350
نام
مــاکــان
گفتم که UBI کارشو بلده.یه جنجال درست کرد فقط تو اینجا اینهمه دارن در مورد بازی بحث میکنن.حالا با احتساب اینهمه فروم وسایتهای خارجی ببینین که چه کار تبلیغاتی خوبی بوده.بحث از تکرار مکررات AC کشیده شده به خشونت توی بازی و اینکار هنر میخواد.آفرین UBI

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر