شکایت سازمان حمایت از حیوانات PETA از Ubosoft

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
یوبیسافت به شکایت PETA در مورد "شکار نهنگ در Assassin’s Creed 4" پاسخ داد.

image_298234_thumb_wide940.jpg

PETA شکایتی علیه یوبی سافت مبنی بر آن که “شکار نهنگ در بازی ننگی بیش نیست” در روز چهارشنبه صادر کرد.

یکی از مسئولان Ubisoft به این مطالبه پاسخ داد:

“تاریخچه و میدان بازی حول محور Assassin’s Creed یعنی فرقه قاتلین می چرخد؛ بدان معنا که خون و خونریزی در این اثر موج می زند. Assassin’s Creed 4: Black Flag هم اثری داستانی ست که حوادث واقعی دوران دزدان دریایی را به تصویر می کشد. ما از این مورد (سید نهنگ) چشم پوشی نمی کنیم و نمی گوییم که غیر قانونی نیست، ما تنها شیوه زندگی دزدان دریایی را به نمایش می گذاریم که برای رفع نیاز های خود به غارت، ربودن کشتی ها و فساد حقوقی دست می زنند.”

Assassin’s Creed IV: Black Flag در روز دوشنبه به طور رسمی رونمایی شد.

طبق پیش نمایشی که ما از Assassin’s Creed 4 به نمایش گذاشتیم، این بازی توسط Ubisoft در حال توسعه است. همچنین Far Cry 3 عنوانی ست که به شما اجازه می دهد به شکار حیوانات متعددی بپردازید.

PETA همچنین اعلام داشت که در بازی Pokémon، حیوانات زخمی و تحت درمان مورد حمله قرار می گیرند و از آنان سوء استفاده می شود.

منبع خبری

آخرین ویرایش:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
ای بابا ... تو کل دنیا جنگل ها داره از بین میره ، گونه های نادر منقرض میشن ، اونوقت اینا اومدن به شکار نهنگ تو AC گیر میدن :(

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
الان یه سوالی ذهن منو مشغول کرده.
این که توی اکثر بازی ها آدم کشته میشه مشکلی نداره؟! سازمان حفظ حقوق بشر هم باید به همه ی بازیهای شوتر گیر بده؟!
بازیه آقا جون، بازی !

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
من هم توی اسکایریم حیوون ها رو نمی کشتم و با استفاده از فریاد Kyne's Peace مثل بره آروم شون می کردم و بعد می رفتم پی کارم! اگر ممکنه رییس این PETA برای قدردانی از زحمات من یه دونه لارا کرافت برام بخرند (البته منظور نسخه استیم این تومب ریدر آخریه هست، نه خود لارا کرافت)!
136069719134483_0f_crazyeshghm_aa.gif

بعد از گیر دادن به Call of Duty به خاطر صحنه های توی مترو و قضیه تروریست نروژی و گیر دادن به Far Cry 3 به خاطر نژادپرســتانه بودن بازی، تنها گیری که مونده بود به بازی های کامپیوتری بدن همین گیر دادن به AC به خاطر شکار حیوون ها بود! :blink: :blink:

امیدوارم UBI کار خودش رو بکنه و عین خیالش هم نباشه که امثال اینا پر رو نشن و هر 5 روز یه بار یکی از اجزای گیم پلی بازی ها ازشون سانســور نشه!

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
این همه ادم میکشی کسی گیر نمی ده یه حیوان تو دنیای مجازی بکشی کلی صاحب پیدا میکنه ;;)
خدایی نمی تونم این مسئله رو درک کنم:|

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
این همه ادم میکشی کسی گیر نمی یه حیوان تو دنیای مجازی بکشی کلی صاحب پیدا میکنه ;;)
خدایی نمی تونم این مسئله رو درک کنم:|
آخه انسان نسلش در حال انقراض نیست
به خاطر همین اشکال نداره
وقتی نسلمون در حال انقراض شد،کشتار آدما ممنوع میشه=))

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
این موضوع بجای خنده گریه دار هستش , اما شکایت مزخرفیه !!!!
وقتی آدمی که جنبه نداره بازی میکنه اون باید محاکمه بشه که چرا این کار و کرده !!!! این همه تو فیلمهای وسترن حیوان کشته میشه یا تو فیلمهایی که میسازن ادم میکشن طرف بره آدم بکشه دیگه بگه تو فیلم دیدم جوگیر شدم :D
چه چیزها که آدم نمیخونه !!!!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
فکر کنم سر بازی جهاد 3 هم یکی از همین سازمان ها گیر داده بودن بهش که چرا تو یه مرحله باید یه موش رو بکشیم تا بریم جلو؟! :D
این همه آدم تو بازیا کشته میشن کسی ککش نمیگیزه ولی برا چارتا حیوون مجازی اومدن بیانیه صادر می کنند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر