شورا حل اختلاف طرفداران سری Assassin's Creed

نظر شما راجع به به تغییر ساختار سری Assassin's Creed چه می باشد؟

• از تغییرات اعمال شده در ساختار جدید رضایت دارم.

• سری نیاز به تغییر اساسی داشت اما انتخاب نوع تغییر اشتباه بود.

• فرمول قبل می توانست با تغییرات سطحی حتی با وجود تکرار جذاب تر باشد.

Results are only viewable after voting.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,640
تنها مشکل فعلی ام با سری همینه. من الان امثال رد دد 2 هم می بینم نقشه داره اون هوا سر تا پام میلرزه چجوری برمش. دو سال طول کشید تا من چهار گوشه نقشه زلدا رو بالاخره کامل سیر کردم :D
بیشتر مشکل شخصیه ولی بهتره یکم کوتاه بیان
ابعاد نقشه های اساسینز کرید های نسل هفتمی عالی بود خداییش
فکر نکنم مشکل شخصی باشه چون منم انگیزه ای نمیبینم این همه ساعت بخوام صرف نقشه به این بزرگی کنم.نه که حوصلش نباشه انگیزه و لذتی نیست یه بیابون رو نیم ساعت مثلا اسب سواری کنم.(:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
آخه نمیشه با همون RDR2 یا زلدا مقایسه کرد...اونا جدا هر گوشه مپ کار جدیدو متفاوتی میشه کرد، اینا کپی پیسته اقا، یک کار رو باید برای هزار بار انجام بدی.:|

اینو مثال زدم که بگم اونا که اوپن ورلدشون هم شاهکاره خیلی از وقت منو میگیرن... (نمیدونم بعضی ها چجوری دو ماهه این بازیا رو پلات می کنن و... :D)
چه برسه اوپن ورلدهای یوبی سافت که همیشه حداقل دو لول پایین تر از ایناست

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
.بخشایی مثل بازی در نقش اودین رو هم به عنوان رگه کاملا فانتزی جدا منتشر کنن یا اگه میخوان با بازی اصلی منتشر کنن گیم پلیش رو متفاوت تر کنن و جادویی چیزی بزارن توش ناسلامتی خدایی چیزی بوده. :D
خدا؟ شما اصلا داستان بازی رو دقت کردی چی بود؟ خدا کجا بود برادر من ، اودین و لوکی و ثور و ... همگی از نژاد ISU ها بودن درست مثل جونو ، مینروا و ژوپیتر که تو بازی های قبلی سری دیدیم .
نکته جالبش اینه که تو بازی ما با مینروا ، ژوپیتر و جونو هم ملاقات می‌کنیم .
آزگارد و یوتنهایم رو هم دلیل داشت که اون مدلی می دیدیم.

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
خدا؟ شما اصلا داستان بازی رو دقت کردی چی بود؟ خدا کجا بود برادر من ، اودین و لوکی و ثور و ... همگی از نژاد ISU ها بودن درست مثل جونو ، مینروا و ژوپیتر که تو بازی های قبلی سری دیدیم .
نکته جالبش اینه که تو بازی ما با مینروا ، ژوپیتر و جونو هم ملاقات می‌کنیم .
آزگارد و نیفلهایم رو هم دلیل داشت که اون مدلی می دیدیم.
والا من هنوز بازی رو به اتمام نرسوندم و کامل داستانشو نمیدونم اون رویا ها چی بودن. حدس میزدم که جزوی از isu ها باشن ولی رفتاری که باهاشون تو رویاها داشتن فکر کردم شاید به عنوان خدا بین isu ها در نظر گرفته میشدن. بازم اینا حدسیاتمه و بازی رو به اتمام نرسوندم نمیدونم دقیقا.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
خیلیییییی حرف زدم قبلا در مورد بازی...و احتمالا بازم زیاد حرف خواهم زد اینجا!

ولی اینو میزارم، اولین راه حل، حل مشکل سری، برگشت چنین محیطیه!

View attachment VID_20210615_225548_102.mp4

این محیط برگرده، خیلی موارد مربوط به مخفی کاری و اساسین بودن و امضاهای سری باهاش برمیگرده!

بعدش دوباره میتونند روی تغییرات، پیشرفت ها، چه میدونم RPG کردن و ... فکر کنند!

تا وقتی این مپ های گنده و لشکرکشی و کمپ هاو درون(عقاب و...) بدن، این بازی ها اسم AC نمیشه گذاشت روشون!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
خیلیییییی حرف زدم قبلا در مورد بازی...و احتمالا بازم زیاد حرف خواهم زد اینجا!

ولی اینو میزارم، اولین راه حل، حل مشکل سری، برگشت چنین محیطیه!

View attachment 212326

این محیط برگرده، خیلی موارد مربوط به مخفی کاری و اساسین بودن و امضاهای سری باهاش برمیگرده!

بعدش دوباره میتونند روی تغییرات، پیشرفت ها، چه میدونم RPG کردن و ... فکر کنند!

تا وقتی این مپ های گنده و لشکرکشی و کمپ هاو درون(عقاب و...) بدن، این بازی ها اسم AC نمیشه گذاشت روشون!
خدا از دهنت بشنوه
تنبلی میکنن آقا . میحیطهایی که الان میبینی مثلا تو والهالا یا اودیسی کلا رندم زدن ساختن رفته مثل قدیم وقت نمیذارن محیطهارو برای پارکور بهینه کنن که از هر طرف بری راه در رو داشته باشی . این میشه که با یه پارکور و فیزیک آبکی و کمرنگ طرف میشیم .
من نمیدونم کی به اینا گفته بازی خوب به مساحت موجودشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر