شورای حل اختلاف

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Rating - 100%
24   0   0
درود به تمام کاربران بازیسنتر

این تاپیک جهت حل اختلاف بین خریدار و فروشنده ایجاد شده. لطفا در صورتی که در خرید و فروش خودتون دچار مشکل شدین و اختلافی پیش اومد اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان رسیدگی بشه و مشکل حل بشه.

سپاس از همه کاربران و با امید اینکه هیچ وقت در خرید و فروش هاتون دچار اختلاف نشید.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Rating - 100%
70   0   0
دوستان کمک کنید.
سلام.من وقتی صفحه بازیسنتر رو باز میکنم لاگ اوت هستم و یهو خود به خود صفحه وردپرس میاد با نام کاربریم و پسورد میخواد میزنم میگه اشتباهه و وارد نمیشه.ولی از صفحات سیو مونده روی فایرفاکس که نبستمشون مثل الان وقتی میزنم میبینم لوگ این هستم .هک شده یا ....؟
http://forum.bazicenter.com/threads/2796/page-258

• Like
Reactions: Cait Sith

adreno

کاربر سایت
Jan 10, 2018
16
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان
متوجه شدم که مدیریت فروم پرشین تولز و مدیریت همین فروم نیز ، اقدام به حذف پست هایی می‌کنن که درباره این کلاهبردار هشدار می‌دن
حمایت از این فرد به ایشون کمک می‌کنه کابران در مورد ایشون اطلاعی نداشته باشند
بران خیلی جالبه که با این که چند صد مورد کلاهبرداری از ایشون در این فروم و سایر فروم ها اتفاق افتاده ، هیچ هشداری در بازارچه در مورد ایشون گوشزد نشده و تاپیک های هشدار دهنده حذف می‌شن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
سلام دوستان
متوجه شدم که مدیریت فروم پرشین تولز و مدیریت همین فروم نیز ، اقدام به حذف پست هایی می‌کنن که درباره این کلاهبردار هشدار می‌دن
حمایت از این فرد به ایشون کمک می‌کنه کابران در مورد ایشون اطلاعی نداشته باشند
بران خیلی جالبه که با این که چند صد مورد کلاهبرداری از ایشون در این فروم و سایر فروم ها اتفاق افتاده ، هیچ هشداری در بازارچه در مورد ایشون گوشزد نشده و تاپیک های هشدار دهنده حذف می‌شن
یکی از تاپیکها رو من خودم زدم که متاسفانه مدیریت سریع بستش.
سالها گذشت و امامی پور هنوز هم تو کارش موفقه.
واقعآ جای تأسف داره...
دلیل اینکه مدیران حذف میکنن مشخصه چون درباره ی این دزد خودشون تاپیک انحصاری زدن:
مدیریت شده - اطلاعیه مهم، افراد نامطمئن در بازارچه
دلیل گیر نیوفتادنشم مشخصه چون هیچکس نمیره ازش شکایت کنه.یا حوصله دوندگی ندارن یا هزینه تشکیل پرونده دادگاه مخصوصا اینکه اگر شهرستان دیگه ای جز شیراز باشن.اما به هر حال هیچوقت فراموش نکنید که خدا دیرگیره ولی شیرگیره

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
Rating - 100%
70   0   0
در مورد افراد غیرقابل اطمینان قبلا اطلاع رسانی شده، لطف کنید عکسی از اشخاص قرار ندین و از به کار بردن کلمات رکیک بپرهیزین، دوستان با کمی دقت میتونین از کلاه‌برداری افراد جلوگیری کنند!

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
دوستان این کاربر @
|| ARMSTYLE ||
کلاهبردار هستن به هیچ عنوان براشون پول نزنید من این تاپیک ازشون خرید کردم برذاشون پول واریز کردم دیگه جواب نمیدن کلا
قبل از شما‌ دوتا گزارش دیگه هم داشته از دونفر از کاربرهای دیگه.امتیاز منفی هم داشت نمیدونم چرا پاک شده منفیش !

• Like
Reactions: MO021 and Robin

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
Rating - 100%
4   0   0
قبل از شما‌ دوتا گزارش دیگه هم داشته از دونفر از کاربرهای دیگه.امتیاز منفی هم داشت نمیدونم چرا پاک شده منفیش !
دقیقا برام جای سوال داره که چرا اصلا اجازه دادن یوزر فعال باشه بعد امتیاز منفی نداره ۸۰ درصد خودم مقصر هستم اما اینکه امتیاز منفی نداره فاجعس بعدش من تاپیک هاشو چک کردم دیدم چند نفر دیگه هم ازش شاکی بودن

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
دقیقا برام جای سوال داره که چرا اصلا اجازه دادن یوزر فعال باشه بعد امتیاز منفی نداره ۸۰ درصد خودم مقصر هستم اما اینکه امتیاز منفی نداره فاجعس بعدش من تاپیک هاشو چک کردم دیدم چند نفر دیگه هم ازش شاکی بودن
به مدیربازارچه پیام خصوصی بده جریان براش توضیح بده شاید تونست کمکت کنه یا خداقل دیگه نزاره این کاربر فعالیت کنه.اگرم نتونستی پولت رو پس بگیری یا جنس رو برات نفرستاد حتما شکایتش رو کن

• Like
Reactions: Robin

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
Rating - 100%
11   0   0
با 18 امتیاز مثبت همچین کاری کرده ؟ ادم دیگه نمیدونه به کی اعتمااد کنه
اگه میخوای ازش شکایت کنی اول برو بانک بگو با همچین شخصی معاملعه کردم پولمو خورده ببین کااری میکنه برات اگه نکرد برو فتا شماره تلفن یا شماره حسابشو بده پیداش میکنن سریع زنگ میزنن بهش
اکه اونم کاری نکرد باز به من یه پیام بده برات اوکی میکنم:D

• Like

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
Rating - 100%
4   0   0
با 18 امتیاز مثبت همچین کاری کرده ؟ ادم دیگه نمیدونه به کی اعتمااد کنه
اگه میخوای ازش شکایت کنی اول برو بانک بگو با همچین شخصی معاملعه کردم پولمو خورده ببین کااری میکنه برات اگه نکرد برو فتا شماره تلفن یا شماره حسابشو بده پیداش میکنن سریع زنگ میزنن بهش
اکه اونم کاری نکرد باز به من یه پیام بده برات اوکی میکنم:D
بانک که کاری نمیکنه فتل هم باید کلی هزینه بکنی بابت شکایت کردنو این داستان از زیبایی های ممرکت قشنگمون اینه که هم دوزده دوت میدزده هم داروقه

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
Rating - 100%
11   0   0
بانک که کاری نمیکنه فتل هم باید کلی هزینه بکنی بابت شکایت کردنو این داستان از زیبایی های ممرکت قشنگمون اینه که هم دوزده دوت میدزده هم داروقه
هزینه چی ؟ هزینه ای نداره اصلا
رفیقم ایتم دوتا خریده بود طرف ایتم هارو بهش نداد زد از همه جا بلاکش کرد با همون شماره تلفن و شماره کارت رفت فتا از فتا زنگ زدن به طرف هم پولشو گرفت هم ایتم
اینم ایدیش:
nima_sirousi

• Like

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
Rating - 100%
4   0   0
هزینه چی ؟ هزینه ای نداره اصلا
رفیقم ایتم دوتا خریده بود طرف ایتم هارو بهش نداد زد از همه جا بلاکش کرد با همون شماره تلفن و شماره کارت رفت فتا از فتا زنگ زدن به طرف هم پولشو گرفت هم ایتم
اینم ایدیش:
nima_sirousi
ممنون از راهنماییتون فردا میرم دنبالش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر