شورای حل اختلاف

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Rating - 100%
24   0   0
درود به تمام کاربران بازیسنتر

این تاپیک جهت حل اختلاف بین خریدار و فروشنده ایجاد شده. لطفا در صورتی که در خرید و فروش خودتون دچار مشکل شدین و اختلافی پیش اومد اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان رسیدگی بشه و مشکل حل بشه.

سپاس از همه کاربران و با امید اینکه هیچ وقت در خرید و فروش هاتون دچار اختلاف نشید.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
Rating - 100%
13   0   0
منم پارسال پول ریختم به حساب یه فردی به اسم "سامان گل" بعدش دیگه جوابمو نداد. تو بانک آشنا داشتم از طریق شماره حسابش شماره تلفن ثابت و آدرسش رو در آوردم با یه شماره دیگه زنگ زدم بش فکر کرد پلیسم:)) گفتم ازتون شکایت شده یا معامله رو تکمیل کن یا پولو برگردون، فرداش پولو ریخت:D

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
Rating - 0%
0   0   0
سلام دوستان کاربر armsyle بازی the last guardian به بنده فروختن ولی بعد از چهار روز چیزی تحویل نگرفتم قرار بود کد رهگیری به من بدن که ندادن الانم جواب نمیدن اقا پسر که اسمت محمدرضا یاربد یا هر چی که هست فردا صبح میرم دادسرا ازت شکایت میکنم متاسفم واست جونک که به خاطر 140 تومن دچار سوصابقه میشی کلی مشکلات دیگه خودت تو بد دردسری انداختی

• Like
Reactions: hbmss

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
سلام دوستان کاربر armsyle بازی the last guardian به بنده فروختن ولی بعد از چهار روز چیزی تحویل نگرفتم قرار بود کد رهگیری به من بدن که ندادن الانم جواب نمیدن اقا پسر که اسمت محمدرضا یاربد یا هر چی که هست فردا صبح میرم دادسرا ازت شکایت میکنم متاسفم واست جونک که به خاطر 140 تومن دچار سوصابقه میشی کلی مشکلات دیگه خودت تو بد دردسری انداختی
عجیبه واقعا.چون امتیاز بازارچش قابل قبوله و همچنین خیلی وقته توی سایت فعالیت مفید داره.
اگر این جریان واقعا صحت داشته باشه دیگه واقعا من نمیتونم به هیچ کس اعتماد کنم.
هرچند پارسال یه نفر با امتیاز بازارچه 175 مثبت سر من رو میخواست کلاه بزاره و تا اسم پلیس رو شنید سریع پول رو پس داد.2سال قبل هم یکی دیگه پولم رو خورد و تا گفتمش فردا شکایتت رو میکنم سریع پس داد.
به نظرم شما باز یه دو روز دیگه بهش فرصت بده شاید سوء تفاهم شده.بعد خدایی نکرده اگر مطمن شدی اونوقت کاری کن.

• Like
Reactions: mohsen2012

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
Rating - 0%
0   0   0
شاید مشکلی براش پیش اومده جواب نمیده ، خیلیا ازش خرید کردن بدون مشکل ، منم بدی ازش ندیدم ، یکم دیگه صبر کن جواب میده .

junior-br

کاربر سایت
May 9, 2012
50
Rating - 0%
0   0   0
اخه بهش sms میدم جواب نمیده ولی وقتی به عنوان خریدار با یه شماره دیگه sms میدم جواب میده و شماره کارت میده اخه به قول خودش از این بازی دوتا داره و اون یکی تو فروم بقل واسه فروش گذاشته

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
Rating - 0%
0   0   0
اخه بهش sms میدم جواب نمیده ولی وقتی به عنوان خریدار با یه شماره دیگه sms میدم جواب میده و شماره کارت میده اخه به قول خودش از این بازی دوتا داره و اون یکی تو فروم بقل واسه فروش گذاشته
اگه گفته دو تا دارم که ... ، داداش فردا ساعت چند میخوای بری دادسرا بیام برسونمت :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
جان:o پس همون فردا 7 صبح برو:D

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
Rating - 100%
20   0   0
تو این دوره زمونه متاسفانه دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد.منم چند وقت پیش داخل همین سایت با یکی از کاربرا که امتیاز بالایی داشت فکر کنم 59 بود امتیازش. یک ps4 خریدم پول رو واریز کردم ولی دستگاه رو متاسفانه نفرستاد
تهدیدش کردم شماره پدرشو داد.پدرش پول رو برگشت داد.شانس اوردم.

• Like
Reactions: ps34

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
Rating - 0%
0   0   0
تو این دوره زمونه متاسفانه دیگه نمیشه به کسی اعتماد کرد.منم چند وقت پیش داخل همین سایت با یکی از کاربرا که امتیاز بالایی داشت فکر کنم 59 بود امتیازش. یک ps4 خریدم پول رو واریز کردم ولی دستگاه رو متاسفانه نفرستاد
تهدیدش کردم شماره پدرشو داد.پدرش پول رو برگشت داد.شانس اوردم.
منظورت قضیه proه محسن :-? من بیشتر خریدارم تا فروشنده بازیهام ، بچه های اینجا خیلیاشون سنو سالی ندارن محصلن دستشون تو جیب باباشونه ، این همه بنده خداها صبر میکنن بازیا ارزون بشه ، پولشون جمع بشه ، بلکه یه حالی بکنن ، بعد اونی که میاد این حرکتو میزنه مخصوصا اونایی که سابقه ی خوبی دارن ، غیر از اینکه شرمش همیشه باهاشون میمونه ، باعث میشن بقیه هم خراب و اعتمادشون سلب بشه .

اگر محترمی نکن اینکارو ، اگر وجدان دارید عذاب دادن دیگران مصیبت به همراه داره ‌ . پولشو پس بده دیر نشده .

• Like
Reactions: ps34

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
Rating - 100%
20   0   0
منظورت قضیه proه محسن :-? من بیشتر خریدارم تا فروشنده بازیهام ، بچه های اینجا خیلیاشون سنو سالی ندارن محصلن دستشون تو جیب باباشونه ، این همه بنده خداها صبر میکنن بازیا ارزون بشه ، پولشون جمع بشه ، بلکه یه حالی بکنن ، بعد اونی که میاد این حرکتو میزنه مخصوصا اونایی که سابقه ی خوبی دارن ، غیر از اینکه شرمش همیشه باهاشون میمونه ، باعث میشن بقیه هم خراب و اعتمادشون سلب بشه .

اگر محترمی نکن اینکارو ، اگر وجدان دارید عذاب دادن دیگران مصیبت به همراه داره ‌ . پولشو پس بده دیر نشده .
Ps4 معمولی ازش خریدم که نفرستاد طرف.صحبت 4-5 ماه پیشه.
pro رو که یک ماه پیش خریدم.به قیمت خوب هم خریدم.الانم یک tv هم ازشون خریدم 55 ااینچ.قراره تا فردا پس فردا برام بفرستنsamsung ku7350.کارشون درسته.

• Like
Reactions: amirone

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
سلام.چه خبر بازی رو برات فرستاد یا شکایت کردی؟؟؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Rating - 100%
13   0   0
من از 15سالگی معامله ای اینترنتی انجام میدادم و یکبار هم سرم کلاه نرفته از خرید و فروش بازی گرفته تا کنسول
شما باید ببینید فردی که مثلا50امتیاز داره شامل چی هست!پرشین تولز طرف 40امتیاز مثبت داشت که این 40 امتیاز ارزش 40هزارتومان هم نداشت چون ایشون کارت شارژ با قیمت پایین میفروخت و امتیاز الکی میگرفت

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
Rating - 100%
8   0   0
سلام
سر منم کلاه گزاشتن توی دیوار پولو ریختم ولی دستگاه پلی 4 ارسال نکرد بعد هرچی زنگ و اس دادم جواب نداد ، بهش گفتم پیدات میکنم ، (ماجرارو بگم شاید به درد کسی بخوره و استفاده کنه) ،رفتم پلیس فتا گفتن چون از عابر بانک پول ریختی باید شکایت کنی توی دادسرا وگرنه اینترنتی پولو انتقال میدادی خودمون پی گیری میکردیم ،هیچی شکایت کردم (مراحلشو طی کردم) شماره حسابو دادم ،بازپرس پرونده نامه رد گیری پول و بستن حسابو داد ،یعنی پولو هرجا انتقال بدن ردشو بگیرن حتی دوربینایی که توی عابر بانکه اونارم چک کنن که طرف پولو نقدی بخواد برداره ردشو بزنن، هیچی خلاصه بعد 1 ماه خودش اومد با هزارتا خ...... مالی که اقا بیا رضایت بده پولو بدم ،خودشم فکر نمیکرد که حسابای دیگشم ببندن ،طرف به غلط کردن افتاد، فقط یه ذره ممکنه طول بکشه ولی یه جور پلیس میفته دنبالش که خودش با پای خودش میاد ، کافیه اسم طرف بره تو سیستم پلیس تمومه .
یه کم الافی داره و لی پیداش میکنن شک نکنید

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
Rating - 100%
22   0   1
بعد 10 سال عضویت من نمیدونم قوانین اینجا من دراوردیه ناظم ورداشته تایپک ما رو پاک کرده به دلیل عدم تطابق عکس من با این نآظم باید برخورد لفظی کنیم که برای خودش تایپک پاک میکنه عکس با نام کاربریه از بیکاری اومده سراغ تایپک ما با این افراد مجهول هویه برخورد کنید همینجوریش بازارچه کساده این ادمای نادان اوضاع بدتر میکنن طرف تایپکش عکس نداره پاک نمیکنه یکسال به طرف کاری نداره اومده بدون اخطار یکضرب تایپک منو پاک کرده همین الان تایپک 3 بازی ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر