شورای حل اختلاف

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Rating - 100%
24   0   0
درود به تمام کاربران بازیسنتر

این تاپیک جهت حل اختلاف بین خریدار و فروشنده ایجاد شده. لطفا در صورتی که در خرید و فروش خودتون دچار مشکل شدین و اختلافی پیش اومد اینجا مطرح کنید تا در صورت امکان رسیدگی بشه و مشکل حل بشه.

سپاس از همه کاربران و با امید اینکه هیچ وقت در خرید و فروش هاتون دچار اختلاف نشید.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Rating - 100%
5   0   0
سلام...

چند روز پیش در قسمت خرید و فروش بازی کاربر KaQaZ_S پست گزاشته بود با این عنوان : فروش جهار عنوان ps4 & Xbox one و تعدادی بازی رو برای فروش قرار داده بود.من با توجه با عکس از بازی و همینطور امتیاز بازارچه اون که 44 بود اقدام به خرید و واریز پول بازی کردم ولی این کاربر بازی رو برام ارسال نکرد و هرچی هم زنگ میزنم و پیام میدم جوابگو نیست.

اینم رسید پرداخت اینترنتی :

bkek7i5dfr1dl68huhuo.jpg

مثل اینکه یه مشکلی براشون پیش اومده بوده که توی تلگرام پیام دادن که پول رو برام واریز میکنن...گفت تا نیم ساعت دیگه واریز می کنم ولی هنوز که هنوزه واریز نکرده...گوشیش خاموشه ولی با تلگرامش آنلاین میشه...توی تلگرام هم بهش پیام دادم.

آدم دیگه میمونه به خدا....یکی بگه دیگه توی انجمن به کی باید اعتماد بکنیم ؟؟ ~X(

Attachments

• PEY-GTA.JPG
    PEY-GTA.JPG
    40 KB · مشاهده: 51
آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
سلام...

چند روز پیش در قسمت خرید و فروش بازی کاربر KaQaZ_S پست گزاشته بود با این عنوان : فروش جهار عنوان ps4 & Xbox one و تعدادی بازی رو برای فروش قرار داده بود.من با توجه با عکس از بازی و همینطور امتیاز بازارچه اون که 44 بود اقدام به خرید و واریز پول بازی کردم ولی این کاربر بازی رو برام ارسال نکرد و هرچی هم زنگ میزنم و پیام میدم جوابگو نیست.

اینم عکس انتقال پول به حساب این آقا :

View attachment 64218

آدم دیگه نمیدونه به کی اعتماد باید بکنه...دوستان و کسانی که میتونن اطلاع رسانی کنن تا امثال این آقا دیگه همچین کاری انجام ندن...
ضمن اینکه مدارک رو جمع کردم که شنبه برم دادسرا برای شکایت...چون پلیس فتی رفتم گفتن که باید به دادسرا برم چون شخصی هست.
6ماه پیش منم با یک نفر که امتیاز بازارچش 85 مثبت بود معامله کردم و ایشون بازی رو نفرستاد.
هرچی زنگ میزدم جواب نمیداد و sms هم جواب نمیداد.
اخر سری بهش پیام دادم که فردا مطمن باش برات پرونده درست میکنم میندازمت زندان.تا اینو دادم نیم ساعت بعدش پول رو برگردوند حسابم.
.......
1سال قبلشم یدونه گیفت کارت از یه بابا خریدم بعد کدش استفاده شده بود.پولمو نخواست بده.دقیقا اونم تا گفتم میندازمت زندان سریع پولو برگردوند.
اینجور افراد صبر میکنن ببینن ماها تا کجا پیش میریم.اگر ببینن بیخیال میشیم و نمیخوایم پی پولمون بیایم قطعا به کارشون ادامه میدن.
....
من به شخصه امتیاز بازارچم 40 هست.نباید اجازه بدید اینجور افراد مایه ی ننگ و عدم اعتماد ها در اینده بشن و امثال من و شما رو که مورد اعتماد هستیم لکه دار کنند که مانع معامله ها در ایندها توی سایت بشه.
من ازت خواهش دارم اگر مطمن شدی خدایی نکرده ایشون دزد هست حتما شکایت کن.همین که توی دادسرا ازش بپرسن فیش پست بانک رو تحویل بده بعد خودشو خیس کرد بسشه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Rating - 100%
5   0   0
سلام...

اینم رسید پرداخت اینترنتی :

bkek7i5dfr1dl68huhuo.jpg

مثل اینکه یه مشکلی براشون پیش اومده بوده که توی تلگرام پیام دادن که پول رو برام واریز میکنن...گفت تا نیم ساعت دیگه واریز می کنم ولی هنوز که هنوزه واریز نکرده...گوشیش خاموشه ولی با تلگرامش آنلاین میشه...توی تلگرام هم بهش پیام دادم.

آدم دیگه میمونه به خدا....یکی بگه دیگه توی انجمن به کی باید اعتماد بکنیم ؟؟ ~X(

دوستان من رفتم پلیس فتا گفتن که باید برم دادسرا و شکایت کنم مثل شاکی خصوصی....چه مدارکی لازمه که ببرم ؟ :-/

میخوام همون موقع بره توی مرحله اجرا...البته یکم طول میکشه ولی واجبه... :-/

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
Rating - 100%
20   0   0
من مثل کاربر بالایی از کاربر KaQaZ_S یک عدد ps4 خریداری کردم.پول رو واریز کردم ولی دستگاه رو برام نفرستادن.هر بار به بهانه های مختلف سعی داشت پول منو پس نده.تا بعد یک هفته ونیم پدرشون باهام تماس گرفتن وپول رو برام واریز کردن
دیگه یک ترس افتاده به جونم که دیگه با کسی اینترنتی معامله نکنم.تا قبل از این راحت به هر کسی اعتماد میکردم حتی اگر امتیاز نداشت ولی الان دیگه سخت میتونم به کسی اعتماد کنم

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
Rating - 100%
7   0   0
منم با یه مورد جدید برخورد کردم، چند وقت پیش توی همین سایت آنچارتد4 رو برای فروش گذاشتم، یه بنده خدایی از اصفهان پولو ریخت و منم براش فرستادم، پنج شنبه که بازی بدستشون رسید، بمن پیام داد که این بازیتون خش داره و خیلی خط و جای دست روشه و کلی گله کرد، منم گفتم از بازی مطمئنم و هیچ مشکلی نداشته، شما لطف کن با یه دستمال بازی رو تمیز کن اگر دیدی خط داشت پس بفرست، حالا جواب ایشون :
«من به دیسک بلوری خیلی حساسم و اصلا دست بهش نمیزنم»
شنبه شد و بازی رو پست کردن و منم پولو عودت دادم و وقتی بازی رو پست برام آورد دیدم دیسک هیچ مشکلی نداره
حالا شما، خود بخوان حدیث مفصل ازین مجمل

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Rating - 100%
5   0   0
منم با یه مورد جدید برخورد کردم، چند وقت پیش توی همین سایت آنچارتد4 رو برای فروش گذاشتم، یه بنده خدایی از اصفهان پولو ریخت و منم براش فرستادم، پنج شنبه که بازی بدستشون رسید، بمن پیام داد که این بازیتون خش داره و خیلی خط و جای دست روشه و کلی گله کرد، منم گفتم از بازی مطمئنم و هیچ مشکلی نداشته، شما لطف کن با یه دستمال بازی رو تمیز کن اگر دیدی خط داشت پس بفرست، حالا جواب ایشون :
شنبه شد و بازی رو پست کردن و منم پولو عودت دادم و وقتی بازی رو پست برام آورد دیدم دیسک هیچ مشکلی نداره

خوب اینی که اینقدر حساسه...بره آکبند بخره....چرا دست دوم میخره :-/:-/:|:|

برا منم همین مشکل پیش اومد...در صورتی که بازی کاملا سام و بدون هیچ مشکلی اجرا میشد...بازی رو با یکی تعویض کردیم و وقتی بازی ها دستمون رسید امتیاز بازارچه بهشون دادم بعد طرف گفت من امتیاز بازارچه نمیدم بهت چون که پشت قاب حالت دایره ایش معلوم هست :-??

دوست عزیز شما هم لطفا نام کاربری این بنده خدا رو بزار اینجا که من و دوستان دیگه ایشون رو بشناسن و الکی وقتمون رو تلف نکنیم.... L-)

از مدیران انجمن خواهش میکنم لطفا این تاپیک رو بزارن توی قسمت خرید و فروش بازی که بچه های دیگه ببینن و کلاه سرشون نره.... :((:((

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
Rating - 100%
7   0   0
کاش این بازارچه یه واسطی داشت که دوطرف پول و دیسک رو ابتدا میدادن به اون و بعد در صورت صحیح بودن معامله، اون واسطه مرحله آخر رو اجرا میکرد و مقداری رو بعنوان حقش برمیداشت

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
Rating - 100%
73   0   0
خوب اینی که اینقدر حساسه...بره آکبند بخره....چرا دست دوم میخره :-/:-/:|:|

برا منم همین مشکل پیش اومد...در صورتی که بازی کاملا سام و بدون هیچ مشکلی اجرا میشد...بازی رو با یکی تعویض کردیم و وقتی بازی ها دستمون رسید امتیاز بازارچه بهشون دادم بعد طرف گفت من امتیاز بازارچه نمیدم بهت چون که پشت قاب حالت دایره ایش معلوم هست :-??

دوست عزیز شما هم لطفا نام کاربری این بنده خدا رو بزار اینجا که من و دوستان دیگه ایشون رو بشناسن و الکی وقتمون رو تلف نکنیم.... L-)

از مدیران انجمن خواهش میکنم لطفا این تاپیک رو بزارن توی قسمت خرید و فروش بازی که بچه های دیگه ببینن و کلاه سرشون نره.... :((:((
سلام.داداش چه خبر؟؟؟ از اون اقا شکایت کردید؟؟؟

• Like
Reactions: Ezio96 and 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Rating - 100%
5   0   0
سلام.داداش چه خبر؟؟؟ از اون اقا شکایت کردید؟؟؟

مروز رفتم برا شکایت گفت باید پرینت حسابتو بیاری تا رسیدگی کنیم...

فردا میرم میگیرم بعد میرم برا شکایت...البته امشب باز بهش زنگ میزنم و پیام میدم که اگه پول و پس داد که هیچ اگه نداد دیگه میرم برا شکایت.

یکی از دوستان هم با همین آقا دچار مشکل شده بودن و بالاخره پول رو پدر این آقا براشون واریز کرده بودن....

• Like
Reactions: ps34 and Ezio96

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
Rating - 100%
7   0   0
من از اینکه دیسک بدون خط و خش بود مطمعن بودم ولی وقتی دیسک پس فرستاده شده بود اثر انگشت روش بود که با دستمال پاک شد بهمین دلیل از ایشون شکایتی نکردم چون گفته بودن بخاطر حساسیت خیلی زیاد به دیسک دست نمیزنن و من اینو زدم بحساب وسواس شدید ایشون
ازین ببعد قبل از ارسال هر بازی توی اداره پست اونو کاملا تمیز میکنم که دیگه این مشکل پیش نیاد و به شما هم همین توصیه رو میکنم که به روز من دچار نشید

• Like
Reactions: 947947

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
Rating - 100%
5   0   0
من از اینکه دیسک بدون خط و خش بود مطمعن بودم ولی وقتی دیسک پس فرستاده شده بود اثر انگشت روش بود که با دستمال پاک شد بهمین دلیل از ایشون شکایتی نکردم چون گفته بودن بخاطر حساسیت خیلی زیاد به دیسک دست نمیزنن و من اینو زدم بحساب وسواس شدید ایشون
ازین ببعد قبل از ارسال هر بازی توی اداره پست اونو کاملا تمیز میکنم که دیگه این مشکل پیش نیاد و به شما هم همین توصیه رو میکنم که به روز من دچار نشید

نمیگم که ازش شکایت کن....میگم اسمشو بزار که بدونیم کیه و با اون قبل معامله هماهنگ کنیم که دچار مشکل شما نشیم...

hosseinh

کاربر سایت
May 31, 2008
257
نام
Hossein Hadizadeh
Rating - 0%
0   0   0

باز خوبه بازيت رو پس داده اگه پس نميداد چي؟
من هم ديگه حاظر نيستم اينترنتي خريد و فروش كنم چون دفعه آخر بدجور طرف اذيت كرد و زد زير قولش.
يعني هرجور تونست دروغ گفت و كلاه سرم گذاشت.
ترجيح ميدم كمي گرونتر براي تعويض و خريد اقدام بكنم ولي حضوري و ترجيحا با مغازه دار مطمئن تا اينكه با اينترنت و غيرحضوري و با افراد ناشناس.
البته اين تجربه من هست.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر